24 máj 01, 00:03:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Databook-UNMASKED  (Megtekintve 48695 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #75 Dátum: 11 aug 09, 20:27:43 »

hát az angoltudás az fontos dolog Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #76 Dátum: 11 aug 09, 22:13:42 »

Hát sajnos nem nagyon találtam új fordítást vagy beszerkesztet. Viszont találtam Kínai beszerkesztet Byakuyás oldalt. Azért ez is haladás már. Nevet A Bleach wikisek meg nem tudom, hogy állnak a fordítással, de elvileg fordítják.
 De szerintem már haladnak mert a kérdéseknél már azt írják, hogy Harribel él. Még a legvaskalaposabb szerkesztő is. Nevet
 Ráadásul már ki van véve a neve elől a (Deceased) felirat, pedig azt írták, hogy csak akkor veszik ki ha lefordítják. Talán már el is készültek vele ? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 22:18:41 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #77 Dátum: 11 aug 09, 22:29:21 »

Erről már volt ezen az oldalon is angolul információ. Abban pedig Kubo megerősítette, hogy Harribel és a három frakcionját Orihime meggyógyította, így életben vannak. Nelliel és a két barom frakción szintén. Yammy és a kutyusa szintén él. Starrkról sajnos még én sem olvastam semmit pedig szeretném ha élnének. Barragan és Ulquiorra megsemmisültek. Ennyit tudtam közülük kibogarászni. Ja igen. Él még Grimjow is.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #78 Dátum: 11 aug 09, 22:34:03 »

A próféta szóljon belőled rini Nevet
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #79 Dátum: 11 aug 09, 22:42:39 »

Igen csak a Bleach wikisek azt mondták, hogy addig nem suerkeztik át, hogy Harribel él, amíg le nemfordítják a Characterbookot. Csak én sehol sem találom a Wikin a fordítást pedig a Characterbook neve mögöt ott van az, hogy "Complete" Azért nem tudom, hogy mi van velük. Majd holnap rá kérdezek, hogy meg-e lehet tekinteni valahol az Angol verziót. Nevet

Én úgy olvastam, hogy Yammy meghalt, bár az animében nekem nem tünt halottnak. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #80 Dátum: 11 aug 10, 09:07:17 »

majd kiderülnek dolgok szépen sorjában.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 17:22:43 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #81 Dátum: 11 aug 10, 09:33:33 »

Nagyon sok információt azokból is kilehetett szedni amit ide belinkeltetek. Engem különösen értékeltem az egyedi tulajdonságok, képességek, a világnézetükről szóló részek tetszettek. Sok mindent megválaszoltak, hogy ki, miért olyan amilyen. Rámutatott, hogy miért viselkedik úgy az életben és a harcban is. Ez engem jobban érdekelt mint a támadások nevei amelyeket jórészt hamar el is felejtek.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #82 Dátum: 11 aug 10, 10:42:34 »

Ez a topic nem a Bleach wikiről szól, ha jól látom... érthetően: ne offoljatok!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #83 Dátum: 11 aug 10, 17:26:42 »

engem eben a databookban főként a technikák érdekelnek, meg a harcok kiegészítő leírásai.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #84 Dátum: 11 aug 23, 08:02:49 »

http://i1092.photobucket.com/albums/i416/h2ich/Rose.png

Karakura Town Decisive Battle

The situation of the battle changes moment by moment! To the fierce fighting with the top of the Espada!!
Rose and Love crushed the multitude of Menos Grande that appeared in swarms. Afterwards, an Espada, whose atmosphere is clearly different from that of the Menos Grande that the two so easily crushed, appeared! The two will attack with the disposition that the first one to strike will be the one who wins.

ROSE His wavy golden hair is his charm. When he hollowfies, he apparently wears a mask with a sharp nose. His strongpoint is artistic techniques.
He swings his baton like a conductor in front of an orchestra and destroys a Menos Grande.

LOVE
Star-shape styled afro, fashion-seeking sunglasses, and a peculiar sense of aesthetics.
Love unintentionally releases a crowbar as his zanpakutou. His destructive force climbs as if it takes up the entirety of a large area.

Primera Espada
COYOTE STARRK
He has never searched for a fight from the heart. A rare type of Espada. The loss of his fellow Espada wounded him greatly.
“The style of war”
One against many, a sudden blow that interrupts the conversation, and an attack that creates a gap with people not fighting. Each of their “styles of war” clash.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!