24 szep 20, 19:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182245 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7395 Dátum: 13 okt 19, 20:28:43 »

Műttesd át magad nővé, és próbálkozz be a leszbikus csajoknál, hátha több sikerélményben részesülsz. De kezdem sejteni,hogy ezek fake storyk, és te nagyon jól szórakozol, hogy mi ezen témázunk.  Pattog
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7396 Dátum: 13 okt 19, 20:48:49 »

A magány és az egyedüllét nem ugyanaz. Ha jól emlékszem, valahogy így magyarázták:

Egyedüllét során fizikailag senki nincs veled, de te ettől függetlenül teljesen jól érzed magad lelkileg, tudsz mit kezdeni magaddal, szóval számodra normális ez az állapot is.

Ha valaki magányos, akkor lelkileg rosszul van attól, hogy nem társaságban van, ha épp nincs vele valaki. Egyszerűen túlságosan is függ másoktól ilyen értelemben, szóval MrSaiyan-nak (és még egyesek azt írták, Syzy nevét bonyolult leírni :"D) igaza van.

Csakhogy Micsudi szerintem most nem ilyen értelemben gondolt a magányra. Az ember alapvetően társas lény, individumonként változik, hogy ki mennyire. Azért huzamosabb egyedül töltött idő után megjön a legtöbb ember vágya a párkapcsolat iránt, pedig nem lelki sérültekről van szó. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7397 Dátum: 13 okt 19, 20:56:25 »

A magány akkor fordul elő, ha az illető alapvetően értéktelennek tartja önmagát, ezért másoktól várja, hogy megerősítést szerezzen a saját fontosságát illetően. És ha ezt nem kapja meg külső forrásból, akkor rosszul érzi magát (pedig belső forrásból ugyanúgy megkaphatná). Persze ettől függetlenül "vágyhat" társaságra, de ekkor már nem elvenni akar másoktól (a személyének ezt a megerősítését), hanem önzetlenül adni és megélni a pillanatot. De ez a vágy sem azt jelenti, hogy sóvárog és rosszul érzi magát, ha nem kapja meg, amit éppen szeretne.

Pl. most vágyom egy ilyen házra, de nem érzem magam rosszul, mert nem ilyen helyen lakok (pedig milyen király lenne). Nevet

http://themetapicture.com/amazing-secret-dungeon-discovered-under-my-new-apartment/
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 21:00:58 írta MrSaiyan » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7398 Dátum: 13 okt 19, 21:00:29 »

Ha ilyen storykat tudnék kitalálni világhírű író lennék Nevet De azért köszi Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7399 Dátum: 13 okt 19, 21:05:48 »

Próbáld meg leírni ezeket Micsudi. Szépen, részletesen, küld el egy kiadónak, hátha meggazdagodsz! Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7400 Dátum: 13 okt 19, 21:08:07 »

Ha Oravecz Nórának bejött a közhelygyártás, akkor simán. Nevet Cserébe hívd majd meg a fórumozókat egy-egy sörre.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7401 Dátum: 13 okt 19, 21:08:20 »

Biztos vevők lennének az ilyen sztorikra. Mosolyog
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7402 Dátum: 13 okt 19, 21:08:47 »

és akkor már a nők is ragadni fognak rád mert híres író leszel sok lével.  Nevet

Cserébe hívd majd meg a fórumozókat egy-egy sörre.
Én inkább valami édes rövidet kérek vagy vodkanarancsot a sör keserű.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 21:10:01 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7403 Dátum: 13 okt 19, 21:10:15 »

Igaz, Ayumi, úgy biztos könnyebb is lesz a csajozás neki. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7404 Dátum: 13 okt 19, 21:20:10 »

Lehet hogy nekem is megoldás lenne ha élettörténetemből filmet csinálnának. Mondjuk halál unalmas könyv/film lenne és kb úgy gyűlölné a néző/olvasó a főhőst a tehetetlenségéért mint az animések pl Orihimét.  smirksweat

Inkább az a bajom hogy bátortalan vagyok, ilyen téren pl ott van az az illető akivel sokat kommunikálok és akibe úgymond belezúgódtam csak nem bírom közölni vele,  de lehet hogy (bizonyos okokból) már sejti.  smirksweat Talán tudat alatt információt szivárogtatok ki neki mert könnyebb lenne ha ő kezdeményezne... ha kezdeményezne.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 21:42:43 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7405 Dátum: 13 okt 19, 21:23:27 »

http://themetapicture.com/amazing-secret-dungeon-discovered-under-my-new-apartment/
Ezt a házat én is szívesen elfogadnám.Nagyon megtetszett. Nevet


Micsudi
Életrajzi regény lehet belőle.Ha rendesen ki akarod aknázni tegyél a fejeztek végére út mutatót hogy a példa alapján tanuljanak belőle.
Csak ne az legyen hogy:Így ne éld az életed ikszdé

ui: Véletlen Kanázni-t írtam először de hibaellenőrző szerint értelmes.
Megmondaná valaki hogy mit jelent? Hümm-hümm
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7406 Dátum: 13 okt 19, 21:24:40 »

Jó, de egy ház nem élőlény, és mellesleg most is van hol laknod. Az emberi kapcsolatok hiányánál pedig nem lecserélni akarja az ember a már meglévő barátait jobbakra, hanem konkrétan barátokat akar szerezni, mert nincsenek neki. Vagy barát helyett lehet párkapcsolat is. Ilyenkor szerintem igenis érezheti magát rosszul az ember. Persze nem folyamatosan, csak ha kiakad néha azon, hogy úgy szeretne már valakit, de még mindig nincs senkije, az teljesen normális szerintem. Micsudi állandó siránkozása viszont egyértelműen nem az. ikszdé (Bocsi. Nevet)
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7407 Dátum: 13 okt 19, 21:27:37 »

Én biztos nem fogok az életemről írni. Nem lenne az jó. Inkább kitalálok történeteket és max lenne olyan, ami velem is megtörtént, de az életemről nem fogok írni.

Én szeretem a társaságot, de nem bánom azt sem, ha egyedül vagyok. Jó így néha társaságban lenni, de nem lógok senki nyakában. Eltudom foglalni magam.

Fiúkról meg inkább nem beszélek, mert még nem volt semmilyen randim vagy kapcsolatom, csak baráti.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7408 Dátum: 13 okt 19, 21:31:49 »

De olyan csak volt hogy éreztél valaki iránt valamit, akár egy icipici vonzalomra utaló szikrát és itt jön az hogy ez van és az embernek nincs elég bátorsága hogy elmondja. főleg ha másik településen él és fiatalabb pár évvel   smirksweat
De inkább abbahagyom mert nem lesz jó vége.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7409 Dátum: 13 okt 19, 21:36:37 »

Volt, de nem sült ki jól. Az egyik osztálytársam nagyon megtetszett és valentinnapkor ezt egy levélben megüzentem neki. (Nem tudom, mi ütött belém, biztos a nap váltotta ki ezt belőlem) Azt mondta, hogy maradjunk csak barátok és így is lett. Szerencsére ugyanúgy beszélgetünk, mint azelőtt így nem lett baj.

Azóta meg nem volt semmilyen szikra, max a bonyhádi barátomnál, de a távkapcsolatok végképp nem működnének. Ezért sincs még semmilyen szerelmi szál a történeteimben (max 2-3 kicsi).
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 19, 21:44:38 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!