24 ápr 27, 22:03:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Trinity Seven  (Megtekintve 4671 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Dátum: 14 okt 19, 11:56:04 »

Történetünk a modern világban játszódik, ahol Kasuga Arata és unokatestvére, valamint gyerekkori barátja, Kasuga Hijiri egy japán nagyvárosban élnek, ahol minden hétköznapi, eltekintve attól az aprócska ténytől, hogy a nap fekete. Azonban feltűnik a színen egy varázsló, Asami Lilith, aki a Defekt Jelenség okozóját keresi, valamint elsődleges célja annak megszüntetése. Arata múltját és jelenét homály fedi, azonban elhatározza, hogy követi a lányt a Királyi Biblia Akadémiára, ahol varázslókat képeznek ki. A benne szunnyadó hatalmas erő miatt rögvest az igazgatói irodában találja magát, ahol hasznos tanácsokkal látják el a mágiával kapcsolatban: ha varázsló akar lenni, szembe kell szállnia a Trinity Seven nevezetű csoporttal, akik nem mások, mint az iskola hét legjobb varázslónövendékei. Azt azonban senki sem közli szegény fiúval, hogy mind a heten lányok...
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1 Dátum: 14 okt 19, 12:53:47 »

Hát most megleptél Tapi. Minden előjel nélkül egyszer csak látok egy Trinity Seven magyar feliratot. Mosolyog

A mangáját felettébb szórakoztatónak találom, ezért is örültem meg, hogy kapott egy anime adaptációt. Néhány minimális változtatástól eltekintve, az anime eddig hozza a manga szintjét. Teljesen korrekt munkát végeztek a készítők.

A Démonúr-jelölttel kapcsolatban viszont lenne egy észrevételem: a mangában Máguskirály-jelöltet(Magic King Candidate) használt a fordító. Ha nem tévedek, akkor mindkettőt Maou-nak mondják. Szerintem a mangás fordításnak több értelme van, mivel egy varázslóakadémián esélyesebb az, hogy valakiből Máguskirály lesz, mint Démonúr.

« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 18:02:31 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #2 Dátum: 14 okt 26, 16:12:37 »

Nagyon szimpatikus anime. Úgy vélem Arata-val könnyen lehet azonosulni mert olyan mint a legtöbb fiú csak ő kimond mindent, amit az átlag jobb esetben magában tart. Igazán ötletes nagyon tetszik.
Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #3 Dátum: 14 nov 08, 18:40:22 »

Az újabb részek mikorra várhatóak körülbelül? Mosolyog
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 nov 08, 19:41:47 »

Ez mindig a szabadidőmtől függ, igyekszem bepótolni a lemaradásomat. A 3. rész a lektornál van már, a 4-5. pedig a jövő hét folyamán kerül sorra. A jövő heti 6. résszel együtt ^^
Naplózva

imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #5 Dátum: 14 nov 08, 21:24:37 »

Köszönöm a válaszod. Már alig várom a részeket! Nevet
Naplózva
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #6 Dátum: 14 dec 31, 15:53:07 »

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy mi lett a 12. rész után?  Nincs a végén next episode preview. Ráadásul a torrent oldalakon már fentvan packba 1-12 rész. Ez azt jelentené, hogy vége az évadnak? És ha igen várható új 2015-ben? Informáljatok kérlek mert magamnak fordítgatom úgy ahogy és így az utolsó pár részt csak végigfutottam és különösebben nem értettem mi történt. Köszönöm  smirksweat
Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7 Dátum: 14 dec 31, 16:26:14 »

Az anime 12 részes, egyelőre nincs elég alapanyag egy újabb évadhoz. (A 30. fejezetig lett feldolgozva a manga, ami jelenleg a 49. fejezet körül tart, amiből egyelőre 44 van lefordítva angolra.)
A lezárás viszont mangahű, mivel az aktuális történetszálat zárta le, így nincs akadálya, hogy a jövőben érkezzen egy második évad, ha elég fejezet gyűlik össze.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!