24 szep 28, 03:15:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906066 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5760 Dátum: 14 feb 01, 00:18:35 »

Nekem xp-m van nem tudom hogy a win7 miben különbözik, de próbáltad már esetleg magán az asztalon a képernyőfelbontást átállítani? Nem tudom hogy az segítene e?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5761 Dátum: 14 feb 01, 19:09:39 »

Ha csak 40k a keret, akkor valamelyik 260X-et vedd. Asus elvileg kicsit hűvösebb és halkabb, de általában (sokkal) drágább a többi gyártónál. 3k különbség fölött, inkább az olcsóbb Sapphire-t venném.

Ha tudsz hozzá rakni még egy pár ezrest, akkor pár hete 44-ért láttam (talán a pcx-en) MSI Gaming GTX 660 kártyát. Sokkal időtállóbb lenne, mint a felsorolt 3.

GTX 650 Ti Boost 1-2 ezressel a 260X ára fölött van akkor megéri, amúgy nem.

Fontos még, hogy felesleges a 2GB VRAM. A 660 az a szint, ahol talán már kell. Alatta hamarabb fogy el a kártya ereje, mint maga a ram.

Összegezve: 260X 1GB GDDR5, 1-2 ezer plusszal (<= 40k) GTX 650 Ti Boost 1GB GDDR5. Több kerettel MSI Gaming GTX 660 2GB GDDR5.

A tápodat nem ismerem, de én inkább (ha lesz rá pénzed) FSP Raider 550W-ra cserélném. Az i5 3470 pedig tökéletes választás, össze-vissza jelzőset (S, T, meg a többit) nem vennék. Ezek mind butítottak (csökkentett órajel, boost, IGP, stb).



Vinyó: ahogy Dancsa ajánlotta, WD vagy Toshiba legyen.

Na ebből sokat leszűrtem, köszi!
Végül hála 2-3 csudi okos embernek <3 egy egészen más vga-t vettem meg "Gigabyte HD 7850 OC 2GB GDDR5 PCIe" 3 év garival posta költséggel 43.500 lett a vége, remélem ez egy jó üzlet lesz ^^
Még egyszer köszi mindenkinek a segítséget, majd, ha egybe lesz futtatok rajta tesztet előbb i3 majd az i5-el és megosztom kacsint
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5762 Dátum: 14 feb 01, 21:39:55 »

A HD 7850 nagyjából egyforma erős a GTX 660-al. Hol az egyik, hol a másik a jobb. Játéka válogatja.
Ennyiért simán megérte Mosolyog
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5763 Dátum: 14 feb 02, 21:24:41 »

Sziasztok, segítség kellene!

Facebookom gondolt egyet és magától kreált egy új jelszót. Viszont az email címemet nem tudom már elérni amihez volt kapcsolva a face. Jó mindegy. Ahogy próbáltam megcsinálni az új jelszót. Megadtam egy uj email cimet, 3 bizalmas ismerőst akik kapnának egy kódot, de állandóan hibát ir ki utána. " Nem lehet az általad megadott email címre elküldeni blablab" Direkt csináltam uj emailt is azzal se jó. Próbáltam telószámmal és ugyanezt irja mint az előbb  Gondolkozik

Ugye irta, hogy próbálja később. Ezt csináltam ugy 5 óra körül. Most ugyanezt irja. Nagyon fontos dolgok voltak nekem facebookon. Nagyon fontosak. Akinek van valami kis ötlete az dobjon már meg egy PÜ-vel legyen szives! előre is köszönöm!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5764 Dátum: 14 feb 02, 21:32:36 »

Újabban észrevettem, hogyha berakok egy hátteret, akkor az valamiért nagyon szét van húzva. Próbáltam jobb klikk -> Testreszabás opciónál állítgatni, de még amikor "mozaikot" állítottam be, akkor is széthúzva maradt. Valakinek van tippje erre, hogy miért lehet ez? (Win7 64bit)

Akinek erre van további ötlete, kérem próbáljon meg segíteni, mert az eddig leírt segítségek nem váltak be. Szomorú S elég zavaró. Nem mindegyik képem nagy felbontású.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5765 Dátum: 14 feb 02, 21:38:45 »

Milyen felbontású a monitorod, és milyen az asztalod?
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5766 Dátum: 14 feb 02, 21:40:14 »

Laptopom van, 15,6" (azt hiszem, ha ez érdekelt) és a felbontásom 1366×768.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5767 Dátum: 14 feb 02, 22:13:24 »

Azt a hátteret, amit be szeretnél rakni, feltöltenéd egy kémegosztóra, és belinkelnéd?  Mosolyog

Valamint egy print screent is az asztalodról, hogy ott hogyan jelenik meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 22:22:21 írta Shiro » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5768 Dátum: 14 feb 02, 22:59:00 »

Amit be akarsz linkelni képet, annak mekkora a felbontása? Az előbb elfelejtettem megkérdezni azt is... smirksweat
A legjobb megoldás az, ha 1366x768-as háttereket keresel... Nekem is voltak ilyen gondjaim, és így megoldódtak!  smirksweat
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5769 Dátum: 14 feb 02, 23:02:42 »

Nem azzal van a gondom, hanem, hogy mindenképp széthúzza. Ha mozaikba rakom, ha középre, akárhogyan. Márpedig egy kisebb képet nyugodt szívvel betennék középre, ott szép minőségű lenne, de akármit is csinálok, csak nyújtani kezdi... 1-2 hónapja még nem voltak ilyen gondjaim, csak újonnan fedeztem ezt fel.
Emiatt szerintem felesleges lenne feltöltenem a képet + PrtSc-t, de ha ragaszkodsz hozzá, Shiro, megcsinálhatom. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5770 Dátum: 14 feb 03, 20:58:17 »

Jól van, csak arra gondoltam nem e véletlen 16:9-es monitorra akarsz 4:3-as képet.  Nyelvesít

Ha átállítod a monitor felbontását, akkor is széthúzza?
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5771 Dátum: 14 feb 03, 21:00:51 »

Sajnos akkor is :/ Nem értem.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5772 Dátum: 14 feb 03, 21:15:53 »

Monitor, videókártya driver frissíitést próbáltad.

Előtte próbáld meg a videokódolásokat alapra tenni.

harmadik ötlet:

Vízszintesen húzza szét? Ha igen, akkor van egy tippem. Nem lehet, hogy a géped valamiért azt hiszi, hogy 2 monitorod van?
Mert gondolom a start menű és az ikonok rendesen a helyükön vannak.

(megj: nem volt rá kötve esetleg egy bónusz monitor?)

A megjelenés beállítások egyik fülén van olyan, ahol be tudod állítani a 2 monitoros megjelenítést, ott van valahol egy olyana szöveg, hogy az asztal kiterjesztése erre a monitorra. Onnan vedd ki a pipát, ha van ott.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5773 Dátum: 14 feb 03, 21:18:10 »

Ezeket holnap kipróbálom. Nevet Nem tudom, néha rá van kötve TV-re, és ott filmezünk rajta, szóval majd utánanézek annak is. Holnap jelentek.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5774 Dátum: 14 feb 05, 17:30:24 »

Html dizájn-t, sablont tudnátok mondani? (fps kihúzva)

Ami nem úgy néz ki mint egy blog, 2 oldalt legyen neki side-ja (menüje). Én lennék a világ legboldogabb embere. Egy egyszerű felső menüsor, két oldalt van side és középen felül egy kép helye. Hálás lennék!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!