24 okt 09, 04:21:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143434 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6510 Dátum: 12 okt 08, 15:57:28 »

Engem rendszeresen zaklatnak ilyen huszonakárhány éves külföldi emberek.. Bejelölnek ismerősnek, én még régebben poénból vissza is jelöltem, de aztán állandóan írogattak.. Ilyen algér meg török férfik. Hát már tiltottam az összeset a francba. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #6511 Dátum: 12 okt 08, 16:05:20 »

Engem is egypár 30 akárhányéves fickó jelölt be,és kérdezte én vagyok-e a képen? ikszdé Nem hitte el.Aztán kilyukadt oda hogy van-e pasim stb...Egyszerre le is tiltottam.:DD Úgyhogy azóta csak olyanokat jelölök vissza akiket kicsit is ismerek,vagy ismeretlen korombeli emberkéket. (De sok ilyen eset van,és ez még a jobbik eset) Amúgy én nekem is az volt az első a facen,beállítani hogy csak ismerősök nézhetik meg a képeimet. Van 1 osztálytársam aki khm...belemegy az ilyen dolgokba. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 16:06:45 írta Florcii » Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6512 Dátum: 12 okt 08, 16:14:17 »

De miért jelöltök vissza ilyen Abdulokat, akiket nem ismertek? Nekem ez olyan fura. Most rohadt kevés ismerősöm van, de egyik se olyan, hogy ne tudnék órákat beszélgetni velük közös előismeret híján. Igazából még olyat se szoktam visszajelölni, ha nem felelne meg az iménti opciónak, akivel mittom.. nyolc évig koptattuk együtt a padot, vagy sokszor voltunk együtt nyaralni, vagy akármi.

A fényképvédelmet viszont csak elég arra korlátozni, ami már túl személyes ahhoz, hogy egy egész netestársadalom láthassa. Vannak különböző szintek, amik még beleférnek, de egy olyan album, ami dugig van rólad készült képekkel, az otthonodban készült képekkel, a családodról készültekkel, satöbbi, satöbbi... ráadásul ha még nagyon csinos is vagy és nagyon fiatal... Nos, az ilyet védeni kell, igen. Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6513 Dátum: 12 okt 08, 16:25:25 »

Florci akkor te is csinos lehetsz. ikszdé

Egyébként ezt én sem értem. Jó ha már 8 évig koptattuk a padot akkor talán bejelölöm x) de az ilyeneket egyáltalán nem vágom, hogy valaki miért jelöl vissza egy olyat ISMERŐSnek akit nem ISMER. ikszdé
Mondjuk ha még algér férfi is az illető akkor pláne kicsit xD vicces. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6514 Dátum: 12 okt 08, 16:26:43 »

Nekem szinte semmim sincs nyilvánosra állítva, semmilyen adatom, nemhogy a képeim. :'D
Egyébként általában visszajelölöm az embereket, hátha esetleg ismerem, csak hirtelen nem ugrik be, hogy ki az. Mondjuk azt én sem értem hogy ezeket a külföldieket minek jelöltem vissza, van egy olyan gyanúm hogy akkortájt jelölhettek be, amikor nem voltam Facebook közelben egy jó ideig és érkezett egy csomó jelölésem, és már nem figyeltem hogy ki az, visszajelöltem. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6515 Dátum: 12 okt 08, 16:43:15 »

Én csak azokat jelölöm vissza nagyrészt, akikkel napi szintű kapcsolatban vagyok (személyesen vagy a távolság miatt esetleg online). Régi általános iskolai osztálytársakat sem mindig igazolok vissza, csak azért, mert mondjuk 10 éve beszéltünk két mondatot. Az adatlapomból meg szinte semmi sem látszik (kivéve a borító és a profilkép), csak az ismerősök számára.
Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6516 Dátum: 12 okt 08, 17:13:26 »

Szülői = nekem egyenlő a világvégével Szomorú   Napi top kérdés : Lebasz a muter,vagy lebasz a muter?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 17:14:11 írta Autine » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6517 Dátum: 12 okt 08, 17:31:54 »

Napi top kérdés: Miért nem viselkedsz normálisan/ tanulsz rendesen? Pontosan Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6518 Dátum: 12 okt 08, 17:33:35 »

Facebookon már rám is írt 1 pali (a fényképén ilyen "nem napon barnult", tipikus gengszter ábrázattal), írt 1 üzit h van e barátom. Hát én rávágtam neki h van annak ellenére h nincs.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 17:35:01 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6519 Dátum: 12 okt 08, 17:35:38 »

HAHAHA  Ördögi Amúgy nincs semmi gond csak van 3 kettesem,meg 2 négyesem ,meg 2 nap amit nem tud a muter hogy hiányoztam ,de persze a doki adott iget :DXD ..Ez a termésem
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6520 Dátum: 12 okt 08, 17:36:17 »

Engem is jelölt már be pár Muszafa, de nem hittem, hogy van olyan aki visszajelöli őket xD Egyik ismerősem természetes vörös hajú, őt jelölik mindig arabok.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6521 Dátum: 12 okt 08, 17:38:31 »

Utáltam a szülői értekezleteket. Anyám szerint engem sokszor hoztak fel jó példaként. Olyan ciki volt ezt tudni és elképzelni, hogy két tucat szülő mekkora gyökérnek gondolhat. Gondolom Autine is hasonló gondokkal kűzd. A tanárok nem tudják beleképzelni magukat a diákok helyzetébe...
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6522 Dátum: 12 okt 08, 17:41:27 »

Hát ha  Autinet jó példaként hozták fel a 3 kettesével meg a 2 négyesével akkor... xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6523 Dátum: 12 okt 08, 17:43:32 »

szabi utalni akarsz ezzel valamire?  >.<# ikszdé
Mind1 eddig még nem jött el értem ,meg nem is hivott szóval nem lehet nagy gond Nevet

Amúgy megse tudta volna,mert nem volt szándékomban elmondani neki hogy lesz.Csak valaki mondta neki akinek ugyanoda jár a gyereke csak másik osztályba és kérdezte hogy nekünk még nem volt szülöi ?-.-" ezt utálom..xd Mindig igy derül ki.

Kérdezi muter,hogy tényleg lesz szülöi?Én: Ja, jó hogy mondod ki is ment a fejemből ikszdé asszem hétfőn.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 17:51:21 írta Autine » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6524 Dátum: 12 okt 08, 17:49:28 »

Nem, csak nem tudtam befejezni a mondatot így meg pont jó volt. ikszdé De egyébként csak gman gondolatát tartottam furcsának, bár lehet másra utalt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!