24 okt 06, 19:18:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138503 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #7965 Dátum: 12 nov 07, 21:15:17 »

Egyszerűen olyan budapest mint..... hogy még fogalmam sincs. Mosolyog Alig láttam belőle vmit. Majd 1 hét múlva kérdezd akkor tudok mondani vmi értelmeset is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7966 Dátum: 12 nov 07, 21:20:39 »

Na ki hiányzott a szaálytalan hozzászólásaival, amikért még csak ejnyebejnyenézést sem kap?
Ki?

Én.

De kapok.
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7967 Dátum: 12 nov 07, 21:28:53 »

heo-nak igaza van... Fórum játékok részleg.. Volt anno olyan topik, hogy szinte minden második hsz írója drszabi volt...
Nem volt nehéz megjegyezni ezt a nicknevet...

Ja, az lehet. Ráadásul minden második kérdésem az volt, hogy nagyobb-e mint egy mikró. ikszdé Nem baj vicces volt. Meg ha másra nem is legalább arra jó volt, hogy megjegyezd a nevem. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7968 Dátum: 12 nov 07, 21:38:59 »

Naaa igen a MÁV.. Ma is a pokolba kívántam.. -.-" 25 perc késés wtf?? És majd alig várom h télen órákat késsen. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7969 Dátum: 12 nov 07, 21:40:58 »

Na hát igen, a csúszós utak (sínek), fagytól leszakadt vezetékek és az ezt rosszul kezelő emberek.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 07, 22:01:14 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7970 Dátum: 12 nov 07, 22:53:45 »

25 perc az laza Nevet 150 perc na az már fincsi, délután 4-kor mikor már az embernek a elege van mindenből és csak haza akar érni és akkor megpillantja, hogy 150 percet késik a vonat, az felbecsülhetetlen!  kacsint

Még Debrecenbe bejárós voltam nem késett télen annyit mint jó időbe. Inkább az IC késtek de, hogy miért arra a mái napig nem tudtam rájönni.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7971 Dátum: 12 nov 07, 22:59:57 »

Télen akár a buszok is egy órákat késnek. Előfordult, hogy a völgyben akkora volt a jégpáncél az úton, hogy egyszerűen lehetetlenség volt továbbmenni. Azután fogtuk magunkat, elindultunk hóban-fagyban a zsidó temetőtől a városba. Második óra közepére értem be a suliba. De megérte az út közbeni sztorizgatás, és a hangulat miatt.  Nevet

Nyáron dettó ugyanez. Csak akkor egy baleset miatt gyalogoltunk a városból haza,akkor is legalább 3-4 órát kellett volna várni. Akkor megint jött az uccu neki vesd el magad, és direkt az út közepét választva következett a hazagyaloglás. Egy idős nénivel kerültünk össze és a  28 éves  unokájával, együtt meneteltünk .A néninek valami elképesztő humora és rálátása volt a világra. Szerencse volt, hogy velük akadtam össze.

Szóval már én is előre várom, hogy mi lesz az idei produkció. De azokat az embereket is, akivel majd megint túrázunk egyet közösen .  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7972 Dátum: 12 nov 07, 23:09:34 »

Itt a kunság volán ok nélkül is késik 25 percet. Csak tudnám, hogy miért alkalmaznak olyan "sofőröket", akik nem tudnak vezetni. Az már másik, hogy 5-ből 4 köszönni sem tud.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7973 Dátum: 12 nov 07, 23:19:53 »

Az én S-Bahnommal nem lenne semmi baj, de a héten már másodjára szállok olyanra, ami az otthonomtól ellentétes irányba tart. Kicsit unalmas ennyit bénázni. Szomorú Még jó, hogy csak hazafele menet fordult még elő eddig. xD

Jaj, gman, mik jutnak neked eszedbe? Nevet Az én kezemre még nagyon nem mostanában fog gyűrű kerülni, nem olyan családból származom én. xD És igazad lehet a beszőküléssel kapcsolatban, bár a mostani szín az egyik legsötétebb, amim volt, mióta festve van a hajam, szóval a folyamat várat magára. Plusz a nap se süt valami sokat, és ami azt illeti, a napjaim nagy része négy fal között telik, ahol nem szívja ki a színt a hajamból holmi fénylő égitest. (:

Viszont régóta először, most kedélyes hangulatban vagyok. Nem kicsattanóan jókedvű, nem durranok szét az örömtől, hanem amolyan kellemes érzés kering bennem.. És igazából nem is értem, miért írom ezt le, nem is publikus, no mindegy. xD

Jaj, Szabi, sok boldog szülinapot!! Én sem tudom, ki vagy te. Nevet Ki vagy?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 07, 23:20:34 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7974 Dátum: 12 nov 07, 23:34:46 »

My name is nobody.

Én meg nem szoktam se buszozni se vonatozni. ikszdé De legalább biciklizek minden hétköznap. Meg minden reggel megfagyok. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7975 Dátum: 12 nov 07, 23:42:33 »

Én mostanában nagyon sokat gyalogolok. (ritkán szállok buszra) Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7976 Dátum: 12 nov 08, 00:54:50 »

Az a helyzet, hogy a munkahelyen a barátnőmet és az összes többi ottani tanuló lányt verbálisan zaklatják, pontosabban zaklatja két idősebb (25-30 körüli) pincér. Például ,,mi lenne, ha leszopnál, addig sem unatkozol legalább?". Eddig is tudtam, hogy baszogatják őket, de azt nem, hogy ilyen mértékben. Tudja az asszony, hogy agresszív tudok lenni, ha a szeretteim megvédéséről van szó. A fentebb idézett kérdést a facebookjáról kellett olvasnom, ahogy a kolleganőjével beszéli meg üzenetben. Azt tervezem, hogy lehetőleg még a héten bemegyek a munkahelyére és az egyiknek megmondom a magamét. Ha visszamer szólni akkor egyből pofánbaszom. Amúgy mind a 3 ott dolgozó pincért ismerem. Kétszínű rohadékok. Ez így helyes? Ti mit tennétek a helyemben?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 00:56:30 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7977 Dátum: 12 nov 08, 06:57:50 »

Helyes? Nem a mi tisztünk eldönteni, hogy számodra mi a helyes. Ha te nem tudod, hogy a te értékrended szerint mi a helyes, akkor vagy veled, vagy az elveiddel van a baj.
Hogy én mit tennék? Ha a pincincérek láthatóan gyengébbak mint én, akkor odaszólnék nekik és én lennék a hős. Ha van esély, hogy bucira vernek, akkor nyilván fontosabbnak tartanám a testi épségemet, mint valami idegen lányok becsületét.
Csakhogy te jobb ember vagy, mint én, ezért most nem sokat segítettem.

De király, ma globális problémák óra lesz, amin múltkor a tanárnő a többnejűség előnyeiről beszélt, és azt bizoonygatta, hogy  a nőkek ez jövedelmezőbb, mint a férfinak. Hülyeség az egész, de azért bogarat ültet az ember fülébe. Hümm-hümm
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7978 Dátum: 12 nov 08, 08:41:05 »

Itt nem csak "idegen lányok" becsületéről van szó, ha jól értelmezem, hanem konkrétan a barátnőjéről is. Am. Stance bármit lépsz is, egy fegyverként használható tárgy legyen nálad... Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7979 Dátum: 12 nov 08, 09:00:49 »

Oh, ok, ezt benéztem. Ez esetben én áskálódnék ellenük és megpróbálnám tönkretenni az életüket. Nem túl férfias, de hatékonyabb, mint a verés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!