24 okt 06, 08:15:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137544 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8475 Dátum: 12 nov 21, 21:35:34 »

Szerintem senki sem koppintotta le Saphi stílusát. A Saphiklónók többsége azelőtt is ilyen volt, hogy megismerte volna Saphit.

Mégis történt valami. Elmarad a pénteki egy darab órám, így már holnap hazamegyek. Félek. Sír
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8476 Dátum: 12 nov 21, 21:45:28 »

Seva ahelyett hogy megdicsered, inkabb szolj ra hogy ne irkaljon foloslegesn butasagokat..

Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8477 Dátum: 12 nov 21, 22:04:03 »

Mitől félsz gman? Dehidratáltság?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8478 Dátum: 12 nov 21, 22:11:06 »

Gyerekek túl sok itt a negatív energia. Tisztítsátok ki az elmétek és meditáljatok 1 jót. Utána igyatok 1 sört szívjatok el 1 cigit, ha jól esik igyatok még 1 sört és csitu.

Edit: Szabi ha lesz kedved lenézhetnél Ligetbe.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 22:11:48 írta Lew » Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8479 Dátum: 12 nov 21, 22:30:03 »

Nem cigizek és nem szeretem a sört se(keserű).  [az édes dolgok jöhetnek (pia is)] smirksweat
Inkább beteszek valami jó zenét, iszok valami finom folyadékot (kávé, tea, akármi), és gondolok valami kellemes dologra/dolgokra (remek feszültséglevezető)  Hümm-hümm

Am valami lehet h "van a levegőben", a macskám is olyan bolond, h kikarmolja a karom (jobban mint szokta).  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 22:30:55 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8480 Dátum: 12 nov 21, 22:31:44 »

Örülök hogy "hiányolsz" Aes, az a helyzet hogy én itt vagyok, csak tényleg mostanában annyi a vita meg az ilyen beszólogatás, hogy inkább be se írok, nem idevaló az én véleményem, főleg mert hülyeségeket mondanék valószínűleg, szóval meghúzom magam. ^^" Öhm.. mármint.. úgy értem hogy lapítok, és néha-néha beírok 1-2 fejleményt ami velem történik.

Most is beírhatnék egy csomó tök jó dolgot ami történt velem az elmúlt hetekben, de elég gyászos a hangulat, szóval hanyagolom szerintem. És hogy tartsam a gyászos hangulatot, leírom hogy mennyit kell tanulnom holnapra, és még mindig nem tanultam, szóval ebből ilyen hajnalozás lesz, van egy olyan érzésem. xd

Egyébként még visszatérve erre az egész dologra, hogy mondjak valami pozitívumot is, legalább nem uncsi a topic, mint 1-2 forró nyári napon szokott lenni. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8481 Dátum: 12 nov 21, 22:33:54 »

Tegnap..megnéztem a Doctor Whoból 4 részt...és...nagyon...tetszik!
Mondjuk abszolút logikus..mármint ahogy néztem. Először a Narniásszerűséget néztem, aztán a 613. részt, majd a 611est, utána a 612-est. logikus, mindegy. De tökre jó..
A végén még beszippant.

És a Doctor eléggé emlékeztet a háziorvosomra .-. juj...
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8482 Dátum: 12 nov 21, 22:39:17 »

Lew
Te vagy a valódi megvilágosodott!Eddig egy alkoholistának tartottalak,aki józanodni jár a fórumra mégis részegen távozik...de nov.9.-én születtél ,(alkohollal es cigivel)meditálsz...szenzációs . Nevet (és ez most nem negatív mondandójúra akart sikeredni)
Bár én jobban preferálom a házipáleszt vagy a bort.

Aes
Én ilyen vagyok,nem klón vagy bárkinek a követője ,helyesírás ellenőrzője NINCS a telefonos böngészőmnek,de van automata" irásbefejező " ami természetesen a véletlen rosszul begépelt szavakat menti el es pótolja a helyesen begépelt helyére...amit gyakran(mindig)nem veszek észre .Majd megpróbálok erre is ügyelni .
Nem gondolom,hogy attól mert te nem értesz eggyet a véleményemmel attól meg az hülyeség lenne.

Éjfél
Nincs,semmi féle legfeljebb a figyelmetlenség illetve amit aesnak irtam tekintsd át.Nos én szintén telefonrol irok mindig,es meg akár ékezetek is előfordulnak .

Loah
Az nem tulajdonság,hogy kötekszel...viszont ezzel nem oldod meg a problémáid,hogy más emberek által elkövetett hibákat fürkészve mondod a negatív töltetű altalad véleménynek definiált betűhalmazt...

Na szép estét mindenkinek annak meg szép napot akinek csak most kezdődik !
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8483 Dátum: 12 nov 21, 22:40:24 »

Én a múltkor a Kód című játékban láttam 1 palit (vagyis 1 testvérpárt). Az egyiknek tiszta Doktoros megjelenése volt (ing, csokornyakkendő, ilyen barna öltönykabát (úgy nézett ki a ruházta mint a 11. Doktornak) és a haja olyan volt mint a Tennant féle Dokinak.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8484 Dátum: 12 nov 21, 22:44:48 »

Valaki tudna adni egy száj*a*aszott gyújtót?
Már rég aludnom kéne, erre a gyújtóm is a kocsiban hagytam.. Ki nem megyek már érte...
De ez a Merida a bátor című animációs film, nem rossz... Gondolkozik


Mugen az én régi telómon is volt ilyen írásbefejezős cucc.. Ki lehet kapcsolni...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8485 Dátum: 12 nov 21, 22:48:25 »

Gyújtót? Itt van vagy 3 is (majd valahogy elteleportálom)  Pojén

Nekem is volt ilyen hülyeség a telefonomon (valamelyik régin), annyira idegesített h (valahogy csak kikapcsoltam) elkezdtem 1 szót és kb 2 betűnél beírta a saját javaslatát.  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 22:50:26 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8486 Dátum: 12 nov 21, 22:49:13 »

Lew:
Mikor csak az első két mondatod olvastam, azt hittem, Stance hsz-ét nézem éppen... de aztán megnyugodtam. Nevet

Én majd Supernaturalt fogom elkezdeni nemsokára, rég tervezem már. Doctor Whon is gondokodtam de túúl hosszúúú....

szerk:
Ja, és a moderátoroknak szólok, hogy ha az elkövetkező 20-30 percben semmi értelmet és/vagy összefüggést nem találnak a hozzászólásaimban, az ezért van, mert még mindig a Butterfly Effect hatása alatt vagyok....
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 22:51:59 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8487 Dátum: 12 nov 21, 22:58:05 »

mugen: nekem is van ékezetem, viszont a fórumot nem kezeli jól az telefonom (nem az op rendszerem mert az simán elbírná) A készülék nem elég űberkirályiphone hanem egy alap google fejlesztés.

hanii, téged én is hiányollak meg a régi ténylegesen aranyos posztolgatásokat amik voltak itt...

Egyébként ugyanezt tudtam volna reagálni Loahnak csak nem mentem bele: a kötözködés önmagában nem egy tulajdonság.

Én nem gondolom azt hogy elterjedt volna az utóbbi időben a beszólogatás.. és azt sem gondolom, hogy bárki is átvette Saphi stílusát, úgyhogy sajnálom Aes de félig meddig sem tudtam egyetérteni a posztoddal, jah de igen ebben egyetértettem:

"Biz isten, hiányolom innen már az olyan embereket, mint amilyen hanii meg M.Bogi meg stb voltak. Ők legalább aranyosak voltak.."
Ebből a szempontból én is így érzek.. a többi meg megy priviben..
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 22:59:18 írta Ejfel » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8488 Dátum: 12 nov 21, 23:03:44 »

Juj, a Merida tényleg nagyon helyes kis mese, Gabesz, ugye? Bőven nem egyszer nézős. Bár én még csak egyszer láttam. Azt is darabokban... x-)

Én nem igazán érzem ezt a kötekedős hangulatot itt, inkább sok-sok, nyáron még aktívabb tag hiányát, akik üdeségükkel és folytonos jókedvükkel megszépítették ezt a topikot, vagy aranyos bugyutaságokkal, vagy nem is tudom... Szóval mostanában elveszett talán ez. Bár én még mindig csak kevéssel vagyok több fél évesnél itt, így igazán nem is tudhatom, általában milyen itt a hangulat, mindenesetre Mini, Anna, Masashi, hanii (igen, te is) Sabaku, számomra például ők eléggé hiányoznak. Mosolyog Meg néha magamat is hiányolom. Nevet De hát nincs mit tenni, valakinek suli, valakinek munka.

Jaaj, de ha tudnátok, hogy örültem ma a munkahelyemen egy jóízű magyar káromkodásnak. Nevet Annyira jó volt hallani.  
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8489 Dátum: 12 nov 21, 23:06:54 »

Pont a napokban láttam és meglepődve konstatáltam hogy eléggé ellett találva a sztori.
Aranyos hangulata van és a maga módján egyedi. Tipikus anya lánya civódás és végül épp hogy az utolsó pillanatban jön a megoldás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!