24 jún 17, 05:01:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 847 848 [849] 850 851 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2156015 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12720 Dátum: 15 feb 05, 20:54:32 »

Falkor ezerszer jobb sárkány, mint ez, bár kiskoromban ezt is láttam jó párszor.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12721 Dátum: 15 feb 05, 23:25:20 »

Indítottam egy csatornát youtube-on: AniMustra címmel Nevet Este fent lesz az első videó, most vágjuk haverral Nevet

Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12722 Dátum: 15 feb 06, 00:32:32 »

Dejol elvagytok amíg én téjlor szviftet énekeltem a rendőrségen syziDZSY és Lew nélkül.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12723 Dátum: 15 feb 06, 00:47:32 »

Csak álmodom, vagy Puzsér tényleg képes valamit dicsérni?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=H1ul6hmIjmg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=H1ul6hmIjmg</a>
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12724 Dátum: 15 feb 06, 00:50:41 »

Puzsér többet dicsér szerintem, mint amennyit szid, csak a szidásaival lett híres, mert arra figyelnek az emberek.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12725 Dátum: 15 feb 06, 00:58:45 »

Bevallom, én is unom már a Trónok harca hypeolást, de ez a komment mégis mi?

én szeretem a trónok harcát, de ne nevezzük már kulturálisnak.
hiába szeretem, irritál, hogy ennyire fényezik! mikor nem érdemli meg, ennyi nincs benne
ugyanúgy itt is egydimenziósak a karakterek, mint a gyűrűkben, kivéve jamiet, de ő csak egy! felesleges a többesszám. vannak jó és rossz szereplők. ennyi. semmi összetettség nincs bennük, mert annyira arya nem szadista pl.
amúgy a homoszexuális propaganda elfogadhatatlan a sorozatban.
és hiába vannak nagyon jó nők benne, a meztelenség, szexjelenet is túlzóan sok, ami a fiatal lányokból ribancot, a fiúkból meg szexmániásokat csinálhat (igaz, minden férfi szexmániás).


Meg egy másik is, ami Jamieről szól. Annyira átjön, hogy a hozzászóló nem látta át Jamie karakterfejlődését. A sorozat ennyire nem képes azt adni, amiben a könyv sikere rejlik?

mostanra meg a trónok kezd szappanoperáskodni, főleg a 3. évad. egyedül az első évad volt egy egész, koherens sorozat, utána már meg a cél nélküli szájtépés kihegyezve a történet csúcspontját az utolsó előtti részre, ahol csattanó van, nagy sablon. szerencsére a 4. évadban van fontos szereplő halála a közepén. de attól még ugyanúgy sablon szerint épül fel a cselekmény

Unom már ezt a szereplő-halálos dolgot is. A kommentből kb. az jön le, hogy a szájtépés hülyeség, a karakterfejlődés hülyeség, a lelki vívódás szintúgy, csak a "fontos szereplők halála" számít. Egy mű,már nem is lehet jó, ha nem hullanak benne a fontos szereplők. Szerintem meg ez a hülyeség. Nem ez tesz értékessé egy művet, de mostanában mindenki ezekre csorgatja a nyálát. Meg azért megkérdezném az illetőt, hogy szerinte mi nem épül fel sablon szerint.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 01:01:23 írta Saphira » Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12726 Dátum: 15 feb 06, 01:02:43 »

aami kezd mainstream lenni az már fos. sablon az anyad járkáló hullája. danza kuduróóó
Naplózva


 
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12727 Dátum: 15 feb 06, 01:03:34 »

Tévedtem Nevet Nem lesz este videó, mert még egy 6 órát renderel a Vegas Nevet Valahogy bírjátok ki.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12728 Dátum: 15 feb 06, 01:06:31 »

az  legalább akkora csalódás mintha egy szőke nő azt hinné hogy tud rappelni. shék it of
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12729 Dátum: 15 feb 06, 01:15:35 »

Ember, ha be vagy baszva, ne a gép előtt józanodj, hanem igyál meg egy liter vizet, egyél egy kis húslevest, és ess fel az első küszöbben, ami az utadat állja.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12730 Dátum: 15 feb 06, 01:20:08 »

mindig olyan kiábrándító vagy.  Szomorú
Naplózva


 
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #12731 Dátum: 15 feb 06, 01:21:28 »

El is vetted a jó kedvét, most mennie kell meginni újra pár felest, hogy visszajöjjön Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12732 Dátum: 15 feb 06, 01:21:37 »

Csak próbálok kedves lenni.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12733 Dátum: 15 feb 06, 01:25:19 »

áh én max szombatra fogok kijózanodni. addig az őrséget gmanra bízom. én még tudja mi az pokemon.
Naplózva


 
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #12734 Dátum: 15 feb 06, 01:43:24 »

Csak álmodom, vagy Puzsér tényleg képes valamit dicsérni?

A kérdés inkább az, hogy képes lesz-e valaha egy értelmes, kerek kritikát megfogalmazni. Nevet Mert eddig nem nagyon hallottam tőle ilyet. Amivel "híres" lett, az a neki nem tetsző dolgok szándékosan értetlenkedő és akármilyen háttérismeretet nélkülöző "vicces" ócsárolása.
Ez a videó is kis részben ebből áll (pfuj minden Hollywood, pfuj régi sorozatok), nagy részben pedig felhalmozott, nem alátámasztott dícséretekből. Ez mondjuk még talán azért elfogadható, mert az emberek nagy része egyetért vele, és (hál' istennek) tőle függetlenül szereti a Trónok Harcát, és tudja hogy miért jó, miért szereti, vagy éppen Puzsér miért dícséri. Rendes kritikának viszont semmiképpen nem neveznék valamit, ami olyan hatásvadász túlzásáradatba kezd a legelején, hogy az ember csak kapkodja a fejét ("négy Shakespeare dráma és hat Dosztojevszkij regény"... már csak a nyolcvan József Attila vers, a hat Beethoven szimfónia és a kilenc Monet festmény maradt ki). Ráadásul ezt azzal tetőzi, hogy végig kijelentő módban beszél, mintha kész tényeket közölne (mert hát az ő véleménye mi más lenne, mint örökérvényű igazság). Persze akkor a szokásos átgondolatlan kijelentésekről már ne is beszéljünk (a videó pl erősen sugallja, hogy a Daenerys - Gandhi és a Joffrey - Hitler párhuzamban van valami Pojén ).
(Igen, nagyon nem szeretem Puzsért. Szóval el lehet osztani a véleményemet kettővel, de szerintem még úgy sem túl vonzó leírás.)

Nah, most, hogy így kidühöngtem magamat, Nevet  (hála neked) kezdhetek nevetni a "sokan szeretik úgyhogy szar" és a "hatalmas rajongó vagyok, de szerintem a csöcsökből, meg a gyilkolásból több kéne, mert anélkül olyan unalmas" kommenteken. Amik legalább megmutatják, hogy sokan még a sorozatot sem tudják rendesen felfogni, és táplálják az emberekkel szemben táplált megvetésem és felsőbbrendűségi érzésem. Ördögi Vagy csak egyszerűen örülök magamnak, mert szerencsére olyanok is vannak, akik igen, tehát még nincs minden veszve. (Bár a maradékot szintre hozni nem tűnik egyszerű feladatnak. Neeem)


Szerk.: @Kazekage: ikszdé Még nem ittál eleget, ha valami értelmeset ki tudsz gépelni magadból. A reverse-Stephen Hawking szint a minimum (amikor csak diktafon alkalmazással tudsz gépelni). Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 01:52:03 írta dtatar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 847 848 [849] 850 851 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!