24 jún 18, 17:31:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1021866 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5070 Dátum: 14 ápr 09, 14:09:50 »

Én nem írtam le, hogy mindegyik táplálékkiegészítő káros. Nevet

9gagen ez a kép fogadott: http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aYbdy6O_460s_v1.jpg Nevet

Micsudi, ez nem az evésről szól, hanem az egyensúlyról. Több kalóriát kell elégetni, mint amennyit megeszel. Csak számolni kell egy kicsit. Amúgy szerintem nem vagy kövér (abból a pár képből ítélve, amit láttam). Azt meg, hogy nem vagy izmos, nem fogod megoldani ilyen szerekkel.

Idézet
Micsudi az a baj ez az emberbe genetikailg van kódolva

Belém nincs. ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5071 Dátum: 14 ápr 09, 14:11:32 »

Az engedélyezett tápkieg csak koncentrált kaja, ami megkönnyíti a tápanyagok bevitelét a szervezetbe. Nem értem ezt a vészmadárkodást, ennyi erővel a kakaópor is veszélyes, hiába sokkal egyszerűbb elkeverni tejjel, mint egészben elrágcsálni. Nevet A fehérjepor is csak azért van, hogy fél kiló csirke megevése helyett gyorsan felszívódó tejfehérjét tudj fogyasztani, pl. reggel vagy edzés után (arról persze lehetne vitatkozni, hogy sportolóknak tényleg szükséges-e 2-3 gramm/testsúlykilogramm fehérje). De sok helyen olvasom, hogy megfelelő odafigyeléssel még a szteroidok sem olyan veszélyesek, mint ahogyan beállítják őket, és egy "kokszos" még mindig egészségesebb az átlagos, dohányzó és hétvégente beb.szó partiarcoknál (pl. itt egy cikk - http://www.goodlookingloser.com/2014/01/29/25-myths-about-anabolic-steroids/). Mindezektől függetlenül én nem élnék ilyesmikkel.

A 18 óra utáni nem evést meg sehol nem javasolják, mert éhezéssel sosem fogsz fogyni.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5072 Dátum: 14 ápr 09, 14:15:31 »

Lehet fogyni az éhezéssel, nagyon is, de nincs sok értelme, más fogyókúráknak, több értelme van és az ember is kellemesebben érzi magát.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5073 Dátum: 14 ápr 09, 14:16:29 »

Izmot tényleg le lehet adni fogyással, csak akkor egy idő után még sz.rabbul fog kinézni az illető. ikszdé
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5074 Dátum: 14 ápr 09, 14:17:45 »

Úgy kezdtem hogy kondibérlet. Az az alap. Hogy legyen lejárni pénzem...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5075 Dátum: 14 ápr 09, 14:26:05 »

Engedélyezett tápkieg is egy vacak. Meg pl. németeknél amcsiknál engedélyezett olyan tápkieg ami nálunk koxnak számít.

18 óra után nem evés rendezett étrend mellet működik mert nem éhezel Nevet. Azért azt elég sok helyen javasolják, bár azt én pont nem csinálom, mert sose tudnám betartani.

A tápkiegek megfelelő használat mellett elenyésző káros hatást gyakorolnak, csak nem akartam most így nagyon kifejteni ezt. De a lényeg egy kezdőnek semmi értelme bármit is beszedni. Majd ha már eljutott egy alap szintre akkor van haszna, de mindegy mit szed valaki a lényeg a marha sok folyadék fogyasztása mellette. Legtöbbnek a vesére van elég káros hatása. De ezekkel a szerekkel is vigyázni kell am, mert hát általában olyanoktól kapunk részletes tájékoztatót, aki árulja és, hát ki az aki rontani akarja a saját üzletét? ^^

A genetikai kódolás alatt a zsír eloszlásra gondoltam, ezt is ki kellet volna fejtenem. Arra gondolok, hogy egy bizonyos forma kinézet eléréséhez tökmind1 mit csinál az ember nem biztos, hogy el fogja érni. Mivel mindenkibe bele van kódolva, honnan hogyan fog fogyni.  A lényeg elkell kezdeni edzeni és majd magának ki kell tapasztalnia, hogy mi a jó és honnan hogyan tud fogyni, illetve izom növelés már más kérdés azt lehet befolyásolni.


Amiről én beszélek az am nem fogyókúra, hanem életmód. Egy nap 5ször kell kajálni és megfelelő mennyiségeket, mind e mellet pedig megfelelő mennyiségű mozgás.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5076 Dátum: 14 ápr 09, 14:33:05 »

El akarok kezdeni sportolni, rendszeresen, de rohadt lusta vagyok. Úgy vagyok vele mint a szakdogával, tanulással stb., "majd holnap".

Ma munkában együttesnek intéztem klipfogatós helyszínt. Kár, hogy pont holnap vagyok benn utolsó napon, ez meg pénteken lesz, de megkért a főnök, hogy még dolgozzak a cégnél otthonról. *-*

Most nézem mi is ez az együttes elég gáz XDDD
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hHd_8iZFvK8
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:37:04 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5077 Dátum: 14 ápr 09, 14:42:44 »

Jéézusom miez? ikszdé Japán backstreet boys? xD De ezeknek te, hogy rendezel forgatási helyszínt? Itt akarnak nálunk forgatni? Ezek tuti nem százasok xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5078 Dátum: 14 ápr 09, 14:44:59 »

Micsudi nálad minden a pénzzel kezdődik és ez remek kifogás mindenre.
(genyó Seva)
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5079 Dátum: 14 ápr 09, 14:47:03 »

Ez nem japán, hanem koreai. Néha úgy érzem, azok még elborultabbak, mint a japánok. ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5080 Dátum: 14 ápr 09, 14:48:55 »

Atya ég Noé, Conos ismerősök közül van vagy 3-4 aki odáig van érte meg vissza és posztolgatják fb-re... szegénykéim. Szomorú Tingtángtingtong...ez még viccnek is rossz ahogy hallgattam. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:50:13 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5081 Dátum: 14 ápr 09, 14:50:27 »

Micsudi neked csak annyit mondok, hogy én bár súlyos csokifüggő vagyok, azokon a napokon mikor aerobikra megyek általában egy kockát sem eszem, a mozgás elég boldogsághormont termel Nevet
Bár nem tudom gyurmázásnál ez mennyire működik, de gondolom, az is mozgás végül is.

Sorkatonaságot mint olyat én se támogatom, de szerintem is kéne helyettesíteni valami kevésbé durva kötelező valamivel, ami főleg önvédelemre megy rá Nevet Szerintem minden embernek tudnia kéne valami olyan szinten 'harcolnia' hogy meg tudja védeni önmagát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5082 Dátum: 14 ápr 09, 14:51:10 »

Kóreaiak. (de Saphi beírt elém)

És igen a mi cégünk intézi a forgatási helyszínt, meg talán valami koncertjük is lesz, ismert helyeket akarnak Butapesten ill. pár romkocsmát, én az egyiket az utóbbiból boltoltam.
Egyébként az ázsiaiak nagyon szeretik kis országunkat és a környező kis országokat. Főnök is mindig panaszkodik, hogy nem érti mi európaiak akiknek itt olyan jó, miért szeretjük ázsiát. Ill. Egyszer meglátta Zorot a gépemen azóta mindig piszkál, hogy manga fan vagyok, ő nem szereti az ilyet. A japánokat meg különösen nem. T_T

Vera akkor ezt el kell menőznöm. Szörnyen néznek ki. Na és a zenéjük... ikszdé

Szerintem hülyeség, hogy meg kell tanítani az embereket harcolni. Minek? A sorkatonaság szerintem nem volt rossz dolog, de nem az faragott férfit régen az emberekből, aki igazán az volt az volt előtte is, aki meg nem abból sokszor valami rosszabb lett ott.

Teszem hozzá nekem nem csak apám, de anyám is volt katona. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:53:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5083 Dátum: 14 ápr 09, 14:53:09 »

Lehet fogyni az éhezéssel, nagyon is, de nincs sok értelme, más fogyókúráknak, több értelme van és az ember is kellemesebben érzi magát.
Személyes tapasztalat alapján állítom, hogy ez hazugság.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5084 Dátum: 14 ápr 09, 14:54:18 »

Ehhem, akkor bocsánat kedves értelmes, intelligens japánok, és akkor kedves koreaiak ti retardáltak vagytok! :F

Veracchi (kimondva erről csak nekem jut eszembe a here zacsi? xD) szerintem az ismerőseid koreaiak csak át vannak plasztikázva! :O Olyanok mint az élő Ken!

Hemm nekem is Zoro a háttérképem, az egyik. Nevet Olyan akarok lenni mint Zoro! Tájékozódási képességem van olyan jó Pirul
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!