24 szep 29, 00:27:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 608462 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2640 Dátum: 09 nov 30, 15:20:09 »

Szerintem szerelmet nem csata kellős közepén kell vallani amikor kinyírnák a nagy Ő-t.


Tévedésben élsz. Gondolj bele a helyzetbe. Hinata akkor azért ugrott kettejük közé, hogy mentse Naruto éltetét, a sajátja cseppet sem érdekelte. És azért mondta, hogy szereti, mert mindent egy lapra tett fel: mivel tudta hogy a saját halála is lehet ennek a vége. És valljuk be: ha nincs az a hirtelen fordulat (visszafordítják az eseményeket), akkor meghal...
Sakura pedig hiába okos, mindig kitalál valami irtózatos nagy bakit. De azért várom, mi lesz ebből...
És lehet önfeláldozásnak is hívni, lehet butaságnak, lehet önzőségnek... a lényeg az, hogy Naruto nem ostoba.
És most hogy tudja, kivel hányadán áll érzelmileg, meg fogja gondolni Hinatával való kapcsolatát...  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 30, 15:21:26 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2641 Dátum: 09 nov 30, 20:41:26 »

Nem, Hinata nem halt meg, csak súlyos sérülést szenvedett. Kyuubi (közvetve) és Sakura mentette meg, nem a Rinne Tensei.

Én is szeretném ha végre beszélnének, de asszem Kishi szemét lesz és el fogja húzni ezt a bizonytalanságot még egy darabig.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Cassandra*
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2642 Dátum: 09 dec 03, 17:42:05 »

Szijasztok.
Szerintem Naruto meg Sakura.. ^^ olyan cukik együtt.
És vegyük számításba azt is, hogy NaruSakuból van a legtöbb moment.  :]
És szerintem amit éreznek egymás iránt nem csak barátság..
Bár a mostani manga fejezetek.. hát.. majd kisül valami ^^ Nevet
Naplózva

NaruSaku.[L]
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2643 Dátum: 09 dec 05, 21:33:17 »

Én úgy gondolom, hogy a legnagyobb és legőszintébb szeretet azaz, mikor hagyod elmenni a másikat, mindannak ellenére hogy te úgy érzed ezzel vége a világnak. Nem ártana ha néhány karakter is efelé orientálódna (gondolok itt Sakurára és Hinatára de főleg Sakurára!!!!!)

Ha máskor nem is gyerekek, de a végén tuti kiderül ki-kivel-mikor-hogyan-hányszor Nyelvesít
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2644 Dátum: 09 dec 06, 13:28:08 »

...
És vegyük számításba azt is, hogy NaruSakuból van a legtöbb moment.  :]
...
Még jó, hogy abból van a legtöbb "moment". De, ha Hinata lett volna Naruto csapattársa akkor abból lenne több. ^^
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2645 Dátum: 10 feb 10, 08:34:28 »

én narutot hinatával hoznám össze és azt remélem hogya naruto mangák is ugy érnek egyszer véget (ami rem soká lesz)
mert valjuk meg sakura nem illik narutohoz , most is láttuk sakura elmondta narutonak hogy szereti de csak azért hogy megölhesse sasukét(amire nincs is sok esélye), hinata meg egy csata közepén vallota meg narutonak hogy szereti ami elég hősies (és ha nem is jön narutot lehet elviszik mert már nem volt sok ereje és nem is alakult volna 6 farkuvá) amellett hinata tiszta szivéböl szereti narutot sakura meg hát láthattuk átveri (amit persze meérzet) . sakura az sasukéhoz illik de narutot mindeképp hinatával lehet összehozni
Naplózva
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #2646 Dátum: 10 feb 10, 17:11:23 »

Én úgy gondolom, hogy a legnagyobb és legőszintébb szeretet azaz, mikor hagyod elmenni a másikat, mindannak ellenére hogy te úgy érzed ezzel vége a világnak.
OFF: Erről most eszembe jutott az, hogy Toushiro nem szól semmit, miközben Momo teljes erőből fanolja aizent
On: Ez tényleg igaz. És Sakurára különösen.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2647 Dátum: 10 márc 03, 22:32:32 »

A Narutoban nem különösebben érdekelnek a szerelmi szálak, csak amennyibe színesítik a történetet. De ezután az aktuális manga után (485.) még inkább úgy érzem, hogy Karin és Sai összeillő páros. Sai egy lelki roncs volt, Karin pedig most vált azzá. Ráadásul úgy néz ki, hogy feladta a Sasukéval kapcsolatos reményeit. A szerintem kilábalófélben lévő Sai talán javíthatna Karin kedélyállapotán. Jól kiegészítenék egymást, mint pár. Más kérdés, hogy a főbb szálakon kívül ritka, hogy Kishimoto ilyesmivel foglalkozzon, szóval inkább valószínű, hogy a mangán belül erre a nászra nem kerül sor.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2648 Dátum: 10 ápr 14, 16:34:56 »

Először is marhára nem értem egyeseknek mér kell másokat orrba-szájba lekurrogni.(néha ezt látom)Könyörgöm,ez olyan gyerekes!Mint az oviban.Jajj..nem nem!Neki nincs igaza...mert ez így lehetetlen!De amit én mondok az a tuti!
Lehet hogy nincs igazam de akkor is!Ez a topic ugyebár arról szól,hogy akár a legbrutálabb elképzeléseinket is ideírhatjuk.Megaztán,lehet hogy a végén egyikünknek sem lesz igaza.(tekintve hogy a Naruto nem egy romantikus lánymanga) Azonkívül mit kell akkora ügyet csinálni abból ha valakinek van egy ötlete ami másnak mondjuk nem tetszik.
Engem is nyugottan le lehetne krúgatni amiért nem vagyok oda se a SasuSakuért se a NaruSakuért.De ez csak az én saját véleményem.ízlések és pofonok.És mért baj az is ha olyasvalakivel akarnak összeboronálni egy szereplőt aki már
meghalt.Idézem:"lehetnek eleve tök lehetetlen elképzelések".Attól még lehet jól mutattak volna együtt!Az is más kérdés
hogy ki hogyan nézi ezt a dolgot.Vagy reális elképzelések(tehát a story) alapján írja össze a párokat,vagy úgy ahogy
látásból neki jobban tetszik.Mert hát valljuk be:a Narutós párocskákat(Persze néhány télleg reális elven kívül)többnyire csak kinézet és a szereplők tulajdonságai alapján lehetne összerakni.Én is így vaok mer se  mangába se az animébe nincs túl sok utalás.De pont ettől esek le néha a székről ahogy néhány brutális elképzelést olvasok.de tiszteletben tartom a döntésüket!Nem azt mondom hogy ne legyen véleményünk,mert van néhány dolog amit télleg tudomásul kell
venni Pl.:Temari-Kankuro??????mivel ők testvérek!ezt azért muszály elmondani.Én sokkal inkább híve vagyok az amolyan "anonimnak" szóló kiosztásért, tehát ha az okot írjátok le hogy miér nem jó ez a társítás így.ezt is csak névtelennek mondom azok ne vegyék a lelkükre akik eleve ezt csinálták,mer én most is ezt teszem,tehát nem adok konkrét személyt csakúgy ált.ba.Csak mer én így tartom jónak! Pontosan
 Nah,most aztán nyugodtan jöhetnek a negatív kritikák,nem sértődöm meg. bow
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2649 Dátum: 10 ápr 14, 17:51:34 »

Luna-san! És akkor mi a probléma tárgya, nem értem????

Szerintem eddig másról sem szóltak a dolgok csakhogy, akinek kedve volt leírta kit-kivel képzel el. Ja, hogy ez másoknak nem tetszik és megmondják? Hát Istenem, ezért fórum a fórum, válaszolgatunk egymásnak, reagálunk.

Én sem bírom ki pl. mikor valaki sasusakuról áradozik, feje búbjáig a ködben. Rögvest reagálok, hogy legközelebb csak az orráig érjen a köd  Nyelvesít Ezért nem kell pipának lenni, mindaddig míg normális keretek között marad a civakodás. Nemrégiben dobbantottam le egy másik fórumról, mert ott már az idegeimen táncoltak és mivel nem akartam alpári lenni, ezért inkább visszavonultam.

Szerencsére a Naruto nem lányregény (hála az égnek) és nem is számítok benne semmi nyálazásra. De a képzeleteknek (na meg a rajongóknak) semmi sem szabhat határt.
Szerény személyem néha meg sem meri jegyezni, melyik párosért van oda+vissza Nevet

SasuHina Ámor  Pirul
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2650 Dátum: 10 ápr 14, 18:00:15 »

Én sem gondolom, hogy love story lenne a Naruto,
de ahogy én látom a szerelmi történések alakulását, nem is lesz az. Soha.
Nekem tökéletesen megfelel a balance a dolgokban. Én harc, és dráma kedvelő vagyok, de ugyan úgy szeretem a kissé romantikusabb pillanatokat is, amíg el nem túlozza Kishi.
Luna drága. Sajnos hozzá kell szoknod, hogy ide sok olyan kisgyerek jár fel írogatni, akiknek inkább babázni kéne, vagy mittudomén, legózni. Mindig van olyasvalaki, aki jobban tudja. Step away, and mosolyogj. Közben persze gondolhatod azt amit akarsz. Azt már senki nem látja.  Nevet
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2651 Dátum: 10 ápr 17, 15:30:02 »

Mint mondtam nem vaok sértődékeny típus.Csak egy amolyan "békegalamb"aki csak azt szeretné ha a világon ne lenne több ellenségeskedés és önzés,de sajna ez lehetetlennek tűnik.De abban igazad van Couthbert hogy talán én is azok közé a kisgyerekek közé tartozom akinek inkább babáznia kéne.Hiába,én csak egy tudatlan kölyök vagyok és akármilyen cikis de jobb,hogy esténként bebújva a paplan alá magamhoz szorítva Hópihét elalvás előtt megpróbálok valami " szép és gyermekded "dologra gondolni.Nem tudom van-e a fórumon nálam fiatalabb,de az tuti,hogy halvány lila gőzöm sincs
mik az élet igazi(!) árnyoldalai amikhez az én piti kis problémáim fel sem érnek.Sokszor megbélyegeztek már pusztán a különc nevem miatt,de valahogy a jellemem miatt is kissé különcnek érzem magam a többiekhez képest.Míg msok otthon ezerrel bömböltetik a hifit,addig én a gépen animéket nézek ,olvasgatok,firkálgatok a négy fal között,már-már remete módon,és közben mindenféle lényegtelen hülyeség motoszkál az agyamban.És sajna a legtöbben nem is tudják megérteni az én (idióta)eszmefuttatásaimat.A mi suliközösségünkben nem téma se a manga/anime vagy japán.
De ezen a fórumon akik írogatnak úgy vélem mindenki kedveli ezt a témát,na meg a Narutót is,(mi másért járnának fel ide)és ha másban nem is,de ebben legalább egyetérthetünk.Ezért szeretem a topicokat olvasgatni,és ezért akarok én is írni.A véleményemet pedig ezentúl is ki fogom nyilvánítani!
Most pedig...............ha már egyszer végig olvastátok ezt a szánalmasan ovis dumát,asszem,(habár sok újjal nem szolgálhatok) (végre!)a topic témájához illően leírom az én elképzeléseimet.(Persze ha ezekután nem veszi zokon senki)

NaruHina:Sztem látásból is tök édik együtt.A kis szöszihez tök jól passzol a hosszú sötéthajú csaj.Bár igazából nekem a Narutos filerekben tetszettek a leginkább.Amióta pedig a mangábanHinata szerelmet vallott a csata kellős-közepén azóta ők az abszolút kedvenceim!Meg valahogy mintha kiegészítenék egymást.Naruto lelket önt Hinatába és Hinata úgyszint Narutoba.(nekem valhogy ez jött le)Egy szerény Pirul és hiperaktív Pattog.az ellentétek ugyebár vonzzák egymást!XD
Meghát, Naruto talán megtanulna felnőtt férfi módjára viselkedni Hinata mellett.Hinata pedig megtanulna egy kicsit kiállni magáért és gyüjthetne némi önbizalmat!Nekem ők a kedvenceim.Bár esélyük nincs túl sok.

ShikaTema:Gondolom ezzel nem sok újat mondtam.A két okostojás,akik érett felnőtt módjára gondolkodnak.Ráadásul
emlékeztetnek Kurenai×Asumára.Meg mintha már a Narutoban is flörtölgettek volna a csipkelődésükkel.És ki veszi be
ezt a "kalauzos" szöveget?Persze lehet hogy tényleg így van de Temarinak az a kijelentése:"Ugyan mért járnék én egy ilyennel?"na meg Shikamarué:"Ő itt"nekem már gyanús ha valakit nem mernek a saját nevén szólítani!Hát ha valakiknek,nekik talán még van nemi esélyük is.

TentenNeji:Tudomisén,csak valahogy ők is jól mutatnak együtt.(Inkább mint Tenten×Lee!  már bocsika akinek szimpik)
Azonkívül úgy vettem észre hogy a Narutoban is végig egyetértettek abban hogy Gai sensei és Lee nem százasok. :smirksweat:Tenten részéről pedig megfigyelhető az egyoldalú rajongás,bár ez inkább kicsit olyan mint ahogy Sakurácska és Ino malac loholt Szászkéért.Mikor a chuunin vizsgán Neji harcolt Narutoval,akkor is hogy aggódott már érte! A Shippben pedig az a jelenet mikor a Gai csapat harcolt Kisame ellen  és  Neji megmentette Tenten,beindította a kis fantáziámat.Amúgy ha Tenten  nem lenne,azt mondanám,hogy Nejinek nem kell senki,maradjon meg magának.Esélyük pedig annyi sincs mint a NaruHinának,mivel még csapattársak is,tehát túl sokat vannak együtt.Vagy talán pont ezért?Áh!Nem tom..!

Anko×Kakashi:ikszdé ez aztán a kész párosítás.Nekem bejön!Csakhogy Szászkét idézzem:"Ez a nő rosszabb mint Naruto"
Talán pont ezért tetszhetne meg Kakashinak.Anko különben is egy jó csaj.Leszoktathatná a perverz kis könyveiről.(minek az neki ha egyszer ott van Anko!)Anko meg,ha egyszer meglátná Kakashi képét tuti hogy többé le se tudna szállni róla.Amúgy mi lenne az ő összemosott nevük?Talán Ankashién így neveztem el az elképzelt lányukat?ikszdé  esély: az előbbieknél is kisebb.

Kurenai×Asuma:nekem még ők is tetszettek.Főként mer egy real párocska voltak.Mostmár csak arra vaok kíváncsi,milyen lesz a gyerekük.Ha Asumára üt....Hááát,ha Kurenaira akkor egy sexbomba lesz. Nevet
Esély 100% tekintve hogy télleg összejöttek.

Jiraya×Tsunade:Kissé szélsőséges....(lehetett volna)de azér még tök cukik lettek volna együtt.én mondjuk elképzeltem mi lett volna ha Jiraya nem hal meg,visszajön és Tsunade a nyakába ugrik és vén nagyika létére azt mondja:Te marha!Szeretlek!Na persze,,,erre van egy külön topic... Csak vicceltem
esély:0% tekintve hogy Jiraya meghalt.

Ezek a párok valhogy nem jönnek be..

NaruSaku:Oké,Naru odáig van Sakuér.(bár a Shippbe minha nem annyira)Talán Sakurácska egy kicsit jobban kedveli Narutot,de azután az elcseszett vallomás után tuti még mindig érez valamit Sasuke iránt is.Tiszta szerencse hogy Naruto nem vette komolyan.(Háát ha összehasonlítjuk Hinata vallomásával)Én egyre inkább kezdem úgy érezn hogy bár a Naruto végefele és a Shipp elején még lehetett volna belőle valami,de most egyre inkább úgy vélem, barátoknak megfelelnek,de egy párként?Huhh.......szélsőséges.Olyan a kapcsolatuk mintha Jirayát és Tsunadét látnám.szegény csávók(mármint Naru és Jiraya)loholtak 2 csaj után( Saku és Tsunade)de a szekér csaknem akarta őket felvenni(És a mennyi pofont is kaptak!Bár jogasan Mosolyog) .Saku úgy aggódik Naruér mintha a kisöccse lenne.Annyira bizalmas barátok hogy nekem ebbe a love nem passzolna már bele.De ettől függetlenül Narunak nem kell remeteként meghalnia(végső esetre ott van neki Hinata)Sakunak meg............gőzöm sincs kit kéne adni csak ne Szászke legyen!esély:valamivel csak naobb mint a NaruHina,ezt sajnos be kell látnom

SasuSaku:Szerintem is tutira édik együtt,de a jellemük.....már a legelejétől fogva nem passzol.Most pedig....
kár pazarolni a szót....Sasuke egy bosszúszomjas őrült lett,Saku egyre inkább Naruhoz húz(de sztem akkor sem ÚGY)azmeg hogy összejöjjenek egyenlő a mínusz 0-val.De ha válazstanom kell:akkor Szászkéhoz inkább illik Saku mint Karin! Lehánylak

ShikaIno:Nem mert csapattársak és a Naru elején nem is jöttek ki egymással.A Shippbe már jobban, de Shikamarunak nem való egy Ino-féle
öntelt tyúk,Inonak meg egy ilyen lusta okostojás.Shika maradjon csak meg Temarinak!Esély:nem sok

Most pedig néhány brutál  képtelen ötlet csak a hecc kedvéér:

DeiIno:szőkék,kék szemüek,még a frézájuk is hasonló,ráadásul mindketten olyan idegsítően önzőek.(Szer. Ino a Shippbe már nem annyira.)
Tayuya×Sakon v.Kimimaro:Ha már úúúgy utálták egymást....
ShinoShiho:szemcsisek a nevük összecseng és kitudja mi van ha egy kánból valók?Shinonak ugyse tudnék másvalakit elkép
zelni.Igaz szegény kis Shiho Shikáér van oda-vissza,deha tudná hogy Ő a szíve legmélyén Temarit szereti...
InoSai:A két unszimpin idegesítő....csak mer másnak is tetszik az ötlet.
SakuSasori:A képeken jól néznek ki....
SasuItachi:Ha már Sasuke elzülött......és Ita legalább nem volt gonosz.(asszem)
GaaraHinata:Neeem Hinata maradjon csak meg Narunak.De ők is cukik lennének.
GaaraMatsuri:Ha Gaara rájönne mit is jelent a szerelem,és Matsu abbahagyná az idegesítő fangirlösködést,talán még elmenne.Elvégre Matsuri akart egyedül Gaara tanítványa lenni,meg édik is együtt.
KibaHina:Neeem Kiba csak úgy tekint rá mint egy kishúgra(vagy télleg tetszik neki?)Kiba különben is túl önző és fenn hordja az orrát,maradjon csak meg Akamarunak.Hinának pedig még mindig Naruto tetszik....

Naa ennyi.Remélem nem lett olyan fárasztó mint a bevezető szöveg. bye bye

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #2652 Dátum: 10 ápr 17, 15:53:52 »

Sok embernek nincs igaza mert én se vok vmi nagyon öreg de megtanultam,hogy az élet kegyetlne és ott szúr ki veled ahol tud te csak 1vmit tehetsz ,hogy legyőzöd az akadályokat amiket eléd gördít és mész egyensesen persze ezt könnyebb mondanide ha vki tudja ezt az nem lehet gyenge
De jó dolog,hogy ilyen véleményed van mert nem vagy annyira pesszimista mint mi
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2653 Dátum: 10 ápr 20, 13:50:49 »

nekem a naruhina azért szimpatikusabb mint a narusaku mert valjuk meg sakura még mindig szereti sasukét és megakarta ölni őt naruto tudta nélkül egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb de ez nemőszinteség hinata viszont az volt hogy elmondta narutonak az érzéseit és én ezért szeretném ha a naruto egyszer véget ér akkor naruhinával érjen véget
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2654 Dátum: 10 ápr 20, 15:39:45 »

Ejj ejj emberek hát csak én rajongok itt Hinata x Tsunade x Mizukage hármasért? Szomorú   

Amúgy senkit nem akarok letörni ( de télleg nem Nevet ) de valszeg Kishi nyitva fogja hagyni a szerelmi szálakat és senki nemjön össze senkivel :S
Naplózva


Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!