24 szep 25, 04:13:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187874 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5760 Dátum: 13 szep 04, 01:26:06 »

Gratula Nevet Remélem összejön neked és tetszeni is fog Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5761 Dátum: 13 szep 04, 16:41:34 »

Akkor pénteken sörözés Móriczon.  Ohh My God


Elképzeltem ahogy Micsudi Amszterdamban a Zeedijk-on füvet árul és striciskedik a kirakatos üzletasszonyokkal.  Nevet

Uhh ott milyen szép szőke lányt láttam egy kirakatban.  Pirul
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5762 Dátum: 13 szep 04, 16:47:58 »

Még szép, hogy sörözés a Móriczon Nevet
Ha meg is kapom a munkát még ünneplünk is.

Am Micsudi ez nekem nem tetszés kérdése, csak jól jön a pénz most, ahhoz hogy majd olyan munkám legyen ami majd azért remélem tetszés kérdése is lesz tanulok.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5763 Dátum: 13 szep 04, 16:52:04 »

Ünneplünk is sörrel Durci

Azért van rosszabb is:

Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5764 Dátum: 13 szep 04, 16:52:26 »

Ha valami "neked való" akkor valószínű hogy tetszeni is fog.. és ő csak azt kívánta hogy tetsszen, olyat nem állított hogy annak függvénye..

Viszont nyilvánvaló ha egy olyan munkalehetőséget találtak volna neked ami nem neked való, akkor arra is mennél mert annyira kell a pénz. Nevet

Nem hogy megköszönnéd hogy gratulált.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5765 Dátum: 13 szep 04, 17:08:40 »

Noémi most jól meg lett neked mondva.  Nevet

( igen im a firestarter mocskos firestarter )
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5766 Dátum: 13 szep 04, 17:18:21 »

El is szégyelltem magam. Nem tudom miért mertem megemlíteni, hogy nekem most nem az a lényeg, hogy tettszen egy munka, ill. a mai világban nem tetszés kérdése az, hogy dolgozhasson az ember... Szomorú

A gratulációt viszont azért nem köszöntem meg, mert azt még nem tartom eredménynek, hogy kaptam egy esélyt. E-mailt küldeni egy majom is tud. Viszont, ha úgy gondoljátok, hogy bármi gratulálni való is van a dologban, akkor köszönöm a gratulációt.

Összefoglalóul: Gratulációt csak érdemien szeretek elfogadni. A szerencséhez nem tartom illőnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 17:23:26 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5767 Dátum: 13 szep 04, 17:39:49 »

Az érettségi nem játék. Ott nem az a fontos, hogy a "haverokkal nyomd le", hanem hogy jó eredményt érj el, mert ez határozza meg a későbbi életedet. Azt, hogy mehess továbbtanulni oda, ahova szeretnél, hogy azt tanulhasd, amit szeretnél

Most teljesen komolyan kérdezem, te politológus akartál lenni eredetileg is?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5768 Dátum: 13 szep 04, 18:20:59 »

Jól van akkor légyszíves majd írd le azt is hogy felvettek e, és én is fogok gratulálni, mert akkor már lesz is mire.. ebben talán egyet is érthetünk.

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5769 Dátum: 13 szep 05, 09:46:07 »

Aki alapvetően egy nevetség bohócnak tart és nem érdeklik a megosztott magánéleti dolgaim, de azért szívesen hozzáfűzne valami marhaságot, azt megkérem, hogy itt hagyja abba az olvasást!
Ha maradt orvostanhalgató, aki ezt olvassa, arra kérem, hogy izgulós hozzátartozó jelenlétében mindig hazudja azt, ami a hozzátartozót megnyudtatja!
Most jöttünk meg a dokitól és én úgy érzem, hogy kezdek belázasodni az idegtől. Eddigi csekély biológiatudásommal azt hittem, hogy a terhesség 40 hét és a kiírt időpont előtti, vagy utáni hétben várható a baba érkezése. Most a doki bácsi felvilágosított, hogy ez nem ilyen egységes dolog, valójában a terhesség ideje 37-42 hét. Ezen belül bármikor születhet tökéletesen egészséges, fejlett csecsemő. A 42 jó szám, de esetünkben úgy tűnik, hogy nem játszik, mivel a szakember szerint Vili baba nagyon szépen fejlett, úgyhogy szinte biztos, hogy még szeptemberben megérkezik, kb. jövő hét második felétől bármikor a becslés szerint. Mostani idegállapotom alapján, már nem tartom akkora hülyeségnek, hogy elájulok, ha eljön az idő, de a szívrohamot sem tartom kizártnak. B*szki.
A helyesírás sem érdekel most, csak szólok.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5770 Dátum: 13 szep 05, 10:03:47 »

Hát az kemény. De örülj hogy jól fejlett a baba Mosolyog Az a legfontosabb. Próbálj megnyugodni. A dokinak igaza van a 40 hét csak olyan megközelítő szám.

Noémi. Ha az embert visszahívják az a mai világban már valami. Akkor szimpatikus voltál. Diákmunkákra meg minden munkára nagyon nagyon sok jelentkező jut. Már a lehetőség is értékelendő dolog. Egy kis gratulációt megérdemel. Amit meg arról mondtam hogy remélem bejön neked a hely és szereted majd csinálni ha felvesznek? Most mondtam volna hogy remélem púp lesz a hátadon és kb úgy szeresd mint Al Bundy a cipőeladást???  Nemá, bírom a vöri fejedet és tényleg csak kedves akartam lenni Szomorú  de nem jön össze úgy néz ki.
És igen ha felvesznek akkor komolyabban gratulálok majd Mosolyog
Ami viszont összejöhetne az a mai állásinterjúm. A ferenciek terén valami bemutatóterembe keresnek irodistát Mosolyog Remélem összejön a dolog...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5771 Dátum: 13 szep 05, 11:20:55 »

http://www.youtube.com/watch?v=56Gw2FmNJ_A
Erről a beszédstílusról ez jut eszembe.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5772 Dátum: 13 szep 05, 12:43:20 »

Azért ha így belegondolok, tényleg elég durva dolog előtt álltok, és hamarosan megérkezik, szóval már nagyon is valóságos minden. Gyereked fog születni, Gman! Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5773 Dátum: 13 szep 05, 12:51:58 »

Minden porcikámmal várom, hogy apa legyek, de a bizonytalanság kicsinál. Jobban örülnék, ha a gólya hozná, mint a mesében, méghozzá egy előre megbeszélt időpontban.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5774 Dátum: 13 szep 05, 14:17:46 »

Na megjöttem. Kamu volt az egész hely. Úgy menekültem ahogy tudtam. Holnap lesz két másik interjúm Nevet Ráadásul holnap át tudom venni a tápkiegem. Ami viszont azt jelenti hogy tényleges zabastop és elő az edzőscuccal. Nevet
(ma realizáltam nem férek bele az öltönyöm nadrágjában... Ez újabb jele annak hogy ideje kezdenem magammal valamit.)
Gdat a videódról annyit hogy bírom Dancsót de akkor is a munka az alapja mindennek. Kell egy fizető állás és a legtöbb ember ezt 8 órában kezdi. Csak aki tovább lát az részben egészben ki tud ebből törni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!