24 ápr 29, 09:18:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kapitányok erősorrendje  (Megtekintve 4543 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Dátum: 11 máj 20, 16:19:04 »

Gondoltam jó lenne összehozni egy kapitányok közötti erősorrendet  ha valaki ir egy sorrendet irjon érveket mellé egy hsz ban nem muszály sorendet irni lehet véleményezni mások sorrendjét csak ne legyen nagy vita belőle. Lenne még egy olyan felvetésem hogy Aizent ne számoljuk mert neki alap a 2. helye mivel be is allota hogy Yamahoz kevésa többiek messze vannak tőle és ilyen alapon Yama főkapitányt se kellene számolni mindegy ezt döntsétek el ti mindenesetre én nem irom őket a sorrendembe. Tehát a sorrendem
1. Kyoraku - Shikai formája is nagyon erős és nehezen kijátszható ezek mellet nagy harci tapasztalat van mögötte
2. Ichimaru Gin - Amit Aizen ellen mutatott azzal kiérdemelte ezt a helyet szerintem bár egy tényleges harcban is egy találó szurás elég a győzelméhez
3. Zaraki Kenpachi - Egy harcoló gép nagy erővel és kitartással rendelkezik és amikor két kézzel fogja a kardját nagy ereje lesz amitből még csak egy vágást láthattunk
4. Byakuya - Megfontolt támadó hasznos képességel csak azért tettem Zaraki mögé mert szerintem megzavarodna ha látná hogy a több ezer pengéjén áttörő Zaraki tart felé és ebben lelné vesztét
5. Ukitake - Hasznos képessége van és megfontoltan harcol a Bankai át még nem ismerjük igy még kerülhet előrébb
6. Mayuri - Számtalan méreg van a tarsolyában amik ellen csak igazán jó harcosok tudnak védekezni
7. Hitsugaya - Mé fiatalnak számit ezért a képességeiben még van mit fejlesztenie könnyen befolyásolják az érzelmei ezért néha forrófejü az idő mulásával előrébb fog még kerülni szerintem
8. Soi Fong - Hasznos képessége van de nem nagyon ilik hozzá a Bankai ja még lenne mit fejlesztenie rajta ezért került ide
9. Komamura - Egyszerüen semmi technikát nem látok a harc stilusában csak a nyers erőt ami komolyabb elenfelek ellen kevés és könnyen befojásolják az érzelmei
Ez az én listám véleményeket várok Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1 Dátum: 11 máj 20, 16:42:57 »

Egy : A Muszáj pontos J-vel van!!
Kettő : http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4496.0
Három :  Faceg problem?
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!