24 júl 01, 09:23:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1826760 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #7530 Dátum: 14 feb 18, 10:50:00 »

Én is had találgassak Nevet
Sasuke ugyanazt eljátssza, mint Madara a Hasirama elleni csatájakor.... Meghalt, de mégis él. Madarát a saját technikájával átvágni mondjuk kérdéses, de akár ez is lehetne.  Pojén
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7531 Dátum: 14 feb 18, 10:55:55 »

Tartom magam még mindig ehhez, viszont ezt továbbra se értem:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/601/4
"Úgy tűnik az is egy árnyék klón. Obito, hol az igazi?"
Ezt valaki megmagyarázná?  Gondolkozik

A job képen felül Naruto kérdezi,hogy miért van itt Madara,na az a Naruto Kakashi mellett ál,ahogy látható a felső bal képen. Na szerintem az az árnyék klón.
Mig az alsó jobb odlali kockában látszik,hogy Naruto Kakasi háta mögött áll na szerintem az az igazi.
Na most Madara szerintem azért kérdezte azt,hogy Úgyt tűnik az is egy árnyék klón,mert ő csak azt a Narutot látta meg először aki Kakashi mellet áll és az ugye egy árnyék klón volt.

Hát remélem meglehet érteni a magyarázatot. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 11:22:50 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #7532 Dátum: 14 feb 18, 11:01:11 »


"Hát remélem meglehet értetni a magyarázatot. smirksweat "

Értem, köszi! Mosolyog Madarától pedig elvártam volna, hogy lásson Kakashi mögé is, mielőtt hülyeséget kérdez. Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7533 Dátum: 14 feb 18, 15:07:28 »

Ha jól emlékszem csütörtök-péntek.
Az angol meg szerdán  Gondolkozik
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #7534 Dátum: 14 feb 18, 15:17:59 »

Szerintem valami ujabb rossz személy lesz az a "lábas" Nevet

Hiszen Narutot most már szinte semmi sem menti meg , sasuke az még csak haldoklik ezért jön majd még valaki aki beleszur még 3at Nevet
Hogy aztán jöhessen a FELEMELKEDÉS !

Kishinek elkell hitetnie az olvasokkal,hogy itt már mindennek vége,ezért gondolom hogy az a bizonyos személy nem "Naruto párti" lesz.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7535 Dátum: 14 feb 18, 15:32:58 »

Mar miert kene elhitetnie?  Hmm?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7536 Dátum: 14 feb 18, 15:46:36 »

A feszültségfokozás kifejezés mond neked valamit? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7537 Dátum: 14 feb 18, 15:55:50 »

Igen, de ha ennel is jobban eltemeti a ket foszereplot, nemtudom hogy meg izgalmas befejezessel elotudna rukkolni. Bar igaz nem en irom. De ha meghalnak meg mar minden menthetetlen, nekem kisse csalodas lesz. Mivel en tobbet varok a Narutotol mint barmelyek masik shounentol. Ezesetben a halal nem lenne mar eredeti. 
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7538 Dátum: 14 feb 18, 15:59:05 »

Pont ez lehet Madara problémája. Szinte jellemző, hogy a megjelent "rosszak vagy gonoszak" körül mindig található másik "rossz vagy gonosz" karakterek. És az is jellemző, hogy ezek szinte mindig is összekapnak valamin, valakin. Szóval a rivalizálásukkal egymást gyengítik és rengetegszer pont ez okozza a terveik vagy a saját bukásukat. De az is gyakran előfordul, hogy a már legyőzött "rossz vagy gonosz" karakter utólag az utolsó erejével keresztbe tesz a korábbi legyőzőjének. Olyan mint egy átok. Akkor fogan meg amikor a legkevésbé számít rá az adott karakter. Nevet
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #7539 Dátum: 14 feb 18, 17:24:52 »

Szerintem valami ujabb rossz személy lesz az a "lábas" Nevet

Hiszen Narutot most már szinte semmi sem menti meg , sasuke az még csak haldoklik ezért jön majd még valaki aki beleszur még 3at Nevet
Hogy aztán jöhessen a FELEMELKEDÉS !

Kishinek elkell hitetnie az olvasokkal,hogy itt már mindennek vége,ezért gondolom hogy az a bizonyos személy nem "Naruto párti" lesz.

nem kötekedni vagy kritizálni akarok, de vki árulja már el, hogy azon a néhány általános iskoláson kívül kit lehet megtéveszteni ezzel az "úgysem a jó győz mert a gonosz nyerésre áll" sablonnal?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 17:25:29 írta nclearu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7540 Dátum: 14 feb 18, 17:58:36 »

Ha úgy vesszük, akkor talán pár óvodást be lehetne még csapni vele, de általános iskolásokat már nem. Annyira egyértelmű, hogy mindazok után, ahogy fel lett vezetve a vége, Naruto fog nyerni. Ha úgy vesszük, hogy vannak még olyanok, akik beleélik magukat a történetbe (és nem általános, de még csak nem is középiskolások), és várják, hogy hogyan alakul a történet, akkor jó sokakat. Főleg időhúzás, meg ugye feszültségnövelés szempontjából hasznos ha a jó a lehető legmélyebbre süllyed, és onnan támad vissza. Szerintem ez már eljött, a múltkori részben, most már jön a feltámadás, átvitt és szó szoros értelemben is.
Valamelyik nap beszélgettem egy érettségiző sráccal, arról, hogy a MT miért nem működhetne a valós világban. Nagyon érdekes, hogy milyen sok szempontból meg lehet közelíteni a témát. Szóval a lényeg az, hogy nagyon sok mindent ki lehet még hozni a történetből, közel sincs annyira ledegradálva, mint azt állítják sokan.

u.i. Nem csodálkoznék, ha a láb tulajdonosát nem ismernénk meg még jó ideig, hogy mindenki azt higgye, hogy Sasuke halott (karakterekre gondolok), hogy majd egy epic belépőt kapjon, és később pár képkockában lenne felelevenítve, hogy mi történt, és kivel. Mondjuk akkor a látványos leleplezés elmaradna a lábról, de Sasuke kapna egy nagy belépőt, valami power uppal a zsebében. Mindegy, majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7541 Dátum: 14 feb 18, 18:09:40 »

Ha már Power Up! Akkor Naruto, hogyan fog, olyan erősen, mint Kurama-val vagy erősebben támadni, hiszen a Kyuubi 2 fele a gonosz oldalt gyarapítja.
De olyan mintha le lehetne szűrni, hogy Sasuke Rinnengannal fog vissza térni.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7542 Dátum: 14 feb 18, 18:34:20 »

Én örülnék annak,hogyha Naruto újra találkozna Kushina-val és Kushina elmondaná neki,hogy van Naruto-ban valami rejtett képesség,amit még az Uzumaki klán használt és igy kapna egy kis power up-ot.  Nevet
Ugye Kushina-nak nemvolt sok szerepe a történetbe,és igy legalább mégegyszer találkozhatna Naruto vele mégha utoljára is.
Persze az már más kérdés,hogy hogyan is fogják megmenteni most,hogy a sötét vukk is rossz kezekbe került. De biztos vagyok benne,hogy valahogyan sikerülni fog. smirksweat

Sasuke azért könyebb eset mert őt ugye csak leszúrták,hogyha Karin vagy valaki aki tud Orvosi ninjutsu-t használni odaért idejében akkor könnyen segithet neki.
De ugye Naruto-tól elvették azt,amivel már szinte születése óta élt,és ami már az élete részévé vált,na ezt nemlehet csak úgy pótolni.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7543 Dátum: 14 feb 18, 18:43:03 »

A legvégére úgyis vissza kapja egészbe a rókát és természetesen, minden jó lesz a legerősebb legjobb Hokage lesz ezt gondolom vitatnunk sem kell. DE hogy most milyen power uppot kaphat??? Ichigo lehet befut és egy jó kis belépővel levágja Madárkát  ikszdé

Félretéve megint a poénkodást, a 6 út fegyverei és társaival fog szerintem foglalkozni a köv. rész és húzni fogják majd, hogy nederüljön ki kié az a láb... Örülnék ha egy logikus, és reális poweruppot kapna Naruto, de már lassan kezdem érezni hogy lehetetlen.... Ha kihagynánk a fanservicét és egy kis érzelmet belevíve, megölhetnék Sasukét, Narutonak meglenne a powerupp, de elég lenne neki látni halál közelben nem??? Nem sokat láthattunk viszont az Uzumaki vérvonalból mert szegénykém jó hamar kinyúlt anyukájához képest...
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7544 Dátum: 14 feb 18, 18:54:27 »

Hát igen Kushina vérbeli Uzumaki volt,mig Naruto csak egy félvér. smirksweat De azért még ő sem halt meg,csak haldoklik ez nagy külömbség. ikszdé

Arra énish kiváncsi vagyok,hogy miylen power up-ot kap majd Naruto. Énish remélem,hogy valami reális power up-ot kap,és nem egy légből kapott erőt fog majd kapni.
A ninja kincseknek szerintem is lessz még szerepük,de remélem nem abban,hogy abba pecsételjék le Madarat.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!