24 jún 06, 00:44:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1775932 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Astrath
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #10080 Dátum: 14 aug 29, 15:06:14 »

Idézet
Kíváncsi vagyok hogy most így a harc után hova megy és mi lesz belőle.
Hát szerintem olyan szemmel nehéz bevágódni 1 állásinterjún. Nevet
Naplózva
sakuraluca3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


Mizukage


« Válasz #10081 Dátum: 14 aug 29, 15:17:25 »

Szerintem Sasuke mindenképp Sakurával fog összejönni, mert rengeteg utalás volt már rá a mangában és a 685. fejezetben is volt egy nagy sasusaku pillanat:3
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10082 Dátum: 14 aug 29, 15:23:38 »



Sasukéről még a normális szociális életet is nehéz (vagy akár képtelenség) lenne elképzelni. Kíváncsi vagyok hogy most így a harc után hova megy és mi lesz belőle.

Hát Hogake lesz belőle nem volt ez egyértelmű ezek után ikszdé ikszdé !! Amúgy szerintem miután a Mugen T.-ból kiszabadítják a Karin és Ino féle fangirl-öket ezek tuti hogy Sasuke ölébe fognak ugrani azzonal  Nevet ! (szegény Sakura ikszdé)

De szerintem Naruto tutira hogy visszafogja könyörögni Konohába a szerencsétlent pedig jobban járna ha inkább világ járó körútra menne mint vándor!

És visszatérve a NaruSaku-SasuSaku-NaruHina trióhoz szerintem ez attól függ hogy Kishi milyenek akarja tervezni a folytatást mert ha sok romantikát akar berakni akkor összehozza a NaruHinát és SasuSakut és kapunk egy Twilight V.2.0 verziót ha meg valamilyen vicces kalandos történetet akar kifaragni akkor meg a NaruSakut! De ki tudja hogy Kishimoto éppen hogy és hogyan gondolkozik mert erre nehéz rájönni! Amúgy én nagyobb esélyt láttok valamiért a NaruHinára és a SasuSakura mert mondjuk én általában logikusan gondolkodok! De ezek után Kishi szerintem mindent elfog cseszni az már biztos, mert a romantika nem az ő erőssége szerintem!

Szerintem Sasuke mindenképp Sakurával fog összejönni, mert rengeteg utalás volt már rá a mangában és a 685. fejezetben is volt egy nagy sasusaku pillanat:3

Ez meg szerintem nem jelent semmit mert sokan azt hitték hogy a 615 fejezetben végleg NaruHina lesz és erre 16 fejezettel később Naruto benyögte a fater előtt hogy Sakura a barátnője ikszdé, mondjuk ezt se tudom hogy mi okból, mert lehet hogy csak fel akart vágni a faterja előtt  Nevet !
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 15:24:24 írta Mextil General » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10083 Dátum: 14 aug 29, 15:29:59 »

Szerintem Sasuke mindenképp Sakurával fog összejönni, mert rengeteg utalás volt már rá a mangában és a 685. fejezetben is volt egy nagy sasusaku pillanat:3

Kár ezen filózni valahogy kétlem hogy Kishi kitérne szerelmi szálakra max Temari és Shikamaru lesz az aki összejön.
Egyébként NaruSaku utalás is minimum annyi volt ha nem több. Nevet De enne én nem szeretek belemenni.

DE! Ki az az épeszű ember, aki Sasukenak a kezébe ad egy gyereket? Még a feleség is sok, nemhogy gyerekek. Nevet
Podravkának is lett kettő. pedig ő sem százas. (DBZ)

Jogos Vegitának is sikerült összehozni egy familit pedig egy az egyben olyan mint Sóska.
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10084 Dátum: 14 aug 29, 15:38:56 »



Sasukéről még a normális szociális életet is nehéz (vagy akár képtelenség) lenne elképzelni. Kíváncsi vagyok hogy most így a harc után hova megy és mi lesz belőle.

De szerintem Naruto tutira hogy visszafogja könyörögni Konohába a szerencsétlent pedig jobban járna ha inkább világ járó körútra menne mint vándor!

Ha Naruto vissza is könyörgi Konohába, akkor is a falusiak nem fogják azt örömmel fogadni. Még munkát se nagyon találna, max az ANBU-ban. Vagy elmegy vándornak a kis csapatjával.
ui: Hmm most így belegondolva Danzou után vezethetné majd az ANBU-t (mondjuk a movie-ban). Vagy dolgozhatna ott. Akkor legalább szem előtt lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 15:39:32 írta Oswald » Naplózva
Fanni-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10085 Dátum: 14 aug 29, 16:13:14 »

Túlságosan emberien látjátok ezt a Sasukés dolgot. Az egész sorozatban a megbocsájtáson van a hangsúly Nevet
Azok után, hogy Naruto benyögte, hogy Obito 'remek fickó' szerintem azon se lepődnék,ha Sasukéból hőst csinálnának. ikszdé ikszdé . Kb ez lesz: mindenki megtudja az igazságot Itachiról és Uchihákról (mert Itachit ugye hőssé kell avatni) - az emberek belátják, hogy nehéz gyerekkora volt - mindenki elfelejti, hogy megölte Danzout - ő vezeti az majd az ANBU-t - kapunk egy vágást amin 15 év múlva a feleségével (a kilétébe inkább ne menjünk bele, mert ebből csak vita lenne) és a 3 gyerekével (akik közül az egyik kísértietiesen hasonlít Itachira/Madarára és véletlenül így is fogják hívni és lesz egy lánya aki Naruto fiába szerelmes stb) boldogan él és visszanyeri a klánja becsületét - majd 70 évesen Narutoval a nyugdíjas otthonban ölik egymást halálra Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Amúgy egy kicsit visszatérve Obitóra.....a 4 Uchiha közül akiket részletesen bemutattak (Sasuke, Itachi, Madara, Obito) minden tette ellenére ő is második legépelméjűbb Itachi után. Mondjuk Sasuke és Madara már tényleg orvosi eset.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 16:15:27 írta Fanni-chan » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10086 Dátum: 14 aug 29, 17:27:49 »

Túlságosan emberien látjátok ezt a Sasukés dolgot. Az egész sorozatban a megbocsájtáson van a hangsúly Nevet
Azok után, hogy Naruto benyögte, hogy Obito 'remek fickó' szerintem azon se lepődnék,ha Sasukéból hőst csinálnának. ikszdé ikszdé

Nem hogy hőst fognak belőle csinálni hanem már most is az. Rikudou kijelentette hogy megmentették a világot. Ezek után már csak annyi kell hogy elhíreszteljék a dolgokat és kész is. Valószínűleg ez is lesz.

Még munkát se nagyon találna, max az ANBU-ban. Vagy elmegy vándornak a kis csapatjával.
ui: Hmm most így belegondolva Danzou után vezethetné majd az ANBU-t (mondjuk a movie-ban). Vagy dolgozhatna ott. Akkor legalább szem előtt lenne.

ANBU-ban jó helye lenne de a másik megoldás hogy szem előtt lenne nem oké mert ugyan ott tartanánk ahol Tobirama hogy állandóan figyelteti az Ucsigákat és megint viszályokat szülne.
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10087 Dátum: 14 aug 29, 17:32:01 »

De már csak egy Uchiha van a világon ikszdé , és azon nem kell sok mindent figyelni!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 17:53:14 írta Mextil General » Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #10088 Dátum: 14 aug 29, 18:18:01 »

Helyesbítek! 2 db Uchiha! Sóska meg Madárka... Mind2-n van mit figyelni való,de Kuro25-nek igaza van,csak viszály lenne és 2 nagyon erős Uchiháról van szó!
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10089 Dátum: 14 aug 29, 18:25:26 »

Helyesbítek! 2 db Uchiha! Sóska meg Madárka... Mind2-n van mit figyelni való,de Kuro25-nek igaza van,csak viszály lenne és 2 nagyon erős Uchiháról van szó!

Akikről tudunk azért ezt tegyük hozzá. Mert nekem rémlik olyasmi is hogy Madara vagy Obito említett olyat hogy még régen Madara miatt lelépett pár lehet hogy más vidéken élnek még. De egyébként ja ketten vannak de Madara nem hiszem hogy sokáig képben maradnak ha még él is.

Viszont ha Sóskának megmarad a Rinnegan és felébreszti mindkét szemében akkor feltudja akár támasztani is őket. Vagy csak simán szórja majd a magjait. Ha komoly Uchiha brigádot akar akkor kénytelen lesz igazi Uchihákat találni. Legalább 1 nőcit. Max aki még jó eséllyel erős utódot tudna neki adni az Karin mivel Uzumaki vagy aki még keményebb az Hinata. Ha a két szemtechnika keveredne akkor ki tudja mi sülne ki belőle. Elvégre mind a két szemtechnika egy embertől származik.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #10090 Dátum: 14 aug 29, 18:35:15 »

Szerintem még biztos nem lesz vége a Mangának. Az előttem szólókhoz hivatkozva, az a Hagoromo mosoly gyanús nagyon. Kishimotot nem hagyná ennyiben, hogy ilyen "vég" legyen. Sasukéval, Madarával vagy talán meg Kaguyával is lehetne kezdeni valamit. Lehet Rikudou sennin túl elhamarkodottan mondta, hogy VÉGE. Ha már 1x becsapták ezzel Kaguyát, akkor talán másodszorra kitudna szabadulni, bár amilyen "tapasztalatlan" a harc terén teljesen felesleges lenne. Meglátjuk mi lesz.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10091 Dátum: 14 aug 29, 18:35:49 »

Madaráról amúgy eltűnt a Hashi implantátum, és szerintem Madarát most már Naruto simán letudná verni kisujjal ezek után! Sasuke hát ő nem tudom hogy mennyi gondot jelentene de szerintem ő sincs még Naruto szintjén! De ha Sasuke akarná akkor szerintem simán kitudná irtani a falut de mivel az ellenkezne Itachi akaratával ezért szerintem nem tenne ilyent, amúgy Sasukét szerintem nem érdekli hogy mit csinálnak a többiek mert mikor bejelentette hogy ő lesz a Hokage akkor is nagy ívben tett a többiek véleményére! Max Madarával lenne gond, ha egyáltalán még él!?

Valami olyasmi volt Kishi interjúban hogy akkor egyik szeme Sharingan a másik meg Byakugan lenne de lehet hogy ezt csak Kishi viccből gondolta!

Amúgy a Hyugák klánon kívülivel házasodhatnak egyáltalán mert erre nagyon kíváncsi vagyok!?

+ szerintetek Sasuke még mérges lehet a két tanácsadóra? Mert én bírnám ha miután visszatérne Konohába adna neki egy kis Entont vagy egy Chidorit max!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 18:38:10 írta Mextil General » Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10092 Dátum: 14 aug 29, 19:36:01 »

Túlságosan emberien látjátok ezt a Sasukés dolgot. Az egész sorozatban a megbocsájtáson van a hangsúly Nevet
Azok után, hogy Naruto benyögte, hogy Obito 'remek fickó' szerintem azon se lepődnék,ha Sasukéból hőst csinálnának. ikszdé ikszdé

Nem hogy hőst fognak belőle csinálni hanem már most is az. Rikudou kijelentette hogy megmentették a világot. Ezek után már csak annyi kell hogy elhíreszteljék a dolgokat és kész is. Valószínűleg ez is lesz.

Még munkát se nagyon találna, max az ANBU-ban. Vagy elmegy vándornak a kis csapatjával.
ui: Hmm most így belegondolva Danzou után vezethetné majd az ANBU-t (mondjuk a movie-ban). Vagy dolgozhatna ott. Akkor legalább szem előtt lenne.

ANBU-ban jó helye lenne de a másik megoldás hogy szem előtt lenne nem oké mert ugyan ott tartanánk ahol Tobirama hogy állandóan figyelteti az Ucsigákat és megint viszályokat szülne.

Az hogy szem előtt lenne annyiban értendő, hogy a faluban lenne, és a falutól kapna feladatokat. Tudnák hogy a faluban van, és hogy nem kóricálna összevissza.
+ Nem állandóan figyeltetnék, hanem mondjuk hetente kapna róla a Hokage az ANBU főnöktől egy jelentést. Mondjuk addig ameddig meg nem bizonyosodik róla a Hokage hogy nem csinálna zűrt. + Lehet Naruto maga vállalná a felelősséget a Sasukéért.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 19:38:54 írta Oswald » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10093 Dátum: 14 aug 29, 20:27:54 »

Ugyanmár...teljesen felesleges figyeltetni Sasukét. Mire mennek vele? Egy ember van, aki meg tudja állítani, és az Naruto.
ANBU? Minek? Ki ellen, ha nem lesz ellenség? Szerintem gyökeresen megváltozik majd az egész rendszer, egészen a gyökerektől kezdve a falurendszerig.
Ha Sasukenek elgurul a gyógyszere, akkor hiába figyeltetik. Ez nem olyan, hogy nyomon követik, és amint csinál valami gyanúsat, ráküldenek pá embert, és kicsinálják. Sasuke a jók oldalán lesz, teljes szívből, és nem kell figyeltetni. Más kérdés, hogy alapjáraton elfogadja majd a többiek akaratát (szinte biztos, hogy nem), vagy előtte harcol egyet Narutoval, és kiporolják a seggét (nagyon valószínű, legalábbis a harc, az szinte biztos).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10094 Dátum: 14 aug 29, 20:57:01 »

El sem tudom hinni minna! Vége a háborúnak, a fő gonosz lepecsételve.  bow bow bow

Szerintem igen jóra sikeredett az eddigi manga, és Hagamoro mosolyából ítélve, biztosan lesz még itt valami.

Pl. Azt tudnám elképzelni ///bár ne legyen igazam/// hogy biztonság kedvéért, hogy ez mégegyszer elő ne forduljon a ninja világban, lehet mindenkitől elveszi a chakrát. Akkor valamilyen szinten lelehetne zárni a mangát, de persze úgy hogy megtudjuk végül ki lesz az a bizonyos hős Hokage.

Naruto? Sasuke? netán Kakashi?

Lehet Naruto világot akar majd látni /// mint mondjuk az új mozi filmben, amiről még nem igen tudjuk miről szól, de talán az a mozi film mutatja be a leendő jövőjüket. Ki tudja Kishimoto miket nem talált ki. ///

Minden esetre örülnék ha a Hetes csapat megmaradna, anélkül hogy Sasuke megint elhúzná a csíkot. Valahogy kellett nekik a külön válás, hogy mindhármójuk a legendás sanninoktól tanuljanak, erősödjenek és ennek hála meglett az eredmény is.

Na meg ahogy az animében is elhangzott, a mostaniban, hogy egy jól össze szokott párostól is nehéz olyan jutsukat idézni ami megfelelő arányban oszlik szét és íme: Sasuke és Naruto szinte egymásnak van teremtve. Nekik muszáj örökre barátoknak maradniuk. A falu legyőzhetetlen lenne.

Na de kicsit elkalandoztam  ikszdé ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 20:57:36 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!