24 szep 27, 22:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168890 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10500 Dátum: 14 máj 28, 23:27:00 »

Egyébként nagyon durván lemaradtam a hsz farmolásban. Szégyen.
Csak néha nyögsz be valami kedves dolgot... Nevet Bár a családos topicban nőtt meg neked is leginkább a hozzászólásaidnak a száma.

Iszonyatosan jó szalonnát sütni kint. Olyan finomat ettünk. *.* Egy negatívum volt az egészben, hogy a kutya labda buzi és fellökte a pálinkás poharamat, amiben volt finom pálinka (Szomorú) mert neki nagyon fontos, hogy letegye a lábamhoz a labdát, majd rögtön kilője magát, mint egy rakéta.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #10501 Dátum: 14 máj 29, 11:10:49 »

Anno mikor mi kompetencia izét írtunk, a tanárok azt mondták nem lehet majd tudni az eredményt. Kicsit bosszantó volt, hogy akkor tudtam meg, hogy ezt amúgy meg lehet nézni, mikor húgom is írta.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10502 Dátum: 14 máj 29, 11:34:29 »

Kaptál egy nevet, vagy kódot, azt hiszem és azzal lehetett. Nekünk elmondták, hogy ha valaki nagyon akarja, megnézheti, de ne számítsunk olyan nagy bummra. Nevet Sőt, ők nem nézik meg, és senki sem kap jegyet érte. Bevallom én soha nem adtam bele a lelkemet egy ilyen kompetencia mérésbe, valahogy nagyon leszartam.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #10503 Dátum: 14 máj 29, 11:39:02 »

Én az a típus vagyok, hogy ha már ott van előttem, akkor írjuk meg rendesen.
Most erről valahogy eszembe jutott. Apum iskolaigazgató kb. 13 évig. A múltkor valahogy feljött, hogy be kellett néha menni óralátogatásra és teljesen elképedt, amikor mondtuk neki, hogy azok az órák egyáltalán nem adják vissza a valós képet. A tanárok édesek lesznek, a diákok meg feszélyezettek, arról nem is beszélve, hogy a tanár befenyíti ált. a diákokat, hogy jól viselkedjenek, mintha őket ellenőrizné az igazgatónem pedig a tanárt. Mondta, ha ezt tudja, akkor legalább szólt volna a diákoknak, hogy óralátogatáskor nem őket, hanem a tanárt ellenőrzik. De nem hiszem, hogy lett volna bármi hatása.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 29, 11:42:14 írta Morita » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10504 Dátum: 14 máj 29, 11:51:59 »

Jaj, akkor mi is rohadtul be lettünk fenyítve, a tanárok meg néha úgy izgultak. Bevallom, egy-két olyan óra, sokkal jobb volt, mint egy "normális" óra, mert némelyik tanár tényleg magyarázott és tanított, mert rá volt kényszerítve.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10505 Dátum: 14 máj 29, 12:00:31 »

A valaha volt egyik legjobb poén történt meg Rétságon ezzel kapcsolatban. Nevet

Nem is az igazgató jött, hanem valami még főbb tanfelügyelő. A tanárnő betanította, hogy aki tudja a választ jobb kézzel jelentkezzen, aki nem az ballal. Kérdezett valamit és az egyik gyerek, ballal ugye, de olyan lelkesen jelentkezett, hogy majd kiesett a padból. Edit néni felszólította hát. Mondjad Gergő.
Gergő megszeppent hanggal: De tanárnéni én bal kézzel jelentkeztem.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10506 Dátum: 14 máj 29, 12:51:00 »

Elsőben még mindenki majd kiesik a padból, hogy a tanár felszólítsa, később meg már az sem jelentkezik, aki tudja a választ, legvégül pedig kiutálják azt, aki valami témába vágót mond órán, bezzeg témazáró előtt könyörögnek, hogy magyarázza el nekik a lényeget. A nők már csak ilyenek.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10507 Dátum: 14 máj 29, 12:59:54 »

Gdat, mint egy rossz Móricka vicc. ikszdé

Ismerősöm lánya most 3.-os, és megtudtam, hogy ők a témazárót 4 fős csoportokban írják. O.o A legdurvább, hogy a tanár, 1, nem azon az órán íratja meg a témazárót, amelyik az adott óra lenne, 2, egy nappal előtte szól, hogy másnap témazáró, nem pedig 1 héttel, ahogy kellene.

-----------------------
Begyulladt a kutyám szeme, mit lehet ellene tenni?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 29, 13:55:41 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10508 Dátum: 14 máj 29, 13:57:29 »

Állatorvos?

Nekem a nyulamnak gyulladt be a szeme, de kapott rá kenőcsöt.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10509 Dátum: 14 máj 29, 14:03:04 »

Olyan ijesztő így szegényke. Majd lehet az lesz.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10510 Dátum: 14 máj 29, 14:15:14 »

Óralítogatásnál velem gimiben olyan volt, hogy le voltunk maradva kb. fél évvel a tananyaggal szlováknyelvből és előtte nap szólt tanárnő, hogy "gyerekek holnap már a könyv végén lévő anyagot fogjuk ismételni és Noémi te le is felelsz belőle" utálom, hogy egész életemben ilyen zsebből előhúzható ember vagyok. Ennyi jótékonykodás után már megérdemlem a jó dolgokat amik érni fognak az életben. Tuti mákos leszek, majd valamikor.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morause
Vendég
« Válasz #10511 Dátum: 14 máj 29, 14:25:43 »

Begyulladt a kutyám szeme, mit lehet ellene tenni?
A szemgyulladást édesanyám régen a mi kutyánkon kamillával csillapította, szedett frisset, lefőzte és borogatás, azzal kitörlöd a gennyet ha gennyedzik, ha nem akkor is mert sokat segít.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10512 Dátum: 14 máj 29, 14:27:42 »

Ezt én is olvastam cicák esetében. De volt ahol azt írták, hogy káros. A mi macskánknak is be volt gyulladva a szeme pár hete, de nem nagyon és csak az egyik. Magától elmúlt kb 1 hét alatt.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #10513 Dátum: 14 máj 29, 14:38:11 »

Mi is macskán kezdtük mert annó a Lecsónak (első macskám) kikaparta egy másik macsek a szemét, és durván bevolt gyulladva 1 hét azt hiszem annyi volt míg kamillával lekezelte édesanyám, utána meg tök jól festett, a fél szemét leszámítva de tök menő volt... mint egy macska kalóz, a szemfedő hiányzott róla csak. Mosolyog
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10514 Dátum: 14 máj 29, 14:42:26 »

Köszönöm a tippet Morause! ^.^ Neked is Seva, ha nem múlik el nálunk is 1 héten belül akkor vagy azt próbálom ki/ próbáljuk ki, vagy elvisszük dokihoz, ha nagy gond van, de remélem elmúlik.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 699 700 [701] 702 703 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!