24 szep 20, 21:31:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1182375 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7380 Dátum: 13 okt 19, 07:20:43 »

Sárga rózsa? Féltékeny vagy rá? Vagy nagyon a barátja vagy? Mióta? Huh, mennyi-mennyi kérdés. Milyen izgi. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7381 Dátum: 13 okt 19, 08:17:43 »

Nem tudom, hogy mit jelenetnek a virágok, de nem is érdekel.
Tegnap felhvta valaki a figyelmemet arra, hogy van róla kép és hát... sokkot kaptam mondjuk úgy (jó érelemben, sőt, jó az a lehető legbénább kicsinyítő jelző ide).
Fuh, a szentségit!
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7382 Dátum: 13 okt 19, 11:45:51 »

Most láttad őt először, vagy mi, és így megtetszett? Nevet Ez aranyos.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7383 Dátum: 13 okt 19, 13:50:24 »

Gman, neked nem a ....... lányok jönnek be?  Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7384 Dátum: 13 okt 19, 14:51:56 »

Gman, Sapphirára már Jason Statham is szemet vetett (bár a nevét elírta a tetováló), szóval nem lesz könnyű meghódítani.  Nevet

http://wallupload.com/wp-content/uploads/2013/03/Body-Jason-Statham-Without-Clothes.jpg
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7385 Dátum: 13 okt 19, 14:55:44 »

Gman, neked nem a ....... lányok jönnek be?  Nevet
....=vörös? Akkor igen. De Saphi ezt sikeresen felülírta.

Mr nem akarom meghódítani, csak közöltem, hogy ő egyik legszebb nő, akit valaha láttam. Nincs itt hátsó szándék, csak egy egyszerű tény.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7386 Dátum: 13 okt 19, 15:18:16 »

Főleg ha mosolyog is.

Strathamnek akkor meg miért a hátán van az írás?  Nevet Mert hát arra szemet nem tud vetni, mármint a sajátját.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7387 Dátum: 13 okt 19, 18:57:58 »

Randim volt én jól éreztem magam a csaj részéről ő is de szikra nincs. Ki hitte volna. na de legalább maradt még itóka azt elpusztítom Nevet Hátha elpusztít Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7388 Dátum: 13 okt 19, 19:01:55 »

Ne reménykedj hogy elpusztít... az alkohol ettől lassabban öl...  nem éppen a legjobb módja saját magad kiirtásának.  smirksweat

Nem szólok bele mert nem rám tartozik, de ha egyszer jól érezted magad és a csaj is akkor mi a franc bajod van.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7389 Dátum: 13 okt 19, 19:37:32 »

Nem tudom, lehet ő gátlásosabb mint akikkel eddig randizgattam.
Különben nagyon rossz előérzetem van. Parok attól hogy a legjobb barátom(igen lány, de ez most tök más) palija azt hiszi a nőjére hajtok, pedig erről szó sincsen, még örülök is hogy a csajnak normális hapekja van.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7390 Dátum: 13 okt 19, 19:41:09 »

Mivel randi volt, nyilván kapcsolatot szeretett volna a lánnyal, de így, hogy nincs meg a kémia, nem nagy az esélye annak, hogy bármi komoly lesz a dologból.

Azt mondják, tovább tartanak azok a párkapcsolatok, és hosszú távon erősebb kötelék is alakul ki azok között, akiknél kisebb lángon égett a tűz az elején, majd fokozatosan erősödött, mint azok esetében, ahol hirtelen lobbant már a kezdetekkor; hamarabb alszik ki ez utóbbi. De azért egy egészséges vonzódás mindenképpen kell már az elejétől fogva szerintem. Mosolyog

Micsudi, beírtál elém, míg telefonáltam. Durci

Attól, hogy gátlásos valaki, azt azért lehet érezni, hogy van-e vonzalom vagy nincs. Én pl. alapesetben gátlásos vagyok, de ha olyan fiúval vagyok, akivel beindult a kémia, akkor felszabadulok szerencsére. Nyelvesít
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7391 Dátum: 13 okt 19, 19:46:08 »

Lehet valami extrém akcióval fel kéne hívnom a figyelmet a magányos emberekre. Mint a tibetiek az elnyomás ellen.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7392 Dátum: 13 okt 19, 19:58:35 »

Indíts egy "forever alone" mozgalmat. Nevet

A magányosság egyébként szerintem egy lelki betegség, aki rendben van önmagával, szereti önmagát, az kizárt, hogy magányos legyen. Persze fantasztikus dolog tartalmasan együtt tölteni időt másokkal (akár haveri alapon, akár valamilyen férfi-nő kapcsolatban), de ez ne legyen már kényszeres. Azért csinálja valaki, mert ehhez van éppen kedve, bármiféle ráakaszkodás nélkül. De csak azért ne érezze magát senki rosszul, mert éppen nincs társaságban vagy nincs párkapcsolata.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7393 Dátum: 13 okt 19, 20:23:18 »

Az, végül is betegség.
De nem ilyen egyszerű, persze hogy nem kell erőltetni, de ha ez az állapot évek óta fenn áll akkor az illető akaratlanul is erőlteti mert q-ra elege van a helyzetből.
Vannak emberek akik bizonyos értelemben "mások" mármint nem úgy fogják fel az életet mint a többség, (pl gyerekkorukban nem jártak társaságba vagy kiközösítettek stb), és ha ez pl megtörténik ez az időszak hiába múlik el felnőttként már kialakult személyiség zavarral (mert ha valaki nem fogadja el önmagát valamennyire az) kevesebbnek érezve magát nem úgy alakít kapcsolatokat mint más.
Eleinte még elvan az illető, azzal (pl társkeresés) hogy "majd lesz másik, van még hal a vízben", de ha már az ezredik "hal" is elkerül és nem akar "horogra akadni" az már baj. Olyankor már jön a depresszió és társai.
Most lehet hogy nagy sületlenséget hordtam össze, nem készültem sem pszichológusnak, sem pszichiáternek, de most (nagy részben) a saját "életemet" vetítettem ki a témával kapcsolatosan, és amit írtam azt a saját lelki világomból kiindulva tettem.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7394 Dátum: 13 okt 19, 20:28:07 »

Az egész interneten dübörög a "forever alone" mozgalom.

Akkor én nagyon szeretem magam, mert baromira szeretek egyedül lenni. Mondjuk ez tény. Néha rám jön, hogy ezt meg ezt megváltoztatnám magamon, de sokszor meg az, hogy én tökéletes vagyok magamnak. Nevet Nevet
Istenem, ez régen mennyire nem így volt. De azt hiszem, annak köszönhetem azt, hogy mások is szépnek tartanak, hogy ezt magamról is így gondolom.

Meg aztán itt a fórum, ahol mindig kiírhatom a kínjaim. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!