24 okt 08, 21:14:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 855 856 [857] 858 859 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142815 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12840 Dátum: 13 jan 30, 22:30:19 »

Simán elég lenne egy új Egri Csillagok megfilmesítés, csak rákölteni annyit, mint a Gyűrűk Urára. Vagy csak annak a  negyedét. Szerintem simán világhíres lenne. Nevet

Te jó ég ez a sorozat nagyon ütős lehet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 22:45:53 írta Aes Sedai » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12841 Dátum: 13 jan 30, 22:34:15 »

Egy Egri csillagok Gyűrűk Ura költségben? Világ egyik legjobb filmje lenne. Nevet Csinálják, csinálják!!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12842 Dátum: 13 jan 30, 22:37:14 »

Amúgy szappanopeának nem lenne rossz, ha nem akadnék ki minden 10. percben történelmi kérdéseken.

Szerintem nem filmben, hanem animációs filmben kéne gondolkozni. Abban nagyon tehetséges lenne Magyarország, ha lenne egy nagy tőke, ami összefogná a különböző kis vállalatokat, szervezeteket. Az Egon és Dönci is nagyon szép tájjellegét tekintve, de rengeteg magyar dolgozik különböző játékok animálásán (prince of persia például) és nem utolsó sorban az ilyen nagyobb neveknél is ott voltunk, mint a disney-féle Karácsonyi ének vagy a Harry Potter.

Majd ha gépről leszek, linkelek egy gyönyörű magyar animációt, amely messze előzi az összes film- és mesetrösztöt. Mosolyog
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12843 Dátum: 13 jan 30, 22:41:34 »

Na ezt nem is tudtam Saphira. Akkor még érdemesebb lenne egy újat a megfelelő költséggel.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12844 Dátum: 13 jan 30, 22:48:22 »

Na még jó h nem nézek Szulejmánt.  smirksweat
Mátyás király uralkodásáról miért nem csinálnak sorozatot, lehet h megnézném (de valami igényest).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #12845 Dátum: 13 jan 30, 22:48:33 »

Ezektől en is kiakadok,meg ma belém kötöttek a közteresek,hogy miert van Árpádsáv az igazolvány tartomon(3*2cm max,szal nem feltűnő, kicsit  fakó mar)...persze che Guevaras póló meg vörös csillagos jöhet..."szlovák" söröző reklám úgyszintén ,hamis történelem az is...szégyen ,hogy mi van itt.bocsi de fáradt vok ennel értelmesebben megfogalmazni  de nem tudom szo nélkül hagyni ...
(Amugy azert büntethetnek ha árpádsávos cuccom van ?)

Egri csillagokat nagyon szeretem,azt jo volt olvasni,kár ,hogy olyan rövidre sikeredett Mosolyog .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12846 Dátum: 13 jan 30, 22:51:43 »

Én csak is kizárólag úgy nézném azt a Mátyás király sorozatot (ha lenne) hogy nem bohócot csinálnak belőle hanem egy normálisat és mi csinálnánk.
Szerintem nem büntethetnek ezért ha már ilyenek vannak és élvezik sajnos.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12847 Dátum: 13 jan 30, 22:54:49 »

Zrínyi Szigetvár ? Na abból is epic mozi lehetne. de kezdünk film offba átmenni....
De soha nem fognak magyar történelmi témájú filmek készülni, a cél a magyar identitás és nemzeti öntudat eltörlése apránként.... Szálka vagyunk a világ szemében.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12848 Dátum: 13 jan 30, 22:58:07 »

Ott még nem tartunk hogy az Árpád sácos zászló önkényuralmi jelkép legyen, de az MTV székházas ostromosdi, meg a tankelkötősdi óta elég rossz híre van... :/
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12849 Dátum: 13 jan 30, 22:58:31 »

Azért kíváncsi lennék, hogy ebben az eléggé idilli sorozatban a szentnek feltüntetett Szulejmánt bemocskolják-e majd azzal, hogy kivégeztette az őt mindenben segítő fogadott testvérét, Ibrahimot, akit olyan kis kedves, aranyos férfiúnak mutat a film.

Na meg arra is, hogyha esetleg a haláláig tart (bár a vén szultánra senki sem lenne kíváncsi), akkor vajon bemutatják-e, hogy a szegény uralkodó a szigetvári csatában halt meg, ahol a szerintük az országot pár forintért eladó, védekezni nem akaró és merő magyarok olyannyira megtépázták és elfárasztották legyőzhetetlen seregét, hogy vén fejével a látványába is belehalt, de mivel hű szolgái ezt nem merték bevallani, még napokig rohadt a sátorban, mert mindenki azt játszotta, hogy él. Hányadik magyarországi hadjárata volt ez? Hetedik? Ejnye, meggyűlt a baja a nagyképű, törökfejező országával. Nevet

Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #12850 Dátum: 13 jan 30, 23:04:42 »

Erről eszembe jut egy szám: fekete sereg -isten ostora,de a fekete sereg -fekete sereg is jo Nevet.Ja ,pl nem ugy állítják be ,hogy egy kedves vajszívű ember volt,mert nem.Az ő uralkodása alatt volt a legjobb  Magyarország (most arról beszélek amikor királyunk volt)persze jo hogy sok Piz ment a feketeseregre ,de nem hiába kacsint

Hát akkor rossz híre van,akkor jol tudtam Mosolyog .Nyilaskereszt az mar tiltott ugye?!

Hulljon a török feje a földre mint az eső ,jon Hunyadi a török verő
A vérszönyegen imadkozz allahnak,a magyar hősök hittel halhatnak
Az országból menekül a török ,a magyar hősök neve örök
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12851 Dátum: 13 jan 30, 23:53:12 »

Jaja! A nyilaskereszt, horogkereszt vagy bármilyen önkényuralmi jelkép viselése, használata tilos...
De amúgysem viselhetsz semmilyen rangjelvényt, kitűzőt, jelvényt, aminek nem vagy feljogosítva a használatára...
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #12852 Dátum: 13 jan 31, 00:24:34 »

Úgy látszik nekem nem nagyon megy ez a topic nyitogatás.  >.<#  ikszdé
Az Animemeetnél akartam nyitni témát a miskolci anime farsangról, de persze élből rossz helyen nyitottam jaaaaaaaj  Technikai KO
Tegnap (vagy tegnapelőtt pedig olyan topicot nyitottam, amit le is zártak.  Nevet
Valahogy mindig mellényúlok. Bár estére már lefáradok általában... lehet nem este kellene próbálkoznom a témanyitogatással. ikszdé
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12853 Dátum: 13 jan 31, 00:34:02 »

Legközelebb kétszer is gondold meg hogy mit csinálsz, mielőtt nem csinálsz semmit! Nevet
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #12854 Dátum: 13 jan 31, 00:40:46 »

Na igen, azt kellene. Kissé elhamarkodottan cselekszek. Ezért van hogy benyúlok a hűtőbe valamiért, és nem találom... erre gyorsan kijelentem hogy "MÁRPEDIG ITT NINCS" - miközben kiveri a szememet. ikszdé
Erre anyósom azt szokta mondani, hogy a quantumfizika áldozata lettem.
Néztünk egyszer egy műsort, és abban volt arról szó, hogy ha hologram univerzumban vagyunk, akkor amit nem látunk az tulajdonképpen nem is létezik egészen addig, amíg meg nem pillantjuk.
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Oldalak: 1 ... 855 856 [857] 858 859 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!