24 júl 05, 12:36:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2214806 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2580 Dátum: 14 aug 12, 11:58:52 »

Számomra nem normális. Nem is. Én nem szeretem egyszerűen. Az én szüleim a saját nevükön hívja egymás, kivéve mikor hozzánk beszélnek, akkor nem a keresztneveiket mondják, hanem ahogy mi szólítjuk őket.

Mindenkinek vannak szülei, apja-anyja, azokat hívja így, ne pedig a szerelmét, élettársát, házastársát stb. Becézheti meg minden, de én nem szeretem mikor azt mondják, hogy "anya, gyere ide....", hülyén hangzik.

Volt két ismerősöm, akiknek még gyerekük sem volt (akkor), de már úgy hívták egymást. Hmm...
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2581 Dátum: 14 aug 12, 12:04:57 »

Nekem az a furcsa, hogy ott van a többes szám a szülők szóban. Csak az anya szül...

Az apa esetében a "nemző" szó elég hülyén hangozna. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2582 Dátum: 14 aug 12, 12:07:38 »

Milyen szépen kékültél be Szabi. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2583 Dátum: 14 aug 12, 12:10:03 »

Nálunk ez változó, anya hívja inkább apusnak Fatert, ő viszont nem nagyon szokta őt. Kivéve akkor amikor a "szólj anyádnak" kifejezést használja. Nevet

Van egy műsor a Travel Channelen ahol külföldön néznek házakat mert elköltöznek. Most a pasi melója miatt költöznek Belgiumban de a csaj mindenbe belepofázik hogy milyen házat akar. De basszus nem ő fizeti, akkor minek szól bele nem tudom de ez kicsit kiakasztó. ikszdé Örüljön hogy a srác otthagyja miatta a helyet ahol évek óta dolgozott és ott vannak a barátai.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 12:17:45 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2584 Dátum: 14 aug 12, 12:39:54 »

Szerintem jobb, ha valaki anyunak hívja az asszonyt, mintha muffnak hívná.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2585 Dátum: 14 aug 12, 12:53:14 »

Nem, mert a muff max megalázó, de ha anyunak hívja, az olyan mintha az anyja lenne, ami masszívan beteges.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2586 Dátum: 14 aug 12, 12:59:01 »

Most a pasi melója miatt költöznek Belgiumban

Örüljön hogy a srác otthagyja miatta a helyet...
Mi? WTF? Úgy látom, hogy saját maga miatt hagyja ott nem a csajért. smirksweat Hacsak nem a nő kényszerítette bele a munkába. Nyelvesít
Amúgy meg nem azért, de én is belepofáznék. Nem csak ő fog ott élni gondolom, hanem a csaj is, így akárki fizet van némi beleszólása. Ha meg nem tartja annyira a párját akivel együtt él, hogy beleszólhasson milyen házban éljenek akkor bassza ki a srác, mert egy kapcsolatban igenis mindkét félnek van szava attól függetlenül, hogy kinek a zsebében van a több pénz. Vagy tán megvásárolta a nőt, mint egy ribit?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2587 Dátum: 14 aug 12, 13:05:09 »

Nem, mert a muff max megalázó, de ha anyunak hívja, az olyan mintha az anyja lenne, ami masszívan beteges.
A legtöbb férfi ösztönösen az anyjához hasonló párt keres.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2588 Dátum: 14 aug 12, 13:16:27 »

Nekem az a furcsa, hogy ott van a többes szám a szülők szóban. Csak az anya szül...

Az apa esetében a "nemző" szó elég hülyén hangozna. Nevet
A szülő szó is elég hülyén hangzik.

Lehet gman, de azért az anyádat mégsem dugod naponta...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2589 Dátum: 14 aug 12, 13:19:52 »

Nem, de általában egy férfinak a legszexibb nő az, aki úgy néz ki és úgy viselkedik, mint az anyja 20-25 évvel ezelőtt.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2590 Dátum: 14 aug 12, 13:24:09 »

Ritli, ezt kihagytam belőle, de igen, a csaj "kényszerítette" rá, hogy Belgiumban dolgozzon, mert ő mindenáron ott akart élni.
És nem az, hogy beleszól, ez természetes, de ez MINDENBE, ahogy le is írtam az előző hsz-ben. Ha láttad volna neked se tetszett volna, hogy úgy mondják meg mit tegyél hogy konkrétan csak te fizetsz ő meg otthon ül és vakarja a seggét egész nap. Ő például x városrészben akar élni mert úúú de klassz, de a srác munkahelye meg k*rva messze van onnan, jó hogy azt nem mondta meg, hogy a wc-ülőke milyen színű legyen. Aztán végül kénytelen volt beérni egy külvárosi házzal de nagyon húzta a száját.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 13:24:58 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2591 Dátum: 14 aug 12, 13:24:49 »

Még mindig tartom hogy nincs értelme dolgozni, viszont magam is meglepődtem hogy van pénzem miatta, szóval gmannek üzenném hogy ezért olyan pacalpörköltöt fogok csinálni hétvégén magamnak hogy szét szopom rajta magam.

Túl sok magam-at használtam, damn you ego....

btw, valami férfi írjon már random dolgot férfi topicba, hogy utána belinkelhessek egy flame cikket.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2592 Dátum: 14 aug 12, 13:25:58 »

Ez egy általánosító kutatás volt és már akkor is komoly gondok voltak vele. Pl.: Mi van az árvákkal, akiknek még csak anya modeljuk sem volt? Megölték az anyját, ő maga ölte meg az anyját, soha nem is nősült meg, stb.
Valamennyire kirívó esetek ezek, de egyébként a tesztalanyok is válogatva vannak szóval...

Mondjuk Ildikó alapján durva muterod lehet. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2593 Dátum: 14 aug 12, 13:30:31 »

Ritli, ezt kihagytam belőle, de igen, a csaj "kényszerítette" rá, hogy Belgiumban dolgozzon, mert ő mindenáron ott akart élni.
És nem az, hogy beleszól, ez természetes, de ez MINDENBE, ahogy le is írtam az előző hsz-ben. Ha láttad volna neked se tetszett volna, hogy úgy mondják meg mit tegyél hogy konkrétan csak te fizetsz ő meg otthon ül és vakarja a seggét egész nap. Ő például x városrészben akar élni mert úúú de klassz, de a srác munkahelye meg k*rva messze van onnan, jó hogy azt nem mondta meg, hogy a wc-ülőke milyen színű legyen. Aztán végül kénytelen volt beérni egy külvárosi házzal de nagyon húzta a száját.

Most komolyan egy TV-műsoron húztad fel magad ennyire? Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2594 Dátum: 14 aug 12, 13:47:16 »

Még mindig tartom hogy nincs értelme dolgozni, viszont magam is meglepődtem hogy van pénzem miatta, szóval gmannek üzenném hogy ezért olyan pacalpörköltöt fogok csinálni hétvégén magamnak hogy szét szopom rajta magam.
Dolgozzon a paraszt. Örülök, hogy belátod. Nekem is majdnem annyi a fizetésem van innen-onnan, mint az asszonynak, pedig életemben nem dolgoztam.

Mondjuk Ildikó alapján durva muterod lehet. Nevet
Egyszer a debreceni virágkarneválon megpróbálta magasságsorrendbe állítani a népet, hogy mindenki lásson. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!