24 okt 11, 17:23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1147986 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11835 Dátum: 13 jan 21, 20:20:20 »

Idézet
vegyél elő babát vagy ahogy szokás és átkozd meg vele!
ahhoz kéne valami személyes dolga is az illetőnek.  : >.<#
De elég ha csak a negatív energiáimat rázúdítom, abból úgy is sok van.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11836 Dátum: 13 jan 21, 20:22:53 »

Tényleg nagyon bántó és kegyetlen dolog, hogy egy állattal ilyet tettek.
De azért azt sem ártana felfogni, hogy még ha csak viccelődve is, de egy ember módszeres és különösen kegyetlen módon való meggyilkolásáról beszéltek itt vihorászva. Gondolkodni kellene emberek!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11837 Dátum: 13 jan 21, 20:27:02 »

Milyen gyilkolás? Arról már "letettünk".  smirksweat Csak a  "spirituális energiaáramlásról" beszélgetünk.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11838 Dátum: 13 jan 21, 20:27:57 »

Ember? Milyen ember? Ha ezt jelenti az emberség, inkább nem kérek belőle.

Te gondolkozz inkább.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11839 Dátum: 13 jan 21, 20:28:48 »

Nem vihorászok de attól még nem tudok megbocsátani neki. És igen néha a halálát kívánnám az ilyeneknek. Persze nem ölnék embert de attól még igenis nagyon utálom az ilyeneket. Az állatok is ugyanúgy érző lények, erre itt néhányan megölik őket csak mert állatok. Az emberiség eme oldalát gyűlölöm.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 20:32:21 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11840 Dátum: 13 jan 21, 20:37:47 »

Az meg a másik h a "valóságban" nem ölném meg. Egyrészt nincs kedvem hűvösön lenni az ilyenek miatt, másrészt én tőlük eltérően nem vagyok "állat" kínzó.  Gondolkozik
Másrészt az ilyen alak 1 "gerinctelen féreg", és a gerinctelenek eltaposását a törvény nem bünteti.  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11841 Dátum: 13 jan 21, 20:42:47 »

Akkor mit jelent embernek lenni? Olyan tudást tanulni amit holttestek ellopásával szereztek meg? Érző lények haláláról beszélni, amikor az ő kerületében is éppen éhen vagy halálra fagy valaki?
Azért, mert van egy kutyátok és/vagy macskátok még nem kell azt hinni hogy hú de nagy élőlény barátok vagytok. Ugyanúgy nevetve tolod be a rántott húst. Neki nem voltak érzelmei, őt nem emberek kínozták meg? Álszentnek lenni nagyon könnyű. Nem nekem kell gondolkozni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11842 Dátum: 13 jan 21, 20:51:25 »

Itt nem a rántotthúsról van szó. Ha 1 disznót kínoznak így meg (vagy 1 csirkét) azt is elítélem. Talán ezt a kutyát azért szedték ketté h megegyék? Más a "táplálkozás" vagy az "önvédelem", és más a "kegyetlen szórakoztatás".
Sőt azt is elítélem ha 1 evés céljából megölt állatot megkínoznak a halála előtt és nem csak annyit "szenved" ami elkerülhetetlen.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11843 Dátum: 13 jan 21, 20:56:48 »

Táplálkozni kell. Ez a természetben is így van. Viszont hogy így kínozzanak bármilyen állatot azt én nem tudom elfogadni.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #11844 Dátum: 13 jan 21, 21:04:30 »

Hát, erről évekig lehetne vitatkozni, de olyan emberek nem lehetnek pártatlanok, akik érző, intelligenciával rendelkező állatokat esznek meg, maximum full vegetáriánusoknak lenne joga részt venni ilyen vitában.
Jobb, ha nem gondoltok inkább bele abba, mit is esztek, mert a végén rájöttök, hogy nem álltok messzebb az állatkínzóknál. Meg persze én se, ha már itt tartunk. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 21:05:47 írta Nikuccia » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #11845 Dátum: 13 jan 21, 21:07:43 »

A vegák is élőlényeket esznek csak azok épp növények. Van két választás: vagy mostantól semmit sem eszünk és mindenki meghalna pár héten belül, vagy csak vizet és valahogy megoldjuk hogy levegővel táplálkozzunk.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11846 Dátum: 13 jan 21, 21:09:48 »

Milyen tudást tanulni?

Nem, bocsáss meg, hogy az én erkölcsöm közé nem fér be a kutyák kettévágása. Aki ezt teszi, az egy erőszakos őrült, akinek nyilván pszichológiai problémái vannak. Elegem van már abból a nagy emberszeretetből, amit folytonosan ide okád mindenki, mintha a vilagbéke hű híve lenne, és eszébe sem jut, hogy ezzel csak a fékevesztett aggressziót pártolja.
Szeressem a makogó, majompofájú buta pirézeket, de ne szeressek egy olyan élőlényt, ne bánják vele ugyanúgy, ne adjam meg neki ugyanazt a tiszteletet, akinek értelme és érzelmei felérnek egy négy éves kisgyerekével? Vagy a négy évesek nem érdemlik meg a szerető bánásmódot?
És mi van akkor, ha azt hiszem, hogy hű, de nagy élőlény barát vagyok? Igen, van egy kutyám, aki ezerszer több szeretet tud nyújtani sok önző embernél, és igen, hihetetlenül szeretem az összes állattal együtt. Ne mondd meg már nekem, mit higgyek magamról, jó?

Ideje lenne a nagy vilagbéke meg antirasszizmus mániában észrevenni, hogy ezek is élőlények, és nem is sokban különböznek tőlünk. Aki élvezetből öli őket, az egyszerű gyilkos. A gyilkos meg az én szememben nem ember. Ennyi.

Miből gondolod, hogy nem vegetáriánus vagyok? Meg ne másokat álszentezz, söprögess a saját házad táján. Emellett még a példád is hülye, mert egyik esetben a létfenntartásról a másik esetben meg céltalan gyilkolásról van szó.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11847 Dátum: 13 jan 21, 21:39:27 »

Anatómiai alapok, mondjuk.

Létfenntartás, pszichológia. Ha valaki, mint mondtad őrült és gyilkol, akkor ahhoz, hogy ne magát ölje meg gyilkolnia kell, ez is létfenntartás, csak másként. Nincs baj azzal, hogy neked ez nem tetszik, nekem meg a te viselkedésed nem tetszik. Na és aztán? A fékevesztett agressziót meg csak úgy lehet pártolni, ha már egyszer létrejött. Nem lehet ellen tenni sem, csak elfelejteni. Ehhez kell az önámító világbéke hozzáállás.
Ne szeresd őket, úgysem léteznek.
Adj meg neki mindent amit csak tudsz, szeresd teljes szívedből és sírj, ha bántódása esik! De ha ez minden négy éves szintjén álló élőlénynek kijár, akkor másoktól miért tagadod meg? Mert ők nem a tieid, vagy mert őket nem ismered?
Higgy amit szeretnél magadról, szeress akit akarsz. De tudod, az hogy néhány ember gyilkos és önző, nem azt jelenti, hogy mind rossz, mint ahogy a kutyák közül sem mind öli mag az öreg gazdáját, vagy az újszülött csecsemőt a házban. Ha meg azt mondod nekem, hogy az összes állatban ők is benne vannak, hát...

Világbéke soha nem lesz, antirasszizmus meg nem is létezik, amíg van olyan szó, hogy rassz.
Nem különböznek, ezek az állatok is ölnek néha élvezetből, embert is, állatot is.

Hogy miből, ha az lennél, akkor felháborodva írtad volna, hogy te nem eszel húst és kikéred magadnak.
Létfenntartás akkor lenne, ha te vagy én ölném le és dolgoznám fel saját célra, nem akkor ha cigiző és nevető emberek gyilkolnák a még élő teheneket felakasztva a húskampóra és a spriccelő vérben vágnák fel a hasukat, ez nem létfenntartás.
Söprögetek a saját házam táján. Sem a kutyát megölő embert nem sajnálnám, ha meghalna, sem a kettévágott kutyát nem sajnálom. Attól viszont neked sem lenne jobb, ha ezt az embert találnák meg kettévágva. S hogy mennyire nem állunk tőle messze, itt a bizonyíték, egyesek ilyen-olyan módon tervezgették a megölését, te pedig érző lénynek sem nézed. Á, biztos velem van baj...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11848 Dátum: 13 jan 21, 21:50:14 »

Azt értettem, hogy az anatómiára gondolsz. Azt nem értettem, hogy jönnek a tanulmányok az emberléthez. Miből gondolod, hogy nekem azt jelenti embernek lenni, hogy olyan tudást tanulok, amit holttestek ellopásával szereztek meg? Ráadásul úgy, hogy ez inkább városi legenda, mint valóság. Egy szóval sem mondtam, hogy nekem ezt jelenti, teljesen abszurd volt e tekintetben a hozzászólásod.

Ja, és bocs, de nem eszem húskampóra, spriccelő vérben felakasztott teheneket. Mosolyog Azt se mondd meg kérlek, hogy reagálnám le, ha valótlant állítasz rólam.

A többire meg bocsáss meg, de nem tudok válaszolni, mert értelmetlen. Szar volt az utóbbi pár hetem, nem fér még bele ez a hülyeség is.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11849 Dátum: 13 jan 21, 21:55:48 »

Igen, teljesen igazad van, semmit sem állítottál ezzel kapcsolatban. Ezért kérdeztem rá, úgy látszik felesleges, mert választ nem fogsz adni. Az nem városi legenda, hogy csavargók holttestét megvették és felboncolták tanulmányozás céljából...

Kérdezted a véleményem, elmondtam, valótlannak titulálod, rendben. Mosolyog

Nagyon sajnálom, hogy szar heteid voltak, ha vizsgák, ha más miatt. A többit rád bízom, szíved joga, hogy nem reflektálsz rám.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!