24 szep 29, 00:18:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194361 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #180 Dátum: 13 márc 02, 11:54:43 »

A rokkant galambok? Ohh My God Én itt lakom, de mondjuk a budai részen eléggé a város szélén és itt kevesebb is van, meg sokkal épebb végtagjaik vannak Kúl
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #181 Dátum: 13 márc 02, 11:56:35 »

Én is időnként látok csonka lábúakat a városban, de ez főképp a buszoknál és vonatoknál látok. Nem elég óvatosak.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #182 Dátum: 13 márc 02, 11:58:15 »

En az allomasok kornyeken szoktam eloferdulni. Es egy par labujj majdnem mindrol hianyzik.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #183 Dátum: 13 márc 02, 12:48:18 »

Mert nem vigyáznak se a galambok, se a sofőrök.

Egyébként Niki, örülök hogy élvezed, szokj hozzá, hogy megértik amit magyarul traktálsz. Nevet
Naplózva


Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #184 Dátum: 13 márc 02, 13:01:56 »

Amikro egyszer külföldön voltunk, beszélgettünk minden hülyeségről, mivel "úgyse értik" ikszdé Pár percre rá halljuk ahogy a cuki pincére és a szakács magyrul beszélgetnek ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #185 Dátum: 13 márc 02, 13:49:00 »

Nekem nem a Parlament, nem az épületek hiányoztak, egyszerűen csak... olyan érzéd volt, mintha egy hosszú misszió után visszakerültem volna az enyéimhez. Nehéz ezt megmagyarázni. Mosolyog

Egy ilyen sztorim nekem is van amúgy. Nevet Mentem tesómmal az s-bahnon, és épp szálltunk volna lefele, és láttuk, hogy egy tök nyomi kis schnauzer nyomul előttünk a gazdájával. Abszolút biztonságban érezve magam elmondtam az őszinte véleményem a kutyiról, aki persze nem tetszett nekem, mire a gazdája hátra fordult, és mondta, hogy a kutya ebből mindent értett, mert magyar kutya. Elég durva volt, és azóta kétszer meggondolom, mit mondok. Nevet

Juj, olyan galambot már éb is láttam, és valami eszméletlenül félelmetes és szomorú látvány volt. Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #186 Dátum: 13 márc 02, 13:59:40 »

Most ezt sem úgy kell elképzelni, hogy a Parlament hiányzott basszus. Nevet Csak bármi ami magyar és ez tette a pontot a mondat végére, amikor ültem a szüleimmel a kocsiban és amellett haladtunk el.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #187 Dátum: 13 márc 02, 14:05:37 »

De a parlament gagyi. Es nehez elvonatkoztatni a benne levoktol.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #188 Dátum: 13 márc 02, 14:07:23 »

Nem az. Igazából a Parlament gyönyörű. Főleg este. Budapest este a legszebb. Ha turistaként megy végig az ember Pesten, nem úgy hogy ott él, vagy mindennap bent van, akkor gyönyörű helyeket lehet találni, szerintem szép város, de egyben ennek a városnak is meg van a mocska.

Az meg hogy kik vannak benne, le kell sz*rni.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 14:10:51 írta Minagi » Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #189 Dátum: 13 márc 02, 14:11:44 »

Szep. Es giccses, es tulnyujtott. A varos meg nagyreszt tiszta mocsok. De attol meg az is szep , csak zsufolt es lepusztult.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 14:12:52 írta STM » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #190 Dátum: 13 márc 02, 14:11:51 »

Este kivilágítva tényleg szép város. Turistaként biztos nagyon tetszene a látvány és szívesen lenék ott, de bent élni sosem. Olyan mint minden más nagy város a világon: koszos, és a levegő sem a legegészségesebb. Jó nekem itt a kertvárosban.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #191 Dátum: 13 márc 02, 14:22:25 »

Országház, szeretem, a főbejárat előtt lévő két oroszlánt. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #192 Dátum: 13 márc 02, 14:34:20 »

STM, ahelyett, hogy az országházat szidod, elmehetnél már. Elég szánalmas, hogy valaki ilyen hevesen beharagozza, hogy eltűnik, várva, hogy majd mindenki sír utána, hogy jaj, ne menj, erre itt tölti az egész délutánt. Oké, elmondtad, nem sírt senki, mire vársz még?

Persze, most majd jön az, hogy én is írtam. Nem, én azt írtam, hogy én is gondolkodtam már a törlésen, de nem tudnék szakítani a 7 éves Saphirával ilyen könnyen. Ennyi.

Az országházról meg le lehet szállni. Ez a giccses szöveg a legszánalmasabb művészetre vonatkoztatva, amit valaha hallottam.
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #193 Dátum: 13 márc 02, 14:45:06 »

Az országházról meg le lehet szállni. Ez a giccses szöveg a legszánalmasabb művészetre vonatkoztatva, amit valaha hallottam.

Pedig a barokk például tényleg giccses.  Nevet De az országház egyáltalán nem az, nagyon esztétikusan van felépítve, még interior szinten is.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #194 Dátum: 13 márc 02, 14:48:14 »

Használd rá a túldíszített, zsúfolt stb. szavakat, csak ne a giccsest. Fejreállok tőle, folyton az egykori művészettöri tanárom szövegelésére emlékeztet...

Lámpás, gondolom tudod, hogy téged ki is végeztelek volna, ha nem így vélekedsz az országházról. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!