24 okt 06, 21:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138683 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8025 Dátum: 12 nov 09, 17:10:50 »

A brátnőd 3 dolgot tehet (törvényesen)
1. tovább tűri a jelenlegi helyzetet (gondolom ezt nem akarja)
2. munkahelyet vált
3. megpróbálja valahogy elintézni h azok menjenek el vagy állítsák le magukat (megfelelő bizonyítékkal a kezében a főnökéhez és/vagy a hatóságokhoz fordulva)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8026 Dátum: 12 nov 09, 17:12:37 »

Húha... A terhes feleség már más tészta... Ha apukával történik valami, azt ők is megszívják. Saphi oldalára kell, hogy álljak. Bocs Saphi.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8027 Dátum: 12 nov 09, 17:14:01 »

Ebből simán rendőrségi ügy is lehetne. Pedofília (a fiatalabb tanulókkal szemben) és szexuális zaklatás.
Ha én csaj lennék az ilyet első alkalommal egy döglött ponttyal tarkón basznám, aztán tuti nem merne még egyszer beszólni. Hisz ki lenne arra büszke, hogy megpofozta egy lány? El se merné mondani a miértjét. De a barátnőm is olyan hülye, hogy képtelen a sarkára állni.
Naplózva



noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8028 Dátum: 12 nov 09, 17:23:14 »

Pedig neki kéne... nem pedig neked helyette. Ayumi-nak teljesen igaza van abban amit a barátnőd tehet. Amúgy ha szabad kérdeznem mennyi idős is a barátnőd?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8029 Dátum: 12 nov 09, 17:40:11 »

Hát neki kéne... de ha nem tudja megtenni, akkor ez van. Stance a barátja.. joga, sőt kötelessége van megvédeni a barátnőjét, ha ő nem képes magát.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8030 Dátum: 12 nov 09, 17:42:50 »

én haragudnék a páromra, ha "beleszól" ilyen/hasonló értelembe az ügyembe... mert az én ügyem az az én ügyem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morause
Vendég
« Válasz #8031 Dátum: 12 nov 09, 17:53:44 »

Ne haragudjatok hogy előzöleg nem írtam de mindenkinek aki tegnap, vagy ma esetleg holnap ünnepel (ebből kettőt tudok mugen, Lew) azt isten éltesse sokáig, magamat persze nem számolom.
Ma kicsit döcögősen indult a napom mert az egész délelőtt szarul voltam, este annyira berúgtam alig tudtam magamról, mert a bátyám megmutatta milyen az élet Bp-én ESTE.
Elmentünk a morrison nevezetű diszkóba ééééés, már előtte volt némi alapozás. Megvolt a hangulat, meg volt! Mosolyog

ui.: és nem másnaposság miatti rosszul létről volt szó, csak szimpla "kihánytam a belem, mert este lusta voltam kajálni pedig kérdezték hogy akarok-e" szituáció volt. A fejem nem fájt csak hánytam sokat, sokáig.

ui.2.: éhh gyomorra vedeltem magyarul  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 09, 17:59:50 írta Morause » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #8032 Dátum: 12 nov 09, 18:06:54 »

...hát én eddig a barátnők lovagias védelmezése mellett voltam... de ezt látva, ilyen formában támogathatatlan...

Hát ez bizony kurvára gyenge volt, meg nem is idevaló. A barátnőmet két, nála több mint tíz évvel idősebb szellemileg sérült férfi zaklatja nap mint nap, akiknek feleségük van és gyereket várnak és te itt célozgatsz az álszentségre, mintha ehhez a dologhoz nekem semmi felelősségtudatnak nem kéne kötnie?!?! Gratulálok. Lehet, nálatok ez így megy, de mi nem szarjuk le a másikat.

Saphira arra célzott az iróniával, hogy pár napja még Te tetted be azt a Fankás idézetet, hogy mennyire meg lehet minket vezetni, meg birkák vagyunk, most meg annyira döntésképtelen vagy, hogy egy animés fórumon kérsz tanácsot ahhoz, hogy mit csinálj a magánéletedben, hogy majd a válaszoknak megfelelően tudj cselekedni.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8033 Dátum: 12 nov 09, 18:18:47 »

Elmentünk a morrison nevezetű diszkóba ééééés, már előtte volt némi alapozás. Megvolt a hangulat, meg volt! Mosolyog

ui.: és nem másnaposság miatti rosszul létről volt szó, csak szimpla "kihánytam a belem, mert este lusta voltam kajálni pedig kérdezték hogy akarok-e" szituáció volt. A fejem nem fájt csak hánytam sokat, sokáig.


Mi inkább szórakozó helynek hívjuk Mosolyog
és átérzem a helyeted Szomorú
de legalább itt aludt az asszony xDDD
most meg bajban vagyok, mert nem tudom mit kéne felvenni egy UV partyba, mikor előtte elvileg kocsmázunk egyet, bár én lájtosra veszem a figurát, még az is lehet, hogy anti alkoholistára  :okád:
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8034 Dátum: 12 nov 09, 18:33:59 »

Saphira arra célzott az iróniával, hogy pár napja még Te tetted be azt a Fankás idézetet, hogy mennyire meg lehet minket vezetni, meg birkák vagyunk, most meg annyira döntésképtelen vagy, hogy egy animés fórumon kérsz tanácsot ahhoz, hogy mit csinálj a magánéletedben, hogy majd a válaszoknak megfelelően tudj cselekedni.

Cool story. Hogy te hol olvastál ilyet, azt már nem tudom.
Naplózva



Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #8035 Dátum: 12 nov 09, 18:42:12 »

Azt tervezem, hogy lehetőleg még a héten bemegyek a munkahelyére és az egyiknek megmondom a magamét. Ha visszamer szólni akkor egyből pofánbaszom. Amúgy mind a 3 ott dolgozó pincért ismerem. Kétszínű rohadékok. Ez így helyes? Ti mit tennétek a helyemben?

Tulajdonképpen mindkét fél ugyanannyira ostoba. Puszta gyűlölet, indulat, harag, düh... szégyen. 2 napja se lehetett, hogy idéztem, mennyire birka a népünk és mennyire szarrá lehet minket vezetni. Uszítás uszítás hátán.

 Mosolyog De majd biztos jön Saphira és megvédi az álláspontját, én addig meg beillesztettem ide a tényeket.
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8036 Dátum: 12 nov 09, 18:51:42 »

Szerintem Stance nem azért akar odamenni és megmondani, hogy hagyják békén a barátnőjét, esetleg erőszakhoz folyamodni, mert bosszút akar állni, meg mert olyan jó ez neki. Hanem azért, mert ha nem tesz semmit, akkor a továbbra is ez fogják csinálni. Csak meg akarja őt védeni. Szerintem a kettő nem ugyan az.
A barátnője is megtehetné, de ha nem képes rá akkor nincs mit tenni. 
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8037 Dátum: 12 nov 09, 18:55:31 »

Áh, csak nincs jobb dolgom, minthogy kötözködjek, gyűlölködjek meg ássam a sírokat a cigányoknak a hátsó kertben. Ez a hobbim. Biztos nem megvédeni akarok mást szeretetből, egy pszchiopata vagyok. Nem okollak titeket. Nem ismertek mást, minthogy mindig valami ellen, soha valami mellett.
Az "ellenérvre", amit annyira hiányoltál basztál válaszolni, a kötözködés jobban megy. Ha már a személyeskedésnél tartunk.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8038 Dátum: 12 nov 09, 18:57:06 »

Lati-boy, ha tudnád, hogy mióta próbálom álszentségen kapni Stance-t. Nevet Én, a tagadás szellemének tizenharmadik reinkarnációja, büszke vagyok rád. Mosolyog
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #8039 Dátum: 12 nov 09, 19:02:37 »

Áh, csak nincs jobb dolgom, minthogy kötözködjek, gyűlölködjek meg ássam a sírokat a cigányoknak a hátsó kertben. Ez a hobbim. Biztos nem megvédeni akarok mást szeretetből, egy pszchiopata vagyok. Nem okollak titeket. Nem ismertek mást, minthogy mindig valami ellen, soha valami mellett.
Az "ellenérvre", amit annyira hiányoltál basztál válaszolni, a kötözködés jobban megy. Ha már a személyeskedésnél tartunk.

Nézd, elolvastam, amit írtál, de úgy voltam vele, hogy ha nem fogod fel, hogy én miről írok, akkor minek fáradozzak. Nyugodtan olvass vissza, ha nincs meg, akkor meg írj PÜ-t, szívesen írok, ha van rá időm/kedvem.
Mint ahogy egyébként most sem fogod fel, hogy mi történik, nem kötözködök, egyszerűen csak újrafogalmaztam, amit Saphira leírt, és amit Te rosszul értelmeztél. Ha kötözködnék, akkor azt máshogy csinálnám, hidd el!  Mosolyog
Naplózva


Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!