24 jún 06, 06:01:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776164 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5655 Dátum: 13 szep 17, 21:51:03 »

Nem nem. Shisui MS-e érzékelhetetlen és kijátszhatatlan tudatalatti parancsot tud osztogatni, amit aztán az alany végrehajt, anélkül, hogy tudná, hogy irányítják. Itachi ezt használta ki. Shisui MS-e egyszerűen erősebb utasítást küldött rá mint az Edo tensei kötése.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 17, 23:40:44 írta Exkirion » Naplózva

dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #5656 Dátum: 13 szep 18, 12:37:29 »

NE MÁÁÁÁÁR!!!!!!!!! Shikamaru nem hallhat meg Ohh My God Jujj de most Obitónak nagyon oda lesz pörkölve Ördögi Sasuke a kedvenc de ilyenkor Narutót is nagyon bírom amikor bepöccen meg akkor is amikor hülye Nevet   
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5657 Dátum: 13 szep 18, 13:16:02 »

NE MÁÁÁÁÁR!!!!!!!!! Shikamaru nem hallhat meg Ohh My God Jujj de most Obitónak nagyon oda lesz pörkölve Ördögi Sasuke a kedvenc de ilyenkor Narutót is nagyon bírom amikor bepöccen meg akkor is amikor hülye Nevet   

Egy igazi fanboy kommentje...

Wáháhá, ha most Shikamaru meghal, az menő lenne, előbb Asuma, aztán az apja, most meg ő, még Sasuke követhetné, meg Karin... főleg Karin... Nem szerepel sokat, de sikerült irritálóbbá válnia, mint Sakurának, ami azért teljesítmény...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5658 Dátum: 13 szep 18, 13:43:35 »

Épp az imént írták, hogy nem halt még meg. A semmiből? Az előző fejezetben már láttuk, hogy a fa elszívja a chakrát egyáltalán nem a semmiből esett össze Shikamaru.

Shikamarura konkrétan nem tértek ki csak a tömeget mutatták.

És Shikamaru szerinted hol volt, netán madártávlatból nézte a harcot vagy mi? Nevet
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5659 Dátum: 13 szep 18, 14:46:12 »

647:
Szerintem nem is volt olyan nagy csalódás ez a fejezet.
A kagékat is hiányolták egy páran,na most már Ők is képbe kerültek.Nem gondolom,hogy Shikamaru meg fog halni,habár  ott van Neji példája...Eddig Sasuke háttérben volt,remélem fog mutatni valami újat.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 18, 14:47:58 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5660 Dátum: 13 szep 18, 15:56:32 »

"Nem is volt rossz"...egy köztes rész ,de szerintem nagyon jó volt.
És már érezteti hogy eléggé a vége felé haladunk,összefoglalja a dolgokat,nem lesz naru sasu háború,hanem vállvetve harcolnak mint bajtársak ,happy ending...
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 18, 15:58:13 írta dreamfolow » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5661 Dátum: 13 szep 18, 17:09:16 »

Én akkor is tovább reménykedem, hogy nem azért fog elbukni Juubito Obito mert most összefog Szöcske és Narcsi  ikszdé

Mármint, kaszabolják le egy kicsit a fát vagy bánom is én... bár elvileg ha hozzá érnek már szívja is a chakrájukat. Gondolom ez alól kivételt képez a susanoo páncélja. Ebből gondolom, hogy majd talán össze hoznak egy Kurama mód + susanoo páncélt.

De azért reménykedem, hogy csak egy picit is, de essenek csak bele abba a genjutsuba!
Számomra olyan sablonos lenne, ha azzal érne véget a manga, hogy összefogott a végén Naruto és Sasukeés mint a régi szép időkben legyőzük a tápos ellenfelet.

Viszont ha azzal érne véget, hogy valahogyan elpusztítják, de a fa utolsó erejével megfosztana mindenkit a chakrájától, hogy átlagos emberekként éljenek tovább az kb olyasmi koppintás lenne mint a full metal alchemist - testvériség vége vagy a full metal alchemist mozi film, az a shambalas.  ikszdé Mert ott is választhattak. Melyik világ, és a szerencsétlenek a sima alkímiai világot élték tovább.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 18, 17:10:13 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5662 Dátum: 13 szep 18, 17:19:00 »

Mármint, kaszabolják le egy kicsit a fát vagy bánom is én... bár elvileg ha hozzá érnek már szívja is a chakrájukat. Gondolom ez alól kivételt képez a susanoo páncélja. Ebből gondolom, hogy majd talán össze hoznak egy Kurama mód + susanoo páncélt.
Tobirama vízágyújától Hiruzen botjáig minden kivételt képez szóval elég gáz lenne ha Kishi ilyen módon próbálná meg fontosabbá tenni Sasukét
Egy igazi fanboy kommentje...
miért is?
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5663 Dátum: 13 szep 18, 18:32:06 »

"Nem is volt rossz"...egy köztes rész ,de szerintem nagyon jó volt.
És már érezteti hogy eléggé a vége felé haladunk,összefoglalja a dolgokat,nem lesz naru sasu háború,hanem vállvetve harcolnak mint bajtársak ,happy ending...

Ez az utolsó Arc?Nem tudtok valami interjút,amiben benne vannak a továbbiak?Habár nagyon úgy tűnik...ezen kívül még hová fűzné Kishi...?
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5664 Dátum: 13 szep 18, 20:17:39 »

Wáháhá, ha most Shikamaru meghal, az menő lenne...
Egyátalán nem lenne,egyik legjobb karaktere a történetnek,aki hasonlóan elvesztett sok mindent, mint a 2 főhősünk,csak épp ő sohasem picsogott,csinálta a hülyeséget stb...talán az egyetlen igazi ninja Naruto generációjából.

Egyébként nemhinném,hogy végérvényesen megmurdel,sztem ha valami nagyobb dolog történik a fával,visszaszáll a chakra a népekbe,sőt lehet olyan dolgokra is képes az a fa,amivel mindenki feléledhet(bár én még nagyobb képességeket is kinézek belőle) csak irányítás alá kéne vonni(és nyilván lényeges,hogy ne Tobi vagy Madara legyen az irányító). Nevet

A rész nekem tetszett,ez az érzelemátvivős cucc is jó volt,csak nemértem miért pont most.

Ami pedig külön pont Kishinek,hogy úgy tűnik az ötletem beigazolódik(amit talán régebben ide is leírtam)és tényleg Hashirama Madara ütőkártyája,ezért vigyorgott annyira mikor megidézték Orochiék,és ezért nem hagyja beleavatkozni a dolgokba,és ezért  volt ennyire laza idáig...+ami még nagyon érdekelne vele kapcsolatban,hogy miért akar annyira helyet cserélni Obitoval,talán mégsem a Mugen Ts. a végleges terv?
Naplózva

Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #5665 Dátum: 13 szep 18, 20:30:15 »

Sabaku: Én is pont a Stairway-t hallgattam a napokban. Nevet

Viszont ha most Shikamaru meghal, az azért eléggé gáz lenne, mondjuk akkor képtelenség lenne az inoshikachou-felállást kivitelezni (már ha lenne rá lehetőség... de mégis milyen lenne már, ha mondjuk valami kezdő gennineket raknának be...   WTF? Vagy Chouza?  Technikai KO). Különben is, fej (értsd: irányítás) nélkül maradna a hadsereg, az pedig olyan, mintha átlépnének Kamikaze-üzemmódba. Tényleg... van még egyáltalán valaki használható stratéga az Egyesültek között?  Hmm?
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5666 Dátum: 13 szep 18, 20:37:21 »

Hát élők közül nem nagyon,bár azért egy kettő akad.Edosok között már van 1-2.
Ha nem Kage vagy az körüli kaliberre gondolsz akkor viszont nincs Hmm?
Kakashi meg még "lazít" a másik világban. :hmm?
Most megmutathatná Sarutobi hogy miért is hívták Ninja zseninek amikor elemében van. kacsint
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5667 Dátum: 13 szep 18, 20:38:12 »

Hát, ha Kakashi visszatér, akkor van stratéga Shikamaru helyett. Már ha egyszer visszatér még ebben az évben.. Gondolkozik
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #5668 Dátum: 13 szep 18, 20:47:29 »

Ez a chakra visszaszáll dolog nekem nem tetszik.A felélesztős dolog meg végkép nem jön be.  Neeem
Egy háborúnak kell lenni veszteségeknek.Ha nincsenek akkor egyszerűen súlytalannak tűnik majd az egész,+ ezt a felélesztős dolgot már eljátszotta Kishi a Nagato-s résznél.Pedig nekem jobban tetszett volna anélkül,de ez már személyes vélemény.
Shikamaru témához meg:
Biztos van más módja annak hogy Shikamaru túlélje.Mondjuk Tsunade alkalmazhatná rajta azt a pecsétet(az amúgy lehetséges?) vagy valami hasonlót.Biztos van megoldás,mert pont őt nyírnák ki?Oké hogy kell veszteség de akkor is pont őt?  Neeem  Szomorú
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5669 Dátum: 13 szep 18, 21:06:32 »

Ez a chakra visszaszáll dolog nekem nem tetszik.A felélesztős dolog meg végkép nem jön be.  Neeem
Egy háborúnak kell lenni veszteségeknek.Ha nincsenek akkor egyszerűen súlytalannak tűnik majd az egész,+ ezt a felélesztős dolgot már eljátszotta Kishi a Nagato-s résznél.Pedig nekem jobban tetszett volna anélkül,de ez már személyes vélemény.
Shikamaru témához meg:
Biztos van más módja annak hogy Shikamaru túlélje.Mondjuk Tsunade alkalmazhatná rajta azt a pecsétet(az amúgy lehetséges?) vagy valami hasonlót.Biztos van megoldás,mert pont őt nyírnák ki?Oké hogy kell veszteség de akkor is pont őt?  Neeem  Szomorú

Igen, ez a legszörnyűbb az egészben, a Pein arcot is élvezhetetlenné tette, és ezt is annak fogja, hidd el. Shikamaru sem fog meghalni, sőt, szerintem, akik eddig meghaltak, azok is visszatérnek valamilyen úton-módon. Főleg, hogy a minap egy ilyesmit olvastam(nem tudom mennyire igaz, de az eddigi történések alapján megállja a helyét.): "even kishimoto said himself that he just couldn't kill of one of the main characters and came up with an idea that sasori let chiyo and sakura win.."
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!