24 szep 25, 00:13:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187505 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5790 Dátum: 13 szep 06, 13:13:38 »

Nem. De Zepter. Az átverés... Mindenki óva intett tőlük na m1. tegnap is meg ma is... méregdrága cuccokkal zaklasd az embereket telefonon. és nincs fizu csak jutalék...  Áhhhh
Viszont megvettem a zsírégetős cuccot végre szóval diéta edzés be, és egy hónap múlva bele akarok férni az öltönyöm nadrágjába!
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5791 Dátum: 13 szep 06, 13:15:52 »

Jah érdemes mindig rákeresni a címre amit megírnak emailben, és nem sok megbízható cég hív be emailben. Általában telefonon keresik fel az embert,ami erre a cégre nem jellemző.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5792 Dátum: 13 szep 06, 13:51:01 »

En zeptereztem par honapig. Nevet Semmit nem kerestem, de sok hasznos tapasztalatot szereztem es eszmeletlenul jofej munkatarsaim voltak. Nagyon jo volt a hangulat mindig, szoval szerettem csak hat nem erte meg. De volt aki jol keresett vele.
Ejfel: megbizhato helyrol is hivhatnak be emailben. Pl engem is ugy hivtak be jelen munkahelyemre (ez a masodik napom Nevet) . Azt kell inkabb nezni, hogy mi az email cim. Mert egy rendes cegnek/intezmenynek altalaban van sajat email cime.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5793 Dátum: 13 szep 06, 15:32:33 »

Mindenesetre ez nekem nem játszik komoly helyet akarok Mosolyog Nem embereket telefonon zaklatni. Amit még el tudnék képzelni ha olyan boltban lehetnék eladó ami a hobbim-szakmám PC-s bolt konzol játékok stb. Vagy valami military bolt. Azt még tudnám szeretni
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5794 Dátum: 13 szep 06, 16:22:24 »

Megkaptam a munkát, pedig elég keveset beszéltem egyfolytában magamról mikor arra kért a lány. Egyébként én is telefonálgatni fogok, csak ezt órabérben fizetik. Kicsit félek egyébként majd a kezdéstől, a főnök koreai, csak angolul fog velem beszélgetni (a németesekkel pedig németül), de legalább felelevenítem a nyelvtudásom. Mondta a csaj aki az interjút csinálta, hogy a pasi szereti dobálni az embert a mély vízbe és határozottnak kell lenni. Remélem jól fog menni a munka, de abban biztos vagyok, hogy tapasztalat szerzés szempontjából nagyon jó lehetőség tárult elém.

Hungarikumok forgalmazásával Koreába is foglalkozik a cég, szóval valamilyen szinten még beleképzelhetem azt is, hogy a szakmámhoz is lesz némi köze.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5795 Dátum: 13 szep 06, 16:36:12 »

Akkor először is ma ünneplés, másodjára pedig vihetsz ki (dél)Koreába. Durci
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5796 Dátum: 13 szep 06, 16:40:37 »

Oké majd eladlak téged is valami ottani bordély háznak. Mosolyog Meg az ünneplés is okés Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5797 Dátum: 13 szep 06, 17:10:20 »

Úgyis gondolkodtam már, hogy a bakancslistára koreai lányokat is felveszek. Durci

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5798 Dátum: 13 szep 06, 20:00:32 »

Gratulálok Noe! Most már van miért.  Nevet Ünnepeljetek.  Nevet Én azt ünneplem, hogy élve hazaértem. Két órán keresztül jegyzőkönyveztem azt, hogy felnőtt emberek (professzorok) azon vitatkoznak, hogy milyen betűtípussal írják a pályázati stb anyagokat. Ez a nemzetközi konferencia.  Nevet
Naplózva


Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5799 Dátum: 13 szep 06, 20:13:01 »

Együttérzek, Sevanna. Ilyen állapotok mellett nehéz lehetett az érdeklődés és a gondolkodás látszatát fenntartani.
A nemzetközi szót pedig  egy jó időre száműzöm a szótáramból, ahol meglátom, már kínomban röhögök.  >.<#
Egyik "nemzetközi" szakot váltom tervekben a másik után.. éljen a végzős év. Szóval akkor a  nemzetközi konferencia is hasonló örömökkel kecsegtetett.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5800 Dátum: 13 szep 06, 21:48:26 »

Nővérem mutatta ezt a cikket, és egyrésztnagyon durva, másrészt viszont érdekes hogy milyen hatása van 60 millió(!!!) nő 'hiányának' egy országban. Van egy oylan érzésem, hogy India nem lesz mostanában egy népszerű hely a küldöldieknek. Érdemes végigolvasni az egészet, az első pár bekezdés semmi újat nem mond.
http://www.origo.hu/nagyvilag/20130829-a-nok-kiszolgaltatott-helyzete-indiaban.html
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5801 Dátum: 13 szep 06, 21:49:14 »

Lille Nevet  de jó téged online látni Mosolyog Neked milyen story-d van amitől röhögsz a nemzetközi szón Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5802 Dátum: 13 szep 07, 07:30:41 »

Nemzetközi gazdálkodás, nemzetközi tanulmányok?


Megy ma valaki Manu Chaora?

Megették végül azt a gólyát amelyik egyiptomban kémkedett Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 07:39:12 írta Syzygy » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5803 Dátum: 13 szep 07, 11:12:14 »

Az arabok nem épek...  Beteg civilizáció. Bár a miénk is az. Vajon van ezen a planétán normális fejlett civilizáció ami nem beteg. vagy a fejlettség egyet jelent egyfajta deviáns viselkedéssel ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5804 Dátum: 13 szep 07, 11:25:27 »

Szerintem nincs olyan civilizáció, amely teljesen normális/tökéletes lenne. Mindegyiknek megvan a maga hibája.

Amúgy miért van az, hogy iskolában történelemből csak Európa és később Amerika történelmét tanítják? Máshol megállt az idő vagy mi? Azok nem számítanak fontosnak a történelem szempontjából?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!