24 ápr 29, 03:19:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 259477 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #1410 Dátum: 16 feb 15, 21:53:45 »

A Deadpool film örömére:
Deadpool vs Hidan
Deadpool vs Ban
+Még akármelyik regenerációbal/hallhatatlansággal rendelkező karakter  Nevet
Naplózva

Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #1411 Dátum: 16 feb 24, 10:35:45 »

Nem nagyon írt ide senki :|
Láttam NNT vs OP harcokat. Rég láttam már a Nanatsut de azért próbálkozunk.
Meliodas vs Mihawk
Mihawk az OP legerősebb kardforgatója, de nekem nem tűnt olyan gyorsnak. És a fekete tűzzel sem hinném, hogy tudna mit kezdeni, és a démon formáról még nem is beszéltem. Egy olyan 60-40%-ra adom Meliodasnak mert Mihawk is kemény legény.

King vs Hancock
King nem lesz szerelmes Hancockba Diane miatt, a kövesztés ellen pedig védekezhet a párnájával ill. neki is van kövesztése. A napraforgós támadás ellen akkor tudna valamit tenni ha elpusztítja a növényt a támadás előtt de azt nm tudhatja. Egy kicsit biztosabb mint az előző 65-35

Ban vs Kuma
Ban halhatatlan. Kuma ezt lesz@rja. Kuma elteleportálja a világ végére. Kuma nyert.

Diane vs Jinbei
Az gáz ha kiestek Jinbei képességei? Valami vizes cuccosra emlékszem, de lehet, hogy Diane csak simán rálép és kész.

Az utolsó 3 meg passz.

Valaki csak LoL-ozik innét, úgyhogy felrakok pár harcot:

LoL bajnokok vs FT (a sárkány/démonölők nem ehetik meg az elemüket és csak minimális védelmük van ellene. Vagyis mintha Erza ilyen 50% -os védelmes páncélját viselnék)
 
Ashe vs Gray
Brand vs Natsu
Teemo vs azok a repülő macskák.
Lux vs Sting
Zed vs Rogue
Fiddlesticks vs Wendy & Shelia
Master Yi vs Erza
Garen vs Gajeel
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #1412 Dátum: 16 feb 24, 17:21:37 »

Meliodas vs Mihawk

Ezt Meliodas nyeri, lehet nem annyira technikás kardforgató, mint Mihawk, de a fizikai ereje és a gyorsasága sokkal nagyobb. Ezenkívül a lovagnak jobb az állóképessége is és a fájdalomtűrő küszöbe is magas. Mihawk fájdalomtűrő képességéről szinte semmit sem tudunk. Szerintem 70-30% Meliodas win.

Diane vs Jinbei

Ez érdekes felállás mert ugye Diane úgymond a földet "idomítja" (a nagy és sűrű szikla/föld kinövésekre gondolok), addig Jinbei a vízzel tud durva dolgokat művelni. Diane viszont simán nem lép rá Jinbei-re. A Cápeti már harcolt óriási méretű ellenfelek ellen (pl: Moria), szóval a méretbeli különbség itt önmagában nem döntő tényező. Bár a Fishman Karate lehet, hogy pofán vágja az óriás kislányt, de szerintem nem elég. Ha a nagylány agya elborul, akkor ott kő kövön nem marad. Szerintem attól függ, hogy milyen terepen harcolnak.
Szárazföldön: 60-40% Diane win.
Tengeren: 60-40% Jinbei win.

Én is írok párat:
Luffy vs Natsu (Megkötés: Luffy használhatja a Gear Fourth-t, Natsu pedig Igneel erejét [amit Zeref ellen használt, nem ugrik be a technika neve] )
Naruto vs Trafalgar Law
Doflamingo vs Netero
Erza vs Kyros
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 17:23:14 írta Krisz7199 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 93 94 [95]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!