24 szep 25, 20:24:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1188890 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5250 Dátum: 13 aug 20, 11:59:49 »

Inkább tartanának egy rohadt nagy katonai dísszemlét, de azzal meg az a baj, hogy nagyon nincs mit felvonultatni, a felvonulási térre meg beépítettek egy szoborcsoportot... Az legalább látványos lenne...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5251 Dátum: 13 aug 20, 13:09:35 »

Huhh szerintetek a környező országok akik úgyis szeretnek minket mintha a szívük csücskei lennénk nem kapnának rögtön agyfaszt ha csinálnánk egy nagyobb katonai parádét ?  Dehogyisnem Nevet  Hogy provokálunk, meg erőt fitogtatunk Nevet Meg mivel ? 1000 éves elavult T72esekkel vonuljunk ? Vagy BTR-ekkel Nevet ? A grippenek felszállása többe kerül mint egy átlag ember 10 évi fizuja Nevet És azokat jó ha 3-4 percig látod... A gyalogos állományunk menetelhetne, de az van olyan izgalmas mint a tiszt avatás Nevet Egyébként gyalogos állományban is a régión belül is szánalmasnak számítunk a kemény 26000 fővel Nevet
Maradjon a tisztavatás Nevet De tényleg ki lehetne valamit találni az ünnepeink megreformálására. Még az államalapító ünnepünket is kb gyászoljuk... Senki nem ünnepel igazán.... Pedig kéne akkor banzájnak kéne a városban lennie hogy hihetetlen. Ide kéne hallani a város szélén is hogy bent az emberek buliznak!   Ugyan ez a többi ünnepre... a gyerekekkel már előre megutáltatják ezeket. Én nagyon utáltam az iskolai megemlékezéseket mert unalmasak voltak. És szárazak. Semmi ünnepi nem volt bennük.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5252 Dátum: 13 aug 20, 13:33:00 »

Az iskola ünnepek mindig unalmasak, pedig a régi sulimban mindig volt valami, csak azt többször látni már unalmas volt. Ami megmaradt bennem az még elsős koromban volt. A szabadságharc emlékére volt egy már majdnem színházi előadásnak nevezhető előadás és az nekem tetszett. Amire emlékszem belőle az az, mikor valaki lengeti a zászlót és mondja hogy "Éljen a szabadság!" vagy valami hasonló és lelövik.
De rég volt az már. Akkor még csak 12 voltunk az osztályban és rajtam kívül csak egy lány volt még, de jól kijöttünk egymással. Nem igazán volt baj az osztályban. Mindennap játszottunk az udvaron, a teremben lévő számítógépen is játszottunk felváltva mindenfélét és még többször is eljátszottunk néhány rajzfilmet. Már nem emlékszem pontosan, hogy melyikeket játszottuk el, csak egyre: a szuper robotmajmosra. Valahogy ez megmaradt bennem.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5253 Dátum: 13 aug 20, 13:54:38 »

Micsudi, pedig gyászolunk. Vajk elárulta a Medvét és meghunyászkodott a sápadt istenség előtt, minthogy büszkén halt volna meg.

Tik-tak... BUMM!
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5254 Dátum: 13 aug 20, 15:33:11 »

Nem fogunk István-Vajk történelmi szerepét megkérdőjelezőset játszani Nevet Bármennyire is akartad hogy ez a bomba berobbanjon
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos</a>
Ám tök happy vagyok. Visszahívtak a melóhelyről 2. körre Nevet Kb biztosnak érzem a melóm Nevet Nagyon akartam Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5255 Dátum: 13 aug 20, 15:39:52 »

Aszondják hogy van egy olyan régi mondás, hogy: Sírva vigad a magyar...

Amúy meg írtam is hogy ha lenne mivel... Mert jelenleg nincs Magyarországnak ütőképes hadereje...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5256 Dátum: 13 aug 20, 15:43:34 »

Szerintem így érzi most magát gman, miután átlátott Micsudi a tervein...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5257 Dátum: 13 aug 20, 15:45:52 »

Ishida Nevet Köszi rég nem nevettem ilyen jól Mosolyog
Mindenki alszik? Csak én vagyok bagoly ?
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 00:12:21 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5258 Dátum: 13 aug 21, 18:34:03 »

Szerintem Stohl a Koppány alakításáért vagy 4 év börtönt érdemelne!  ikszdé És amúgy bírom Stohlt, de ez nem az ő szerepe volt. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5259 Dátum: 13 aug 21, 18:48:46 »

Szerintem a rendező érdemelte már ki rég azt a börtönt.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5260 Dátum: 13 aug 21, 18:53:43 »

Alföldinek annyi szerepe van az életemben, hogy ő volt Jay szinkronhangja a Shop Stopban.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5261 Dátum: 13 aug 21, 18:56:35 »

Féltem, hogy le lennék hurrogva, ha azt mondanám, hogy szar volt. Meglepődtem.

Saphi, te játszol valamilyen hangszeren?
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 18:59:09 írta gman » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5262 Dátum: 13 aug 21, 19:00:31 »

Ohh nekem Einon Király és Carter doktor is az eltitkolt múltam része. :'D

Saphi: Azért mert zsidó, azért mert b*zi, azért mert b*zi zsidó, vagy netán az a baj, hogy egy b*zi zsidó akinek a progresszivitása sokszor ízléstelenbe csap át?  ikszdé Nem mellesleg én 3x láttam a rendezésében az Ember Tragédiáját... Lehet nekem is el kellene gondolkoznom azon, hogy feladjam magam. X'DD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5263 Dátum: 13 aug 21, 19:12:19 »

Jézusom... én eddig nem mertem megnézni...  De ezek után lehet jobb is. Az eredetit imádom. Ám sejtettem hogy ebből jó nem sülhet ki.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5264 Dátum: 13 aug 21, 19:17:32 »

Pont Az ember tragédiája miatt nem tudtam napokig aludni, ha kissé túlzó akarok lenni.

Kedvenc drámám volt, többször is elolvastam, de komolyan mondom, miután láttam Alföldi rendezésében, félévig rá sem tudtam nézni, mert eszembe jutott az a lelki megrázkódtatás, ami a színházban ért. Tiszta poszttraumatikus stressz szindróma...

Ezek után azért se fizetnék semmiért, amit ő rendez, hogy utána kritizálhassam. Nehogy már az ő pénztárcájának hajtsak hasznot. Ráadásul amúgy is azt hiszi, hogyha valamit sokan néznek meg, az jó. Pedig lehet csak tudatlanok boldogságával keveredtek oda, mint én.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!