24 szep 24, 14:12:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1186857 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5955 Dátum: 13 szep 11, 16:49:05 »

Tudom, hogy szép, meg nekem különösen jól áll a piros. Pirul Nyelvesít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5956 Dátum: 13 szep 11, 17:05:50 »

Meghalt Boby nem hiszem el..

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5957 Dátum: 13 szep 11, 18:18:16 »


Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5958 Dátum: 13 szep 11, 19:54:58 »

Olyan szép az a sok szép piros négyzet ott e nevednél Noe. De nézzük pozitívan. Már nekem is csak úgy 1000 hsz hiányzik hozzá. Nevet
Egyszer majd meg lesz az is.  Nyelvesít


Tudom, hogy szép, meg nekem különösen jól áll a piros. Pirul Nyelvesít
Nekem meg a kék. Jól passzolna az avatáromhoz.  Pirul
Ha már avatár, valamiért ez is unalmas de nincs ötletem hogy mit szerkesszek/tegyek ki.  smirksweat
Alkotói válságban szenvedek.  Technikai KO


Micsudi meg majd összeszedi magát egyszer.
Ha már hangulatok, nekem olyan fura hangulatingadozásos időszakom van, de úgy hogy az egyik percben olyan életunt fejem van mint aki készül beszedni egy doboz nyugtatót, fél óra múlva meg kiugrok a bőrömből és csak azért nem dalolászok hogy ne "kínozzak" másokat a fals énekemmel.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5959 Dátum: 13 szep 11, 20:42:05 »

Nekem is pocsék napom volt, az i-re az tette fel a pontot, hogy mi fogad amikor hazaértem? Hogy a macska lehugyozta a párnám... De attól jó kedvem van, és sz@rok bele az egészbe! Mosolyog Valószínűleg ugrik a pénteki, meg a hétfői szabadnapom is ráadásul, szóval lőttek a hosszú hétvégémnek... Ja így is hosszú hétvége lesz, hisz szombat vasárnap pihi... De legalább annyival több lesz a fizu... Pihenni meg pihenünk majd a sírban, mert úgy az igazi! Mosolyog

Levettem a fejhallgatót a fülemről, és mint akit kétoldalról megcsaptak egy szeneslapáttal... Jól elnyomta a fülem...  smirksweat

Na puszi hasatokra...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5960 Dátum: 13 szep 11, 20:51:04 »

Idézet
... Hogy a macska lehugyozta a párnám...
Ez a szitu nekem valahonnan olyan ismerős.  Gondolkozik  ikszdé  smirksweat

Alig várom hogy vége legyen ennek a hétnek (hogy már szombat délután legyen), a következő hét az nem délelőttös lesz legalább hanem éjszaka. Vagyis, haza megyek szombat délután és csak hétfő este kell mennem.  bow
Ráadásul az a "kedvenc" műszakom: fele ennyire sem fáraszt le mint a délelőtt, nem megy el úgy a nap mint a délutánba, nincsenek bent a nagy górék és van műszakpótlék.  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5961 Dátum: 13 szep 12, 07:54:35 »

Valamiért ideges vagyok. Furcsa, mert nem lesz egy nagy szám napom, de olyan ideges vagyok tőle, mint a fene. Legszívesebben elbújnék az ágy alá. Pedig még csak az első hét és mindenki csak bevezetőket tart az órákon.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5962 Dátum: 13 szep 12, 08:06:23 »

Én nekem meg olyan  "sok időm" van...eldöntöttem hogy újra nekiállok zongorázni. ikszdé
A pásztorok ,pásztorokat tudom még,meg ilyen ovis énekeket... az alapokat még tudom.Asszem-
Valaki tud zongorázni?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5963 Dátum: 13 szep 12, 08:38:56 »

@Micsudi

Szeretném elnézésedet kérni. Visszaolvasva a tegnap történteket, be kell látnom, hogy tényleg szemét voltam veled, ráadásul álszent is, mert pont azt tettem a tegnapi hszemiben, amivel téged vádoltalak, a saját sötét (ráadásul nők miatti "forever alone-típusú" xDD) rossz hangulatomat vetítettem ki ide a fórumra. Bort iszik, vizet prédikál dolog. Szóval, elnézésedet kérem.


Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5964 Dátum: 13 szep 12, 09:31:12 »

Őszintén szólva, egy betűt nem olvastam a tegnapi trécsből, mert álmos vagyok mint a sz*r, de Aes neked nagy grat mert rohadt ritka az olyan ember aki beismeri a hibáját. Kitartást annak akinek kell.

Amúgy, Morita, én régen elszórakozgattam egy szintetizátoron, de főként rock számokat játszottam rajta hallás alapján, az meg nem tudom, hogy mennyire számít tudásnak. Nevet
Illletttveee a rock számokon kívül tudom a Für Elise elejét, a Boci-boci tarkát, meg egy régi talán focis esemény nyitószámát, ami fingom sincs mi, de elvileg van olyan. Kb 2002-ben volt az vagy korábban, mert nem találtam sehol.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5965 Dátum: 13 szep 12, 09:43:52 »

Azért tényleg elég vicces ez a manapság tevékenykedő társaság a témában. Persze nem komolyan értettem, mert nem vicces, ohó, cseppet sem, inkább elgondolkodtató, hogy mennyire tipikusan emberien reagáltok dolgokra, példának okáért természetesen ki mást, mint Micsudit tudnám felhozni, és mindenkit, aki szerint gáz az ő megnyilvánulása és ö, milyen szót is.. ja, destruktív hatással van másokra, sokakra. Nem ő itt az egyetlen, sőt! nem a leglegleghangulatpusztító hatásúbb itt, és azért is mondtam az elején, hogy vicces, mert az ilyen tagokkal, akiknek a hsz-től komolyan beüt a facepalm, és a "most lett elegem a fórumból egy hétig", minő csoda, nem foglalkozik kb. senki! Micsudit mindenki kiosztja, mindenki jobban tudja a megoldást a bajaira, mint ő maga, még olyan is van, jézusom, aki attól lesz jobban, ha más, nálánál vontatottabb sorsú egyénekre gondol, úristen, milyen beteg dolog már ez??
Itt nagyon-nagyon sokan tesznek olyat, ami miatt most pipa mindenki Micsudira, nagyon sokan teregetik ki a magánéletüket, osztják meg legbensőségesebb gondolataikat, a mindennapjaikat néhányan momentumról momentumra fecsegik ki, beszámolnak arról, mennyire elegük van a szar munkájukból, vagy bármiből, még sincs senki, akit ez zavarna. Micsudi, meg az ő gondjai, na az már nem, az nem fér bele a napi limitbe.  De az, hogy zitagirlből például soha nem lesz nagy írónő, Ayumichan mindennapos aahh... anatómiai részletességben előadott naplócikkejei a mindennapjairól, vagy akárki más, aki kicsit is magánhangvételűbb mer lenni az illendőséget már-már meghaladva, mindez nem probléma. És tényleg nem az! Mosolyog


Amúgy ne aggódj, Éjfél, látni fogod őt még eleget, sőt, sokat is szerintem. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5966 Dátum: 13 szep 12, 10:02:37 »

Idézet
és mindenkit, aki szerint gáz az ő megnyilvánulása és ö, milyen szót is.. ja, destruktív hatással van másokra, sokakra.

Milyen mindenkit? Ezt a szöveget én írtam, és én vállaltam/vállalom érte a felelősséget, mivel mint írtam, magam is belátom, hogy nem megfelelően viselkedtem tegnap. Micsudi ezt vagy elfogadja, vagy nem, az ő döntése, ha nem megfelelő számára, esetleg párbajozhatunk is. Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5967 Dátum: 13 szep 12, 10:03:49 »

Ez van, Niki, van aki bűnbak, van aki jó fej, van aki troll, és van aki csak szimplán olyan mint én, hogy beír 1 hónapban 2x, de egyszer sem veszi észre senki sem, hogy írt. xd
Ui.: Végre valami, amiben egyetértek veled. Kheheheheheh~

Ui2.: Aes szerintem ne kiabáld el ezt a párbaj dolgot. Pláne, hogy elég ciki lenne moderátorként párbajt indítani. xdddddddddddddddddddddd
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 10:05:34 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5968 Dátum: 13 szep 12, 10:22:20 »

Olálá,Morita lettem  Pattog
Jah,hát akkor kb egyszinten lehetünk...xD

Én is néztem ,hogy most mivan? Micsudi ugyanazokat írta mint szokása,engem nem zavar,nem fáraszt le (senki),nincs megkötve hogy ki mit ír (elvileg duma téma),ha nem tetszik ,akkor nem kell rá reagálni.Aes,mint már mondtad rossz napod volt,ezt ennek tudd be és kész.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 10:38:32 írta dreamfolow » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5969 Dátum: 13 szep 12, 10:25:40 »

Hoppácska... xddddddddd mondtam, hogy álmos vagyok. xd De legalább eljutott a tényleges címzetthez a levél, még, ha rosszul címezve is adtam a postára. xd
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!