24 szep 21, 08:17:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 793
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Viccek  (Megtekintve 1433430 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11025 Dátum: 14 szep 29, 14:35:57 »

Hát igen, annál valóban viccesebb az is, hogy: Egyszer volt, hol, nem volt, az Óperenciás tengeren is túl, ahol a kurta farkú malac túr, de még az üveghegyen is túl, a nyuszika elkiáltja magát az erdőben: Hogy én milyen rohadt messze lakom! Nyelvesít
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11026 Dátum: 14 szep 29, 14:40:30 »

Aes úgy látszik nem tud elég jól angolul és humora sincs. Kulturálódnia kéne.  Neeem
Amúgy szerintem mindkettő vicces csak nagyon overused lett már a fórumon a C&H pedig szerettem én is.
Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11027 Dátum: 14 szep 29, 14:43:06 »

Tudom, hogy ezen is nevetni fog mindenki 

Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11028 Dátum: 14 szep 29, 14:54:42 »

A másodikat értem, és viccesnek is tartom. ikszdé Az elsőt nem vágom, azt értem, amit írsz, magamtól is rájöttem, de ez hol vicces? xD Ennél sokkal jobb egy random móriczkás-pinás-faszos-szarós vicc. ikszdé

Az elsőben pont az a vicces és meghökkentő, hogy egy ilyen jelentéktelen dologra (ami egyébként nem az, mert a klónozás még mindig nagyon vitatott téma) ilyen sok pénzt költött csak a poén kedvéért és ezt ilyen magától értetődően közli. Ennek mély filozófiai mondanivalója van (tabudöntögetés, a korábban megfizethetetlen dolgok elértéktelenedése, lásd akár a személyi számítógépet, az  internet hozzáférést vagy az okostelefonokat - manapság ezeken is minden hülyeséget megosztanak a poén kedvéért, miközben régen mekkora dolog volt mindegyik és alig pár kiválasztott ember fért csak hozzájuk), nem úgy, mint egy Mórickás "poénnak".  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #11029 Dátum: 14 szep 29, 15:13:04 »

Aki ezt még nem olvasta, annak feltétlenül ajánlom. Nevet

http://www.szobeszed.com/vicces/ezen-nevet-ma-mindenki-vasarloi-velemeny-egy-szortelenito-kremrol/

Férfiaknak igaz fájdalmasabb lehet, de a közösségkovácsoló erő meglesz, ez már biztos! És persze a gyantázásra készülőknek is intő jel!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11030 Dátum: 14 szep 29, 15:53:42 »

Szerintem ez a legjobb poén:

Az úgynevezett ukrán neonácik és legjobb haverjaik.

Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #11031 Dátum: 14 szep 29, 19:25:31 »

Rendben jó (Sajnálom ha már valaki berakta már )
http://cdn1.smosh.com/sites/default/files/bloguploads/family-guy-gif-hater-0.gif
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11032 Dátum: 14 szep 29, 21:01:28 »

Naplózva

vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #11033 Dátum: 14 szep 30, 17:12:52 »

Egy szép kérdésem van kérlek ne szóljatok be...Ugye bár ha pl kiraksz ide egy képet és rá 3 óra múlva  vagy 1 óra múltán raknák ki ide egy képet de senki nem rakott és ki is rakom az dupla hsz-nek számit?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11034 Dátum: 14 szep 30, 17:16:37 »

1: raknék, és nem raknák.

2: 24 órás szabály él.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11035 Dátum: 14 szep 30, 18:05:57 »

Viszont élhetsz a szerkesztés lehetőségével, ami szupi dolog.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11036 Dátum: 14 okt 01, 12:55:55 »



Ez nem annyira vicces, de irigylem az iPhone marketingeseit a szakmai tudásukért Nevet
http://mivoltma.444.hu/2014/10/01/tizenot-szint-ahova-az-emberek-egy-iphone-miatt-kepesek-voltak-lealjasodni/
Naplózva

vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #11037 Dátum: 14 okt 01, 17:05:53 »



Ezt nem találtam csak fel akarom használni a Dancsó posztok alatt miközben fan harc megy  ikszdé
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11038 Dátum: 14 okt 01, 17:16:06 »

Köszi vastelorde, így már biztos, hogy nem én rakom ki ide a  legszarabb vicceket.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 01, 17:19:28 írta dehunter » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11039 Dátum: 14 okt 01, 18:05:25 »

Ez sem vicces, de azért elgondolkodtató.
Tegnap elmentem a fül-orr-gégészetre, ahol muszáj volt felírniuk nekem egy antibiotikumot. Ebben csak az a szép, hogy az a szer már hónapok óta nincs forgalomban, mert a gyártó felfüggesztette a gyártását! Ezt elmondták minden patikában, ahol megfordultam. Készleten sincs több. Erről nem is tudott az orvos? Visszamentem, hogy írjon fel egy másikat. ( az elsőre kért gyógyszernek helyettese sincs, olyan extrém hatóanyaga van. Mosolyog ) Azt mondta, eddig mindig volt belőle. Eddig!
Az létezik, hogy vannak olyan emberek, akik ha nem lehet kapni valamit, akkor inkább nem veszik meg?  El tudom képzelni, hogy nem mindegyik beteg volt hajlandó visszamenni más receptért. Igazán szép. Mosolyog

A másik dolog pedig az, hogy ma bezártak tesi előtt a lányöltözőbe. Nyelvesít Egész egyszerűen azért, mert épp az öltöző mosdójában voltam, mikor jött a tanár, kivitte a többi lányt és bezárta az ajtót. ikszdé Kopogtattam, a portás meghallotta és kinyitotta az ajtót. Azt mondta, kimentek az udvarra. Mikor kiértem, már javában futották az iskolakört. Ami a jelentés után kezdődött. 17 emberből egynek sem jutott eszébe, hogy esetlegesen merre lehetek, ha egyszer velük öltöztem át? Nem, egyetlen egynek sem. Bár közöttük csak egy lány a barátnőm, a többi csak osztálytárs. ( óriási a különbség ) Azonban ő, állítása szerint elképzelni sem tudta, hová tűntem. Pedig a tornasorban is mellette is állok. A tanár pedig, ha nem nyitotta volna ki a portás az ajtót, hogy kijussak,akkor beírt volna igazolatlannak. Nem lett volna rá mód, hogy bebizonyítsam, merre voltam. Mondjuk így is elég dühös volt.

Pénteken én feleltem matekból. Nos, a matektanárnak az a szokása, hogy megkér mindig egy másik tanárt, hogy mondjon egy számot 1-30 között, és az az ember felel, aki a névsorban az adott számú. Kijelentette, hogy a magyar tanár mondott számot. Nevet 7-es. Még szép, hogy tudtam, hogy én vagyok! Azonban, mielőtt kimondta volna a nevem, hozzátette, hogy a magyar tanár nem így akarta, de így sikerült. Még szép, hogy nem így akarta! Én vagyok az egyedüli az osztályból, aki matek-biológia tagozaton humán beállítottságú inkább, és szereti a magyart. Azontúl még írással is foglalkozom, az irományaimat pedig kedveli. Szóval, ebből kifolyólag én vagyok az utolsó, akit ki akart sorsolni e nemes feladatra.      

Természetesen tanultam a szóbeli felelésre. ( mertem volna nem tanulni? ) Azt hittem, hogy nem foghat ki rajtam ez a téma. Csak éppen elfelejtettem, hogy a számológépem kölcsönadtam valakinek előző nap, és nem kaptam vissza. Gondoltam, hogyan hatványozzak törteket számológép nélkül, és ha logaritmussal kell a kitevőt kiszámolni? Elsápadtam. Más számológépét nem tudom kezelni, ugyanis nem vagyok akkora lángész, hogy egyből felfogjam, mit kell vele csinálni. ( az én számológépem egy kínai kütyü, és minden másképp működik rajta, mint általában a márkásabb holmikon ) Nem voltam képes kiszámolni a behelyettesítés után az eredményt. ( Azelőtt minden elméleti kérdésre tudtam a választ ) Kijelentette, hogy törtekkel nem kéne elfelejteni számolni, és mi az, hogy nincs számológépem, különben meg fejben miért nem vagyok képes megoldani? A matektanár egy nagyon nyugodt ember. Az életben ilyen dühös még nem volt. Közepes lett. A csapat ledöbbent. Közepest az szokott kapni, aki az elmélet egyik felét tudja csak, ( két kérdés van, ha az egyiket nem tudja, kapásból csak 4-es lehet, ha a másodikat sem, akkor 3-as ) a képletet nem tudja fejből és kiszámolni alig.  Vagyis négyest kellett volna kapjak, mert csak kiszámolni nem tudtam. Nem is lényeges.

A vicc csak az, hogy a lány, akinél a számológépem volt, odaadta egy osztálytársnőmnek, hogy adja nekem vissza. Az osztálytársamnak pedig akkor sem jutott eszébe, hogy a számológépem az ő padjában van, mikor ott bajlódtam a táblánál. Kedden került vissza hozzám a gépezet, miután kérdőre vontam a lányt, aki flegmán odavetette:
- Én ugyan nem kaptam semmilyen számológépet! Bár, van egy a padomban...fogalmam sincs kié, nézd meg.
- Ez az enyém.
- Akkor jó.
Semmi bocsánatkérés, vagy valami hasonló. Azt eddig is tudtam, hogy nem kedvel, azt a lányt, akitől a számológépet kapta, meg végképp nem, de, ha ez őt boldoggá teszi, hogy pórul jártam, akkor gratulálok.  bow

A legjobb barátnőm nemrég kijelentette, hogy milyen szánalmas vagyok, aztán úgy tett, mintha mi sem történt volna. Mert neki igaza volt abban, hogy, hogyan vagyok képes azzal a felfogással élni, hogy olyankor sem szeretek vitatkozni, ha éppen porig akarnak alázni. Mert meg kellene védenem magam.
    Azért, mert a mi iskolás társadalmunkban én vagyok a piramis legalja. Nem, nem érdemeltem ki. Nem, nem vagyok rosszabb, mint bárki más. Nem, nem vagyok szánalmasabb, mint bárki más. Egészen egyszerűen belefáradtam abba, hogy mások értelmetlen vádaskodásaival foglalkozzam, lereagáljam őket és még vitába is szálljak ellenük. Én vagyok az 1 a 100-ból. Soha nem volt esélyem ellenük. Vannak ők és vagyok én, a számkivetett. Kár, hogy ezt csak 11 év iskolába járás után fogtam fel, különben annyi mindentől megkímélhettem volna magam. Hány ember van még így ezzel! Csak van olyan, aki ebbe képes beleőrülni, sajnos.

Az ok, amiért a szánalmas vicceken, mint Móricka esetei, azért nevetek, mert túlontúl egyszerűek. Néha szükségem van erre az egyszerűségre, hogy ne keressek filozófiai magyarázatokat mindenben. Fárasztó értelmet keresni mindenben....

Bocsánat az OFF-ért.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 734 735 [736] 737 738 ... 793
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!