24 jún 06, 13:52:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776595 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2685 Dátum: 13 feb 01, 16:31:44 »

Kinek szántad e moderált megjegyzésedet, batai? Mosolyog

Sajnálom, ha valakinek a lelkébe gázoltam, nem ez volt a célom, illetve elfelejtettem, hogy Minatot kritizálni tilos, mert az elvetemült rajongók elharapják a torkomat.

Egész egyszerűen nekem nem lenne szimpatikus, ha huzamosabb ideig szerepelne, illetve harcolna. Egyrészt azért, mert az ő részéről szépen lezárt, kerekded történetet kaptunk, amit felesleges lenne tovább folytatni, másrészről pedig (és számomra ez a jelentősebb) sosem tartottam igazán erős, karakteres személyiségnek. Még egyszer kifejtem, hogy ez én vagyok, nem kell emiatt rögtön egy kanál vízbe fojtani.

Egyszerűen, ha a karakter jelentőségének eredőjét nézem, számomra tettei összessége korántsem olyan pozitív, mint egyeseknek, akik el vannak szállva az erejétől. Ugyanakkor annak örülök, hogy felbukkant, kíváncsi vagyok, ő mit fog hozzáadni a Sasukének szánt történethez.

Legjobban ugyanakkor az első három, legfőképp az első két Hokage történetére vagyok kíváncsi, és remélem már kicsit hosszabb és összetettebb betekintést is nyerünk Konoha alapításának körülményeibe. Egyébként nekem is volt egy olyan megérzésem, mint Hieinek, és a végén meg tényleg kiderül, hogy Madara volt a galamblélek, és Hashirama képviselte a sötét oldalt. Támogatnám az ötletet. Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2686 Dátum: 13 feb 01, 16:43:25 »

Tényleg elég zavaró, hogy Minatóról csakis jót lehet mondani. Én személy szerint mindig is egy díszb*ziként tartottam számon. A képességeivel nem lenne semmi bajom, de a karakter "héja" abszolút egy nyálas kis valami hatását kelti.
Az meg csak hab a tortán, hogy Kushina mellett mindig is egy papucs volt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2687 Dátum: 13 feb 01, 16:51:38 »

Tényleg elég zavaró, hogy Minatóról csakis jót lehet mondani. Én személy szerint mindig is egy díszb*ziként tartottam számon. A képességeivel nem lenne semmi bajom, de a karakter "héja" abszolút egy nyálas kis valami hatását kelti.
Az meg csak hab a tortán, hogy Kushina mellett mindig is egy papucs volt.

Héééé ne szójjá be Minato-nak. Jó kis köpenye van.

Már mindenki kapott Kishi kívánságkosarából csak én nem.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2688 Dátum: 13 feb 01, 17:13:32 »

1. Hokagétól Madarálól s a falu alapításáról tudhatunk meg infókat
2. Hokage volt a felelős az Uchiha klán elkülönítéséért
3. Hokage volt a legtovább hokage s a legtöbb dolgot ő tisztázhassa s a pucsról is neki vannak információi
4. Hokage megjelenése látszólag csak arra szolgál h igazolja a támadó kilétét de valójában erről töbről van szó.
    Logikus lenne h miután igazolódott Tobi(Obito) vélt vagy valós (vagyis egy sharinganos) támadó személye adja magát a kérdés miért pont Narutóba pecsételte bele (vagyis h a fia amire már mások is utaltak), de ami még fontosabb a MIÉRT pecsételte bele s főleg az élete árán hisz mint Hokage többet tehetett volna nem csak a faluért de a saját fiáért is. Sarutobi mondta h Minato semmit se csinált ok nélkül s szerintem ez az ok az mit ideje lenne tisztázni.

Orochimaru nem egy átlagos karakter, véleményem szerint van abban valami h nem szándékozik becsatlakozni a háborúba.
Először is taglalgatták miért is követi Sasukét mint egy kiskutya:
1. Egyszer már alulmaradt s a mostani erejével semmi esélye sem lenne megszerezni a testét
2. Sasuke kérése nem, hogy nem vol számára hátrányos de egyenesen előnyös is volt (mi a francért tiltakozott volna?)
3. Volt már hasonló "kedves" viselkedésre példa mikor Kabutot beszervezte

Orochimaru azért él h élvezze az életet s azét munkálkodik h azt tehesse amit csak szeretne s az egyik ilyen dolog az Sasuke bekebelezése, amivel mostanság szvsz nem fog próbálkozni.
Időre van neki szükség h ujra rendezze sorait.
Sok rejtekhelye tropára ment s az emberei vagy elpártoltak tőle vagy halottak s most először szerintem ezeket fogja rendezni, ha a háborúba bakapcsolódana akkor mindenki tuná h ismét él s valjuk be neki előnyösebb ha holtan tudják legalább is egyenlőre.
A legfontosabb indok meg h nem képes most másik testet bekebelezni, ha jól emlékszem akkor kb 2 évnek kell eltelnie mire egy új testet bekebelezhet.
Az elegendő idő lenne neki kitapasztalni a fa elemet s készíteni pár rókajukat Nevet


Kushina mellett mindig is egy papucs volt.

Bakker azt még csak találgatni se lehet mekkora egy démon lehetett Kushina Nevet de egy házi sárkány minimum.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 17:21:35 írta Fr33man » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2689 Dátum: 13 feb 01, 17:23:14 »

Idézet
Igen ő is jelölt volt, én valami olyasmire emlékszem ,h pont emiatt haragudott meg a falura, mert Minatot választották helyette, és utána jöttek csak rá a kísérleteire.
Valóban, most hogy mondod már rémlik... Ez amúgy növelheti az esélyeit rá, hogy Narutó megtéríti, mivel ugyanazok voltak a céljai meg a szülei is meghaltak, és pl Gaarát is azért térítette meg mert hasonló sorsúak voltak... és akkor maradna Kabuto az egyetlen tényleg gonosz ellenség, bár ki tudja, lehet h' Madarának sem a Mugen Tsukoyomi az igazi terve...
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2690 Dátum: 13 feb 01, 18:37:26 »

Többször is átgondolva a fejezetet szerintem ez a szál egy hatalmas logikai buborék.

1. Már Orochimaru feltámasztása is eléggé nyögvenyelősen volt megmagyarázva, mivel eddig szó nem volt arról, hogy az átokpecsétbe bele lenne téve a lelke, vagy bármi utalás arra, hogy nincs teljesen lepecsételve. De még szódával elment.

2. A tekercs. Onnan indult ki ez az egész, hogy Suigetsu-ék megtalálták a tekercset. Most ugye kiderült, hogy a tekercsen a Shikki Fuujin feloldásának a módszere volt rajta. CSak azt nem értem, hogy amikor Suigetsuék megtalálták úgy örültek neki, hogy ezzel urahatják a világot meg minden, holott konkrétan ezzel a tekercsel ŐK semmit sem tudtak volna kezdeni az égegyadta világon.

3. Orochimaru tartott egy tekercset a rejtekhelyén arról, hogy hogyan kell feloldani a Shikki Fuujin-t WTF?
Akkor miért nem használta? Nem lett volna túl bonyolult mint látom, hip hopp megoldották.

4. Ha Orochimaru tartott egy tekercset erről a búvóhelyén (WTF), akkor merem feltételezni, hogy Kabuto is tudott róla. Szóval ha Orochimaru nem is, akkor Kabuto miért nem használta fel?

5.Egyéb: Miért hagyták elhagyatottam az Uzumakik maszk készletét, miért nem kutatták át Konohát az Uchiha szentály után illetve miért nem állítottak oda Anbukat legalább. Mert amennyire emlékszem Tobi a Kagegyűlésen beszámolt a tábláról, és annak a jelentőségéről.

Amúgy meg egyet kell értenem Dani-val. A 4 Hokage visszahozása nem volt a legjobb húzások egyike. Orochimaru furcsán viselkedik (szerintem túl sokáig henyélt Ankoban) és szerintem a 4 Hokag-ét nem fogják bevetni a harcban, vagy de legalábbis remélem, mert már kezd uncsi lenni az Edo Tensei.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Lus-tika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6



« Válasz #2691 Dátum: 13 feb 01, 19:01:45 »


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/618/9  Nézd meg mit mond itt Suigetsu. Gondolom ezért nem használt fel eddig Orochimaru.
Naplózva

[
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2692 Dátum: 13 feb 01, 20:17:11 »

Többször is átgondolva a fejezetet szerintem ez a szál egy hatalmas logikai buborék.

1. Már Orochimaru feltámasztása is eléggé nyögvenyelősen volt megmagyarázva, mivel eddig szó nem volt arról, hogy az átokpecsétbe bele lenne téve a lelke, vagy bármi utalás arra, hogy nincs teljesen lepecsételve. De még szódával elment.

2. A tekercs. Onnan indult ki ez az egész, hogy Suigetsu-ék megtalálták a tekercset. Most ugye kiderült, hogy a tekercsen a Shikki Fuujin feloldásának a módszere volt rajta. CSak azt nem értem, hogy amikor Suigetsuék megtalálták úgy örültek neki, hogy ezzel urahatják a világot meg minden, holott konkrétan ezzel a tekercsel ŐK semmit sem tudtak volna kezdeni az égegyadta világon.

3. Orochimaru tartott egy tekercset a rejtekhelyén arról, hogy hogyan kell feloldani a Shikki Fuujin-t WTF?
Akkor miért nem használta? Nem lett volna túl bonyolult mint látom, hip hopp megoldották.

4. Ha Orochimaru tartott egy tekercset erről a búvóhelyén (WTF), akkor merem feltételezni, hogy Kabuto is tudott róla. Szóval ha Orochimaru nem is, akkor Kabuto miért nem használta fel?

5.Egyéb: Miért hagyták elhagyatottam az Uzumakik maszk készletét, miért nem kutatták át Konohát az Uchiha szentály után illetve miért nem állítottak oda Anbukat legalább. Mert amennyire emlékszem Tobi a Kagegyűlésen beszámolt a tábláról, és annak a jelentőségéről.

Amúgy meg egyet kell értenem Dani-val. A 4 Hokage visszahozása nem volt a legjobb húzások egyike. Orochimaru furcsán viselkedik (szerintem túl sokáig henyélt Ankoban) és szerintem a 4 Hokag-ét nem fogják bevetni a harcban, vagy de legalábbis remélem, mert már kezd uncsi lenni az Edo Tensei.

Kicsit kiegészíteném eme szánalmas fanservice húzás további értelmetlenségeit.

1.Mi újat tudnának mondani a Kage-k, amiről Sasuke nem tudna? Itachi-nál is csak ugyanazt tudtuk meg, amit már 8-szor a szánkba rágtak, semmi új infót sem kaptunk.
- Első + Második + Harmadik + Negyedik: Egyikük sem tudott arról, hogy Madara él még.
- Első + Második + Negyedik: Ezek már nem is éltek, amikor az Uchiha klánnak be telt a tökük Danzo és a vének diszkriminatív hülyeségei miatt.
- Első és Második: Fanatikus Uchiha gyűlölők voltak, akik Madara miatt elítéltek és diszkrimináltak egy klánt, pont azt, amelyik Madara zsarnoksága alatt szenvedett, akik rákényszerítették Madara-t a békére s akik végül páros lábbal rúgták ki a klánból. Ja, hogy a riválisaik is voltak s azokat meg illő elnyomni? Kíváncsi vagyok hány klánnal játszották el.
- Harmadik és Negyedik: Ők meg fanatikus Uchiha imádók voltak. Barátaik többsége onnan származott (Kagami, Mikoto, Fugaku ect.), a Harmadik meg nem csak kiállt értük, hanem megpróbálta meggyőzni őket (amihez ugye a szűk látású tanácsosainak és a sharingan mániás Danzo-nak már nem volt kedvük).
- Harmadik + Negyedik 2: Nem is tudtak arról, hogy Obito él és hogy ő uszította a rókát a falura. Ami fail, mert Minato a hangja alapján sejtenie kellett volna, hogy Obito is lehet alatta.

2.Látszik, hogy a tekercs tartalma nem ez volt eredetileg, de mivel nem volt eredeti ötlete a mangakának, kitalálta, hogy szegjen meg egy általa lerakott szabályt egyetlen fejezet alatt. Mert mint Thanatos írta, ez a tekercs kizárólag azért készült, hogy Orochimaru visszaszerezze a karjait - amit állítólag már akkor visszaszerzett, amikor testet cserélt Sasuke megérkezése előtt -, s ez nem egy olyan dolog, amit ne lehetne bármikor használni. Suigetsu meg úgy nyilatkozott a tekercsről s tartalmáról, hogy a jelenleg folyó háborút ezzel lehetne megnyerni, ami ésszerűen a Juubi-val kapcsolatos dolognak kellett volna lennie, nem pedig az Edo Tensei egy újabb level up-ja...

3.Szóval azt akarja megkajáltatni velünk, hogy a Shinigami valójában egy maszk? Aha, de akkor eddig miért nem volt ár utalás, hogy valójában ez csak egy sz*ros maszkba zárja az opponensek lelkét, nem pedig magába az igazi halál istenbe. Ezzel csak meg lett alázva a jutsu.

4.Mi gátolta meg Orochimaru-t, hogy korábban is használja? Pl a Hang Négyese simán ellophatták volna anno, ha már röhögve betudtak jutni a faluba. De bármikor máskor is, amilyen röhejes Konoha Conan Security rendszere.

5.Kabuto mindent tudott Orochimaru-ról, még azt is, mikor volt neki hasmenése, szóval pont eme tekercsről nem tudott volna, amit felhasználhatott volna a Hokage-k visszahozására, bővítve a megalázott seregét?

6.Miért nincsenek őrök Konoha-ban? Tényleg ennyire hülyék, hogy azt gondolják, nem fog az ellenség gerilla akciót intézni a faluk ellen? Bár az ellenségnek papírja van, hogy hülyék gyülekezete...

Igaziból Thanatos egyik Hokage visszahozása sem volt jó húzás, mivel mindegyiküknek volt egy epic fight-ja, egy epic halála és egy epic búcsúja, erre meg a fanservice miatt visszahozzák, hogy tönkre vágják őket, mint a volt Akatsuki tagokat, a többi Kage-t, Hanzo-t, a Kin-Gin fivéreket, Hizashi-t stb...
Naplózva
olorinpapa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2693 Dátum: 13 feb 01, 21:14:56 »

Hali!
Remek irásokat olvastam itt, és úgy látom Ti sem értetek egyet a történet ilyetén folytatásáért.
Bizony Én sem!  Gondolkozik
Így már ez a remek történet is sajnos hasonlatossá válik azokhoz az általam nagyon lenézett amerikai rajzfilm sorozatokhoz, ahol a "főhős" 30-40-100 részen keresztül ugyanazok az ellenfelek ellen harcol.  Lehánylak
Persze nem kell elmennem amerikába, ehhez hasonló a "bariközt" is.
Remélem ez a tendencia nem fog sokaig fojtatódni, mert akkor sajnos le kell mondanom a Narutó élvezetéröl.  Szomorú

Naplózva
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #2694 Dátum: 13 feb 01, 22:01:22 »

1.Orochimaru azért nemtudta eddig használni az op Edo-tenseit mert nemvoltak meg a karjai,de lehet hogy tévedek.
2.+ ellophatta volna a maszkot,de semmit sem ért volna vele mert Sharingan nélkül az uchiha szentélyt nem tudta volna kinyitni.
3.Szerintem nem meggyalázása ez a halálistennek,hanem egy jó bemutatása annak hogy 1 jutsunak lehetnek más leidézési lehetőségei(rasengan ahogy naruto és 4. hokage csinálta)(azt sem tartom kizártnak hogy ez egy legendás maszk és van/lesz hozzá még egy kis történet) vagy aki a teknikát nem ismeri(kézpecsétek) maszk+tekercs

4.én arra nem vennék mérget hogy az 1. hokage nem tudta hogy madara meghalt,az az idősik még nem tisztázott teljesen,ki fognak még itt derülni dolgok
5.Madarát én nem nevezném zsarnoknak.ő egy vezető volt,tudta hogy az uchihák vannak olyan erősek mint a senjuk és nem értette miért kéne behódolni nekik,ráadásul legnagyobb riválisa igy ugymond fölötte állt volna ami b*szta a csőrét
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 22:08:09 írta Jiraiya mester » Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2695 Dátum: 13 feb 01, 22:19:55 »

2.+ ellophatta volna a maszkot,de semmit sem ért volna vele mert Sharingan nélkül az uchiha szentélyt nem tudta volna kinyitni.

Mondjuk ezzel kapcsolatban vegyük azt figyelembe, hogy Sasuke Orochimaruval haverkodott 3 évig.
Az utóbbi időben pedig mint kiderült:
Orochimaruéknak még azt is sikerült feltérképeznie, hogy Tobi reggel mikor issza meg a kávéját.
És hogy Konohába minden S szintű bűnöző kénye kedve szerint járkál ki-be.
Sasuke pedig tudot a szentélyről, sőt elvileg volt is ott. Szóval minden adott volt hogy oda bejussanak.

Plusz azt nem láttam leírva (de lehet hogy csak vak vagyok, mely esetben elnézést), hogy a szentélyben kellett volna elvégezni a műveletet.

Mondjuk ebből a történetszálból is kikerededhet valami ütős. Annak idején a Kyuubi átállásááról is negatív véleményem volt, de Kishinek sikerült úgy csavarnia a dolgot, hogy megszeressem a döntését.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2696 Dátum: 13 feb 01, 22:39:01 »

Már leírták páran, hogy nyilván azért sétáltak be ilyen egyszerűen, mert mindenki a frontvonalon harcol. Szerintem ez értelmes embernek elég egyértelmű. Katonák és hokage nélkül Konoha is csak egy egyszerű város, és az egyszerű lakók nem feltétlenül figyelnek fel ilyenekre. Szerintem te sem ismersz fel az utcán minden börtöntölteléket. Mosolyog

Én sem nevezném Madarát zsarnoknak. Sokkal inkább - az eddig hallottak alapján - jó, előrelató vezető volt, aki felismerte, hogy a szövetség kiközösítéshez és a klán hanyatlásához fog vezetni. Ez esetben sokkal inkább a klán egyszerű tagjai voltak a naiv, félrevezethető személyek, hiszen túl könnyen hittek a Senjuknak. Sok esetben a demokrácia sötét oldalára hasonlít, amikor egy-egy országban a kevésbé művelt rétegeket bizonyos körök kényük-kedvük szerint rángatják a választások alatt.
Ha meg Madara egyébként sem akart belemenni a falualapításba, akkor nem csodálom, hogy ott hagyott mindenkit. Végülis egész élete során a Senjuk ellen harcolt és Hashirama méltó riválisa volt. Ezek mellett én sem tudtam volna elviselni, hogy fölém emelkedik és parancsolgat nekem. A klánban nem volt elég büszkeség, és inkább behódoltak. Madara nem ezt tette, és ezért minden tiszteletem.
Naplózva

Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #2697 Dátum: 13 feb 01, 23:59:26 »

Már leírták páran, hogy nyilván azért sétáltak be ilyen egyszerűen, mert mindenki a frontvonalon harcol. Szerintem ez értelmes embernek elég egyértelmű. Katonák és hokage nélkül Konoha is csak egy egyszerű város, és az egyszerű lakók nem feltétlenül figyelnek fel ilyenekre. Szerintem te sem ismersz fel az utcán minden börtöntölteléket. Mosolyog

Én sem nevezném Madarát zsarnoknak. Sokkal inkább - az eddig hallottak alapján - jó, előrelató vezető volt, aki felismerte, hogy a szövetség kiközösítéshez és a klán hanyatlásához fog vezetni. Ez esetben sokkal inkább a klán egyszerű tagjai voltak a naiv, félrevezethető személyek, hiszen túl könnyen hittek a Senjuknak. Sok esetben a demokrácia sötét oldalára hasonlít, amikor egy-egy országban a kevésbé művelt rétegeket bizonyos körök kényük-kedvük szerint rángatják a választások alatt.
Ha meg Madara egyébként sem akart belemenni a falualapításba, akkor nem csodálom, hogy ott hagyott mindenkit. Végülis egész élete során a Senjuk ellen harcolt és Hashirama méltó riválisa volt. Ezek mellett én sem tudtam volna elviselni, hogy fölém emelkedik és parancsolgat nekem. A klánban nem volt elég büszkeség, és inkább behódoltak. Madara nem ezt tette, és ezért minden tiszteletem.
igen,pontosan erre gondoltam,és minő meglepetés,Madarának igaza lett,1 db élő Uchiha maradt összvisz.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2698 Dátum: 13 feb 02, 12:10:33 »

Olyan dolgokat mondasz amiről ez eddig csak pletykát hallottunk. Miért kezel olyan dolgokat tényként amik koránt sem biztos, hogy igazak.
Mennyi klántársával beszéltél eddig? Fejezd már be a nonszensz és abszurd érveidet. Semmit nem tudunk Madaráról amit eddig hallottunk is kezd visszaütni. Nekem egyáltalán nem tűnik gonosznak. Már rég legyújthatta volna a fél világot ehelyett csak mosolyog és megjegyzéseket tesz. A kagekat se ölte meg pedig megtehette volna. Nekem kezd igen csak Itachis érzésem lenni vele kapcsolatban. Ha megnézem az első és a másodikat koránt sem vagyok biztos abban, hogy Madara volt a korszak hatalmas gonosza.
Eddig a legnagyobb bűne amit láttunk, hogy ledobott a tömegre két hatalmas meteort. Ott se tudjuk mennyien haltak meg. Páran mondjuk biztos.
Ne mondom, hogy jó ember, mert ezt biztos nem csinálná, de szerintem amit eddig róla hallottunk igen messze áll a valóságtól.
Muu és Oonoki emlékeiben láttunk MAdarát ott nem engedte be őket Konohába és adta a keményet, de ha jól látom még mindig él az egyik a másik meg a Mizukage által halt meg szóval annyira lehet mégse mészáros...

Soreszko azért fikázod a mangát, mert úgy látom fel se fogod. Jó lenne, ha érvekre támaszkodnál nem légből kapott marhaságokat írnál. Nem szeretjük az ilyet.
Múltkor is azt írtad ezt is elfelejtette Kishi kifejteni meg azt is. Akkor mond majd ezt, ha véget ért a manga. Addig még kifejtheti Kishi. Eddig szerintem szinte mindenre válaszkaptunk tőle. Szóval szó nem érheti a ház elejét.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 12:13:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2699 Dátum: 13 feb 02, 12:44:29 »

Kíváncsi leszek hogy mekkorát fog nézni a 2.dik Hokage hisz ő találta fel az Edo Tenseit. Szerintem ki fog tudni szabadulni, mivel a saját jutsuja csak tudja hogy hogyan kell kitörni.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!