24 okt 08, 06:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141721 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7260 Dátum: 12 okt 26, 08:41:58 »

Drszabit takarja, és amíg ő azt nem mondja, hogy nem tetszik neki, ne hívjam így többet, addig bizony látni fogjátok. Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7261 Dátum: 12 okt 26, 11:31:50 »



Sejemsonka
Noooooooo! Noooooooooooo!

Látom nem csak én érzek így ezzel az elnevezéssel kapcsolatban. Ez a "szó" már önmagában is undorító, férfira alkalmazva meg kifejezetten homoszexuális jelleget ölt.


És a heJesírási hiba senkinek fel se tűnik?  Ohh My God Én azon borultam ki, de nagyon.  ikszdé


Amúgy minden háború rossz. Nagy pacisita vagyok.  Nevet




Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7262 Dátum: 12 okt 26, 11:44:28 »

Skacok, ne vicceljetek már. Biztos mind olvassátok ezt a témát. Benne van egy párszor, hogy Niki miért így hívja.
Amúgy. -> Link Tádá, a lepel lehullott vala. Nevet (Akinek nem esne le, az csak olvassa tovább a linkelt hsz utániakat. Mosolyog)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7263 Dátum: 12 okt 26, 11:52:33 »

Azt nyilván gondoltam, hogy valahol kialakult ez, csak nem érdekel annyira, hogy emiatt 300 oldalt olvassak vissza. De kösz, hogy linkelted. Btw tőlem, úgy hívják egymást ahogy akarják, nem az én dolgom. Magát ezt a szót emberre alkalmazva, meg továbbra is undorítónak és buzisnak tartom, de ez csak az én véleményem.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 11:53:45 írta Aes Sedai » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7264 Dátum: 12 okt 26, 12:00:58 »


És a heJesírási hiba senkinek fel se tűnik?  Ohh My God Én azon borultam ki, de nagyon.  ikszdé
Én is ezen akadtam fel, ezért emeltem ki csak azt az 1 szót idézetben.
De időközben kiderült a mögöttes jelentése a J-nek. Szabi volt a nyelvújító! :'D
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 12:02:07 írta Ishida » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7265 Dátum: 12 okt 26, 12:09:55 »

Érdekes, én azt hittem, hogy neked, mint modinak olvasnod kell az összes hozzászólást, tehát ismerned is, Aes. Mosolyog Szerintem nem buzis, és még ha az is volna, Szabi nem meleg, innentől pedig tárgytalan ez az egész.

Tényleg köszi a linket, heo, bár én még szívesen elnéztem volna egy darabig ezt a félreértést. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 12:10:43 írta Nikuccia » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7266 Dátum: 12 okt 26, 12:29:18 »

Ó, hát nagyon szívesen. Én sem olvastam vissza, használtam a varázslatos keresés funkciót. Nyelvesít

Niki, azért, mert én szoktam emlékezni erre-arra, ami valljuk be őszintén, nem éppen normális, attól még másnak nem kell. (Vagy csak van életük. ikszdé)

A többi meg egyéni ízlés dolga vala. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7267 Dátum: 12 okt 26, 12:40:51 »

Engem nem zavar, ahogy az sem, hogy mit gondoltok róla, szal Niki, nyugodtan hívhatsz továbbra is így.
A vagány helyesírásom meg hát.. hátőő igen az emberek hibáznak. xD

Detty: Boldog szülinapoooot!!  Boldog Születésnapot!

Idézet
A sejemsonka nem hanii volt?
Nem, nem ő sonkagoblin. Az én sejemsonkám, mint ahogy kiderült ettől teljesen függetlenül alakult ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 26, 12:41:56 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7268 Dátum: 12 okt 26, 12:59:20 »

És a heJesírási hiba senkinek fel se tűnik?

Amúgy minden háború rossz. Nagy pacisita vagyok.  Nevet
El is felejtettem, hogy beírtál elém.
Egyébként meg...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7269 Dátum: 12 okt 26, 13:39:03 »

Jól van, jól van most már értem a sztorit.  Nevet Amúgy én is egy csomó fórumos dologra emlékszem még régről, amikor aktív voltam.  Nevet Szerintem mi olyan emberek vagyunk, akiknek van életük ÉS memóriájuk is.  Lesütöttszemek ikszdé
Ez az irónia cucc viszont uncsi. Mindenki ezt puffogtatja úgy, hogy nem is ismerik a szó jelentését. (nem rád gondoltam). De mindenképpen uncsi. Bár jelen esetben jogos.  Nevet


Azon, hogy vmi buzis nem változtat az, hogy az illető buzi-e vagy sem.  Nevet De amúgy szerintem nem az, most, hogy tudom az igazságot már nem vált ki belőlem érzelmeket.  Nevet
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7270 Dátum: 12 okt 26, 15:34:12 »

Jaj köszönöm szépen mindenkinek!^^ Pirul
heo, nade miért ez a szám jut rólam az eszedbe? :'D Nem az, mert nagyon szexi szám, csak na... ikszdé De köszi. Pirul

gman, szóval nemtudod ki vagyok... Mélyen megsértettél... Lesütöttszemek Hmm... Durci
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7271 Dátum: 12 okt 26, 15:46:48 »

Mert én úgy mondom ki a hanii-t, mint a honey-t. Meg a heo vs. hanii topicban is elmentünk egy elég furcsa irányba, ha rémlik még. Tudod, amikor rímekbe szedve mondtunk dolgokat. ikszdé Tudat alatt meg biztos összekötlek valamennyire a lilával is. A lila cukorkák a kedvenceim. ikszdé

De leginkább a mézes dolog.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7272 Dátum: 12 okt 26, 16:11:46 »

Már a goblin is 15 lett? Akkor ezt muszáj betennem, ha már hozzád kötöttem Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vkzfhjzdCKA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vkzfhjzdCKA</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7273 Dátum: 12 okt 26, 16:17:18 »

Jaaaj igen emlékszem, khm.. ikszdé Pirul Igen, mert a lila a kedvenc színem. De lila cukorkát te hol veszel? Olyan kell nekem is!! *-*

Hellchan, köszi, szeretem ezt a számot! :'D Igen, 15, elég fiatalka kor, de komolyan mondom öregnek érzem magam. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7274 Dátum: 12 okt 26, 16:22:09 »

A Negroból is van lila. Az fekete ribizlis és szerintem irtó finom, a másik kedvencem a Negro ízeiból a mézes. ikszdé
Meg a Verbenának is van lila cukorkája. Az zsályás, elég jó az is, csak húzós ára van. Verbenából a csipkebogyós gumicukor a kedvencem. *_*
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!