24 okt 12, 17:31:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 764 765 [766] 767 768 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149780 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #11475 Dátum: 13 jan 15, 20:11:08 »

Nem leányzóval van a baj, hanem velem! Nem tudom mi a gondom és ez bánt így nem tudok javítani azon a kevéske morálomon amit eddig összekapartam, és ha másokat is így elriasztok az nem jó. Bánt a gondolat tehetetlen vagyok magammal szemben, és rossz is mert így senkit sem érdeklek és az rosszabb mindennél ha észre sem vesznek!
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #11476 Dátum: 13 jan 15, 20:13:23 »

Jaa, hogy lány? Ezt nem mondtad eddig.  Ördögi
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #11477 Dátum: 13 jan 15, 20:14:22 »

őő csak egy kérdés/feltevés véletlenül a a leányzó(ha már így kiderült) nem érzett többet irántad csak te esetleg nem viszonoztad? és pont ezzel üldözted el.
a másik feltevés meg ennek ellentetje
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #11478 Dátum: 13 jan 15, 20:15:15 »

Hat jobb az ha észre sem vesznek mint amikor csak rad figyelnek....
Am lehet ,hogy nem hibaztál csak az "ismerős " az aki rosszul ítélt meg dolgokat.hat mivel lany igy azert mas...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morause
Vendég
« Válasz #11479 Dátum: 13 jan 15, 20:18:24 »

Ez a lényeg hogy sz@rt se tudott rólam mégis úgy beszélt mintha mindent tudna rólam, gyakorilatilag lekoppintott. Eleinte próbálkoztam hívni kólázni, beszélgetni de arra is baszott jönni pedig csak mondta, kiemeltem neki hogy megismerni szeretném, de facen meg a munkahelyemen kívűl máshol nem beszéltem vele, most meg ezt benyögte nekem, na nehogy már ne legyek kiakadva, pláne mivel alapból tudom hogy van vmi stílusom amivel eltudom magam körül üldözni az embereket, elvégre a bátyám is folyton kiakasztom csak ő ugye engem nem tudna lekoppintani! Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #11480 Dátum: 13 jan 15, 20:22:02 »

Szerintem csak barátként tekintett rád.Vagy már van más valakije.?
Egy picit én is elgondolkodtam ,először azt hittem hogy paliról van szó... smirksweat (Igyál rá egyet,aztán utána jobb lesz,de mondjuk nem old meg semmit ,az tény) Na meg van még 1 milliárd normál nő a földön.Nevet

Jaja, Éjfél én vtam az,bocs.De mostanság körülvesznek,és úgymond én is kiöntöm a lelkemet.Már nem mintha én foglalkoznék velük,csak valahogy mindig a közelembe jutnak.És a tömény ribikre gondolok,akik az utcáról szedik fel a pasikat,napi 10 embert egyszerrre,sőt... még keveset is mondtam.(Nem bonyolódtam velük kapcsolatba,csak egyik ismerősöm...hát hogy is mondjam,űzi az ipart rendesen ,és még csak 17.xD és kiakaszt)
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #11481 Dátum: 13 jan 15, 20:24:35 »

Srácok, hányszor ugassam még el hogy nem a CSAJ miatt bánkódóm - mert egye fene, van még sok Budapesten - hanem magam miatt! Figyelmeztetés
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #11482 Dátum: 13 jan 15, 20:27:41 »

Azon gondolkodsz,hogy mi ez a tulajdonsagod...viszont nem tudsz rájönni mások meg mem mondjak meg...ez eleg szar helyzet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11483 Dátum: 13 jan 15, 20:30:43 »

Erről eszembe jutott valami. 1x az 1ik volt munkatársam (nő) összehozott volna az 1ik férfi ismerősével és el is mentem a randira és találkoztam is a pasassal de 2. randi már nem volt.
Az 1. randi után másnap felhívtam aztán azt monda h majd (azóta se beszéltem vele).
Annyi volt a "szerencsém" h 1. randi volt (tehát szerelmi fájdalommal nem járt csak az [amúgy sem túl nagy] önbecsülésemnek tett rosszat).  smirksweat
De ez 1 szemét munka mert mondhatta volna h "figyi ez nem fog működni".  >.<#

Morause, ha te nem tudod h mi a baj veled akkor mások se biztos h tudják (mondjuk ez az én számból 1 kicsit furán hangzik na de mind1).   ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11484 Dátum: 13 jan 15, 20:37:34 »

Mora...
Mondjuk hogy keseregve beszélsz magadról, sajnáltatod magad és úgy alapjáraton az emberek nem képesek vidámak és boldogak lenni melletted?
Persze én sem ismerlek, de eddig nem nagyon írtál másról...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #11485 Dátum: 13 jan 15, 20:43:02 »

Figyu ,sztem ne csak magadban keresd a hibát,persze benned is meglehet.Egyszerűen nem vagy társasági ember.Kész Nevet...
És leírod hogy nem jöttél össze a csajjal,meg azt mondod hogy biztos benned van a hiba,nem tudjuk megmondani sajnos...mivel nem ismerlek személyesen.De ha csajozási tanácsokat kérsz ,az már más Nevet
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #11486 Dátum: 13 jan 15, 20:44:29 »

Aaaaaaaaahhhhg!

Meghalt a fülhallgatóm. Vérlázîtó!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11487 Dátum: 13 jan 15, 20:46:35 »

Az szívás.
A fülhallgató hasznos tud lenni és nem jó ha nincs ha olyan zenét akarsz hallgatni amit mások meg nem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #11488 Dátum: 13 jan 15, 20:53:42 »

heo...
Mondjuk hogy keseregve beszélek a gondjaimról bár nem értem hogy másként hogy is lehetne, mintha röhögő szmájlit tennék egy olyan hsz-be ahol azt írnám hogy: Meghaltak a szüleim vmi balesetbe, jaj de sz@r nekem. Eme gondom is így tálalom csak ez hogy most így jött, vagy így alakult csak tudatosította bennem hogy már régen is volt hasonló tehát bennem van a hiba. De mivel mindenki cseszett megmondani mért sz@rt rám nagy ívben, így én miből szűrjem le hogy mi a probléma?
Mondjuk hogy sajnáltatom magam, lehet igazad is van, de ki az aki nem? Mindenki siránkozik akármi miatt életében, és ezt vkinek/vkiknek úgy is elpanaszolja onnantól kezdve ugyanott van mint most én.
Nevezzük ennek, de legalább ha ily módon választ találok a problémámra akkor máris volt értelme, legalább megtudom hogy itt fórumon érek annyit még az embereknek hogy szavaikkal méltassanak és törődjenek velem is meg a gondjaimmal is.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11489 Dátum: 13 jan 15, 21:03:14 »

Na akkor nyálazzuk át a problémalehetőséget:  Gondolkozik
- valamivel megbántottad amit észre se vettél (ő pedig nem tette szóvá)
- nem tetszik neki a "kisugárzásod" (ez valahonnan olyan ismerős probléma)  smirksweat
- van a képben valaki más és kellett neki 1 jó kifogás (na ez még rímel is)
-"külső nyomás" hatására elhagyott (azaz valaki lebeszélte rólad)
- egyszerűen nem jött ki veled
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 764 765 [766] 767 768 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!