24 szep 29, 21:08:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1195389 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #495 Dátum: 13 márc 15, 14:33:45 »

Jaja, én is így gondoltam. Nem értem miért kell ezen ennyire fennakadni, simán elviccelhették volna a dolgot. De hát ahhoz kell egy kis szociális érzés és intelligencia.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #496 Dátum: 13 márc 15, 14:38:13 »

Ó, szóval kedvesem el kellett volna magyaráznom, hogy szerintem a haza hülyeség. Hogy ez nekem nem jutott eszembe! Biztosan megértően bólogatott volna és elnézést kért volna az iménti faragatan viselkedésért!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #497 Dátum: 13 márc 15, 14:41:14 »

Ha szerinted a haza hülyeség tényleg egy felettébb szánalmas ember vagy  Kúl... Nem kell merő túlzásokba esni vele kapcsolatban, de önbecsülésünk alapjának tartom, hogy ne legyünk hazátlanok  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #498 Dátum: 13 márc 15, 14:42:56 »

Szeretlek Noe. Nevet

Bár most mindjárt közlöd, hogy Szlovákiára értetted, és akkor nem foglak szeretni. Nevet Na jó, talán akkor is.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #499 Dátum: 13 márc 15, 14:44:51 »

Mert az nem szánalmas, hogy ti lenéztek engem a meggyőződésbeli különbségeink miatt, ugye? kacsint
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #500 Dátum: 13 márc 15, 14:47:49 »

Mindenkinek meglehet a maga véleménye mindenről, de azért nem kéne így hangoztatni a maga véleményét, ha másnak más a nézetei. 
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #501 Dátum: 13 márc 15, 14:49:35 »

öööö igazából a vélemény nyilvánítás a fórum egyik legfontosabb célja Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #502 Dátum: 13 márc 15, 14:52:41 »

Én nem nézek le embereket, max. nem tartalak sokra, mert még arra se foghatod a szerintem helytelen nézeted, hogy nem adatott meg neked a lehetőség, hogy művelődjél Nevet
(most úgy a hazádról való nyilatkozásod olyan mintha, (átlag és normális esetben édesanyádat), azt aki felnevelt azzal hogy megadta neked mindazt ami tőle telhető, tagadnád meg)

Nem Saphi, ilyet nem mondanék, én szerencsés ember vagyok, nekem mondhatni 2 is van (ez olyan, minthogy egyaránt szerintem szeretem/kedvelem apámat és nevelőapámat is, mindkettőnek jelentős dolgokat köszönhetek akármennyire egyik se a Földkerekség legjobb embere) xD

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 14:59:02 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #503 Dátum: 13 márc 15, 15:14:09 »

Szerintem az ételt, a házat, a ruhát a föld adja, nem pedig a haza. Jogot és kötelességet szintén nem a haza ad, hanem az ország. A haza, csak történelmi múltat ad, az meg nekem nem nagy ajándék, hisz én a mának élek, és az egyén érdekét nézem. Valamint a haza fogalom volta miatt nem tud olyat adni, amit egy anya, név szerint szeretetet, így a hasonlat helytelen volt.
Egy pofátlan vendégtől eljutottuk megint idáig... elnézést ezért.

Ha már itt vagyok mondok szépet is. Már látszik a pocak. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 15, 15:18:46 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #504 Dátum: 13 márc 15, 15:31:30 »

Gman, ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, amit csupa jóindulatból írok most neked; semmi szükséged most olyan vitákra a fórumon vagy bárhol máshol, amiből csak negatív energiákat kaphatsz. A két lányt sosem fogid tudni meggyőzni arról, hogy a hazáról alkotott véleményed normális-e. Menj, és inkább azon a kissé bunkó emberen töltsd ki a dühöd, itt ennek most semmi értelme. Legyél a feleségeddel, anyuddal, a barátaiddal, a lényeg most a csupa-csupa szerető környezet. Mosolyog

Amúgy talán még valami; amíg nem töltöttem el 4 hosszú hónapot külföldön, fel se tűnt, mennyire fontos lehet a hazám, az ország úgy minden kis marhaságával együtt is. Mosolyog Persze továbbra se olyan fanatikussággal állok hozzá mint Saphira, de már nem is úgy gondolok rá, mint korábban. Bár mindennek ellenére annak a négy kinn töltött hónapnak vagyok a leghálásabb, a legjobb dolgok egyike volt München, ami az életem során történt velem. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #505 Dátum: 13 márc 15, 15:36:05 »

Ha már a szavakkal játszunk, jogot és kötelezettséget az állampolgárság ad. Ha meg hontalan vagy akkor sem az ország ténye miatt, hanem az ott hatályos jogszabályok alapján rendezik a sorsod. Nevet

Könnyebb bele kötni, mint hogy értelmetlenül tovább vigyem a meggyőződésbeli különbségeket, és most az utóbbit választottam, tényleg ha azt mondom hogy utóbbi, akkor a mondat első felére vagy a másodikra gondolok? Ez mindig érdekelt, hisz nézőpont kérdése az "előbbi-utóbbi" mindig máshogy használják, és igen ez a legnagyobb problémám most. Nevet Na jó megyek havat seperni és/vagy lapátolni, de mondja már meg nekem majd valaki mert tényleg érdekel. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #506 Dátum: 13 márc 15, 15:45:25 »

Előbbi a mondat első fele, utóbbi a második. Mosolyog
Asszem visszatérek, de csak mérsékelten.

Niki, azzal kapcsolatban már kezdek rendbejönni, kibánkódtam ár magam. Mosolyog Majdnem...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #507 Dátum: 13 márc 15, 18:48:10 »

Mai tanulság: Aki nem Hungarista az beka*phatja   Nevet
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #508 Dátum: 13 márc 15, 18:49:54 »

Ez azért így elég erős kijelentés. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #509 Dátum: 13 márc 15, 18:52:40 »

Számonkér rajtam valamit egy vadidegen e saját lakásomban! Kérek egy tízest a szállásért bmeg, hát velem ne cseszekedjen már valaki, akinek épp szívességet teszek! Én vagyok az idegesítő, ő meg joggal kéri rajtam számon azt a szalagot, Saphi, ez komoly!?

Annyi tököd sincs, hogy megmond neki mit gondolsz, ahelyett ide jössz kiírni azt. 14 éves koromban én is ilyen voltam.
Pedig a legellentétesebb véleményállást is el lehet úgy mondani, hogy a legkisebb ellenszenv se merüljön fel a felekben.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!