24 szep 24, 16:20:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187024 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5940 Dátum: 13 szep 11, 09:30:22 »

Nekem is szar kedvem van. Tegnap is az volt. Tegnapelőtt meg főleg nagyon. Sőt tulajdonképpen több, mint egy hete folyamatosan k*rva szar kedvem van, és elegem van az életből. Na, leírtam most ide, egy nyilvános fórumra, mégse érzem magam tőle jobban, de legalább hátha másnak is rossz kedve lesz tőle, vagy nem. Akik utálnak, azok most bontsanak egy sört.

(Gyk.: tényleg szar kedvem van, de ettől még nem értem, hogy Micsudi miért kelti a feszültséget a fórumon, folyamatosan, hónapok óta, miközben ettől nem lesz neki jobb csak lejáratja magát.)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5941 Dátum: 13 szep 11, 10:53:24 »

Ha a szarkedvű ember máshol is szar kedvet csinál, nem lesz annyira nagy a kontraszt és már nem is lesz annyira szar kedve.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5942 Dátum: 13 szep 11, 11:19:32 »

Jaj, Aes, ne akard már elhitetni a fórumozókkal, hogy neked is vannak problémáid. Soha nem írsz róluk, tehát nyilvánvalóan nincsenek. Lesütöttszemek Különben is, nem tudtad, hogy csak Micsudi élete szar - és csak neki vannak gondjai -, mindenki másé pedig fenékig tejfel? Lesütöttszemek
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5943 Dátum: 13 szep 11, 11:33:16 »

Srácok nemár. Tudom nemcsak nekem vannak problémáim! Nem hülye vagyok csak peches. Mert akár hiszitek akár nem nem Semmi tehát semmi nem jön össze. Nem is tudom mikor éreztem magam utoljára győztesnek. Bármit teszek kevésnek bizonyul még ha mindent bele is adok. Ha valami csak a szerencsén múlik az sem jön össze. A legtöbb emberrel történnek szar dolgok. De mellette jók is. Nem tudom megmondani mikor történt velem utoljára jó dolog. Értitek ?  Nem élő céltáblát akarok nyújtani nektek. Nem panaszkodnék ha csak egy valami lenne amire azt mondhatom hogy ez jó, ezt szeretem, legalább ez van az életemben ha már semmi más nincs benne.  De azt érzem hogy csak vagyok és még ha aranyhoz is érek az is egyből szarrá  változik a kezemben. És próbálkozom ezzel azzal. Úgy érzem magam mint egy törpe az NBA-ben.....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5944 Dátum: 13 szep 11, 11:36:58 »



Itt nem arról van szó, hogy kinek szar az élete és kinek nem, hanem az, hogy ki teregeti ki a szennyest egy nyilvános fórumon, kelteve ezzel a felesleges feszültséget. Ez a magatartás csak felhozza a kellemetlen témákat, és bevonzza a trollokat.

Valamint egy kissé erősnek érzem, hogy a bolti dolgozókat összességében genetikai pöcegödörnek nevezi. Sőt ez igazából k*rva gáz.

Egyébként meg Micsudi, hidd el én megértelek, sokszor éreztem én is hasonlót. Szóval nem ezzel van a baj, hanem a destruktív hatással, amit konkrétan itt, egy általam moderált fórumon kifejtesz.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5945 Dátum: 13 szep 11, 12:12:10 »

Jólvan vox populi vox dei Mosolyog C'est la vie. Heghlu'meH QaQ jajvam  bye bye
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5946 Dátum: 13 szep 11, 14:12:29 »

ki teregeti ki a szennyest egy nyilvános fórumon

Igen, erre gondoltam én is, másnak "nincs" problémája, mert nem tudunk róla, azért nem, mert nincs kiteregetve. Ez így van rendjén.

A többivel egyetértek.

És nyilván nem az a baj, amit érez, hanem az, hogy minden áldott alkalommal meg is osztja itt.

Amikor nagyon elkeseredek valami/valaki miatt, akkor mindig arra gondolok, hogy lehetne rosszabb is, és elképzelem, mennyivel nehezebb/kényelmetlenebb az élete annak, akinek mondjuk nincs karja vagy lába, az utcán éli meg a téli mínusz fokokat, nem egészséges, nincs családja, kajára nem telik neki, nemhogy luxus cikkekre, és akkor utána már mindjárt nem is olyan szörnyű az egész. Meg hát az idő segít a legtöbb dolgon, és próbálok optimista maradni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5947 Dátum: 13 szep 11, 14:32:33 »

Random ideillő idézet (nem Coelho Nevet):
"Egy öregember azt mondta, hogy életében csak egyszer panaszkodott - amikor fázott a lába, és nem volt pénze cipőre. Akkor azonban látott egy boldog embert, akinek nem volt lába. Sosem panaszkodott többé."
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5948 Dátum: 13 szep 11, 15:00:35 »

 „Panaszkodtam hogy lyukas a cipőm, amíg nem találkoztam egy emberrel, akinek nem volt lába.”

Ugyanez, én mindig erre a kis gondolatfoszlányra gondolok amikor úgy érzem hogy rossz nekem.

Sokan egyből azt reagálják hogy "mások helyzete nem változtat az enyémen". „"Nem mások életében veszek részt.. az én életemről van szó." stb..

Nem kell empatikusnak lenni, tényleg nem.. elég nézőpontot váltani. Minden nézőpont kérdése.
Micsudi te mindig a legrosszabb oldaláról ragadsz meg mindent, rossz szokás.

Szerintem ott kezdődik egyfajta felnőtt élet hogy az ember a problémák megoldásán töri a fejét és próbálkozik. Az élet próbálkozások vagy mondjuk úgy próbák sorozata. Valaki könnyen megkapja amit akar le lehet ülni a sarokba sírni és irigykedni, a helyzet nem fog változni... Van aki viszont nehezebben, de tudod mit ezek az emberek sokkal gazdagabbak is lesznek mint az aki mindent egyből megkap.

Menni menni és menni kell..

Tudom milyen elkeseredettnek lenni mert nem talál az ember munkát stb.
Viszont a lehetőségek mindig adottak. Tegyük fel hogy megismersz valakit a Lidlben aki mondjuk nem ért az informatikához de van kapcsolata olyannal akinek pont rád lenne szüksége.. Most ez csak egy példa.
Sok minden múlik a kapcsolat építésen is, ez egy lehetőség neked hogy ki törj az önsajnálatból és elkezdj csinálni valamit. Egy a lényeg hogy ne, ne változz át agy mosott robottá mint sokan teszik, legyen mindig saját véleményed és legyél interaktív.

Mellesleg ha tényleg leakarod rakni újra az érettségit akkor ideje elkezdened tanulni.

Igen, leszólni az árufeltöltőket, vagy egy bizonyos munkatípust meg megint szűk látókörre vall.
Nem a legjobb munka, de kezdetnek megteszi.. jobb mint a semmi.

Egyébként meg igen, rombolod a duma topic általános hangulatát.. nem veszed észre? Aesnek egyre több dolga van itt. Nevet

u.i.: Látod.. látod *****meg már megint, megint fölöslegesen jártatom itt a számat pedig nem ezt ígértem. Az emberi gyarlóság határtalan.

szerk:  Legújabb tag "SzeretlekNaruto" Egyem a kis édes szívét.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 11, 15:09:41 írta Éjfél » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5949 Dátum: 13 szep 11, 15:58:32 »

Én nem éreztem Micsudi destruktív hatását. Ennyi erővel mondhatnám, hogy zitagirl is destruktív hatással van a fórumra, mert szegény egyszer (?) panaszkodni mert; vagy azt, hogy mások ne írjanak fanficekről, ne nyálazzanak mások rajzaira, ne beszéljenek az időjárásról, mert engem idegesít.

Mindenkinek vannak az életében mélypontok, Micsudi talán pont egy ilyenben van, nem várhatjátok el tőle, hogy most dobódjon fel, meg legyen pozitív, mert Nikkie kiosztotta. Azért az mégsem így megy. Aki meg nem bírja elfogadni, hogy a másik embernek rossz kedve van, sőt még ezt tetézi is, meg kifigurázza, az szerintem csak magát járatja le, mert nagyon szépen bemutatja, milyen önző. Mert akinek elmegy az életkedve egy micsudi-féle hozzászólástól, és emiatt szidja a másikat, arra nem találok jobb szót.

Egyébként sem hiszem, hogy Micsudi a szennyesét teregetné ki; a szennyes kategóriába szerintem az olyanok tartoznak, hogy egyesek elpanaszolják, az utóbbi időben mit nem csinált velük a barátnőjük - érdekes, hogy amiatt senki sem panaszkodott.

Azzal viszont egyetértek, hogy senkinek sem fórumon kéne megoldania a magánéleti problémáit, de azért pár ember belegondolhatna, hogy talán ők is keresnének ilyen alternatív megoldásokat, ha senkivel nem tudnának érdemben beszélni. Mert, ne adj isten, nincs nővérük, nincs barátjuk, barátnőjük, stb. Elvégre valljuk be, vannak ilyen emberek.

Micsudi, te meg szakadj már le erről a karrierépítés dologról. Az nem úgy megy, hogy elmegy az ember egy munkahelyre minden végzettség nélkül, és majd karriert fog építeni. Jelenleg semmivel sem vagy jobb, min az árufeltöltő genetikai pöcegödrök, sem emberileg, képzettséget tekintve és genetikailag sem. Végezz el egy normális iskolát, szerezz egy diplomát, aztán szenvedj és küzdj jó sokat, mert amiről te álmodozol, azt nemcsak úgy hozzád vágják, hanem igenis meg kell érte küzdeni. És aki elbotlik az első akadályban, az nagyon könnyen végzi "árufeltöltő pöcegödörként".

>>Ezzel pár hónapra letudtam a fórumos jelenlétemet. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 11, 16:03:30 írta Saphira » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5950 Dátum: 13 szep 11, 16:16:34 »

Nem mondj ilyet Saphira összetöröd a szívünket és egyébként is mi értelme ilyet mondani, még a végén elcsábulsz és te is gyarló leszel azt meg nem szeretném. Nevet

Végre normalizálódnak a dolgok.. nem alkalmazol annyi negatív motívumot és pont most kell visszavonulót fújni? Ejnye.

Jah.. és még nem döntöttem el hogy szeretem vagy utálom Csernust! Nagy dilemma.

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 11, 16:17:21 írta Éjfél » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5951 Dátum: 13 szep 11, 16:31:01 »

Szerintem nem kell sem utálni sem szeretni. Nevet Vagy mindenképpen kell egy ilyen érzést kivetíteni az irányába? Nevet Amúgy halkan a visszaolvasás teljes igényét nélkülözve, mi a hivatalos végzettésge az informatikán belül Micsudinak?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5952 Dátum: 13 szep 11, 16:38:03 »

Talán webmester, de én ezekkel sose voltam tisztába.
Nem tudom én szeretem az életem szépnek érezni mostanság. erre a pontra érdekes módon az vezetett el, hogy egyik este kicsit iszogattam a bátyámmal és valahogy nagyon érzelmi síkre terelődött a dolog és utána már csak arra emlékszem, hogy én zokogok ő meg ölel engem. Soha nem volt még olyan pillanatunk és szerintem nem is nagyon lesz. Onnantól csak felfelé vezetett az út.

Most már az is örömmel tölt el, hogy sok sajtom van így sok sajtot reszelhetek a bolognai spagettimre. Nevet

Oh amúgy ha akarok egy animés topicot indítani szerintetek az AA-s ismertető megfelel hozzá? Rájöttem, hogy nem vagyok jó ismertető író mert úgy érzem, hogy lelövöm a poénokat ezért semmi érdekeset nem írok bele. xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5953 Dátum: 13 szep 11, 16:43:25 »

Véleményem szerint jó dolgok csak azzal történhetnek, aki hajlandó észrevenni azokat. (Ez mekkora közhely volt, viszont legalább igaz.) Nem véletlenül tanítják, ha jól emlékszem már általános iskolában a Gondolatok a pincében című művet.

Am én jelenleg asszisztensként dolgozom, nekem sem állom munkám, viszont remek élet tapasztalat. Hiszen ugyan valószínűleg lesz minimum egy diplomám, de korántsem biztos, hogy az általam áhított területen tudok elhelyezkedni, vagy legalább azzal a végzettséget amit nehéz munka árán majd megszerzek.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5954 Dátum: 13 szep 11, 16:45:41 »

Olyan szép az a sok szép piros négyzet ott e nevednél Noe. De nézzük pozitívan. Már nekem is csak úgy 1000 hsz hiányzik hozzá. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!