24 szep 24, 00:15:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1186186 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6165 Dátum: 13 szep 18, 20:14:31 »

Na igen ehhez is lesznek kódok, meg modok Nevet azok tuti jók lesznek Iron Man mod Superman stb Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6166 Dátum: 13 szep 18, 20:20:08 »

Nem, mert beírod, hogy leavemealone (Természetesen ezt szigorúan magyarul fonetikusan mondani kell gépelés közben, ahogy én is teszem, mert régebb nem tudtam mit jelent ikszdé) és békén hagynak.
Volt olyan kód is, amitől minden járókelő neked támadt. Nevet Mindig azzal szórakoztam, amikor már végigvittem a játékot.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6167 Dátum: 13 szep 18, 20:37:01 »

Én azt várom mikor lesz kb holoszoba színvonal. hogy valahogy tökéletes szimulációt élhetünk át.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6168 Dátum: 13 szep 19, 04:48:44 »

Mész és barom vagy. Ennyi.
Száguldani a járművel a Quiet Riotra és utána egy láncfűrésszel levágni egy dagadt drogbárót felbecsülhetetlen.

nincs hely a gépemen de már ki szeretném próbálni

Az 5-öt? Ha bivaly a géped és lazán futnak az emulátorok rajta. Nevet

Egy igazi GTA fan így vesz GTA V-öt x'D
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6169 Dátum: 13 szep 19, 08:24:09 »

GTAV kapcsán az a vicce, hogy egy cikkben írták, hogy ez egy tök szuper überkirály fasza játék, de jogosan korhatáros, mert bűnözni, gyilkolni, lopni, rabolni stb kell benne rasszista beszólások vannak benne. Na mondom, kössz. ikszdé Hiába, ez mindennél súlyosabb bűn.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6170 Dátum: 13 szep 19, 10:31:32 »

Nem, mert beírod, hogy leavemealone

Annak idején mekkora súlya volt ennek a szónak, vagy hát kódnak. Nevet
Bár én inkább taxizni szerettem a Vice Cityben, CJ-vel meg járni a három különböző várost, és csajokat felszedni. Haj, régi szép gta-zós idők. Nevet

Amúgy aki megkérdőjelezte ennek a játékszériának a létjogosultságát, hát... gondoljatok bele, akkor ennyi erővel akármelyik játékra rá lehetne húzni ezt a "mi értelme van ennek" köntöst, tényleg akármelyikre. Pusztán felfogás és ízlés kérdése, ki melyikkel élvezi a játékot. Én például ismerek csomó olyan embert, akik röhejesnek tartják a Sims világát, mondván, ott a való élet, mi értelme van annak, hogy ugyanazt űzzük, csak egy virtuális világban, mégis mi? Ki tudja? Kit érdekel? Nevet Ha élményt jelent, és egy kis plusz a mindennapjaidba, akkor megérte máris rászánni pár órát egy napodból.

Amúgy ugyanezen az alapon az Assasin's Creed játékok is mind egytől-egyig korhatárosak, nem? Mármint egy játék, ahol ölnöd kell, ha véghez akarsz vinni egy célt, gondolom, nem gyerekeknek való, vagy mi. Nevet
Bár a vicces amúgy, hogy ismerek egy 9 éves kisfiút, aki imád ezzel a játékkal játszani, sőt, még a Walking Dead játékával is, de a híradót, ahol történt valamilyen baleset, esetleg gyilkosság, már nem, és még rosszul is alszik miatta. Ez azért fura nekem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6171 Dátum: 13 szep 19, 10:39:47 »

Korhatárt sok mindentől kaphat egy játék, a gyilkolás csak egy ok lehet a sok közül. ikszdé Az előző hszemben nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy az említett cikk írója szerint inkább "rasszista beszólások" miatt érdemli meg a játék a 18as karikát, és nem a gyilkolás miatt. xD (Lebutítva: a cikk írója egy hülye állat, aki szerint a virtuális "rasszizmus" rosszabb hatással van a gyerekre, mint a virtuális gyilkolászás, vagy legfeljebb ugyanolyan rossz.)

Egyébként meg a videojátékok nem tesznek senkit pszichopatává. Ha valakiből sorozatgyilkos vagy ilyesmi lesz, annak nem sok köze van ahhoz, hogy Farmville-el vagy Doom2-vel játszott e előtte.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6172 Dátum: 13 szep 19, 10:54:01 »

Valószínű, hogy a virtuális erőszak nincs olyan hatással , mint a virtuális rasszizmus. A gyermek megszokja, hogy niggerezik, arabozik, aztán meg meglepődik, ha a gyakorlatba átültetve megrevik az etnikumok. Nyugat-Európában veszélyes, ha a meglévő etnikai problémákra még rádobnak egy lapáttal. Na de ez engem miért is érdekelne innen? Felőlem megölhetik egymást Franciaországban az arabok, a feketék és a fehér "kisebbség". xD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6173 Dátum: 13 szep 19, 11:24:44 »

Emberek nagy betűvel írom mert ritka pillanat: JÓ DOLOG TÖRTÉNT VELEM Figyelmeztetés Nevet
Voltam a munkaügyiben, és dolgozni azt még mindig nem fogok, de bevittek egy angol tanfolyamra 5 hónapos és meglesz a nyelvvizsgám. A tanfolyam ideje alatt fizetik a TB-m a Bérletem és kapok 60000Ft bruttót havonta. Nem sok de kb mint egy diákmunka. ÉS márciusra meglesz a nyelvvizsgám Nevet  És ha mellette tanulom a matekot akkor lazán meglesz egy jó matek újraérettségi és akkor jövőre tuti az egyetem Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6174 Dátum: 13 szep 19, 11:26:47 »

Gratulálok, ezt hogy sikerült kibulizni?  Nevet

Emberek nagy betűvel írom mert ritka pillanat
Ilyen negatív dolgokat ne írj le inkább, mert önbeteljesítő jóslattá válik.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6175 Dátum: 13 szep 19, 11:28:02 »

Micsudi, szerintem te most kib*szott mázlista vagy. ikszdé Lesz valamennyi pénzed, értelmes elfoglaltságod, nyelvvizsgád, és ha tényleg ráfekszel a matekra, akkor az egyetem is meglesz. A nyelvvizsga alapból adja még a pluszpontokat. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6176 Dátum: 13 szep 19, 11:31:29 »

Meg az okj-m is Mosolyog ha olyan szakra megyek. De a választott szakomra úgyse kell sok pont. Mosolyog így viszont nagyobb lesz előttem a szakpaletta Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6177 Dátum: 13 szep 19, 12:18:29 »


No, végre valami jó hír! Mosolyog Gratula, aztán csak okosan és pozitívan! Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6178 Dátum: 13 szep 19, 16:44:05 »

Pedig semmi bajom a krisnásokkal, gta 1 < 3 a többi meg sem közelíti.




Amúgy ez rohadt nagy kibaszás, mert ezekre a támopos nyelvtanfolyamokra el akartam menni oroszból, de tanulói jogviszony mellett nem lehet, ismerős meg nincs a munkaügyiben, hogy elintézzük okosba.  Szomorú
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6179 Dátum: 13 szep 19, 16:54:41 »

Én ilyesmire nem is számítottam. De így nagyon jól jöttem ki a dologból Mosolyog  ha meg mégsem tudnék egyetemre menni stb így talán még később át tudom képezni magamat, mert hogy az infó nem érdekel az hótziher Nevet 
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!