24 okt 12, 17:24:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613411 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2355 Dátum: 09 máj 12, 20:59:35 »

Micsudi, egyetértek. Mind a személyiségük, mind a képességeik jól kiegészítenék egymást, és ha az erejüket Konoha védelmezésére fordítanák... No meg ha belegondolunk, mit örökölhetnek a csemeték Hinatától és Narutótól... =}
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2356 Dátum: 09 máj 12, 21:52:15 »

komolyan Ki az közületek aki attól beleszeret valakibe mert az illető szerelemet vallott?
bocs de ez már oylan szinten irritál hogy hihetetlen...xD
oké naruto el fog gondolkodni. MIN? azon hogy Hinata állandóan őt leste?...
komolyan... áhhh ehez nem tudok véleményt mint látszik csak kérdést hozzáfűzni xD
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #2357 Dátum: 09 máj 12, 22:09:03 »

Igen jogos hisz Naruto eddig szinte (hangsúlyozom) tudomást se vett Hinátáról csak baráti viszonyban voltak és most meg vallota neki az érzéseit NA és akkor mi van, ez azt jelenti hogy Naruto automatikusan beleszeretett Hinátába hát azért ez nem így szokott működni elméletileg, hát na mindegy és nálam továbbra is NaruSaku Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 12, 22:10:27 írta Pein95 » Naplózva
Shidotoku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2358 Dátum: 09 máj 12, 22:42:47 »

Hát egymagában az, hogy szerelmet vallott valóban nem ok arra, hogy összejöjjenek, mert ugye ahhoz az érzelemnek kölcsönösnek kell lennie... Én abba kapaszkodnék, hogy a 98-as mangába a chuunin vizsga harmadik fordulója előtt beszélt Hinata-val Naruto a gyakorlótérnél, és akkor mondta azt, hogy kedvelem az olyan embereket mint te... Nemtom, hogy gondolkodik Naruto, de ha én kedvelek egy bizonyos személyiséget és egy ilyen személyiséggel rendelkező nő szeret engem, akkor sztem jól jártam... És ha Naruto hasonlóan gondolkodik és komolyan gondolta azt a mondatot (sztem igen) akkor megvan az ok a Naruhina-ra... de persze még ott van a bökkenő, hogy ezt vagy három éve mondta, kitudja, talán azóta változott valamennyit... Meg úgyis van még ellenérv erre, amit a Narusaku-sok és egyéb emberek úgyis megtalálnak...
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #2359 Dátum: 09 máj 13, 11:55:41 »

Hát igen mindig lesz ellenérv mind a NaruHina mint a NaruSaku oldalról ezért nem is vitatkozok erről a dologról úgy se tudjuk meggyőzni egymást úgy hogy mindegy.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2360 Dátum: 09 máj 13, 13:30:23 »

Egyedül Kishi tud meggyőzni minket bármiről is Pojén
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2361 Dátum: 09 máj 13, 13:33:35 »

Aysííím, igazad van. Vannak a NaruHinások és vannak a NaruSakusok. Nem kell ezen vitatkozni. Anno Naruto Sakuráért volt oda, ki tudja, még most is úgy van-e. Változnak az idők, főként az emberek.
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2362 Dátum: 09 máj 15, 20:57:13 »

henrik lásd a címben a és miért szöveget! Kicsit jobban dolgozd ki a hsz-ed ha lehet...  Hümm-hümm

Idézet
Ha nem látod értelmét minek írsz be? -.-
Viccek topicban azért lehet nem passzol nem gondolod?

És ha már belemászok a témába... Narouoval még mindig több esélye van Sakurának, Mint Hinatanak... Elvégre Naruto és Sakura sülve főve együtt vannak, rengeteget beszélgetnek, stb... Naruto és Hinata találkozása meg miből áll?
-Szia Hinata!
-Ahh..
-Hinata miért ájultál el?
Na ebből a büdös életbe nem lessz kapcsolat, még akkor se, ha az említett lányzó végre kinyögött egy vallomást..
Erre mit tud reagálni? Jéé.. És kész... Bármeik fiú elgondolkodhat. és beleképzelheti magát a szituba.. Mert szerintem egy ilyen kapcsolatba belemenni elég nagy köcsögség, mert csak kihasználod a lányt... És sztem Kishi is kb így gondolkodik, igaz a japók elég furák néha...
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2363 Dátum: 09 máj 17, 18:14:31 »

A szerelmi szálakról nekem az a véleményem, hogy inkább a kötelékek... Nekem úgy tűnt, eddig is erre helyezte Kishi a hangsúlyt (meg a fillerek is). Szerelem... az animében még csak 15 évesek, ráérnek! Nevet Ott van Itachi, ő sem csajozik még... Kurennaiék is korban voltak már, amikor összejöttek. Nomeg Kakashi... Szépen is nézne már ki, hogy a kis tini ninják megtalálták életük párját, a nagyobbak meg még nem. Sztem el lenne rontva ez a jó kis shounen jump a szerelmi szálakkal. Így jó ahogy van sztem! Nevet Naruto meg olyan perverz legyen, mint Jiraiya. Haha Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2364 Dátum: 09 máj 17, 19:12:23 »

Beleképzeltem magam csinos lány szerelmet vall. Erre melyik srác mond nemet? Max a foglalt.
És egy romantikus szál nem rontaná a storyt talán még javítaná is egy kicsit ha nem viszi Kishi sensei túlzásba.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2365 Dátum: 09 máj 17, 20:07:00 »

Eddig nem voltak kihangsúlyozva a Narutoban a szerelmi szálak. Ennyi idő után ez hatalmas fordulat volna, és stílusváltás. Döntse el ki-ki maga, hogy szereti. Nekem a Naruto így tökéletes, ahogy Kishi megálmodta!
Naplózva
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2366 Dátum: 09 máj 17, 21:42:20 »

A szerelmi szálakról nekem az a véleményem, hogy inkább a kötelékek... Nekem úgy tűnt, eddig is erre helyezte Kishi a hangsúlyt (meg a fillerek is). Szerelem... az animében még csak 15 évesek, ráérnek! Nevet

Hát vannak olyan ismerőseim akik már 7.be hagy ne kelljen folytatnom mit csináltak:D Szóval a kor a mai világ nézeteiben nem igazán számítxD Ha meg egy csinos lány szerelmet vall, arra is lehet nemet mondani.... Én is megtettem, azért mert egy olyan lány tetszett nekem aki nekem jobban bejött és őt szerettem volna mindenképpen. Szval hogyha Naruto még mindig oda van Sakuráért akkor nemet mond Hinatának és kész:) Az szar kapcsolat ahol az számít hogy ki hogy néz ki:) Már bocsi:)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2367 Dátum: 09 máj 17, 22:11:35 »

Na,úgy látom sapis leírt mindent helyettem is,szerintem is tök így van,narusaku 4ever!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 17, 22:14:12 írta con » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2368 Dátum: 09 máj 18, 11:59:49 »

A szerelmi szálakról nekem az a véleményem, hogy inkább a kötelékek... Nekem úgy tűnt, eddig is erre helyezte Kishi a hangsúlyt (meg a fillerek is). Szerelem... az animében még csak 15 évesek, ráérnek! Nevet Ott van Itachi, ő sem csajozik még... Kurennaiék is korban voltak már, amikor összejöttek. Nomeg Kakashi... Szépen is nézne már ki, hogy a kis tini ninják megtalálták életük párját, a nagyobbak meg még nem. Sztem el lenne rontva ez a jó kis shounen jump a szerelmi szálakkal. Így jó ahogy van sztem! Nevet Naruto meg olyan perverz legyen, mint Jiraiya. Haha Nevet

Kötelék: a kapcsolatokkal kapcsolatban érdekes elméletet hoztál létre. Bár faszom tudja, mi az a szerelem, mert még sosem voltam  Nevet Nálam a barátság az első. A fiú-lány barátságban szentül hiszek!
Még ráérnek: igazad is van, mert a ninja-világban a fiatalok igencsak nagyon elfoglaltak az edzés és tanulás miatt (legalábbis ezt látom) Asuma és Kurenai biztos korábban barátok voltak, később a kapcsolatuk szorosabb lett. De azt is hozzáteszem, hogy a mai japán világban is szerintem így van. A japánok igen szégyenlősek, az utcán nem csókolóznak, nem fogják egymás kezét. Gyakran a 'Daisuki da yo'-t használják, mint angolul az I like you, vagyis barátságból szeretlek.
Ami Narutót illeti: legyen olyan perverz, mint Jiraiya. Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Ő szerintem másfajtájú perverz, HAHA! Kakashi pl. könyvmolyos perverz ikszdé Ő legalább nem kukkol...
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2369 Dátum: 09 máj 18, 12:33:16 »

KakairuRULEZ, én nem hoztam létre semmilyen érdekes elméletet. Baráti vagy ellenség alapú kötelékeket a Narutoban kellemesebben elnézek, mint "szerelmeskedéseket". Azért írtam azt a véleményemet. Sok olyan anime van, amibe nem tettek szerelmespárokat, legfeljebb lány vagy pasi "rajongókat". Remélem a Narutoban sem lesz ez másképp. Mosolyog Sokkal jobban izgulok pl. a Naruto és Sasuke, Sasuke és Itachi párokért. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!