24 szep 28, 03:15:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906070 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6015 Dátum: 15 máj 30, 10:38:06 »

Ja, nagy g*cik, véletlenül elfelejted kiikszelni, hogy nem akarod ezt is letölteni és már fel is telepítette magát.

Nekem olyan problémám van, hogy a böngészőben a flash lejátszó folyton lefagy és néha percekig nem reagál a gépem semmire. Kiírja, hogy a "bővítmény nem válaszol" és utána várni kell egy csomót, mire megint működőképes lesz a program (és a gépem). Ezzel lehet valami csinálni?
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 30, 10:57:36 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6016 Dátum: 15 máj 30, 11:07:34 »

Nekem is csinálta ezt anno, amikor még 1,8-as amd-m , meg dzsíforce4 volt a gépemben 1gb rammal.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6017 Dátum: 15 máj 30, 11:27:55 »

Azok nem tudom, mik, de mivel 7 éves a laptopom (ram-ot raktak bele pluszban), esélyes hogy nem bírja már annyira a gyűrődést.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6018 Dátum: 15 máj 30, 11:30:32 »

Nekem ezt a Farmville miatt csinálja rendszeresen. Kurva idegesítő dolog. Egyszer utána néztem, főleg persze a vas miatt van, de valahogy lehet rajta javítani. Ha van Firefox is meg Chrome is a gépeden, akkor lehet két különböző Flash van fent, és Chrome-ban ha az egyiket letiltod, akkor kicsit jobb lesz a helyzet. De nem emlékszem már, évekkel ezelőtt szenvedtem ezzel egy sort. akkor beállítgattam, de azóta újra lett téve a Win, és nem volt már kedvem hozzá, inkább várok türelemmel.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6019 Dátum: 15 máj 30, 18:16:50 »

Coelho egy 7 éves vassal nem sok mindent tudsz  kezdeni,max papírnehezéknek lesz jó,de 1-2 dolog talán segíthet
-advanced system care ami kb ugyanaz mint a ccleaner csak mélyebben nyúl bele a rendszerbe és úgy tisztít
-töredezettség mentesítés
-chrome,firefox alaphelyzetbe állítása ami töröl kb minden szart (mondjuk ezzel pont meg lehet oldani az ilyen hijack bajokat is)
-vírusirtás sem elhanyagolható
-húzd újra a wint azt csókolom
ha ezek után is ez van akkor öreg...mondjuk egy laptopnál a 7 év az már nem semmi Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6020 Dátum: 15 máj 30, 18:28:44 »

Hát Papírnehezéknek tökéletes, még ha dual core-os a gép akkor sem éri meg vele semmit sem tenni. Annál kerek 100 Ft-ért erősebb gépet kapsz vagy használtan is sokkal jobbat:
Ez itt már core-i5 például a vinyója kicsit kicsi talán, de olcsó és még gari is van rá
http://computerimperium.hu/images/DELL_Latitude_E6420.jpg
De ha írsz egy privátot, leírod mit vársz a géptől mi fusson, mennyi időre szeretnél előre tervezni akkor újat is tudok neked mutatni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6021 Dátum: 15 máj 30, 18:38:17 »

Köszi, amire használom (filmnézés, netezés, szövegszerkesztés, zenehallgatás), arra jelenleg ez a matuzsálem is megfelelő, HD videókat nem nagyon játszik le, de annyi baj legyen. Nevet Komolyabb játékokkal nem szoktam játszani, max. netes játékok (agar.io  Nyelvesít), legfeljebb ha meg akarok majd tanulni pl. Photoshopolni, ahhoz kellhet egy erősebb gép, hogy elfusson rajta.

A Lenovo gépek úgy látszik, sokáig bírják, legközelebb is azt veszek majd.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6022 Dátum: 15 máj 30, 18:53:46 »

Azért a Windowsban a sajátgépben állítsd be azt, hogy a win megjelenése a legbutább legyen. (Ez NEM azonos azzal, mintha simán átállítod a témát) Gondolom XP-d van, ott meg már nem emlékszem pontosan, hogy merre van ez a cucc, 7esben egy kicsit máshogy kell eljutni hozzá. De a Sajátgépen egy jobb klikkel kell indulni. És ez sokat segít.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6023 Dátum: 15 máj 30, 19:16:17 »

Windows 7-esem van, de szerintem már át lett állítva arra.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6024 Dátum: 15 jún 12, 16:06:05 »

Kéne egy kis segítség Szomorú
tömören:
Ma vettem egy új alaplapot,mivel a régi Asrock még elég érdekes dolgokat művelt.Bepakolom a gépbe,indítok, win8 rögtön megtalálta amiket akart.
Az alaplap típusa: Gigabyte 970A-UD3P
Csinálnám a dolgaimat,erre látom/ill hallom hogy nincs normális hangzás.Megnéztem és a jó öreg Realtek audio driver helyett ezen VIA hd van.

A problémám:

Nem volt mély a zenék,filmek,játékok alatt.Ezt sikerült annyira orvosolnom hogy ami sztereoban szól azt kiküldöm mind az 5 hangszóróra és így már lesz mélyem.
Viszont játék alatt semmilyen mély hangzás sincs.Megpróbáltam beállítani 5.1-re de úgy sem volt,és ez rohadt frusztráló.
GTA5 alatt próbáltam ki amiben alapból 5.1-es hang volt beállítva,ezért nem értem miért nincs sehol semmi sub.

szerk:
megoldódott.
A jövő generációinak tessék itt a megoldás (ami nálam volt)
erősítő külön auxban kap L+R+Sub
másik háromra Center,SL,SR rávezettem egy 5 csatornás sztereo kimenetet.
Ui:
soha a büdös életbe ne vegyetek olyan alaplapot amiben nem realtek hangkártya van
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 12, 18:59:55 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6025 Dátum: 15 júl 10, 04:46:46 »

Honnan a .........-ból (ide nagyon sok káromkodást képzeljetek el.) Lehetne letölteni az One Piece animét égetett magyar felirattal? A naruto-kun honlapon csak angollal volt, az indavideón fent van, de egyszerűen onnan nem lehet letöletni videót. Az össze ... chrome bővítménnyel próbáltam és nem megy. A firefox bővítmény el sem indult. Ez tényleg ennyire nagy dolog 2015-ben? Vááá
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6026 Dátum: 15 júl 10, 06:09:04 »

http://naruto-kun.hu/torrent/index.php
Én anno innen szedtem le, az első kb. 130 rész volt fent égetett felirattal. Többet én nem is láttam, csak ezeket a részeket, de ez kb. 5 éve volt, azóta biztos lett még pár, csak megnézni nem tudom, mert ki lettem bannolva. xDDD
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6027 Dátum: 15 júl 10, 08:42:25 »

Nem tudom ez a torrent oldal működik-e még. Szerintem senki nem üzemelteti már. Én inkább azt javaslom, hogy írj Tapionnak. Ő vitte a projektet, hátha tud segíteni.
Naplózva


vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #6028 Dátum: 15 júl 16, 08:43:07 »

Valaki segítség! Semmit nem töltöttem le a gépre de reggel óta tele van reklámmal pedig van Adblock plus-om is. Még elviselném ha csak egy két helyen lenne de még a Naruto-kunon is van.... Valakinek valami tapasztalata ötlete?


itt a kép hogy milyenek ha meglátja valahol a naruto-kun nevet ilyen zöld nyilall mutatja ha rányomsz bedob egy hirdetéses oldalt...


Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #6029 Dátum: 15 júl 16, 08:48:18 »

Nézd meg a bővítményeket van-e ott olyan aminek nem kéne.
Ha nem,akkor a gépen nézz körbe.Ha ott sem,akkor állítsd alaphelyzetbe a böngésződ
Ez töröl minden beállítást de az ilyen szarokat is.
Rakd újra a böngésződ az is negoldhatja.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!