24 okt 09, 13:19:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144200 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6810 Dátum: 12 okt 17, 19:29:04 »

Gabesz teljesen megértem miről beszélsz... tapasztaltam hasonlót mert egyszer haverom szintúgy 500 km különbséggel próbált fenntartani egy olyan kapcsolatot amit olyan komolyan vett mintha aranyere lenne. Azóta már "meggyógyult" és megtanulta a leckét ezekből az internet szenny-sz@r-szemét kapcsolatokból hogy mit érdemes pátyolgatni és mit nem.

kérdés ---> Mit ettél, és milyen cigit szívsz (töltött vagy gyári és a gyártó, típus, stb.)? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 19:29:50 írta Morause » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6811 Dátum: 12 okt 17, 19:34:26 »

Töltött.. Mindegy csak füstöljön... Mirelit nudli...

Nikuccia mi volt benne a vicces rész?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6812 Dátum: 12 okt 17, 19:37:34 »

Anyám tölti a cigit (a  márkája meg mind1 csak "olcsó" legyen), én meg semmilyen cigit nem szívok.
és palacsintát ettem (vagy 10et)  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6813 Dátum: 12 okt 17, 20:01:19 »

Már mindenkit rabul ejt a füst ?KB 15.000Ft egy hónap alatt ...a semmire.
Mondjuk jobb mint ha feszültség levezetésként lelősz valakit...

Most volt vmi cowboy&samurai film...nézte valaki?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6814 Dátum: 12 okt 17, 20:06:43 »

Te mit szólsz hozzá, heo? Mosolyog
Khm, menj a picsába, khm.  >.<# Tudod mi a véleményem, csak rajtad áll a többi, meg azon, hogy magaddal mennyire vagy őszinte.

Gabesz, szerintem már az is vicces, hogy ezt kapcsolatnak merik hívni. A többi meg csak a kiscserkó a hab tetején, azon a szép nagy tortán amit nagyon sokféleképpen hívhatunk.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #6815 Dátum: 12 okt 17, 20:16:05 »

mugen Kérdem én ezt a 15k Ft / hó mi az anyám testnedvéből szűrted le? Hmm? Vegyünk példának engem, mert mondjuk te honnét veszed hogy hány szál cigit tolok el egy hónap alatt? Amikor rendszeresen csináltam is 2.700 Ft volt a max amíg költöttem, most sokkal kevesebbet szívok így a pénzem is jobban megúszta. Még ha töltött cigit is veszel és rendszeresen szívsz sőt már igazi nikotin függőnek számítasz, akkor napi 25-30 szál, egy dobozba általában 250 (ha normál) hüvely van, kerekítsünk egy átlagra legyen 400 Ft, és a dohány 700 Ft ha mondjuk nagy csomagot vesz ami aszhem 10 dkg.
Ez 8 napig bírja ha papírról van szó, tehát 1 hónap 4 doboz ami 1600 Ft és a papír letudva, a dohány neccesebb de mondjuk nekem a doboz hüvely felére elég egy olyan dohány ami 4 nap tehát 1 hónapra 5400 Ft ad össze a kettőt és 8.100 Ft 1 hónapra, és nem 15k. és a megszorítások miatt sokan használnak töltős cigarettát.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 20:18:14 írta Morause » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6816 Dátum: 12 okt 17, 20:18:41 »

Havonta 8000 Ft-ot kidobni az ablakon olyasvalamire, aminek semmi értelme és még káros is az tényleg ezerszer jobb, mintha 15 ezerről lenne szó.  Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6817 Dátum: 12 okt 17, 20:24:33 »

Vágod hogy van a mozdulat sor? Mint a Sub Bass számba hogy "szív, sűrít, gyújt, kipufog" (esetleg aki nem tudja az a zene nem az autó motorjának beindításáról szól Mosolyog) na ez az ami miatt én csinálom, és hogyha stressz helyzetben vagyok az a pár perc míg elszívom, addig olyan mintha minden gondom elszállna.
Bár a jobb megoldás az ha kiköltözöl Amsterdam-ba ott meg kávé mellet elszívhatod vmi Pub-ba a füves cigidet az meg tart vagy 1 óra hosszáig de ha minőségi cucc akkor van vagy 2 óra-2 óra 30 perc is.
Nekem meg senki ne jöjjön ezzel a cigi értelmetlen szöveggel mert biztos vagyok benne hogy te is elpazarlod a pénzed haszontalan dolgokra csak nem teszed közzé.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 20:25:39 írta Morause » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6818 Dátum: 12 okt 17, 20:42:49 »

Anyagilag kifizetődőbb... A töltött is ugyanúgy füstöl mint bármely márkás drága cigaretta...

Hm.. Én meg most nézem hogy fog a melósbakancsom.. Délelőtt beázott, egész nap melózhattam a beázott bakancsban, és most nézem hogy szép kék az egész lábam bokától lefelé... Elég szépen engedi a bélés a kék festéket...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6819 Dátum: 12 okt 17, 20:42:58 »

Istenem, hogy tudom élvezni, mikor ilyen lerágott csonton vitatkozik valaki:D Ki nemt tudja, hogy a cigi káros, büdös meg drága? Ki nem tudja, hogy ennek ellenére mégis mennyien bevállalják a stressz miatt? Ki nem tudja, hogy tulajdonképpen ez egy enyhébb dorog? Ki nem tudja, hogy a másik ismer minden logikus észérvet, ami a dohány ellen van? Ennek ellnére megint előjön az örök ellentét, aminek már az elején is ott tartunk, hogy a cigis győzködi a nemdohányost, hogy ez nem is így van... egyszerűen imádom ezt, megunhatatlan Nevet

Gabesz: Inkább örülnél, hogy a bélés miatt kék, és nem azért, mert lefagyóban van. Esetleg fotózd le, posztold ki fészbúkra vagy bárhová, hogy 'úúúúristeeen, le fogják vágni a lábam!!!!!', azán röhögd ki a haverokat.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 20:45:07 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6820 Dátum: 12 okt 17, 20:48:57 »

Mugennek mostanában Stance a példaképe?
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6821 Dátum: 12 okt 17, 20:49:38 »

S. hol látsz te itt vitát? Ha vita lenne már tele floodoltuk volna ezt az amúgy is floodolásra szánt topic-ot. Nevet

Gabesz dolgozz acélbetétesben én is abban tolom, ráadásul ha vki beszól bokán rúgom azt nem ugrál többet! Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6822 Dátum: 12 okt 17, 20:56:30 »

Ki az a stance?
Az tény,hogy értelmetlen vitatkozni,de azert ugy 1282848.emberként rákérdeztem Nevet Miert ne alapon.

Morause
 Én 1doboz/nappal számoltam kb 500ft (mar drágább )Ha megnyugtat akkor nincs baj ,csak nehogy legyőzzön ! ikszdé

Látjátok milyen jó csórónak lenni,nincs miből költekezni .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6823 Dátum: 12 okt 17, 20:59:34 »

Vidra-chuan, ennyire nem kellene Stance-t becsmérelni.

Mora-chuan, MrSaiyan-ról eddig pont nem ilyen dolgok derültek ki. Ráadásul inkább arra célzott, hogy amit te stresszoldásnak hívsz, az csak gyengeség. Akarattal legyőzhetőek az ilyen gondok, lásd Naruto. Ha mégsem menne, akkor meg egyszerű a megoldás, nevess! Igen, mondani könnyű. Pont a másik részéhez kell a már említett akarat.
A cigi meg... Olyat is ismerek, aki kaja helyett használja és kb. ugyanott van anyagi téren, mintha csak ételre költene. Ha nem csak gyengeségből szívod, akkor nincs vele gond, szerintem. Főleg, ha le is tudod tenni, akkor, amikor le kell.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6824 Dátum: 12 okt 17, 21:01:47 »

Arra céloztam, hogy a 8000 Ft havonta nem sokkal jobb, mint a 15 ezer, amit Mugen írt és ami miatt Morause tiltakozott. Hogy ki cigizik itt, és ki nem, és hogy miért (vagy miért nem) az nem különösebben érdekel, én régebben pl. energiaitalra költöttem sokat, de már abbahagytam.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!