24 szep 27, 17:40:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318671 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7335 Dátum: 14 okt 10, 10:12:39 »

Mi az ami fontosabb a meccsnél?  Ohh My God

Bármi is legyen az hazugság.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7336 Dátum: 14 okt 10, 10:17:08 »

Ha nem lenne vasárnap választás és nem én lennék az elnök, akkor ki se lehetne robbantani a tv elől, de igazad van, hazudtam. Szomorú
Mivel köztudottan gold digger vagyok fontosabb a pénz mint ez. El is szégyellem magam.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 10, 10:22:07 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7337 Dátum: 14 okt 10, 10:41:26 »


Nem fogom látni holnap a román-magyart.  Johhny Depi

Pedig még gondolkoztam is azon, hogy elhívlak kocsmában nézni, de így úgyfest egyedül leszek otthon. T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7338 Dátum: 14 okt 10, 10:53:29 »

eb selejtező meccs > választás

csak magadat okolhatod, ha választanom kellene hogy kialudva üljek ott reggeltől estig, vagy hulla fáradtan de meccset megnézve, egyértelmű lenne a meccsnézős opció.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7339 Dátum: 14 okt 10, 11:00:42 »

De az te vagy és nem én. :3 Most ezért nem fogom magamat okolni. :'D Bár mondjuk akárhányszor néztem válogatott meccset az utóbbi időben és vezettünk, elbíztam magam és ki is kaptunk. Nem jó jel lássuk be.  Lesütöttszemek

Noé, pedig jó lett volna. Bár nekem az nagyobb szívfájdalom, hogy a kézi BL-fordulót Vasárnap nem látom de ez van. Szomorú xD Mire jó a Youtube ha nem visszanézni ezeket.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 10, 11:06:47 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7340 Dátum: 14 okt 10, 11:27:51 »

Most szeretnék egy kis örömet okozni Syzynek:

Nekem kell valaki aki nézi velem. Szomorú Ha nem találok senkit akkor a szakdogámmal töltöm az estét és mert szegény olyan kiállhatatlan szerintem társul hozzánk egy üveg bor is, már unalmas társadalomkutatásokon is átrágtam magam miatta. A konzulensem pedig elérhetetlen. T_T

Aztaaaaa! Még fórumon is ctrl+s-t nyomok egyfolytában, kezdek megkattanni. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7341 Dátum: 14 okt 10, 12:10:08 »

Ti, ha fantasyt vagy scifit írnátok, mekkora királyságot tudnátok komolyan venni? Nem területileg, hanem a lakók létszámát tekintve. Mi az a szám, ami nem is túl nagy, de már elég sokan vannak, hogy megfelelő technikával erős hadsereget hozhassanak létre, sok menő várost alapítsanak, és a királyukat sem röhögik ki, hogy 36 ezer ember fölött uralkodik, mint Monaco hercege?

Figyelembe véve például, hogy Mátyás korában körülbelül 3 millió fős volt Magyarország.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7342 Dátum: 14 okt 10, 12:29:08 »

Milyen berendezkedést szeretnél az országban és mekkora területen uralkodnál? Mert mondjuk a százéves háború kitörésekor anglia lakossága 2 millió volt én megelégednék egy ekkora lakossággal, ha fantasyt írnék, scifit már inkább más alapokra helyeznék.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7343 Dátum: 14 okt 10, 12:33:52 »

Nem fogom látni holnap a román-magyart.  Johhny Depi

Ebből is látszik hogy nem léteznek tökéletes nők.
Naplózva


 
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7344 Dátum: 14 okt 10, 12:53:43 »

Kazekage ez legyen a legkisebb problémám. Nevet De a tudat hogy nézném alapjáraton plusz pont. ikszdé

Saphi, én úgy kb 1-2 millióra voksolok. Legyen hadsereg meg egy kellemes számú lakosság.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7345 Dátum: 14 okt 10, 13:06:06 »

Ha én fantasyt írnék, akkor a világomban mindenképp lenne mágia. Egy mágusok által elnyomott ország gondolom módfelett nagy lehet, mert mágiával jó sok minden megoldható.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7346 Dátum: 14 okt 10, 13:16:06 »

Az a baj, hogy a terület is számít. 3 millió fő az egy jó szám pl. gy Nagy-Magyarország méretű területen, de ha sokkal nagyobb, akkor annyira kicsi a népsűrűség, hogy amiatt lesz röhejes.

Egy átlagos európai országméret esetén 2-3 millió, esetleg 4-5, ha nagyobb ország.

Utálok szkennelni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7347 Dátum: 14 okt 10, 13:19:24 »

Gyakorlatilag nem a terület nagyságán, hanem az eltartóképességén múlik a dolog. Hiába vagy az egész Szahara királya, nem lesz sok alattvalód.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7348 Dátum: 14 okt 10, 13:23:03 »

Durva, itt vagyok a Nyugatiban és már most tele van rohamrendőrökkel meg már kezdenek gyűlni a szurkolók a vonathoz. Nagyon király.

Amúgy az igaz, hogy számít a terület is, és nem csak a mérete hanem a domborzata is ugyebár. Egy jó nyugis hegyvidéki patakos hely ahol lehetne gazdálkodni, mindenki boldog lenne. *-* (de kis naiv vagyok)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 10, 13:25:36 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7349 Dátum: 14 okt 10, 13:30:58 »

Aes, hogyhogy nem tudod a területet? Hányszor mondjam még, hogy az ANTARKTISZ? Nevet

Legalábbis akkora méretű a terület. Azaz 4 millió négyzetméterrel nagyobb, mint egész Európa, de - ahogy említettétek - földrajzi és egyéb okok miatt sokkal élhetetlenebb, Finnország is hiába olyan nagy, csak kevesen lakják.

gman teljesen komoly és értelmes válaszokat írt!!!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!