24 júl 03, 07:45:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 943 944 [945] 946 947 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2210696 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14160 Dátum: 15 ápr 18, 16:21:41 »

Érdekes továbbá, hogy a varázslónők mindig így öltöznek:
http://www.paperspencils.com/wp-content/uploads/2013/03/Pathfinder2_Sorceress03.jpg
Se praktikai se logikai szempontból nem látok ez ellen szóló érvet, mégsem értem teljesen.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14161 Dátum: 15 ápr 18, 16:48:45 »

Az adott sorozat amúgy se a kidolgozásáról híres, nem csak hatalmas logikai bukfencek vannak benne, de abszolút hülyeség az egész, de valahogy csak erőt vettem magamon és megnéztem belőle 2 évadot. Sokkal hasznosabban is tölthettem volna az időm, de ez legalább segített felkészülni az angol meghallgatásomra, legalábbis ezzel nyugtatom magam. :/

Mi bajod a 100-al?Nevet Az egyik legjobb amit mostanában fut.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14162 Dátum: 15 ápr 18, 16:52:46 »

Öcsém is nézi, szerinte is jó, lehet el kéne kezdeni nézni. Holnap jön innen valaki a lurdyba meccset nézni ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14163 Dátum: 15 ápr 18, 17:11:22 »

Mi bajod a 100-al?Nevet

Pl. az ahogy a gerincvelőátültetést végzik. Vagy ahogy vérátömlesztést tök idegeneken, amikor nem is ismerik a vércsoportjukat, bár egyszer mikor a dokipasi aztmondta, hogy végeznek vércsoportmeghatározást teljesen felcsillant a szemem.
Amúgy az ilyeneken túl a story alapból érdekes, csak sokszor kiakadtam egypár dolgon, de lehet nézni fogom a következő évadot is.
Túl sok a sorozat. T_T
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 18, 17:14:33 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14164 Dátum: 15 ápr 18, 17:26:18 »

Ezek elég nagy bakik jah Nevet  Én most fejeztem be a Marvel Agents of Shieldet Nevet Nagyon bejött várom az új részt Nevet Illetve ezen felindulva az Agent Carter is vonz most, valamint Daredevil is hamár magasztaltátok itt egy kicsit Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14165 Dátum: 15 ápr 19, 09:31:17 »

Mi bajod a 100-al?Nevet

Pl. az ahogy a gerincvelőátültetést végzik. Vagy ahogy vérátömlesztést tök idegeneken, amikor nem is ismerik a vércsoportjukat, bár egyszer mikor a dokipasi aztmondta, hogy végeznek vércsoportmeghatározást teljesen felcsillant a szemem.
Amúgy az ilyeneken túl a story alapból érdekes, csak sokszor kiakadtam egypár dolgon, de lehet nézni fogom a következő évadot is.
Túl sok a sorozat. T_T

Szerintem te a csontvelő átültetésre gondolsz Nevet A combjukból gerincvelőt kiszedni igencsak nagy orvosi bravúr lenne. A vért meg gondolom megszűrik, és csak azok a részei mennek át amik a sugárzás elleni védettséget biztosítják. De mondjuk persze, ez annyira nincs kifejtve, tekintve hogy a sorozat fő fókusza a politikai/hatalmi alkudozások és a vezetés szerepe, meg az hogy rettegsz a kedvenceidért, akiket bármikor kinyírhatnak.

Amúgy ajánlom mindenkinek, az első rész geciszar, de utána már rögtön sokkal jobb lesz.

Mucsudi:
Egy 'kicsit'? Nevet Nézd meg mindenképp, meg az Agent Carter is nagyon király. Inkább utóbbit nézd először, főleg így a SHILED után, a végén majd jöhet a Daredevil, aztán meg a 100.

SHILED-et én pár része abbahagytam mert átment szappanoperába, de a legutóbbira azt mondták h felvezeti az Age of Ultront, szóval azt még túlélem majd.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14166 Dátum: 15 ápr 19, 09:47:12 »

Az age of ultront is felvezeti, az inhumanst is felvezeti Nevet Jó kis sorozat Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14167 Dátum: 15 ápr 19, 09:51:24 »


Szerintem te a csontvelő átültetésre gondolsz Nevet A combjukból gerincvelőt kiszedni igencsak nagy orvosi bravúr lenne.


Igen bocsánat arra gondoltam, csak még így is hülyeség amit csinálnak, tehát nem figyeltem oda arra amit írok. (Nem mintha amúgy olyan figyelmes lennék ezen a fórumon.)

Kétlem, hogy a vadonban bármilyen spéci vérátömlesztési módszer Clarke rendelkezésére állt.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 19, 09:53:00 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14168 Dátum: 15 ápr 19, 10:10:31 »

De hát miért hülyeség ez a része?

Clarke? Ő mikor adott vért? Azt hittem a Mount Weather-es arcokra gondolsz aki groundereket fogdostak össze.

SHIELD-et régen nagyon bírtam, de most már csak Coulson jó benne :'((
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14169 Dátum: 15 ápr 19, 10:34:19 »

Még az 1. évadban, amikor segítenie kellett Anya segédjén, aki utána meghalt.
Hát hogy a kinyert csontvelőt csak úgy beinjekciózzák a másik személybe, aki utána immunis lesz rövididő elteltével a felerősödött napsugárzás okozta égési sérülésekre.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14170 Dátum: 15 ápr 19, 11:51:08 »

Lehet nagyon rosszindulatú vagyok, sőt biztos, de az első dolog ami megfordult a fejemben hogy ez igazából nem olyan rossz hír, ennyivel is kevesebb bevándorló Európában.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14171 Dátum: 15 ápr 19, 12:04:38 »

Én egyáltalán nem nézek sorozatokat. Számomra értékelhetetlen bennük minden, ami két akciódús jelenet között van.
Maradok a gyakori kérdések olvasásánál, az legalább vicces.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14172 Dátum: 15 ápr 19, 12:07:56 »

Az Arrow szívben gyilkoló embólusa visz mindent. Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14173 Dátum: 15 ápr 19, 12:09:04 »

Neki szerintem nem is adott átömlesztést senki, de lehet tévedek, rég láttam. Nevet

Nem a napsugárzás a baj és az égési sérülések, főleg hogy egy csodazöld erdő a főszíntér, hanem a maradék radioaktivitás a 100 éve ledobott bombáktól. Hogy nézed te ezt a sorozatot?

Saphi, te meg nézzél Daredevilt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14174 Dátum: 15 ápr 19, 12:16:19 »

Saphi, tudsz szépen énekelni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 943 944 [945] 946 947 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!