24 okt 07, 18:26:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610958 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
WillOfFire
Vendég
« Válasz #675 Dátum: 08 márc 02, 10:55:42 »

Lee és Sakura? Nevet
Érdekes párosítás, ezen még így el sem gondolkodtam.
A viszonzatlan  szerelemről pedig annyit, hogy remélhetőleg ahogy egyre idősebbek lesznek, észreveszik majd egymást.
Én ebben reménykedem. Mosolyog
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #676 Dátum: 08 márc 02, 10:58:14 »

Szerintem Naruto és Hinata szép pár lenne ha a lány meg mondaná az érzéseit
Ino és Sai hát ki tudja lehet hogy lesz belöle valami de lehet hogy Ino Shikamarut választja
Sakura és Sasuke jo páros de Karin-nak is be jön Sasuke mint minden lánynak Nyelvesít
de Lee-vel is jo páros lennének  Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #677 Dátum: 08 márc 02, 14:30:42 »

gondolkodtam és egy új elméletet találtam ki...
szerintem hinata nem is van annyira beleesve naruto ba.. csak felnéz rá és példaképének tartja és erre azt hiszi hogy szerelem... pedig csak erős vonzalom és csodálat.. és talán Kiba lehetne az aki tényleg megérti és az lenne az igazi Love!:)
egy icipicit talán sakuránál is ez van! ő is csak egy sasuke nevű bálványba szeretett bele, de aztán a chuunin exam part 2 nél amikor sasuke nem támadott orora máris a szemére vetette hogy gyáva és akkor nem tetszett neki annyira! (bár egy kissé furcsáltam hogy pont sakura mondja aki egész végig csak állt és nem csinált semmit:D)
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #678 Dátum: 08 márc 02, 15:06:23 »

Igazad van Jennybaba
Szerintem is inkább tiszteletről van szó mint szerelemről (legalábbis  Hinatánál)
Sakura nem hiszem h. csak a bálványt látja Sasukéban, mert ha így lenne már kiszeretett volne belőle (mint ahogy Inot sem érdekli már annyira, ő inkább Sait vette célba (mondjuk ez nem is baj Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 02, 15:06:55 írta kana-chan » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #679 Dátum: 08 márc 02, 16:54:54 »

Sakura számára Sasuke csapattárs is, Ino számára viszont nem. Ki tudja, lehet, hogy hasonló esetben már
Sakura-t sem érdekelné annyira.
Naplózva
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #680 Dátum: 08 márc 02, 17:52:38 »

Ezt valahogy én sem tudom eldönteni.. általában, mindig arra gondol hogy Naruto sosem vonja vissza a szavait, és hogy sosem adja fel, de úgy arról nem volt szó, hogy szerelmes belé.. *gondolkodó fej* sztem inkább csak tiszteli, bár akkor nem tudom miért ájul el mindig..  :'X
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #681 Dátum: 08 márc 02, 17:53:32 »

Hehe na ne nevettesetek !  Kiröhög  [márbocsyy] Valósznűleg Hinata azért ájul el, meg pirult el, mikor Naruto hozzáér/hozzászól mert a csaj csak tiszteli meg felnéz rá...úgyan már szerintem ezt ti se gondoltátok komolyan !  :/ Azt nem tudom, h most [shippuuden] mit érez a rózsaszín kunoichi Sasuke iránt, de azt az egyett tom, h a Naruto part 1 -ben szerette, mert mikor elment a fiú be is vallotta neki szereti teljes szívéből és ott sírt meg könyörgött ! [szánalom >.<#]
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #682 Dátum: 08 márc 02, 18:03:46 »

  :/ Azt nem tudom, h most [shippuuden] mit érez a rózsaszín kunoichi Sasuke iránt, de azt az egyett tom, h a Naruto part 1 -ben szerette, mert mikor elment a fiú be is vallotta neki szereti teljes szívéből és ott sírt meg könyörgött ! [szánalom >.<#]

Nem tom, én örülnék, ha valaki így kifejezné irántam az érzelmeit. Meghát, az a tisztelet dolog Hinatánál, már inkább rajongás é szerelem egybe Lásd>> Tiszteletből>>Rajongás és abból>> "Szerelem"
Naplózva

Rogue
Vendég
« Válasz #683 Dátum: 08 márc 02, 21:25:34 »

Na, ím az én 5leteim.  Kúl Tudom, h némelyik perverz módon alaptalan, de én akkoris szeretném ezeket, és el is tudom képzelni őket.  Kúl

Temari és Shikamaru (ez abszolút nem alaptalan)
Hinata és Kiba (mért ne? Bár a Hinata és Narutoval is kiegyeznék, talán még jobban is, mert míg Narutotól és Hinatától egyformán agyérgörcsöt kapok, Kibát kedvelem.)
Tsunade és Jiraya (sztem tök cukik lennének együtt, meg Tsunadénak amúgysí érett gyümölcs alakja van. ikszdé)
Sakura és Sasuke (teljesüljön a nők álma!)
Tenten és Neji

Ééééééééééééééééééééééés:
Kurenai és Kakashi (tudom, tudom, h ez perverz és alaptalan, de Kurenait igazán megvígasztalhatná egy igaz férfi.  kacsint Meg különben is... Én már a kezdetektől azt mondom, Kurenaihoz jobban passzol Kakashi, mint Asuma. Nyelvesít )
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #684 Dátum: 08 márc 02, 21:43:56 »

Kurenai és Kakashi? Ohh My God
Ez már kicsit olyan, mint egy szappanopera, amiben mindenki összejön mindenkivel. Mosolyog
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #685 Dátum: 08 márc 02, 21:54:33 »

Azért jó látni, hogy nem csak én rajongok a KibaxHinata párosításáért. ^^
Akárki akármit is mond, az egyik legaranyosabb páros lenne ( nálam első helyen áll >.<# )
Körülöttök nincs olyan nagy felhajtás mint pl a SasuxSakuránál, de nem is baj. Sőt én jobban is szeretem az ilyen eldugottabb, sejtelmes románcokat. Nevet
Kurenai x Kakashiról is volt már szó pár oldallal ezelőtt Pontosan
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #686 Dátum: 08 márc 02, 22:10:15 »

Hmmm... most, hogy így visszagondolok, az általam eddig látott legalább 50 részes animékre, ált. nem várt párokat hoznak össze (már ahol az anime végén van ilyen kis "előretekintő", ilyen "10 év múlva..."). ^^ És főleg csendesebb (visszafogottabb) szereplőket szövegláda (harciasabb) szereplőkkel. ^^

Ennyi erővel a Hinata x Kiba nem is rossz ötlet. Az Ino x Sai sem. És a Sakura x Lee sem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
WillOfFire
Vendég
« Válasz #687 Dátum: 08 márc 02, 22:21:35 »

Hinata-hoz tényleg jobban illene Kiba, mint Naruto, de mondjuk tudom, hogy ez relatív és
sokan hallani sem akarnak róla. Mosolyog
Azt viszont nem értem, ha sokan leszavazzák a Naruto-Sakura párosítást, akkor mégis Lee hogy jön képbe? Pirul
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #688 Dátum: 08 márc 02, 22:34:07 »

Én nem is tudom miért modjátok a Hinata x Kiba párost. Végignéztem a Narutot [1.évadot], és azt vágtam le, hogy Kiba kicsit féltékeny mikor Hinata és Naruto kicsit közelebb vannak egymáshoz a kelleténél, meg dícsérgetik egymást.  Mosolyog De Hinatan nem láttam volna h bármit is éreznek Kiba iránt.

Kicsit furi nekem ez a dolog... Hinata x Kiba?!? Nem értem... :/
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #689 Dátum: 08 márc 02, 22:39:37 »

Nem lep meg. Nevet
Gondolom, már megszoktad a Hinata-Naruto párosítást, de ha belegondolsz, az sem sokkal valószínűbb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!