24 szep 29, 03:12:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194590 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #225 Dátum: 13 márc 02, 20:53:29 »

Persze, nem kell hozzá az előzmény meg minden kiegészítő. De én így szeretem megnézni a sorozatokat. Talán majd adok neki egy esélyt újra, talán.
(Sunyiban átírod, mert megemlítettem?Nevet Ejnye!)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #226 Dátum: 13 márc 02, 20:58:41 »

Tudtam mikor írtam hogy bele fogsz kötni.
De nem így szabad megnézni ezt. Nem úgy kell hogy tele spoilerezed magad és meg tudod ki a 12 Cylon pl. Végig kell élvezni, végig kell izgulni.
Fogsz adni neki, majd oda kötözlek egy székhez hogy élvezd és végig nézzük.  Be van tépve

De ez nem változtat azon, hogy Aes egy Cylon, talán az utolsó... talán nem.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #227 Dátum: 13 márc 02, 21:18:09 »

Én meg Cylon vagyok, és 160000 évvel ezelőtt jöttem a Földre a Kolóniai Flottával. Nevet
Úgy tudtam hogy egy cylon vagy.  Be van tépve Nem mertem Sevat megkérdezni anno, de most már tudom! te lennél a 13.? Létezik ilyen? Miattad fog megtörténni újra az egész?

Na, valaki csak rájött. Tesóm amúgy nem tudja, én se tudtam egy jó darabig, mert megváltoztattam a  programozásomat, hogy ne történjen meg az egész újra, de most már öntudatra ébredtem. Lehet, hogy hiba volt, és még tovább alvó módban kellett volna maradnom. :/ Na, mindegy ízzitsátok az FTL hajtóművet, hátha hamarosan pucolni kell. Nevet


Capricát még nem néztem végig, meg a 80as-évekbelit sem. Caprica nem tudom milyen lehet, leírások alapján nem tudtam eldönteni, hogy tetszene e. Csak az alap sorit láttam, meg a minisorozatot, meg a spinoffokat.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #228 Dátum: 13 márc 02, 21:33:21 »

Izzítanánk, de mivel, már minden mechanikusan működik... és még űrhajónk sincs, aludnod kéne egy kicsit amíg fejlettebbek leszünk. Nevet

Caprica lassú, elvileg elmondják hogy a centuriok hogy jöttek létre és az egy Isten hit is, viszont amellett hogy lassú egy dráma is, ami nekem bejött, nagyon érdekes dolgok voltak benne, viszont sok embernek nem, ezért kaszálták el többet között. Így nem tudsz meg olyan sok dolgot, ami benne lett volna, ami információt adott volna neked sajnos.
Szerintem érdemes megnézni, de nem szabad a BSG fényében nézni, vagy sokat várni tőle.
Na helyes a minisorozatot láttad.  Akkor láttad a The Plant meg a Razort is?
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #229 Dátum: 13 márc 02, 22:02:27 »

Jó, akkor még 500 évet kaphattok, de többet nem. Mi pár év alatt végigtrollkodtuk a fél galaxist, szóval nektek se ártana már igyekezni egy kicsit. Nyelvesít


Capricát meg fogom nézni szerintem. Igazából már csak a rajongás miatt se ártana. Nevet

Minisorozattal kezdtem. Érdekes, hogy pár helyen azt írták, hogy az nem kötelező feladat, anélkül is bel lehet rázódni, pedig aza  pilot. Hát enm tudom, azért ha simán s01e01el kezdem, szerintem nem nagyon vágtam volna, hogy mi van. Nevet Meg a minisorozat önmagában is nagyon jó, tett róla, hogy sokáig Caprica-Sixet utáljam és egy vadbaromnak tartsam. Nevet Aztán persze később ez megváltozott. Nevet

Razor és The Plan is megvoltak, akkor néztem meg őket, amikor végeztem a sorozattal. Ezek is tetszettek, főleg a Razor, jó volt látni ifj. Adamát battlestar parancsnokként még egy kicsit, mert ebből annyira sokat azért nem láthattunk. The Plan szerintem annyira nem volt jó, persze ettől még tetszett, de az olyan hardcore rajongóknak való dolog. Nevet Mint különálló film, annyira nem volt jó, az érdekességét az adta (nyilván a célja is főleg ez volt), hogy befoltozott jó pár olyan lyukat, ami az alap sorozat végén nyitva maradt, meg egy kicsit jobban megismerhettük a Cylonokat, főleg a Cavil modelleket. Na meg a Kolóniák elleni támadásból kaptunk még egy kicsit, ami nagyon nem ártott, itt egy kis hiányérzet maradt bennem a minisorozat után.

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #230 Dátum: 13 márc 02, 22:43:55 »

Hm... túl kedves vagy, biztos van valami hátsószándék. Nem kaptunk volna 500 évet ajándékba. Nevet

Azt a pár 4perces izét is láttad? Pl amiben kiderül mit csinált Felix Gaeta az Új capricai megszálláson stb? Én csak kettőt, nem tudom mennyi van, de pár percesek ha jól tudom.

Capricát így se tudtam utálni, plusz szexi egy model, bár Xena se rossz. >_< De ez most más tészta. De igazad van, meg megértem miért. Nevet
Számomra az az érdekes, hogy pl Baltart eszméletlenül sokan utálják és sokaknak nem kedvelt karakter, mégis minden amit művel, tesz teljesen reális és nem tudom utálni. >_<

A Plan nem is jó külön filmnek, csak némi információ miatt, meg hogy megismerjük a másik oldalt, emiatt hogy ha valaki teljesnek akarja érezni, vagy olyan mint Szabi aki mindent meg néz ami hozzá tartozik, akkor kell. Nevet

A Caprica sorozatot, meg nézd, remélem azért tetszeni fog.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #231 Dátum: 13 márc 02, 22:47:25 »

Érdekes volt elolvasni, bár azt hiszem fogalmam sincs miről beszéltek Nevet

Jó tanács, ne kezdjetek el Heroes 3-azni úgy hogy hét elején zh lesz, mert pont a felénél járok a pályának (shackles of war még így is jelentősen rövidít) és akkor a holnapi napom is ugrott Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #232 Dátum: 13 márc 02, 22:54:14 »

Azért kaptok még 500 évet, mert még terveim vannak a  jelenlegi időszakban is, ezért nem akarom, hogy megint megtörténjen az egész újra, mert az hátráltatná a terveimet. Nevet

Jah, tényleg azok a  pár perces webepizódok. Nevet Na azokat nem láttam még. Egyszer hallottam róluk, csak akkor még néztem a részeket, és ezért megfeledkeztem róla. Ezt is pótolni kell majd még.

Caprica Six, én igazából konkrétan amiatt utáltam meg az elején, hogy megölte azt a csecsemőt. Az olyan undorító volt. Meg olyan nagyon gép-szerű. De később megkedveltem azért, mert nagyon sokat változott, és sokkal emberibb lett. Na meg tény, hogy jól nézett ki. Nevet Mondjuk nekem Sharon is tetszett, pedig nem vagyok az a nagyon ázsiai csaj rajongó, mint sokan itt a fórumon, de Sharon csinos volt, meg így az egész karakterrel együtt bejövős volt. De azért a Six modellek jobbak voltak. Nevet

Baltar. Nevet Hát én őt inkább utáltam, mint szerettem, de az a típusú szereplő volt, akit nem kedvelek, de mégis sokszor rajtakapom magamat, hogy már drukkolok neki. Annyira túl tudott élni mindent, hogy az valami hihetetlen. És hát a New Caprica ügy után igazából simán ki kellett volna csapni az űrbe, bárki más így járt volna, de ő még ezt is megúszta. Hihetetlen. Nevet Meg neki és Sixnek  legjobb jelenete egyértelműen az utolsó volt, ahogy ott sétálnak a jelenkori nagyvárosban, és nagyon bölcsnek érzik magukat. Nevet Hihetetlen figura volt ő is meg caprica Six is, na meg párosnak se utolsó. Nevet

Syzygy!

Battlestar galactica c. sorozatról beszélünk. Ha nem láttad, nézd majd meg, érdemes. Mosolyog



Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #233 Dátum: 13 márc 02, 23:11:20 »

Úúúh, szóval van egy terved... mit is vártam. ikszdé

Ha megtalálod küldesz majd egy pü-t? Pirul Akkor a maradékot én is pótolom, kb 3x néztem végig minimum a sorozatot de még egyszer sem néztem meg azokat a pár perceseket.
De ha úgy vesszük annak is volt oka amiért megölte azt a csecsemőt mert tudta mi lesz a jövőben, vagyis elég hamar. Nevet Igazából a Caprica mint akit így nevezünk Six modelt, néha furcsa volt nekem. Később egy két dolognál kb a 3 és 4. évadban.
Sharon tényleg szép, van benne valami, Az arca az állkapcsa talán szélesnek tűnik emiatt néha pufinak az arca de mégis nagyon szép. Az érdekes hogy nézem a Hawaii Five-0 is amiben ő főszereplő, és néztük, hogy mintha fogyott volna, de inkább izmot vagy nem tudom mert a BSG-ben se kövér.

Egy igazi túlélő, és ez a lebilincselő benne. Amikért más már rég meghal volna, ő azt is kisebb szerencsével, de túléli. Kibeszéli, bármi. Szerintem briliáns. Nevet

Ez Spoiler így ha valakit érdekel a sorozat, ne nagyon tegye!

 Az a jelenet fantasztikus, ott van a nagy bumm és hihetetlen, de ott nem Baltar van és Caprica, csak az ő testük. Amúgy tényleg rohadt jó jelenet volt.  Nekem az tetszett a legjobban mikor Baltar és a "másik" Baltar beszélget az ebédlőben a 4. évadban.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 23:20:10 írta Minagi » Naplózva


mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #234 Dátum: 13 márc 03, 09:46:06 »

Duma10...jól megy ,mit ne mondjak... Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #235 Dátum: 13 márc 03, 09:58:51 »

Na ugye hogy ugye! Mi ilyen menő manók vagyunk!  Nyelvesít
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #236 Dátum: 13 márc 03, 10:02:25 »

Igen-igen ,ahogy mondom Nevet.Főleg te gabesz Nevet:D
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 03, 12:51:08 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #237 Dátum: 13 márc 03, 19:41:25 »

Látom jól kihalt a topik.  smirksweat  Ahhoz képest hogy a napokban arra értem haza hogy vagy három oldalt irkáltak az emberek.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #238 Dátum: 13 márc 03, 20:04:47 »

Nem mindig van téma, és/vagy az emberek nem csak a fórumon élnek!  Wátdöfákk
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #239 Dátum: 13 márc 03, 20:54:05 »

Még szép hogy az emberek nem csak a fórumon élnek.  Ohh My God
 Kínában volt egy olyan eset, hogy egy pasas összeesett a gép előtt és meghalt kiszáradásban, mert napok óta nem állt fel a géptől.  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!