24 jún 18, 20:36:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 977 978 [979] 980 981 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1022544 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14670 Dátum: 14 júl 10, 20:39:35 »

Én nekem szakmán utolsó évben vallották be, hogy féltek tőlem, én meg mint a birka néztem, hogy de miért ? sose bántottam őket sem szóval, sem tettel! És mások se engem, egyetlen szecskáztatásom volt, de semmi több. :/ mondjuk lehet a bokáig érő bőrkabáttól, meg a 20 soros acélbetétestől féltek  Ördögi ikszdé

Amúgy őszinteség és őszinteség között van. Lehet azt  mondani, hogy: Hehe. Nem is emlékeztem. Rég volt az egész. Am hogy is hívnak?
Meg lehet úgy, hogy azt sem tudom ki vagy te senki. Majd leköpni és az utcán mindenki előtt leteperni a barátnőjét. (Jó, lehet kicsit túl szélsőséges a példám. Nevet )

Az első őszinteséget nem kegyes hazugságnak hívják? Nevet Amúgy szerintem ez alapvető kéne legyen az emberi kapcsolatokban az őszinteség, de még is azt látni, hogy luxus cikk :S :/
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14671 Dátum: 14 júl 10, 20:40:57 »

Szerintem belefér az őszinteségbe, mert pont ugyanazt mondta el, csak nem sértően.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14672 Dátum: 14 júl 10, 20:42:58 »

Igen így nézve teljes igazad van  Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14673 Dátum: 14 júl 10, 20:46:50 »

Engem volt hogy szekáltak, igyekeztem elkerülni a társaságukat, az bevált.
A mai napig "lenézem" azokat akik másokat csesztetnek úgy hogy nincs rá okuk (nem bántotta őket stb.).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14674 Dátum: 14 júl 10, 20:53:12 »

Szerintem sem helyes dolog ez, de aki ezt látja otthon, vagy ott ez az elfogadott viselkedési forma, annak az iskolában is ez lesz, de szerintem ezen a szülők sokat tudnának javítani, bár nekem meg nincs jogom ilyenről prédikálni, hisz nem tudom milyen gyereket nevelni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:06:33 írta Luidzsy » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14675 Dátum: 14 júl 10, 21:02:53 »

Én oviban nem cseszegettem senkit, hanem uralkodtam mindenki felett. Volt ott egy mászóka, amit befedettem fűvel a szolgáimmal, így ha alábújtunk, olyan volt, mint egy sátor. Az volt a kastélyom. Mindenki be akart jönni megnézni, de csak az jöhetett be, akinek megengedtem, máskülönben megverettem a szolgáimmal. Ha valaki azt a játékot akarta, amit én, akkor elvettem tőle és megvertem. Mindenki csak azzal játszhatott, amivel én akartam, ha meg nem volt hajlandó engedelmeskedni, akkor ráküldtem a katonáimat. Ha valaki ellenszegült, homokot tömtem a szájába. Elég szép hierarchia alakult ki oviban, aminek én voltam a csúcsán, és néha úgy érzem, hogy az a kegyetlen diktátor köcsög vérengző állat volt a valódi személyiségem, amit megtanultam elnyomni az idők folyamán.

Általános iskolában már nem voltam ilyen, ott én voltam a védelmezője a többi lánynak, mert a cigányok kergették őket, mert meg akarták fogni a seggüket. De tőlem féltek, mert én leálltam velük verekedni. Amúgy általánosban nagyon sokat verekedtem a cigányokkal, így oldottunk meg mindent, de nem szekáltuk egymást meg nem is haragudtunk egymásra, sőt ők is tiszteltek engem, meg én is megvoltam velük.

Aztán gimiben már nem érdekeltek az ilyen gyerekes dolgok, ott már nem cseszegettem senkit, meg engem sem cseszegettek, bár gyökér volt az egész osztályom, de jó viszonyban voltam velük. Szóval itt én akkor a kivételek közé tartozom, aki nem volt része egyik klikknek sem. Nevet

Egyetemen meg már nem aktuálisak az ilyenek, itt mindenki normális szerencsére, a mi csoportunk a legjobb. ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14676 Dátum: 14 júl 10, 21:06:11 »

Meg se lepődtem ezeken...  ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14677 Dátum: 14 júl 10, 21:11:48 »

Azért elég érdekes fejlődésen ment keresztül.
Nem szívesen találkoznék az ovis Saphirával (úgy hogy én is az lennék), hozzá képest a mostani egy angyal.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:17:15 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14678 Dátum: 14 júl 10, 21:15:36 »

Nekem az maradt meg, hogy alsóban
verekedtem
8 gyerekkel
és mindegyiket megvertem
egyedül.
Kívülről a suliból állt egy nagyobb
cigánygyerek
és csak kérdezgette, attól akivel állt
hogy ez, hogy lehetséges.

És olyan büszke voltam. Nevet

Meg is maradt bennem a bunyó iránti vágy.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14679 Dátum: 14 júl 10, 21:17:03 »

Én senki fölött nem uralkodtam és klikkekben se voltam soha. Bár valami történt velem alsóban mert elég vissza húzódó lettem, de miután 6.-tól Pestre jártam, vissza tértem normálissá és szépen lassan leszoktam arról, hogy azért is bocsánatot kérjek, hogy kifogyott a tinta a padtársam tolljából. ikszdé

Gimi sima volt, de ott egy csaj nem szeretett mert az osztályfônök engem jobban bírt, mint ôt és nem bîrta ezt ki. Amúgy sose bántottak vagy csúfoltak engem.

Ha kellett megvêdtem magam azért vagy a barátaimat. Nevet
Naplózva


xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #14680 Dátum: 14 júl 10, 21:23:42 »

Én a terrorizáltak közé tartoztam általánosban de miután hozzá vágtam két széket az egyik nagyszájúhoz békén voltam hagyva szerencsére. Rájöttek hogy ha felidegesítenek (ami azért nehéz) akkor semmi nem érdekel. Egyszer hatodikban beletapostam egy nyolcadikost a homokba mert egésznap baszogatott. Ez van amikor előjön a rage.
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14681 Dátum: 14 júl 10, 21:25:50 »

Igen. Nem lehet senkit a végtelenségig szívatni. Legalábbis remélem.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14682 Dátum: 14 júl 10, 21:28:49 »

Igazgató helyettes a tanárunk volt, és egyik alkalommal be akart írni osztálytársamnak egyeseket, mert hogy nincs cucca, erre én fől álltam és elmagyaráztam neki, hogy a srácnak azért nincs cucca, mert csak az apja kereső. és abból még a gyerek kollégiumát se tudták fizetni, ezért a srácnak a saját ösztöndíjából ki kellet menni albérletbe két másik sráccal, hárman fizették az ösztöndíjból a kaját, meg a lakbért, és ezért már nem maradt pénzük eszközökre suliba, ezen csak pufogni tudott így viszont, hogy kiálltam az osztálytársaim mellet majdnem én kaptam ikszdé de legalább ezek után már őszintén hozzám mertek szólni  Pirul

Pedig van sajnos láttam már olyat, hogy a gyerek sírva menekült haza :/ bár olyat is, amikor hülye gyerek beszólt a csajszinak, az meg úgy elverte, hogy be menekült a pad alá ikszdé mi csak röhögtünk rajta
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14683 Dátum: 14 júl 10, 21:29:15 »

Még engem sem, velem az volt a baj hogy gyenge voltam (most is) fizikailag és mérlegelve rosszul kerültem volna ki egy bunyóból én inkább úgy csináltam hogy ott vagyok ahol ők nem.
Most meg már nem hagynám, hiába vagyok gyenge ha valaki nagyon felhúz akkor bekattanok.  ikszdé

de legalább ezek után már őszintén hozzám mertek szólni  Pirul
Miért? Előtte nem mertek?  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:32:24 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #14684 Dátum: 14 júl 10, 21:29:42 »

Vannak emberek akik inkább elfogadják hogy dominálják őket. Pl nekem volt egy oszt társam akit bármennyire szívattak nem szólt tanárnak nem próbált meg fellépni ellenük csak simán tűrte, hiába mondtuk neki hogy szóljon akár nekünk és akkor együtt megpróbáljuk leverni őket vagy valami, ő csak hagyta magát. Nem is értettem soha. Remélem mára már kinőtte mert ha nem akkor az életben is kifogják használni. :/
Most valamiért erről eszembe jutott a Kinevel a végén-ből egy idézet:
Idézet
Két fajta ideges ember létezik. Az egyik az aki a kasszánál üvölt hogy nem fogadják el a lejárt kuponját. A másik a pénztáros aki egész nap, mindennap, nyeli a hülyeséget, míg egy napon bekattan és kinyír mindenkit a boltban.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:34:48 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Oldalak: 1 ... 977 978 [979] 980 981 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!