24 szep 27, 10:22:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396157 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #510 Dátum: 08 feb 25, 18:23:11 »

jah erről nem hallottam Mosolyog
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #511 Dátum: 08 feb 25, 18:32:08 »

én a netes változatot és a könyvet is (mostmár) elolvastam, hogy van-e köze egyiknek a másikhoz...arra a következtetésre jutottam, hogy a könyv nemolyan jó, mint a netes változat...majdhogynem ugyanaz, csak ott például nem lakat volt írva már eleve...szerintem nagy fordulatot vett a Potter már a 3. résztől kezdtek eldurvulni a dolgok és nekem már úgy annyira nemvolt élvezetes...a hetedik részt sokan fikázzák, véleményem szerint, ennél jobban nemlehetett volna megoldani, mert egyaránt voltak halálok ittis-ottis...a sok halott közül egyet sajnáltam:  Hedwiget
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #512 Dátum: 08 feb 25, 18:35:15 »

hát énis egyet értek Gkval. azaz emlitett haláleset volt számomra is szinte a legrosszab de ugy az ismertebbek közülmindenkiet sajnáltam h meghalt... pölö Tonks meg Lupin életbe maradhatott volna vagy legalább csak az egyik... Fredböl meg ugy is van 1 George... mondjuk őt is sajnáltam csak nemolyan nagy a hiánya xD
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #513 Dátum: 08 feb 25, 18:38:46 »

Én erreől nem tudtam.. bár még nem végeztem ki (nem volt rá időm), deHedwiget én is sajnáltam! És mi az, hogy Fred nem baj?! Ő az egyik leghelyesebb az egész könyvben(meg persze ront is szeressük) és George? Neki meg az egyik füle nincs meg...  >.<#
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #514 Dátum: 08 feb 25, 20:46:59 »

Lupin és Tonks halálát én se értettem, semmilyen lélektani szerepe nem volt már (Fred halála már eléggé sokkolta), igazából fel se tudta nagyon dolgozni Harry. Egy szempontból lett csak teljes a kör, h akik közelről ismerték Harry szüleit és boldog gyermekkorát, na őket Rowling menthetetlenül eltüntette a színről... :/ De tényleg nem értem, mit akart ezzel elérni. Mindenesetre nekem tetszett a könyv, ennek is jó kis sOdrása volt, és a netes változatot és az igazit NEM fair egymáshoz hasonlítani. Két teljesen más stílusról van szó. Nekem mindkettő bejött!

Más: Csokoládécipő mindenkinek bátran ajánlom, sikerült egy nap alatt átrágnom magam rajta, bár ez inkább már habzsolásnak számít... Nevet Nevet Ami iztos, h holnap beszerzem a Csokoládét is hozzá, h teljes legyen a történet, mert a filmben, azért azt hiszem megint sikerült enyhén rózsaszinesíteni... Noexpression, de így is marad a kedvencek sorában! Ámor
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 25, 20:48:12 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #515 Dátum: 08 feb 25, 21:10:19 »

Valaki meg tudná írni PÜ-ben, hol jutok hozzá, a netes változatú HP könyvekhez? Annyit írtatok a HP-ról hogy elkezdett érdekelni a téma...  :'X
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #516 Dátum: 08 feb 25, 21:14:48 »

Hú nyáron csak beírtad a googlebe és egyből kidobta, de most egy kicsit több idő kell, keresem... Remélem megtalálom... keresem

Hm, ahol nyáron rátaláltam, azt az oldalt már megszüntették... Hmm?

haha azt hiszem, ez az! Pontosan küldöm
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 25, 21:40:33 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #517 Dátum: 08 feb 26, 17:34:31 »

barátnőm mindkét csokit megvette és nagyon tetszett neki, el is kértem tőle gyorsan Mosolyog csak még nem kaptam meg
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #518 Dátum: 08 feb 27, 07:11:55 »

Nem csodálom, el lehet rajta nyammogni... Nevet Csak ne lenne olyan drága, oké, h az ösztöndíjam is mindig könyvekre ment el. De hogy a fizetésem is erre.. az már egy kicsit túlzás! Hümm-hümm
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #519 Dátum: 08 feb 27, 14:24:41 »

Lupin és Tonks halálát én se értettem, semmilyen lélektani szerepe nem volt már (Fred halála már eléggé sokkolta), igazából fel se tudta nagyon dolgozni Harry.

Rowling egy interjúban azt nyilatkozta, hogy Lupin és Tonks életét elcserélte Mr. Weasly életével.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #520 Dátum: 08 márc 01, 16:32:41 »

barátnőm is nézett milyen drága, de megvette Nevet
én ált. keresek valamilyen kiskaput (antikvárium, leárazás meg ilyenek) hogy olcsóbb legyen, (azért néha sajnálok 3000-et kiadni értük) a HP7-et is 1000 pízzel olcsóbban szereztem meg Nevet

hát én inkább Mr. Weaslyt öltem volna meg...
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 01, 16:35:13 írta Amy Lee D. » Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #521 Dátum: 08 márc 01, 20:51:44 »

igen, egy csöppet necces, de erre legalább szívesen áldozok. Mosolyog

Khm igen én is inkább Mr. Weasleyt adtam volna .... :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 01, 20:52:48 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #522 Dátum: 08 márc 01, 20:54:11 »

Háát minden könyvben vamn ilyen ... Én bárki helyett megöltem volna Mr. Weasly -t , mert utálom Nevet Mondjuk Gyu -ból még csak a filmeket néztem meg (soszor) , de azt tudom , hogy ugyan így meghal Boromir .. Eléggé sajnáltam ... Szerintem jó karakter volt ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #523 Dátum: 08 márc 11, 12:42:34 »

én most megint előről kezdtem azÁlomhajszát, tündértáncostul! Nevet
aztán elolvasom a Vak Vágtát és egy kis időre megit elég lesz Fable néniből! Mosolyog
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #524 Dátum: 08 márc 11, 12:51:15 »

Nekem is folytatnom kéne már a Tündértáncot :'X (sajna az Álomhajsza kimarad, mert nincs meg itthon, pedig anyámnak szinte az összes Fable könyv megvanXD) Csak most nemrég el kellett olvasni magyarra Csehovtól A 6-os számú kórtermet; kaptam kölcsön Csehov novelláskönyvet, és most azt olvasom, egész jó Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!