24 okt 06, 20:21:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610515 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #360 Dátum: 08 jan 10, 15:34:40 »

Nekem is szimpatikusabb egy Naruto Hinata mint egy Naruto Sakura páros Mosolyog... véleményem szerint egy jódarabig nem fognak összejönni mert akkor + történetet visz a dologba amiből már ígyis elég sok van ... Akatsuki + Oro + Sasuke... pláne még ha Hinatat is elrabolja az akatsuki... Nah ez nem is hülyeség Nevet...
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #361 Dátum: 08 jan 11, 18:39:38 »

Hinata Naruto nem rossz.Hát ha rá akkarják venni Narutott hogy csapdába rohanjon el viszik Hinatátt és cserét ajánlanak.Hát Sakurát nem igazán tudnák el vinni meg Sasukét se.Mondjuk az durva lenne meg mondják Narutonak hogy náluk van Hinata és cserét ajánlanak Naruto meg szólal:Ki az a Hinata? Nevet
Amúgy engem érdekelne hogy nézhet ki egy szöke hyuugás. Mert ha jól tudom minden hyuugás fekete hajú /meg Konoha nagy része is/
Mondjuk aranyos lenne lenne ien rész hogy Naruto el viszi valahova Hinatátt és jobban zavarba jön mint Hinata szokott  Nevet
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Eclair88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #362 Dátum: 08 jan 12, 11:19:44 »

Én is szeretem a Naruto Hinata páros bár a Shippudenben már Sakura kezd érezni valamit Naruto iránt vagyis már nem tudok dönteni.  :-X
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #363 Dátum: 08 jan 12, 12:19:22 »

nemhiszem h sakuranak megtetszenne Naruto :S .... habár fene se tudja szerintem csak ámul és bámul h úr isten de kajak erős Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #364 Dátum: 08 jan 13, 23:14:43 »

Na skacok ma nagyon pihent agyú vagyok! mit szóltok ehhez?: Hinata-Naruto-Sakura szerelmi háromszög?   :sziv:  Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #365 Dátum: 08 jan 13, 23:18:56 »

Narutónak túl jó dolga lenne... kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kamikaze_007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #366 Dátum: 08 jan 14, 07:00:28 »

nekem tetszik ez a megoldás Nevet
Naplózva

Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #367 Dátum: 08 jan 14, 16:44:06 »

Jah ismerős. "Hármasban szép az élet."  Nevet
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #368 Dátum: 08 jan 14, 17:00:50 »

Hát egy ezt bünteti a törvény...De ha Naruto hokage lesz akkor változik a törvény  :-X Amúgy meg lehet Hinatátt baleset érné egy idö után mondjuk rá dölne egy egész hegy aminek a másik oldalán épp Sakura sétálna... Nevet
Amúgy mi lenne ha Naruto csak azért járna Hinatával hogy féltékenyé tegye Sakurát?
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #369 Dátum: 08 jan 14, 17:12:11 »

Ha feltételezzük, hogy Sakura szereti Narulot, akkor jön az előbb említett baleset, ha nem akkor fölösleges az egész akció, mert gyün Sasuke és megoldja a problémát.
(Iiigeeen, üüügyeees....... NEM, Sasuke nem rabolja el Hinatát!)
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #370 Dátum: 08 jan 14, 17:30:58 »

Azon töprengtem, h Naruto mégis Hinataval jön össze. H miért ?  Mert a mostani shippuuden mangába egy csomót együtt vannak...Kakashi vele osztotta be, meg most mikor Tobival találkoztak, akkor is csak Hinata aggódik Naruto miatt. Meg (lehet h csak nekem tűnt fel) de Hinatanak már hosszabb a haja, mint idáig volt. És hát Kushinának is elég hosszú haja volt. Szal lehet, h Naruto a végén Hinataval alkot egy párt, mert hát azt azért nem hiszem, h az egyetlen lány aki szereti, és ráadásul szép is, nem fog vele összejönni.  Nevet  Sakura márcsak azért is kilőve, mert Sasuke még él! És milyen lenne már, h Narutoval nyalják-falják egymást, Sasuke előtt. Meg amugy is, a NaruHina párocska alap.  Nevet :sziv:

Moderátor:
Sopilert húzd át!
Chakra
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 14, 20:09:27 írta Chakra » Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #371 Dátum: 08 jan 14, 22:32:12 »

Nos.... NaruHina párossal egyetértek, de a TemaShika már kezd távolodni tőlem... Eleinte úgy gondoltam, összeillenek, de nem... Na, de ami biztos nálam: Jiraiya- Tsunade, Asuma- Kurenai, Naruto- Hinata, Sasuke- Sakura, Rock Lee- Tenten, Shino- Hinata(ha Narutoval nem sikerül), meg esetleg egy Anko- Kakashi, vagy Ibiki^^
Naplózva
jiinchuriki
Vendég
« Válasz #372 Dátum: 08 jan 14, 23:08:31 »

hát szerintem úgy illene össze h naruto-sakura Nevet ez nálam best of örülnék nkei aztán sasuke ugyis meg fog pusztulni ha kinyírta véglegesen a báttyát szal ennyi:D
Naplózva
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #373 Dátum: 08 jan 15, 18:26:41 »

Hát nálam a
Naruto Hinata a best :-X
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #374 Dátum: 08 jan 18, 15:47:24 »

Nálam kettő best van : Naruto  :sziv: Hinata és Shikamaru  :sziv: Temari. Ezért a két párért nagyon oda vok ! Olyan kis édesek együtt =3 Nem best de jó párok : Neji és Tenten, Sakura és Sasuke, Sai és Ino.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!