24 ápr 29, 03:04:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Angol Anime Wikia oldalak hitelessége?  (Megtekintve 9224 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #15 Dátum: 12 júl 23, 21:33:42 »

Én csak a narutó wikiről tudok nyilatkozni, azt rendszeresen olvasom, sztem kb 95%-ban hiteles, megjelöli forrásait, csak a lényeges adatokat közli jól összeszedetten. Néha vannak olyan kijelentések, amik nem biztosak és ezeket idővel megváltoztatják, de ezeket is a szereplők eddig elhangzottai alapján írják, nagy butaságot még nem láttam. A vita oldaluk is egész érdekes(pl kekkei toutás).
Naplózva

RádonNaruzoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 24


Titánia harmadik Uralkodója


WWW
« Válasz #16 Dátum: 12 júl 26, 19:19:19 »

hát én egyszer ha olvastam wikit de már nem olvasom túl száraz volt nem volt meg benne az a varázs amit egyes Indás felhasználók írnak a videók mellé azok akim már látták és újra nézi . Amúgy meg szerintem nem éri meg egy véleményre alapozni. Jobb ha többen is elmondják az adott animéről vagy mangáról a véleményüket majd azokból kiszűrni ami lényegre törő . Engem a naruto wiki nem érdekel mi újal tudna szolgálni ha valami nem tiszta egyszerüen nézd vissza és jobban érted magát a történettet.  Gondolkozik Ne feled az aki nem tör előre az a magány marja szét,  a sötétségtól mely a szívedben van csak a társad által tudsz meg válni . Az aki nem adja fel mindig meg találja a választ a kérdésre amit keres!  
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 19:20:14 írta RádonNaruzoo » Naplózva

Réges rég volt már de tisztán emlékszem arra a fálydalomra amit az ő látogatásuk okozott 2015 December 1-je; egy bolygó méretű háború kezdete. .Elsőként A.R.F.E.H. kat küldték az emberekre amik igen csak vérszomjas egy bestiák amint ki lőtték a műholdakat már vakok voltak az emberek a világ összes fő városát támadás érte a népeséghez viszonyitva az arányokat....
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #17 Dátum: 13 szep 17, 21:01:07 »

Én a One Piece és a Fairy Tail wikián voltam. Hát a FT-é hagyott kívánnivalót maga után, bár akkor még viszonylag friss volt az anime és a manga is, de a OP-é nagyon összeszedett oldal, jól el lehet rajta igazodni és sok információ van rajta, legjavának a hitelessége pedig visszakereshető a hivatkozások alapján.
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #18 Dátum: 13 dec 25, 14:22:38 »

Én a naruto wikit használ(gat)om, nagyon hamar jönnek ki a fejezetekhez (főleg animékhez) kapcsolódó frissítések, mind a karakterek, mind a helyszínek, mind a technikák terén, de azért néha vannak problémáim.

1.) Néha, ha olyan szereplőre keresnék rá, akiknek nem tudom a nevét, vagy csak lusta vagyok begépelni a neveket, a filternél kiírja, hogy az adott eredményre mondjuk még 3 találat van, amire vígan rákattintok, és csak egyet ad ki találatként, vagy még azt sem.  Neeem Sajnos ezt a hibát még nem orvosolták, egyszer sem.
2.)Vagy ennek a változata: meg van a találat, csak plusz filtert teszek be és kiírja, hogy nem talál semmit. (?). Technikai KO )
3.)Gyakran reménytelenül lassú a szerver. Ezt is javíthatnák egyszer. smirksweat

A többi említett wikit nem ismerem, mondjuk az animéket sem. Viszont voltam már olyan wikin, ahol hónapok óta lemaradás volt, és olyanon is, aminek az animéje/mangája évekkel ezelőtt lezárult, mégis állandó frissítés alatt áll.
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!