24 szep 27, 17:19:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318590 alkalommal)
0 Felhasználó és 113 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #555 Dátum: 14 júl 23, 19:39:55 »

Nem tudom mit szívtok de nekem is ikszdé tegnap eladtunk egy 350000Ft--os Lenovo Y50-70est egy brazil srácnak. Hát az a gép :d  fogok magamnak venni egy olyat. Nagyon jól néz ki és egy erőmű laptopkivitelben Nevet Lemondanék a képregényhős anekdota hős karrierről Mosolyog a jövőben inkább kimaradnék ha lehet oksa?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #556 Dátum: 14 júl 23, 19:40:58 »

Szerintem azért nem sajnálta senki Sabakut, mert tudjuk, hogy ennyitől úgysem végzi be. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #557 Dátum: 14 júl 23, 19:42:25 »

Syzy: A gyerekek mindig találnak indokot. Nevet
Volt, hogy csak úgy random. Volt, hogy azzal, hogy kövér voltam, pedig abszolút nem. Max egy 10 kiló plusz volt. De leginkább amiatt, mert nem tudtam magam megvédeni és aki nem tudja magát megvédeni arra rá kell szállni, mert azt letaposhatjuk és akkor mi feljebb kerülhetünk. Szóval röviden, ha sapka van az emberen az a baj, ha nincs akkor az. Nevet

Minagi, Saphira, Ayumi ugye benne lesz? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 19:43:37 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #558 Dátum: 14 júl 23, 19:43:15 »

Lemondanék a képregényhős anekdota hős karrierről Mosolyog a jövőben inkább kimaradnék ha lehet oksa?

Lófaszt Micsudi, te itt közszereplőnek minősülsz, nem egy alkotmámybírósági határozat van arról, hogy a közszereplőknek több mindent kell tűrniük mint a magánembernek, erősebb a szólás és véleménynyilvánításhoz fűződő jog, szóval tűrnöd kell.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #559 Dátum: 14 júl 23, 19:44:12 »

Idézet
a jövőben inkább kimaradnék ha lehet oksa?

Nem kívánságműsor. Nevet

De lehetne egy olyan plot twist, hogy Micsudi alakot vált ("this isn't even my final form") és egy másik fórumtag lesz belőle.

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #560 Dátum: 14 júl 23, 19:44:40 »

Volt, hogy csak úgy random. Volt, hogy azzal, hogy kövér voltam, pedig abszolút nem. Max egy 10 kiló plusz volt. De leginkább amiatt, mert nem tudtam magam megvédeni és aki nem tudja magát megvédeni arra rá kell szállni, mert azt letaposhatjuk és akkor mi feljebb kerülhetünk. Szóval röviden, ha sapka van az emberen az a baj, ha nincs akkor az. Nevet

Jól összefoglaltad ezeknek a sulis szívatásoknak a lényegét. De valóban nem nagyon tudsz mást tenni a bunyón kívül.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #561 Dátum: 14 júl 23, 19:45:24 »

Idézet
Volt, hogy csak úgy random. Volt, hogy azzal, hogy kövér voltam, pedig abszolút nem. Max egy 10 kiló plusz volt.

Még mindig az vagy, csak már nem merünk miatta beszólni. :DD
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #562 Dátum: 14 júl 23, 19:47:10 »

# such mystery
# such comic
# such art
Ayumira kíváncsi vagyok, kinek a bőrébe bújva fog megjelenni. Nevet Micsudi meg kilépne? Na szép... telinyomtuk Lew fiókját , hogy szerepet kapjunk, erre ő meg itt finnyáskodik? :'D
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #563 Dátum: 14 júl 23, 19:48:49 »

MrSaiyan. Úgy felröhögtem. Nevet
Amúgy de, lehet Aes, csak túl későn jöttem rá. Bárcsak visszamehetnék. Nevet
Annyi a lényege, hogyha többen csinálják, akkor azt érzik a gyerekek, hogy ők egy névtelen tömeg és egymásra támaszkodva tudnak rászállni egyre. Azt kell csinálni ilyenkor, hogy csak egyet kiszemelni közöttük és azt szívatni minden elképzelhető módon. Egy pillanatra sem hagyni élni. És amikor a többi próbálja elterelni a figyelmet, akkor is az arcába mászni annak az egynek. Így demonstrálni lehet, hogy senkit nem véd meg a tömeg ereje és igazából vége is az egésznek.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #564 Dátum: 14 júl 23, 19:49:39 »

tehát mint közszereplő el kell viselnem,hogy a tökéletes looser-ság mintapéldányává tesztek, személyiségem minden pozitív tulajdonságát figyelmen kívül hagyva a negatív tulajdonságaimat kihangsúlyozva nevetség tárgyává tesztek, amin jó nevetni, de azért szarul esik hogy szarba se vagyok véve ? Nem szép dolog. Pláne hogy próbálok változni. Nem esik jól meg kell hagyni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #565 Dátum: 14 júl 23, 19:51:45 »

Küldeném Micsudinak sok szeretettel! Mellesleg sose feledjük el, hogy néztél Stargate-et, úghogy ennél szebb és jobb dolgot már nem is lehetne írni...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qfNmyxV2Ncw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qfNmyxV2Ncw</a>
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #566 Dátum: 14 júl 23, 19:52:53 »

Ajjajjaj.
Jó, hogy nem lettem bíber bár ki tudja ki leszek nem kiabálom el. , mondjuk nem véletlen hogy rám gyanakodtak, azt hitték csak én szabadíttatnám ki Morausét.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #567 Dátum: 14 júl 23, 19:53:21 »

Az aerosmith is örök kedvenc. talán megbocsátok Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #568 Dátum: 14 júl 23, 19:55:27 »

Király volt az új fejezet!!  Nevet Aes-en behaltam.  ikszdé És nekem se jutott eszembe, hogy Biber dehunter. Meg azt se, hogy a lefejezett csaj Sabaku.  Nevet Várom a folytatást!  Nevet
Micsudi szerintem vedd poénra. Szerintem az, hogy gman cigány sokkal sértőbb.  ikszdé
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #569 Dátum: 14 júl 23, 19:56:24 »

De valóban nem nagyon tudsz mást tenni a bunyón kívül.
De. Én az engem csúfolókat a nagyokkal verettem meg, akiknek csak indok kellett, hogy megverjék a kicsiket. Meg az asszony is besegített. Én soha nem verekedtem, mégis mindig én nevettem a végén.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!