24 jún 06, 06:45:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776209 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7650 Dátum: 14 feb 22, 21:41:05 »

ott a pont Mosolyog lehet ez a saringan átka... átlátnak minden jutsun de a talk no jutsu elkapja öket. Obito fejèt anno telebeszélte madara, Sasuke is kapott jobbrol balrol közèpröl manipulációt... lassan ideje lenne eldöntenie mit is akar igazán...
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #7651 Dátum: 14 feb 22, 22:47:29 »

Naruto egy ideig tuti nem lehet Hokage. Nem tud felelni másokért, parancsokat osztogatni, mindent egy maga akarna megoldani, felelőtlen, lassú felfogású, egy szóval nem vezető pozícióba való. Plusz ne felejtsük el, hogy hiába a falu hőse, ő még csak egy genin. Ugyanakkor Sasuke se lehet Hokage, mivel egy szökött ninja. Ha vissza is vennék Konohába, tuti nem lehetne Hokage. Erre a pozícióra maximum Kakashi és Shikamaru pályázhatna, akiknek meg van mindenük ahhoz, hogy Hokage-k lehessenek. Az igaz, hogy elvileg a hokage a falu legerősebb embere, legalábbis régen mindig ezt magyarázták.

Madarat egyébként nem tudom, hogy győzhetnék le, hiszen erősebb, mint Obito volt. Az meg, hogy Obito most nagy kárt tegyen Madaraban elég vicces lenne, hiszen hiába megtámadta és megsebezte most Madarat, innentől már illő lenne lereagálnia, másképpen elég bénán nézne ki.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7652 Dátum: 14 feb 23, 12:34:49 »

Egyedül maximum az lehet rossz hogy Obito évekig gyűlölködött és egy srác aki rá emlékezteti egy jó hosszú szövegelés után ráébreszti, hogy nincs oka gyűlölködni. De amúgy annak örülök ha már a karaktere hülye módon jó lett, mégsem hasznavehetetlen.

Pont az volt a "lényeg", hogy Tobi nem gyűlölködött. Többször kifejtette, hogy őt ez a világ már nem érdekli. Neki "csak" volt egy terve, amit szépen építgetett.

...
vègezetül egy kèrdès ès egy kérés:
- madara a ninjutsu smlegesitö csapással amputálta minato karját azaz ez se nö már vissza?
- kérlek nézzétek el a helyesirásomat mert tabrol irok és nem tom megszokni ezt a sz...r billzetet...

1.) Nem tudni. De ha a következő fejezetben nem kezd összeállni Minato karja, akkor igen. ^^"
2.) Nem gond. A te hsz-edben legalább van ékezet(szerűség). ^^

... Naruto...Felőlem már meg is halhatna, Hokage úgy sem lesz (Kishi mindenáron Sasukét akarja) szal az egész Manga kifújt már akkor, amikor Kisihi elmondta, hogy Sasukét akarja Hokagénak. ...

Tényleg? Ezt honnan tudjuk?
Persze nem kizárt, de az már tényleg nagyon belebeszélős lenne... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
solya91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13



« Válasz #7653 Dátum: 14 feb 23, 13:17:33 »

Ami nekem nagyon tetszik,hogy itt a forumon milyen befejezést,vagy folytatást találgattnak,de végül a manga mégis sokkal ''egyszeűbb''nem túl sok meglepetéssel irodik. Ok azt nem mondom,hogy nincsenek benne váratlan fordulatok,de ha Kishi elolvasná ezeket a hozzászolásokat akkor talán néha érdekesebb lenne a manga,mert sok alap dolgokat kifelejt,vagy azokra már senki se emlékszik.
Naplózva

Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot.
Minden ember azt ítéli meg helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok, így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.-Itachi uchiha
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7654 Dátum: 14 feb 23, 13:47:12 »

nem nyallerkodásbol, de nekem bejön ahogy kishin viszi a sztorit, ès igen sokszor vilant valami totál váratlant... most is érezhetö hogy lerakta a báukat ( pecsètelö bödönök , nyakig láb sasukénál , obito ujragondolva stb...) semmit sem csinál ok nélkül ...

Melesleg az általam olvasott mangák közt a Narutoban egyedülálló hogy szinte nincs 1v1 (anno a vizsgák meg sasuke vs itachi az volt) a legtöbb sok vs 1 vagy sok vs sok . Szoval az hogy Madara tápos szerintem azèrt van hogy többen fektessèk válra nem pedig azèrt h istentelen nagy pover upos naruto leszolozza vagy h naru+sasuke ketten... többen kellenek hozzá legalább is az lenne reális.

amugy az hogy minato mèg játékba van annak is kel legyen oka,  ha ez a karja visszajön akkor valamit pecsètelnie kell majd de ha nem jön vissza akkor valami más vár mèg rá , mert ha nem lenne rá szükség akkor a fejét tépi le madara ninjutsu semlegesitövel...

szerk.:
bár karok nélkül mit se èr ... orochimaru is padlon volt pedig az ö karjai meg voltak, igy segitsèggel de tudott idézni pèldul no meg teleszkopos nyaka volt ütös harapással, minatonak max a fürgesėge marad
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 14:04:01 írta ozsiruyg » Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7655 Dátum: 14 feb 23, 14:28:30 »

Mondjuk nem lehet tudni, hogy Madara mivel vágta le Minato kezét... De ha ninjutsu semlegesítővel nyisszantotta le akkor engem egy dolog elgondolkodtat mivel Minato Senjutsu-t használt akkor működik az Edo Tensei-en Madara csapása?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7656 Dátum: 14 feb 23, 14:32:42 »

Ó, ez egy jó kérdés! Lehet pont ezért váltott Minato senjutsura. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7657 Dátum: 14 feb 23, 14:35:16 »

Mert Madara csapása Ninjutsu-t semlegesít nem Senjutsu-t, csak akkor tényleg az a kérdés, hogy semlegesítette-e mert én úgy láttam, hogy a botjával vágta le Minato kezét.

Lásd: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/665/14
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7658 Dátum: 14 feb 23, 14:49:57 »

senjutsura sztem azért váltott mert most csak az fogja madarát , sima rasengant kiröhögte volna ...
èn szurkolok hogy kapja ezt a kezét vissza... orochimaru amugy nem tudná ujra edozni a másik kezét?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7659 Dátum: 14 feb 23, 15:32:42 »

Az Edo Tensei is ninjutsu. Elvileg ott szétoszlatta a karját, az nem fog visszanőni.
Talán akkor lehetne újra karja, ha feloldalán az Edo Tensei-t, majd újra megidézné egy ép testbe.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7660 Dátum: 14 feb 23, 15:43:35 »

Az Edo Tensei is ninjutsu. Elvileg ott szétoszlatta a karját, az nem fog visszanőni.
Talán akkor lehetne újra karja, ha feloldalán az Edo Tensei-t, majd újra megidézné egy ép testbe.

igen azt èrtem de orochimaru elèg edo szakértö szal nem kizárt hogy van valami repair ninjutsuja ... mindegy ugy se valoszinü hogy erre keveredne, viszont ha odaér Sasukehoz orochimaru akkor elválik oszt e még szerepet Kishi az edo kagekra mivel a 2. ott van sasuke melett, szoval ha öt ujra csatarendbe rakja orochimaru akkor még kishi nem irta le öket.

(amugy mekkora lenne ha obito halála elött elnyomná azt minatora amivel madarát edobòl èlövé tette ... amugybis obito miatt harapott fübe Mosolyog -nyilván ez is irreális ikszdé )
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7661 Dátum: 14 feb 24, 06:38:17 »

ott a pont Mosolyog lehet ez a saringan átka... átlátnak minden jutsun de a talk no jutsu elkapja öket. Obito fejèt anno telebeszélte madara, Sasuke is kapott jobbrol balrol közèpröl manipulációt... lassan ideje lenne eldöntenie mit is akar igazán...

Igen, kb. És így új megvilágításba kerül a "Tűz akarata" szlogen. Értsd: az, akinek van saját célja és akarata, és nem hagyja, hogy minden második "jött-ment" befolyásolja. Mosolyog))

Ebből a szempontból elég éles a Naruto - Sasuke ellentét. Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7662 Dátum: 14 feb 24, 08:46:33 »

Obito ugyebár eléggé fel fog erősödni, arra gondoltam, hogy a Rinne Tensei-t még lehet-e használni mégegyszer.
Ha igen akkor Obito visszahozhatna pár embert pl.: Minato (úgy is a mestere volt és az ő hibájából halt meg) vagy Jiraiya (úgy is vissza akarta hozni)

A következő Hokage témához annyit, hogy most túljelentkezés van az irodánál, de tényleg csalódás lenne, ha nem a főszereplő lenne a hokage.

Ha meg vége a háborúnak maradnak kérdések pl.: a hokage poszt betöltője, Sakura kié lesz és Hinata megkapja-e Narutot stb...
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7663 Dátum: 14 feb 24, 09:04:42 »

Régebben aszem itt is fel lett vetve a fórumon, hogy Naruto akár az 5 kage feletti valami főkage pozíciót kaphatna, olyasmi világ béke nagykövete fűszerrel megspékelve, megakadályozva az újabb konfliktusokat amelyek háborúhoz vezetnének... Persze ahhoz is komolyodnia kellene, bár ő talk no jutsuban erős, oda pedig az kellene, hogy megfűzze az adott kagekat a dolgok békés rendezésének érdekében.

Nem tudom, hogy ez tilos-e, ha igen akkor bocs. Csak nem tudom, hogy mások olvasnak-e más topicot. A Naruto miért nem való, hokagénak kérdésre visszatérve, leírtam a véleményemet.

"Szerintem ahhoz, hogy Kage legyél nm kell egy agytrösztnek lenni. Nyilván nem hátrány, de nem ez az elsődeges követelmény. Szerintem (és Hashirama szerint is Nevet) a kagénak inkább védelmező szerepet kell betölteni, aki az életét is odaadná a faluért. Szóval inkább jellem kérdése. Az pedig senkinél sem megfelelőbb, mint Narutnál. Pont ezért nem tudom elképzelni Sasukét hokagénak. Persze még átmehet jellemfejlődésen, pl. Naruto halála miatt is. Ha mondjuk feláldozná az életét Naruto. Erő szempontjából meg nyilvánvalóan helytállnának mind a ketten.
Szóval ilyennek képzelem el a kagék szerepét. Szerintem sem Hashirama, sem a mostani raikage nem a falu irányításánk szerepét látja el. Arra ott vannak a tanácsadók. A lényeg az, hogy én nagyon csalódott lennék, ha Naruto nem lenne hokage a végén, hisz ez volt a manga alapötlete. Még ha azóta nagyon sok minden történt is.
"
Azóta már azt is hozzáírtam, hogy ha Naruto elfogadja az ő igazi küldetését, és rájön, hogy neki nem az a feladata, hogy hokage legyen, akkor úgy semmi bajom nem lesz azzal ha más vki lesz a hokage. Még ha Sasuke lenne is az. De szerintem senki sem lenne alkalmasabb Narutónál, a jelleme miatt.

Igen ez igaz, de mondjuk a jelenlegi tanácson is kellene egy frissités, Shikamaru elég jol tudná támogatni Narutot.



ott a pont Mosolyog lehet ez a saringan átka... átlátnak minden jutsun de a talk no jutsu elkapja öket. Obito fejèt anno telebeszélte madara, Sasuke is kapott jobbrol balrol közèpröl manipulációt... lassan ideje lenne eldöntenie mit is akar igazán...

Igen, kb. És így új megvilágításba kerül a "Tűz akarata" szlogen. Értsd: az, akinek van saját célja és akarata, és nem hagyja, hogy minden második "jött-ment" befolyásolja. Mosolyog))

Ebből a szempontból elég éles a Naruto - Sasuke ellentét. Mosolyog

Pontosan. Szerintem Sasuke 1000 év múlva se lesz hokage, és amikor erre rájön,  valószinű ő is elhagyja konohát és Orochimaru vagy Madara karrierjére lép, és ekkor jön el a beharangozott utolsó Naruto vs Sasuke párbaj (itt olvastam valahol h. állítólag Kishi spoilerelt ilyet... ha az infó téves akkor sorry) .

Obito ugyebár eléggé fel fog erősödni, arra gondoltam, hogy a Rinne Tensei-t még lehet-e használni mégegyszer.
Ha igen akkor Obito visszahozhatna pár embert pl.: Minato (úgy is a mestere volt és az ő hibájából halt meg) vagy Jiraiya (úgy is vissza akarta hozni)

A következő Hokage témához annyit, hogy most túljelentkezés van az irodánál, de tényleg csalódás lenne, ha nem a főszereplő lenne a hokage.

Ha meg vége a háborúnak maradnak kérdések pl.: a hokage poszt betöltője, Sakura kié lesz és Hinata megkapja-e Narutot stb...

Szerintem Sakurát Kishi Narutonak szánja mivel igen hajaz Kushinára és hát ez a párhuzam párszor már ki lett hangsúlyozva a mangában, bár személy szerint Hinatának szurkolok.... [off: Sasuke meg ráébred h. valójába Orochimaruba szerelmes ikszdé ..... ]

Jiraiya visszahozása nem hiszem hogy lehetséges, a Rinne Tensei nem csak a friss hullákra vagy az edo-tenseiekre jó? Lehet hogy tévedek, még nem vagyok a technika mestere Nevet ,úgy rémlik valamit mondott Pain anno h miért nem tudta visszahozni Jiraiya-t...


képzelgés : ON{
 -ha Kishi nem akarja befejezni Madara legyőzésével a mangát, akkor elég szépen tudna új irányt venni a sztorival mondjuk obito testét benyeli orochimaru vagy csak a sharinganját( nem kicsit fáj a foga a sharinganra) és Sasukéval (és annak udvartartásával) elnyargalna a naplementébe újabb terveket szövögetni a világuralomról...

    -bár a bijus téma eléggé lerágott csont, fentebb írtam már jelenleg a ninjavilág krémje 1v1ban simán ver egy bijut... igy sajna ők már csak a rengeteg chakra miatt számítanak, abból is főleg a 10 farkú ...

    -de a senjutsu és a természeti energiák nagyobb  lehetőséget tartogatnak mivel az is ki nem fogyó chakrát ad, persze jelenleg vannak megkötések .... de Orochimaru minden szabályt át tud hidalni... egy időben a halálisten pecsétje is ultimate volt... aztán orochimaru kibelezte a halálistent és tadam....

    szóval Kishi még 15 évre elegendő sztorit össze tudna hozni ha akar, amúgy ö nem jelentette be hogy hamarosan véget ér Naruto, mint Kubo a Bleachről? vagy volt ilyen bejelentés csak én maradtam le?  Gondolkozik

}képzelgés : off
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 09:05:15 írta ozsiruyg » Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7664 Dátum: 14 feb 24, 09:23:20 »

A Rinne a régi hullákra is vonatkozik ha jól tudom. Azt hiszem, anno Kabuto mondta, hogy Jiraiyát nem tudja feléleszteni mert a víz alatt nagy a nyomás és nem tud érte lemenni. Meg a Rinne Tensei szerintem csak a lepecsételt lelkű hullákat nem hozza vissza, magyarul azt amelyik éppen Edo Tensei-t használ, mert Kabuto Edo-jával feloldva a lelkek is távoztak a testekből.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!