24 szep 27, 05:20:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395993 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #765 Dátum: 08 aug 09, 11:20:39 »

Haverom mutatta meg ezt a csodát:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Watchmen

Aki teheti mindenképp töltse le, vagy szerezze be mert tényleg megéri. A szuperhős dolgot új irányba viszi el, sokkal emberibb, átérezhetőbb irányba.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #766 Dátum: 08 aug 09, 22:19:21 »

régen én is szeretem az ultimete sorozatokat de mára már nem vagyok annyira képregényes max a heroes képregényváltozatát ha elolvassom
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #767 Dátum: 08 aug 11, 12:06:22 »

És ti már olvastátok a vad bandát tök sirály .
Naplózva

Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #768 Dátum: 08 aug 16, 21:31:08 »

Az után a néhány kötelező után nagyon felüdített Az Angyalok és démonok című Dan Brown könyv.
Hihetetlen izgalmas meg csavaros, és még valóságtartalma is van. Egyből felfigyelek egy olyan hírre, amiben a Cern vagy az antianyag szerepel.
Amúgy megint átvertek, mert nem sok sejtésem volt arról h ki a "hunyó" :fun:Szép vastag könyv, de ne riasszon el senkit.
Naplózva
naneth
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


WWW
« Válasz #769 Dátum: 08 aug 20, 13:24:55 »

én odavagyok az Anyeginért, könyvbe is meg filmbe is, és ez a film amit megemlítetek sztem a legjobb, amit én most olvasok a Bushido mégpedig az írója meg: Inazo Nitobe
Talán azért is tetszik, mert, egy nagyon művelt japán meséli el mi is az a bushidó, és nyugati példákkal és keleti példákkal egyaránt él, nagyon érthető, ajánlom, ha valakit érdekel:)
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #770 Dátum: 08 aug 20, 18:14:46 »

Én mostanában a Szilmarilok című könyvet olvasom,nagyon érdekes a Gyűrűk Ura világának teremtését és őstörténetét mesléli el,az Istenek háborúját,Morgoth hatalmát és Númenor tündöklését többek között.Aki az eredeti trilógiát szereti mindenképpen ajánlom ezt a művet is Mosolyog.
Naplózva

Sinztye
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

Úttörő


« Válasz #771 Dátum: 08 aug 21, 18:17:45 »

A gyűrűk ura a kedvenc könyvem!  Mosolyog
A Szilmarilokot én is olvastam már, az is nagyon jó. Most Tolkientől A babót olvasom.
A nem Tolkienes kedvenc könyvem Victor Hugotol a Nevető ember. Kicsit durva, de nekem így is tetszett, 13 évesen. ikszdé
Naplózva

naruto1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #772 Dátum: 08 aug 30, 13:52:13 »

naruto manga, Warcraft-os könyvsorozatok de  nem vagyok könyvek császára  csak szeretek olvasni Mosolyog
Naplózva
Satsuki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #773 Dátum: 08 szep 01, 07:58:50 »

a kedvencem  a Shógun James Clavell-től ,kár h csak 1200 oldalas volt  >.<
Naplózva

Minden ember azt tekinti helyesnek amit ismer és tud és ahhoz ragaszkodik. Ők ezt hívják "valóságnak". De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illuzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy ahogy ő helyesnek gondolja.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #774 Dátum: 08 szep 01, 10:53:54 »

Én éppen a The Hobbit-ot olvasom, utána jön a The Silmarillion. Igen, angolul olvasom őket Nyelvesít De még van egy vérkőföldek királya könyvem is befejezésre R. A. Salvatore-től
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #775 Dátum: 08 okt 24, 16:10:59 »

Hú mostanában számos nagyszerű könyv akadt a kezembe, bármelyiket nyugodtan ajánlom, lehet szemezgetni, ki-ki a saját ízlése szerint!:
1. Tim Willocks: Lovagrend
Röviden: Málta vs. Törökország utolsó vérig...., egy kicsit érthetőbben: Buda után újabb kihívást keresnek a török seregek, például kedvenc ellenségüket a lovagokat olyan rég verték már meg, hatalmas hiba! Ezt mindenképpen pótolni kell, de most a lovagrend is egy kicsit bekeményít és belemegy a játékba. Ez egész meccset egy nem túl erkölcsös (a gyerekkor egy kicsit megviselte, bár nem ok nélkül), mindkét térfélen játszó zsoldos szemszögéből követhetjük nyomon, ja persze egy kis romantikával megfűszerezve. Aki szereti a történelmi regényeket, annak kötelező, talán egy picit véres, tehát erős gyomrúak előnyben.... Kúl

2. Buck Pearl: Nők pagodája
Helyszín: Kína. Főszereplő: egy kínai családanya, aki 40 évesen többre vágyik, mint hogy az egész családot ő pesztrálgassa, ezért beszerez a férjének egy ágyasat, ami lássuk be,azért egy elég kedves gesztus. De mégsem minden úgy történik, ahogy ezt ő elképzelte, hirtelen azt veszi észre hogy az eddig tökéletesen működő családi életnek búcsút modhatnak.....

3.Laura Joh Rowland: Az illatos kimonó, Hócsászárnő
Az edó korszakban játszódó japán detektívregényekhez van szerencsénk, engem az a párosítás elég meglepett és nagyon kíváncsi voltam, h mit hoz ki az egészből az írónő. Az egyszerű roninból lett szamuráj, aki tulajdonképpen az életével fizet, ha nem kapja el gyilkost, nagyon jól eltalált karakter, és persze ha Japánról van szó, akkor a nagybetűs POLITIKA se maradhat ki a képből!  kacsint

4. Margerat Atwood: A szolgálólány meséje
Hm ez egy kicsit talán komolyabb, mint a többi. Elég sok kérdést vet fel, de szerintem megéri ilyet is olvasni.  Mosolyog
A jövőben járunk, ami elég elfuserált lett! Főhősnőnk -a szolgálólány- egyetlen értéke a termékenysége. Éppen ezt nevezhetnénk kulcspoziciónak is, hisz a többség nem ilyen szerencsés -az atomerőművek sugárszennyezésének köszünhetően-, de ez a szerep se valami leányálom, főképp ha a hatalom a medő!! vallási fanatikus nők!! kezében van.......  :/

5. Josikava: Muszasi I-V.
Kedvcsinálóként azt hiszem elég csak az alcímeket elsorolnom... Nevet
A szamuráj útja; A háború művészete; A kard útja; A bushidó-kód; Élet és halál útja

6. Johm Blake: Róma - Az összeeskűvés
Itt talán az időpont a meghatározó, ugyanis kr. u. 609-ben járunk, Róma ma már inkább csak emlék, abból is a halványuló fajta, ezzel szemben egy újabb hatalom van feltörekvőben: na tipp? Igen az egyház!!!  Pontosan Kedvenc ateista (ezt talán nem kéne reklámoznia) brit (ez se a legjobb útlevél) "barbárunk" (ez meg elég relatív) csetlik, botlik a politikai nagyhatalmak sakktábláján, akik ezt nemigen veszik jó néven és nem könnyítik meg az életét.... Ha a mi oldalunkról nézzük, akkor szerencsére, mert enélkül egy nagyon jó kis (akció)könyvről maradnánk le....


Azt hiszem így hirtelen ennyi, a többit legközelebb. A kommenteket nyugodtan hagyd figyelmen kívül, a könyvek viszont tényleg jók!!! Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 24, 16:15:41 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #776 Dátum: 08 okt 28, 14:43:35 »

Nah, megvettem a Battle Royalet. Most fogok nekikezdeni, kívánjatok, sok-sok szerencsét xD.......
Naplózva

Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #777 Dátum: 08 okt 28, 18:19:55 »

nem toom ismeritek e a veszélyes iskolát... mindegy nagyon jó !
egy fiuról szól aki 14 éves és a nagybáttya ügynök az apja meghalt! nem toom de asszem 4 részes! ez a 2. része a 4 résznek!
jó könyv és még a naruto mangát is olvasom Nevet!
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #778 Dátum: 08 okt 28, 21:10:01 »

Nah, megvettem a Battle Royalet. Most fogok nekikezdeni, kívánjatok, sok-sok szerencsét xD.......

Egyáltalán nem bánod meg, h erre a könyvre áldoztál!!! Mosolyog Nagyon jó, ha vki azt gondolja, h csak arról szól, hogyan gyilkolgatják egymást a diákok, az hatalmasat fog csalódni....
A könyvből készített film is megér egy misét, a végén sírtam a röhögéstől, annyira fájdalmasra sikerült, hát még a 2. rész, egyszerűen kihagyhatatlan!   Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 28, 21:11:14 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #779 Dátum: 08 okt 28, 22:47:35 »

5. Josikava: Muszasi I-V.
Kedvcsinálóként azt hiszem elég csak az alcímeket elsorolnom... Nevet
A szamuráj útja; A háború művészete; A kard útja; A bushidó-kód; Élet és halál útja
Ezt az 5 kötetet én csak ajánlani tudom, nagyon jó könyv... báár még az 5. könyvet nem fejeztem be, de eddig megéri elolvasnia mindenkinek!
A  Battle Royalra én is nagyon kíváncsi vagyok, már alig várom, h megkapjam!  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!