24 szep 27, 23:58:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169763 alkalommal)
0 Felhasználó és 95 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3360 Dátum: 14 márc 25, 19:00:34 »

Volt egy fiú általánosban, aki így hívott. Nem nagyon zavart, nem csúfolni akart.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3361 Dátum: 14 márc 25, 19:09:49 »

Itt a Rock féle Hercules amiben benne leszek valahol a tömegben a háttérben Nevet
https://www.youtube.com/watch?v=AZVDmPwCWCk
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3362 Dátum: 14 márc 25, 19:33:31 »

Na ez az a teszt, amit SOHA az életben nem fogok kitölteni, még ha kényszerítenek se.  Pojén

Pont egyik nap beszélgettünk órán a Teletabikról meg a Micimackóról, mondjuk fogalmam sincs, hogy az erkölcs és a jog összehasonlításától hogy jutottunk el odáig de megoldottuk, és nem volt épp röhögésmentes a kommunikáció mert ami épp eszünkbe jutott és kicsit is beteg azt ki is mondtuk. Tanárnő szerintem aznap kapott izomlázat a nevetéstől, hogy milyen elmebajos osztálynak kell neki órát tartania, pedig ismer minket vagy fél éve, de még mi is tudtunk neki újat mutatni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 19:37:56 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3363 Dátum: 14 márc 25, 19:39:16 »

Én akkor akadtam ki mikor vigyáztam egy kis gyerekre, és az apja néha beállította neki a letöltött Teletabikat. -.-' Nem tudom, hogy lehet azt bírni, inkább kimentem a konyhába és segítettem rendet rakni. Bár a Do-do-Dóra a felfedező se volt semmi, viszont az olyan amire reakciót "várnak" és a a kislány néha válaszolt is. De nagyon agyzsibbasztó egy mese az is.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3364 Dátum: 14 márc 25, 19:55:26 »

Nos anyámat nem izgatta, hogy mit nézek.  Gondolkozik Persze a horrornál mindig kiküldött. De egy idő után már az sem érdekelte mert látta, hogy tetszik.  >.<#  Viszont amikor meghallja, hogy animézek mindig megkérdezi, hogy már megint a "csingcsángcsungot" nézed?  Hmm?  Teljesen kiborul a japán hangtól.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3365 Dátum: 14 márc 25, 19:57:58 »

Egy 2-3 évesnél más, mint egy 16-17 évesnél. Nevet
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3366 Dátum: 14 márc 25, 20:17:10 »

Boldog születésnapot Nikikém!


Köszi Minim.  Király Tök cuki ez a kép amúgy Kushináról, imádom a chibi Kushinát. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3367 Dátum: 14 márc 25, 20:21:28 »

Szívesen, majdnem csináltam egy másikat is, de végül gondoltam, már sok lesz. ikszdé Amúgy igen, tudom. Pirul
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3368 Dátum: 14 márc 25, 20:25:54 »

Én anyámat az zavarta, ha apával Star Treket néztem... mai napig nem értem miért. Animéket már jól tűrte amíg rendszeresen néztem, még ő kérdezte, hogy nem akarok-e menni japánt tanulni aminek egyéb sulis teendők miatt félbe kellett szakadnia. Nem baj majd egyszer ha már megtanultam finnül mehet a japán.

Mini, a Dóra a felfedező az még hagyján, a Duck Tv a legbetegebb dolog amit hosszú idő óta láttam tavaly. Jó tudom a babák még máshogy érzékelik a világot, de azért ami ott megy az egyszerűen kegyetlen és emberkínzás. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 20:28:18 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3369 Dátum: 14 márc 25, 20:31:38 »

Az én szüleim szeretnek bizonyos animéket. Például az apukám a Cowboy Beopot nagyon szereti, anyukám a Ghost in the Shell-t meg az Animatrixot. Nevet Viszont mikor olyan filmet néztünk, voltak jelenetek mikor mondták, hogy csukjuk be a szemünket.

Anyukám a szandálos filmeket nem bírja amúgy a Gladiátorhoz hasonlókat.

Jaj tudom, ahhoz nekem is volt szerencsém pár másodpercre.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3370 Dátum: 14 márc 26, 00:33:50 »

Anya nálam egyfolytában Supernaturalt, Ki vagy Dokit nézett, meg a Médiumot. De a sorozatokon kívül a Keresztapa a kedvence. Igen, ízlésekben majdnem egyezek vele, úgyhogy a közös filmen nem szokott gond lenni. Nyelvesít
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3371 Dátum: 14 márc 26, 00:40:30 »

Az enyém meg Jóban rosszbant és latin szappanoperákat néz.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3372 Dátum: 14 márc 26, 08:09:25 »

Az enyém meg Murdoch nyomozót apámmal karöltve. Olyan aranyos, amikor ideges lesz és elkezd ordítozni a tv-vel én meg csak pislogok, hogy mi baja van, aztán rájövök, hogy mit néz. :")

Cowboy Bebop (volt) az egyik kedvenc animém. Azt se láttam már jó pár éve, pedig ott jöttem rá, hogy nekem kell egy corgie.  Pirul
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3373 Dátum: 14 márc 26, 11:11:09 »

Én a harmadik lettem. Nem ismerem, szóval nem tudok róla nyilatkozni. Nevet
De lehet befolyásoltak a mondatok végén az "obviouslyk", valami rejtélyes oknál fogva mindig azokra kattintottam.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3374 Dátum: 14 márc 26, 12:23:11 »

Én a Tizedik lettem, őt kedvelem. Nevet Bár nem "csaltam", már csak azért sem, mert kettőt ismerek összesen. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!