24 okt 08, 07:44:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 793
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Viccek  (Megtekintve 1444306 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4485 Dátum: 10 ápr 12, 19:53:45 »

Kimaradt jelenet az SW-ből
http://www.youtube.com/watch?v=OiuxG_PQCoU&feature=related
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4486 Dátum: 10 ápr 13, 09:39:39 »



Na mi ez? milyen folyadék?Nevet

megfejtés:
körtelikőr


megj: a kép csak 5kilobájt, ne tessék aggódni:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4487 Dátum: 10 ápr 14, 06:14:52 »

öhm, lehet hogy én vagyok a lassú felfogású, vagy csak mert még nem ittam körtelikőrt, és lehet, hogy attól tudnám, de nekem ez nem esik le ..  >.<# tudom, ev'van, régóta szenvedek már tőle ..  Neeem

najó, leesett. ×DDDDDDDDDDDDD Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 14, 06:16:32 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #4488 Dátum: 10 ápr 14, 09:08:40 »

Picit el kellett gondolkodni rajta, de 10mp alatt megvolt Nevet

amá fogok égni, h ha nem az lesz amire gondoltam

kör telikör ez a poén nem? xDD
Naplózva







Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4489 Dátum: 10 ápr 14, 10:56:40 »

az a megfejtés ja, de ha nem tűnt fel, akkor elmondom, hogy jeleztem is, hogy mi az:D leírtam szintén fehérrel:D csak nem szétbontva. de a lényeg, h cefetül fárasztó:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #4490 Dátum: 10 ápr 14, 11:43:33 »

jaah xD

Feltünt, és oda volt irva hogy mi is az... csak azt hittem hogy az szándékos, h asszociáljanak a megfejtésre, hogy a rákba jött ki, majd igy szétválasztva jöttem rá, h ez milyen pihent xD

Naplózva







CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4491 Dátum: 10 ápr 14, 13:55:49 »

Egy kisebb adag:

A zoofil, a piromániás, a nekrofil, a szadista és a mazochista ülnek egy erkélyen.
Megszólal a zoofil:
-Meg kéne baszni egy macskát.
Megszólal a szadista.
-Jó de előtte kínozzuk meg
Megszólal a piromániás:
-Jó, de utána gyújtsuk fel.
Megszólal a nekrofil:
Oké, de csak ezek után basszuk meg.
Mindenki a mazochistára néz. Kis csönd után megszólal:
-Mijáúúú~




Két favicc ül egymás mellett. Egyik elkezd röhögni.
- Te min röhögsz?
- Magamon.



A két asszony:-
Milyen volt a szex tegnap?
- Katasztrofális... A férjem megjött a munkából, a vacsorát megette 3 perc alatt, 4 percig szexeltünk, 2 perc múlva már aludt is. És Te?
- Fantasztikus. A férjem miután hazajött, egy csodálatos vacsorára vitt el, majd egy órán keresztül haza sétáltunk. Gyertyafény és egy óra előjáték után egy órán keresztül fantasztikus szexben volt részünk. És képzeld, a végén még egy órát beszélgettünk -- Meseszerű!

A két férfi:
- Milyen volt a szex tegnap?
- Szuper! Amikor hazaértem, a vacsora már asztalon volt; ettem, szexeltem, majd rögtön elaludtam. És te?
- Katasztrofális... Hazamegyek és nincs áram, mert elfelejtettem a villanyszámlát befizetni. Ezért el kellett vinnem a feleségem vacsorázni. Az étel rossz volt és oly drága, hogy nem volt pénzem taxira. Gyalog kellett hazamennünk. Otthon persze nincs áram, megint meg kellett gyújtani azt az átkozott gyertyát. Oly mérges voltam, hogy egy órába tellett, míg felállt, majd még egybe, amíg elmentem, és így olyan dühös voltam, hogy még egy órán keresztül képtelen voltam elaludni.




A hang sebességét a számítógép ajtótól való távolsága osztva a media player becsukásáhóz és a gatyád felhúzásáhóz szűkséges idő amikór az anyád azt kiabálja, hogy "SZENT ISTEN MIT CSINÁLSZ?!" képlet adja meg.




A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat! A Káma Szutra pedig elmagyarázza, hogyan...





Egy falka farkas üldöz két nyuszit, akik bemenekülnek a sűrű bozótba előlük.
Miután a farkasok nem tágítanak, a fiú nyuszi odafordul a lány nyuszihoz:
- Szerinted próbáljunk meg elfutni előlük, vagy várjunk pár napot, amíg létszámban föléjük kerekedünk?



Az duci, idősödő írónő, elhatározza, hogy könyvet ír a dzsungel életéről. Afrikai útján megismerkedik egy idős úrral, aki évtizedek óta a dzsungelben él. Megkérdezi tőle, hogy ha ő most egy jóságos tündér lenne, mi lenne tőle a három leghőbb kívánsága.
- Nincs nekem három, csak kettő van - feleli az öreg. - Mielőtt meghalnék, szeretnék látni egy szép meztelen nőt és egy fehér elefántot.
- Hát az egyik kívánságát már teljesíteni is tudom - mondja az írónő. Bemegy az erdőbe, egy fa mögött levetkőzik, majd meztelenül előlép.
- Nos, uram, mit szól hozzá?
- Nahát, csodálatos... Köszönöm önnek. Most már csak egy szép meztelen nőt szeretnék látni.





A katicabogár mondja a szarvasbogárnak:
- Képzeld, felveteliztem az egyetemre!
- És felvettek?
- Ne hülyéskedj! Hét ponttal?



Az álmok igenis valóra válnak. Húsz évvel ezelőtt arra vágytam, hogy keressek 60.000 Ft-ot havonta és legyen egy 1983-as évjáratú Golfom.
Mára mindez teljesült.



A hegymászó majdnem leesik a csúcsról, de a szikla peremén megkapaszkodik. Amikor fogytán van az ereje, kétségbeesetten fölnéz az égre, és így kiált:
- Van ott valaki?
- Igen - hangzik a válasz.
- Mit tehetnék?
- Bánd meg bűnödet, imádkozz és engedd el a sziklát!
A hegymászó kicsit vár, azután újra az ég felé kiált:
- Nincs ott valaki más?




Megkérdeznek 3 nőt, hogy mi a foglalkozásuk.
Az első:
- Én kertésznő vagyok, melegágyból melegágyba vándorolok.
A második:
- Én matematikus vagyok, összeadom magam a főnökömmel, négyzetre emelem a szoknyámat és kivonom magam a forgalomból.
A harmadik:
- Na jó, ne szépítsük, én is kurva vagyok!




Egyetemen: -Te bölcsész vagy?
-Áhh, csak elbambultam!




Washingtonban ülésezik az atomfizikusok tanácsa.
-Jelen van, Dr. Smith? - kérdi a megbeszélést vezető tudós.
-Nem, nincs itt - rázzák a fejüket a többiek.
-Jó, akkor magyarul is megtarthatjuk az ülést.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 14, 13:56:44 írta CsiziDani » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4492 Dátum: 10 ápr 14, 15:03:55 »

Nem vicc, vagy az? Mindegy, én mosolyogtam rajta:D Nagyon ott van: http://www.youtube.com/watch?v=yg2xMQ8gyKA&NR=1
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4493 Dátum: 10 ápr 14, 18:06:35 »

Haver mesélte, hogy a múlt heti választásokon bedobott az urnába egy a Terror Házából szerzett a '47-es választásokról visszamaradt kék cédulát. Hátha valaki értette is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 14, 18:08:06 írta CsiziDani » Naplózva

boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4494 Dátum: 10 ápr 14, 18:11:56 »

Zemori, ez fájt ikszdé ezt tuti mutatom anyámnak, mert matektanár, meg tesómnak, mert ő meg mérnök ikszdé és nekem is nagyon fájt... emeltmatek, nemkispálya, őt nem lehet pénzügyekben átverni azthiszem
http://johnsu.deviantart.com/art/Optimal-Mouse-76752085
http://www.veryfunnypics.com/cartoons/animals/images/birdsnow.jpg
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Hiei
Vendég
« Válasz #4495 Dátum: 10 ápr 15, 15:55:51 »

Lehet már linkeltem én is meg más is, de ezen mindig behalokxDDD
http://www.youtube.com/watch?v=SAimmjYvlU0

másik
http://www.youtube.com/watch?v=pEsRzqJLPYs&NR=1
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 15, 15:56:45 írta Hiei » Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4496 Dátum: 10 ápr 15, 16:36:28 »

Szigorú vizsgatételek:
VIZSGATÉTELEK

Minden kérdést olvasson el figyelmesen.
Válaszoljon az összes kérdésre.
Munkaidő 45 perc, amiből 10 már letelt.

TÖRTÉNELEM
Jellemezze a pápaság történetét a kezdetektől napjainkig, koncentráljon különösen, de nem kizárólagosan a szociális, politikai, gazdasági, vallási és filozófiai hatásán Európára, Ázsiára és Afrikára. Legyen tömör, velős, egyedi.

ORVOSTUDOMÁNY
Az asztalon talál egy borotvapengét, egy csomag gézt és egy üveg skót whiskyt. Vegye ki az egyik veséjét majd cserélje ki a másikkal. Ne varrja össze, amíg a munkáját ki nem értékelik. 15 perce van.

RETORIKA
2500 lázadó, őrült benszülött tombol a szomszédos teremben. Nyugtassa meg őket. Bármely ősi nyelvet használhat, kivéve a latint és a görögöt.

BIOLÓGIA
Hozzon létre szilícium alapú életet. Becsülje meg az eltéréseket az elkövetkező emberi kultúrákban, ha ez az életforma 500 millió évvel ezelőtt kifejlődhetett volna. Állításait tényadatokkal bizonyítsa is.

ZENE
Írjon zongorakonchertót. Hangszerelje, majd adja elő furulyán és dobon. Segítségképpen a széke alatt talál egy zongorát.

PSZICHOLÓGIA
Munkásságukról szerzett tudása alapján értékelje az érzelmi stabilitást, az alkalmazkodóképesség fokát és az elfojtott frusztrációkat a következő személyeknél: Nagy Sándor, II. Ramszesz, Hammurabi. Az alanyoktól vett idézetekkel támassza alá értékelését, a megfelelő hivatkozásokkal. A fordítás nem kötelező.

SZEXUÁLPSZICHOLÓGIA
Mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát.

KATONAI SZAKÉRTELEM
Egy nagy kaliberű lőfegyver darabjait találja az asztalán. Mellettük fekszik egy nyomtatott használati utasítás bantu nyelven. Tíz perc múlva egy éhes bengáli tigris csatlakozik Önhöz. Tegye meg az Ön által szükségesnek ítélt lépéseket. Legyen kész utólag felülvizsgálni döntéseit.

ESZTÉTIKA
Érveljen a tudományág fontossága mellett.

ATOMFIZIKA
Létesítsen láncreakciót vagy atommáglyát, tetszés szerint. Vázolja egy magfúziós erőmű tervét.

KÉMIA
Szubtrópusi körülmények között állítson elő szupravezetot. Állítson elő kénessavat. Vágja ketté majd illessze össze újra. Mit lát?

MATEMATIKA
Alkosson hiperkomlex számokból konkáv halmazt, amely a recipriverexkluzív (önmagán kívül bármely más számmal egyenlo) számok halmazának részhalmaza. Ábrázolja 5 dimenziós koordináta-rendszerben. Kösse össze a pontokat úgy, hogy a kialakuló geometriai alakzat a szögfelezőivel együtt Tapsi Hapsi képét adja ki.

FÖLDRAJZ
A kőolaj és a koszén keletkezésének folyamata, mérföldkövei - összehasonlítás. Mutasson példákat (saját gyűjtés), játssza le a folyamatokat. Kőzet- és anyagfelismerés: U236, ózon, deutérium, kurcsatóvium, neodézium. Mutassa be, elemezze.

PARAPSZICHOLÓGIA
Ragassza a következő tárgyakat a testére: pogácsa, bélyeg, működő hősugárzó, tojáshéj. Egyéb feladatok: távolbalátás, távgyógyítás, elrejtett tárgyak megtalálása, mozgatása, levitáció, asztrálutazás. Teleportálja magát a Jupiterre, az ott készült polaroidképekkel igazolja magát.

PEDAGÓGIA
Oktassa ki vizsgáztatóit.

ALKALMAZOTT MÉRNÖKI TUDOMÁNYOK
Kössön sorba 1 izzót. (Pluszpontért ugyanezen izzót párhuzamosan is kötheti)

ISMERETELMÉLET
Foglaljon állást az igazság mellett vagy ellen. Bizonyítsa állásfoglalását.

FIZIKA
Magyarázza az anyag természetét. Hozzon létre egy zongorányi antianyagot, egyesítse az anyaggal (zongora). Írja le a látottakat.

FILOZÓFIA
Vázolja az emberi gondolkodás fejlődését. Mérje fel ennek jelentőségét. Hasonlítsa össze valamely más gondolkodás fejlődésével. Térjen ki a lét tarthatatlanságát igazoló elméletekre. Adjon kézzelfogható megoldást ( ne kövessen el öngyilkosságot a vizsga végéig).

JOG
Írja meg Hitler védőbeszédét. A védelmet építse a Berlin-Sztálingrád útvonalon elkövetett közlekedési kihágásokra, kérje a helyszíni bírság utólagos kiszabását.

CSILLAGÁSZAT
Bizonyítsa be az Ön által ismert elméletek segítségével hogy a pulzáló világegyetem konvex. Válaszát 4 dimenziós rajzokkal illusztrálja. Modellezze egy kvazár működését a fiókban található protonok és fotonok segítségével. Egyéb segédeszközök (quarkok, logarléc, építokocka, stb.) nem használhatók.

VALÓSZÍNŰSÉGSZÁMÍTÁS
Abakusz segítségével határozza meg min. 99.24167 %-os konfidenciaszint mellett a jövő heti lottószámokat.

IRODALOM-VILÁGIRODALOM
Elemezzen egy szabadonválasztott X-XI. századi amerikai verset.

MAGYAR
Ady optimista világfilozófiája. Kép, forma és jellem szintézise a kortárs alföldi irodalom kifejezésvilágában.

KÉPZŐMŰVÉSZET
Hozza létre a Parlement épületének 1:1 arányú modelljét a fiókban található 3 csomag gyurma segítségével. Ügyeljen az épület belső részeinek kidolgozottságára.

KÖZGAZDASÁGTAN
Készítsen realisztikus tervet a következő problémák globális megoldására: elszegényedés, túlnépesedés, adósságproblematika, fenntartható növekedés, munkanélküliség, infláció. Válaszában szintetizálja a neoklasszikus, keynesi, monetarista elméleteket. Mutassa meg a szintetizált elmélet hiányosságait. És végül jellemezzen egy olyan elfekvő eszközt, mely a fennálló tőkéből kifolyó hasznot élvezi.

SZÁMÍTÁSTECHNIKA
Írjon BASIC nyelven egy grafikus alapú multitask operációs rendszert, amely kivédi a Windows 98 potenciális hibáit.

NYELVTUDOMÁNYOK
Az összehasonlító nyelvészet eredményeinek felhasználásával mutasson ki fonetikai hasonlatosságokat az óegyiptomi és szanszkrit nyelv köznapi beszélt változataiban.

SZOCIOLÓGIA
Becsülje meg a szociológiai problémákat, amik a világ végén felmerülhetnek. Tervezzen kísérletet elmélete igazolására.

FILMMŰVÉSZET
Írjon forgatókönyvet az Anjou-ház életérol majd forgasson ebből rajz- vagy rövidfilmet (max. 351 kocka).
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4497 Dátum: 10 ápr 16, 00:39:06 »

HÖHÖHÖHÖ: http://www.youtube.com/watch?v=xxSex9VxlwI
a cicu nekem nem olyan ütős, de kell a reklám párja: http://www.youtube.com/watch?v=5dzi_8Rscfs&NR=1

és egy örökzöld, ezt pici angol tudással lehet csak élvezni: http://www.youtube.com/watch?v=aoRD1wmvwUc&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=D-B52PV876I&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 16, 00:45:50 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4498 Dátum: 10 ápr 17, 19:08:29 »

LOL egy cikk:

Ahogyan az ítéletet a sajtónak ismertető bírónő, Sue Oliver mondta:
Nem a korához illő viselkedést tanúsított egy 39 ausztrál férfi két évvel ezelőtt. Brendon Alan Erhardt bedrogozva, 150 km/h-val hajtott a Stuart Highway autópályáján [4], és a marihuána hatása mellett még az is elvonta a figyelmét, hogy vezetés közben maszturbált, a tevékenységet pedig videóval próbálta megörökíteni. A rendőrök öt kiló füvet, két tő vadkendert és egy töltött fegyvert találtak nála; elmondása szerint az összes kábítószert egyedül akarta elfogyasztani, a fegyverrel pedig kengurukra akart lőni a kocsiból. A férfi a maszturbálva vezetésért 28 napot kapott, [5] azért, hogy mindezt bedrogozva tette, további 28-at, a kábítószer és az engedély nélküli fegyver birtoklása pedig 2160 ausztrál dollárjába került.
"

De laza... 5kg füvet egyedül...  smirksweat
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #4499 Dátum: 10 ápr 17, 21:06:44 »

LOL Nevet

A csávó nem kis pályás... Miért nem lehet mindenhol olyan mint Amsterdam, nem lennének ilyen ügyek xD

De az h hegyezve a cerkát miközben vezetett... nah az lehet anyag Nevet
Naplózva







Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 793
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!