24 szep 27, 05:23:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396028 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2295 Dátum: 15 júl 12, 21:58:15 »

Akkor nincs mit megvenned már magyarul. Persze ha mind a 140 kapcsoló füzet kell az eventhez hát hajrá de felesleges.
Naplózva


 
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #2296 Dátum: 15 júl 12, 21:59:33 »

Ja hát akkor bocs én vagyok a hülye azt hittem hogy van valami "háború közepe" dolog xd
Meg valakinek van TWD képregénye? Nekem csak az első három van meg.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 22:01:38 írta vastelorde » Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2297 Dátum: 15 júl 12, 22:07:36 »

Pedig azt hiszem talán a 10. kötet is kijött már magyarul. Elég olcsó amúgy szóval azt érdemes újonnan beszerezni.
Naplózva


 
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2298 Dátum: 15 júl 19, 14:52:07 »

Tegnap megvettem a "Leviatán ébredése" című könyvet. Nevet
Végre egy jó kis lájtos űropera. Eddig nagyon tetszik - kb az első 50 oldalon vagyok túl.

A Holdenes részek jobban tetszenek. Mosolyog
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2299 Dátum: 15 júl 19, 15:00:27 »

Wayward Pines még nagyon üt.A könyvek alapján csinálták a sorozatot és nagyon eltalálták mindkettő hangulatát.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2300 Dátum: 15 aug 05, 17:10:06 »

Kedves Aes!

Na, elkezdtem A világ szemét, az Idő kereke első részét. Most tartok a 15. fejezetnél, és eddig úgy érzem, mintha egy régi barátommal cseverésznék. Nagyon régen volt már nálam olyan fantasy, amely nem akart mást, csak mesélni. megszereztem a második és a harmadik részt is.

Annak ellenére, hogy elég vastagocska és néhol túlírt, elég könnyen olvasható. A szereplők eddig okésak, a humora jópofa és a sztori is érdekes. Vannak benne erős A Gyűrűk Ura áthallások, de látszik, hogy a regény ezeket folyamatosan levetkőzi, és fel meri frissíteni saját ötletekkel. Viszont van egy félelmem.

Az aes sedai-k egy tizes skálán mennyire szélsőséges feministák? Mert a könyv már mutatott néhány, a férfi nemnek odacsapni szándékozó pofont, és érdekelne, hogy menyire válik zavaróvá ez a sorozat folyamán.      
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2301 Dátum: 15 aug 05, 17:19:34 »

Örülök, hogy tetszik. Nevet Na igen, a meglátásaid jogosak. A Gyűrűk Urás hatás főleg első részes dolog, utána már kevésbé jelenik meg. És igen, ez tényleg igazi fantasy, viszont abból a jobb fajta. Na, a túlírtsággal azért lesznek majd gondok, hidd el, ezt párszor földhöz fogod vágni, és ugrálni fogsz rajta. xD De aztán tovább olvasod, mert a karakterek és a sztori elég jó ehhez, akkor is, amikor az író csak az időt húzza. (Amit néha nagyon pofátlanul csinál.)

Az aes sedai-ok meg, változó, hogy mennyire feministák. Ugye régen voltak férfi aes sedaiok is, akik ezerszer menőbbek voltak a nőknél. Ezt kár lenne vitatni. Nevet De ők elbuktak, és emiatt a nők most is eléggé hibáztatják őket. De a feminizmus mértéke egyénileg eléggé eltérő tud lenni. Valamint vannak Tar Valonban "ajah"-oknak nevezett szervezetek, amik leginkább egy politikai párt és egy egyetemi tanszék keverékei, minden aes sedai tartozik egyhez, és ez nagyon erősen meghatározza, hogy miként látja a dolgokat, többek között a feminizmus témát is. Pl. a Piros ajah a legfeministább, de nekik a fő feladatuk pont a fókuszálni képes férfiak kiirtása. A másik szélsőség meg a Zöld ajah, azok mind nagy ribancok. Nevet (Szószerint kb.) A többiek meg a kettő között félúton.

Egyébként az egész könyvben elég erős a feminista vonulat, valamiért ez RJ-nek tetszett. Bár a három főhős azért így is férfi.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2302 Dátum: 15 aug 06, 16:51:35 »

Már lassan elérem a felét... tetszetős. A harcok pedig nagyon intenzívek. Nevet

Egyébként ha esetleg a közeljövőben befejezném Az Idő Kerekét, milyen más fantasysorozatokat tudsz javasolni? Hallottam már sokról, de érdekelnének a személyes benyomásaid.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2303 Dátum: 15 aug 06, 17:28:14 »

Ezek csak csetepaték. Nevet Bár az első rész végén van egy jó nagy harc, de ezerszer durvábbak is lesznek. Az Utolsó Csata meg. Nevet Vagy 150 oldal maga a harc. xD Vagy talán még több is.

Gemmeltől bármit. Az teljesen más stílus, teljesen más világ, mint a high fantasy. De nagyon tudom ajánlani. Esetleg kezd az Árnyjáró trilógiával.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2304 Dátum: 15 aug 07, 17:08:05 »

Setét Torony:Puszta földek felénél járok és nem tudom letenni.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2305 Dátum: 15 aug 07, 17:29:17 »

Az a Torony legjobb része, szerény véleményem szerint.  Nevet Ebben mutatkozik meg a legerősebben a sorozat varázsa.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2306 Dátum: 15 aug 09, 15:48:18 »

Főleg amikor belépnek Ludba és aztán rájön az ember hogy az New York...a legjobb része tényleg.Utána a Varázsló és üveg és a Callai farkasok szerintem nagyon gyenge.Legalábbis nekem egyáltalán nem tetszett.

Viszont ha végeztem  a Setét toronnyal,mostmár elkezdem én is az Idő kereke könyveket.Az első rész az Idő szeme ugye?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 15:52:26 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2307 Dátum: 15 aug 09, 18:53:34 »

Nekem a negyedik a kedvenc kötetem, utána a harmadik, aztán az első. Viszont az ötödikben van a kedvenc részem, mikor bemutatja Jake a tudományát Calla fejeinek.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2308 Dátum: 15 aug 09, 18:57:47 »

Arra már nem is emlékszem ikszdé de el ne mondd, no spoiler Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2309 Dátum: 15 aug 09, 20:59:39 »

A világ szeme az első része Az Idő Kerekének (időközben találtam még két-három fantasy sorozatot, ami még érdekelne utána.)
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!